Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μηχανημα που εκδιδει αυτες τις αποδειξεις να υποθεσω οτι ειναι ON-LINE με τη vodafone για να δεχθει τον κωδικο την ωρα της εκτυπωσης... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Sta supermarkets pou exw dei egw ginetai... exei gia oles tis etairies kai einai ena mixanima pou sou vgazei ena xartaki kai sou dinei ton kwdiko gia na to valeis sto kinito sou kai na ananwseis ton xrono omilias.. exei oles tis etairies . cosmote, tim ,vodafone, q-telecom, talk talk kai alles.. Nomizw mporeis na epilexeis ta posa: 10 eurw, 15, 36 kai meta den thymamai.
Link to comment
Share on other sites

Καλα με την υπηρεσια των 100sms με 5€ υπαρχει καποιο προβλημα (?) διοτι 2 συνεχομενες φορες που μου τελειωσαν δεν μου ηρθε ενημερωτικο να με ειδοποιησει και καταχρεωθηκα. Και επιτελους ποτε θα σε ενημερωνουν και ποτε εχεις ενεργοποιησει την προσφορα,εχω βαρεθει να κραταω αρχειο ενεργοποιησεων,ελεος!
Link to comment
Share on other sites

Καλα με την υπηρεσια των 100sms με 5€ υπαρχει καποιο προβλημα (?) διοτι 2 συνεχομενες φορες που μου τελειωσαν δεν μου ηρθε ενημερωτικο να με ειδοποιησει και καταχρεωθηκα. Και επιτελους ποτε θα σε ενημερωνουν και ποτε εχεις ενεργοποιησει την προσφορα,εχω βαρεθει να κραταω αρχειο ενεργοποιησεων,ελεος!

 

 

Καλώντας στο 1251 και δίνωντας είτε τον Κωδικό Χρήστη είτε τον ΑΔΤ ή ΑΦΜ ή Διαβατήριο που μπορεί να έχεις δηλώσει σου ανακοινώνει πότε ενεργοποίησες την SMS CARD.

 

Όσον αφορά το μήνυμα που λες για το πότε λήγει για πιο λόγο να στο κάνει απο την στιγμή που μπορεί να ενημερώνεσαι όποτε θες ο ίδιος απο το 1286 μέσω του κενού SMS..........;) ;) ;) ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Καλώντας στο 1251 και δίνωντας είτε τον Κωδικό Χρήστη είτε τον ΑΔΤ ή ΑΦΜ ή Διαβατήριο που μπορεί να έχεις δηλώσει σου ανακοινώνει πότε ενεργοποίησες την SMS CARD.

 

Όσον αφορά το μήνυμα που λες για το πότε λήγει για πιο λόγο να στο κάνει απο την στιγμή που μπορεί να ενημερώνεσαι όποτε θες ο ίδιος απο το 1286 μέσω του κενού SMS..........;) ;) ;) ;)

 

Αυτο ελειπε να πληρωνω στο 1251 καθε φορα που θελω να μαθω ποτε την ενεργοποιησα, καλυτερα να μην μαθω ποτε αν προσπαθουν να με εκμεταλευτουν με τετοιον τροπο. Οσο για το μηνυμα που σου λεω, αυτο με το που σου τελειωνε η sms card ερχοταν αυτοματα και σε ενημερωνε οτι σου τελειωσε. Δε μπορεις οταν φτανει να τελειωσει η καρτα να καθεσε και να μετρας τι στελνεις, ολα τα χα `με αυτο μας ελειπε. Παντως η το κοψανε η καποιο προβλημα εχουν, θα δειξει σε επομενες ενεργοποιησεις.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ελειπε να πληρωνω στο 1251 καθε φορα που θελω να μαθω ποτε την ενεργοποιησα, καλυτερα να μην μαθω ποτε αν προσπαθουν να με εκμεταλευτουν με τετοιον τροπο. Οσο για το μηνυμα που σου λεω, αυτο με το που σου τελειωνε η sms card ερχοταν αυτοματα και σε ενημερωνε οτι σου τελειωσε. Δε μπορεις οταν φτανει να τελειωσει η καρτα να καθεσε και να μετρας τι στελνεις, ολα τα χα `με αυτο μας ελειπε. Παντως η το κοψανε η καποιο προβλημα εχουν, θα δειξει σε επομενες ενεργοποιησεις.

 

Δηλαδή συγγνώμη αφού έχεις την ενημέρωση απο το 1286 για το πόσα SMS σου έχουν απομείνει.......γιατί να σου στείλει μήνυμα ότι σου τελείωσαν........μου ακούγεται χαζό.......είναι σαν να είσαι συνδρομητής με πάγιο και να έχεις δωρεάν χρόνο ομιλίας π.χ. 100 λεπτών ενημερώνεσαι μέσω του 1284 πόσα σου μένουν αλλά θες και να σου λέει το πότε θα τα καταναλώσεις.....δεν υπάρχει λόγος....όσο για το πότε την ενεργοποίησες την κάρτα δεν υπάρχει άλλος τρόπος...διότι δεν είναι χρόνος ομιλίας για να το ακούς απο το 1252....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Να σου στείλει μήνυμα ότι τελείωσαν (όπως έκανε μέχρι τώρα) για να ΜΗΝ έχεις την εντύπωση ότι περιμένει να σε "γδύσει" όταν θα συνεχίσεις να στέλνεις από συνήθεια, νομίζοντας ότι έχεις ακόμα. Αλλά ούτε αυτό το πρόσχημα δεν τηρεί πια η βόδιφον. Ελάτε να γεμίσετε την τσέπη μας είναι το σλόγκαν τους !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγες μερες μου τελειωσαν τα 100 sms! Το μηνυμα ομως που ερχεται παντα και λεει "Δεν εχετε πλεον αλλα sms......" ηρθε μια μερα αργοτερα!:confused:
Link to comment
Share on other sites

Τυχαίο περιστατικό. Βέβαια δεν θα "τύχαινε" ποτέ να σου έρθει το μήνυμα 1 μέρα νωρίτερα...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ναι γαμώτο τι σπαστικό πράγμα είναι αυτό να μην ενημερώνουν πια? Βεβαια μετά από τόσες κάρτες που μου έφαγε συνήθησα να στέλνω εγω και να ενημερώνομαι.

