Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το νου σας γατονια αν εχετε νουμερα στο συρταρι

η voda μοιραζει απειρα data και 1000 λεπτα ομιλιας με ανανεωσεις 13 ευρω

 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, HEO said:

το νου σας γατονια αν εχετε νουμερα στο συρταρι

η voda μοιραζει απειρα data και 1000 λεπτα ομιλιας με ανανεωσεις 13 ευρω

 

Το καλύτερο είναι ότι τα 13€ (11.82) μένουν στην κάρτα. Προσωπικά με μια ανανέωση 13€ βγάζω 2μηνο μαζί με το πακέτο του big bang, με πρακτικά απεριόριστα data. Βάζω κάρτα μόνο όταν δίνει αυτή την προσφορά. Σε εμένα έρχεται στάνταρ κάθε 3μηνο.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, VIPdriver said:

Απόψε Αγιαξ-ΟΣΦΠ (φιλικό). Εγω εκανα ένα κασμπακ μήπως και πιάσει.

1-0 τελικό σκορ. Έλεος...

Παίζει κ αύριο. 

Link to comment
Share on other sites

Καμιά προσφορά για κάνα μήνα απεριόριστα θα δώσει ; Εν όψη ολυμπιακών αγώνων, Αν και εγω τα θέλω γιατί θα λείπω για δουλειά μακριά  για κάνα μηνα.. 

Link to comment
Share on other sites

On 18/7/2024 at 5:54 ΜΜ, spiliot said:

Φαντάζομαι δε μπορεί να συνδυαστεί με bring a friend αφού έχει ένα μόνο πεδίο για κωδικό;

Μπορεί, εάν στείλεις μετέπειτα email, στο απαιτητικό που σου στέλνουν

On 18/7/2024 at 3:15 ΜΜ, Teiresias_ said:

Δεν σου άρεσε η Cosmote; Γιατί δεν περιμένεις κάποια καλή προσφορά όπως πχ αυτό με τα απεριόριστα για 9 μήνες με 13/μήνα; Τώρα δεν έχει κάτι που να αξίζει.

Πως δεν έχει ρε συ. Δουλεύει το regroup κανονικά. +10€ στην ανανέωση

Screenshot_2024-07-21-00-09-20-54_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

Πως ανερω το πακέτο που ενεργοπηθηκε Καταλαθος ο TOBi λει δεν βρίσκω αυτό το θέμα 20240721_001826.heic

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, eridion25 said:

Πως ανερω το πακέτο που ενεργοπηθηκε Καταλαθος ο TOBi λει δεν βρίσκω αυτό το θέμα 20240721_001826.heic

Θα στο κάνουν αυτοί λογικά αύριο,απλά μην κάνεις χρήση παροχών 

Εννοείται αύριο πρωί πρωί μιλάς με live chat και "ζωντανό" εκπρόσωπο

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, eridion25 said:

Πως ανερω το πακέτο που ενεργοπηθηκε Καταλαθος ο TOBi λει δεν βρίσκω αυτό το θέμα 20240721_001826.heic

Θα μιλήσεις με εκπρόσωπο θα σου πιστωσουν τα χρήματα και το πακέτο θα στο αφήσουν .

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, sou_d said:

Πως δεν έχει ρε συ. Δουλεύει το regroup κανονικά. +10€ στην ανανέωση

Έχεις δίκιο.. αυτό και το birthday για 20€ efood..

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά θυμάστε σε πόσο καιρό τα στέλνουν; Και η ενημέρωση έρχεται στο κινητό που ενεργοποιησες ή στο δηλωμένο επικοινωνίας; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, paanos said:

Τα ακουστικά θυμάστε σε πόσο καιρό τα στέλνουν; Και η ενημέρωση έρχεται στο κινητό που ενεργοποιησες ή στο δηλωμένο επικοινωνίας; 

Σε 2 εβδομάδες από την άίτηση λένε. Εμένα δεν μου είχαν έρθει. Στις 16 μέρες έγραψα στο chat στον Tobi, με παρέπεμψε σε "ζωντανό" εκπρόσωπο. Αυτός είπε οτι θα επικοινωνήσουν μαζί μου τηλεφωνικά και πράγματι μετά από κάνα 2ωρο με πήραν τηλέφωνο στο νούμερο ενεργοποίησης και μου είπαν ότι θα τα στείλουν. Μετά από 3 μέρες τα είχα λάβει. Όχι κάτι σπουδαίο. Αξίας 10-15€ αλλά κάνουν δουλίτσα. Τα sms νομίζω τα στέλνουν στο δηλωμένο τηλέφωνο. Δεν είμαι σίγουρος. Την 1η φορά που ήθελαν να επικοινωνήσουν μαζί μου τηλεφωνικά, με ρώτησαν στο chat αν μπορούν να με καλέσουν σε αυτό το καινούργιο νόυμερο και είπα ΟΚ.
ΥΓ. Στη σελίδα του cu για νέες αιτήσεις από 1η Ιουλίου και  μετα δεν δίνει ακουστικά.

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα ένα μήνυμα από easy mail για παράδοση εξοπλισμού αλλά περιμένω και ρουτερ, για αυτό ρώτησα 😛 . Σε ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Το ρουτερ είναι με easymail. Το αλλο μπορεί να σου ερθει και απροειδοποίητα

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, sou_d said:

Μπορεί, εάν στείλεις μετέπειτα email, στο απαιτητικό που σου στέλνουν

Πως δεν έχει ρε συ. Δουλεύει το regroup κανονικά. +10€ στην ανανέωση

Screenshot_2024-07-21-00-09-20-54_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Μάλλον θα το κάνω έγκαιρα, δηλαδή όπως έφυγα έτσι και θα έρθω πάλι βονταφον. Το θέμα είναι να έφερνα πίσω και 12€ , επίσης αν μου μετατραπεί πάλι σε φοιτητικό, η προσφορά του regroup δεν αναιρείται;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Inevar said:

επίσης αν μου μετατραπεί πάλι σε φοιτητικό, η προσφορά του regroup δεν αναιρείται;

Δεν βλέπω να έχει σχέση μαν

Link to comment
Share on other sites

NEO ΠAKETO ΣOK! UNLIMITED DATA KAI UNLIMITED ΛEΠTA OMIΛIAΣ KAI 300 SMS KAI KOYΠONIA ΣYNOΛIKHΣ AΞIAΣ EΩΣ 300€ AΠO TO CU AROUND MONO ME 20€/MHNA! ΠPOΛABE TO https://www.vodafonecu.gr/cuapp/bundles?key=Student&code=BDLCUComboH ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ https://www.vodafone.gr/myvodafone/settings/GDPR

Γνωρίζει κανείς αν έγινε και για το απλό με MeApola 25;;;;

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, aektzhs 1 said:

NEO ΠAKETO ΣOK! UNLIMITED DATA KAI UNLIMITED ΛEΠTA OMIΛIAΣ KAI 300 SMS KAI KOYΠONIA ΣYNOΛIKHΣ AΞIAΣ EΩΣ 300€ AΠO TO CU AROUND MONO ME 20€/MHNA! ΠPOΛABE TO https://www.vodafonecu.gr/cuapp/bundles?key=Student&code=BDLCUComboH ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ https://www.vodafone.gr/myvodafone/settings/GDPR

Γνωρίζει κανείς αν έγινε και για το απλό με MeApola 25;;;;

Έχει γίνει ναι 

IMG_2433.png

Link to comment
Share on other sites

επειδη θελω να βαλω την προσφορα για το μονοημερο ιντερνετ, για θυμηστε μου, πως μετραει η vodafone σε αυτη την περιπτωση την ημερα? αν το ενεργοποιησω στις 24/7 (τελευταια ημερα) στις 23.50 θα μετρησει ως 23:49 της 25ης?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...