Αλλα εντάξει με την sms τα βρήκα με τη cu a lot τι γίνεται? Πώς θα ενημερώνομαι έστω για το πόσες κλίσεις μου έχουν απομείνει εφόσον πλέον η Βόνταφον είναι ανέυθυνη και δεν ενημερώνει οτι οι κλίσεις τελείωσαν;

Πάντως θυμάμαι μια φορα ο φίλος μου είχε βαλει τισ κλισες και μετά από μια ημέρα τον χρέωσαν από την κανονική καρτα αντι απο τις πενταλεπτες κλισεις χωρίς φυσικά να έχει ξεπεράσει το όριο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι γαμώτο τι σπαστικό πράγμα είναι αυτό να μην ενημερώνουν πια? Βεβαια μετά από τόσες κάρτες που μου έφαγε συνήθησα να στέλνω εγω και να ενημερώνομαι.

Αλλα εντάξει με την sms τα βρήκα με τη cu a lot τι γίνεται? Πώς θα ενημερώνομαι έστω για το πόσες κλίσεις μου έχουν απομείνει εφόσον πλέον η Βόνταφον είναι ανέυθυνη και δεν ενημερώνει οτι οι κλίσεις τελείωσαν;

Πάντως θυμάμαι μια φορα ο φίλος μου είχε βαλει τισ κλισες και μετά από μια ημέρα τον χρέωσαν από την κανονική καρτα αντι απο τις πενταλεπτες κλισεις χωρίς φυσικά να έχει ξεπεράσει το όριο.

1252 και 1!

Σου το λέει στο τέλος :)

Link to comment
Share on other sites

3erei kaneis an h voda 9a apanthsei se frog / mo mad??

Το θεωρώ αναμενόμενο...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω οτι εχει μεινει πισω.θα επρεπε εστα να μην ειναι 5λεπτες κλησεις αλλα απεριοριστες...φετος δεν ακουγεται καμια προσφορα με sms?:confused:
Link to comment
Share on other sites

mas exei afisei sta kria tou loutrou twra teleutea i vodafone cu k a la carte..oute mia prosfora ...kai eimaste sti mesi tou kalokairiou..oi alles eteries kati kanoun....alla ti lew diskoles meres ...erxodai k feugoun..pote 8a figoun omws?

 

Ναι γαμώτο τι σπαστικό πράγμα είναι αυτό να μην ενημερώνουν πια? Βεβαια μετά από τόσες κάρτες που μου έφαγε συνήθησα να στέλνω εγω και να ενημερώνομαι.

Αλλα εντάξει με την sms τα βρήκα με τη cu a lot τι γίνεται? Πώς θα ενημερώνομαι έστω για το πόσες κλίσεις μου έχουν απομείνει εφόσον πλέον η Βόνταφον είναι ανέυθυνη και δεν ενημερώνει οτι οι κλίσεις τελείωσαν;

Πάντως θυμάμαι μια φορα ο φίλος μου είχε βαλει τισ κλισες και μετά από μια ημέρα τον χρέωσαν από την κανονική καρτα αντι απο τις πενταλεπτες κλισεις χωρίς φυσικά να έχει ξεπεράσει το όριο.

an kseri kanenas tpt as pei..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

mas exei afisei sta kria tou loutrou twra teleutea i vodafone cu k a la carte..oute mia prosfora ...kai eimaste sti mesi tou kalokairiou..oi alles eteries kati kanoun....alla ti lew diskoles meres ...erxodai k feugoun..pote 8a figoun omws?

Η TIM και η Cosmote όχι απλώς κάτι κάνουν, αλλά έχουν παρουσιάσει άκρως ανταγωνιστικά πακετάκια (ΜΟ'MAD & Frog)... Η vodafone πρέπει να ξυπνήσει :mad:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

κάτι μμου λέει ότι η vodafone δεν θα βγάλει κάτι παρόμοιο με ΤΙΜ και Cosmote! δεν ξέρω γιατί αλλά αυτό πιστεύω.

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

κάτι μμου λέει ότι η vodafone δεν θα βγάλει κάτι παρόμοιο με ΤΙΜ και Cosmote! δεν ξέρω γιατί αλλά αυτό πιστεύω.

Τότε θα φανεί καθαρά ότι μάλλον... κοιμάται! :mad:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε λοιπόν οτι λίαν συντόμως θα βγάλει κάτι ανταγωνιστικό και αντιστοιχο έστω με τα νέα πλέον πακέτα ΤΙΜ + COTE γιατί αλλιώς δεν τους βλέπω και στα πολύ καλά τους..:(
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε λοιπόν οτι λίαν συντόμως θα βγάλει κάτι ανταγωνιστικό και αντιστοιχο έστω με τα νέα πλέον πακέτα ΤΙΜ + COTE γιατί αλλιώς δεν τους βλέπω και στα πολύ καλά τους..:(

γενικα στην vodafone...εχουν απογοητευτει....

εκει που πηγε να σπασει τα ορια...

καποιοι αλλοι που δεν εχουν ορια ομως...κοντευουν να την αγγιξουν...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...