Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

17 minutes ago, VIPdriver said:

Υποτίθεται οτι ηταν 600 και στο λαιβ ο παρουσιαστής ειπε +400, δηλαδη 1.000 νικητες....

Εμένα μου τα δώσανε μαζί με τα εισιτήρια. Λογικά θα τα έδωσαν KAI* σε όλους που κερδίσανε εισιτήρια δηλαδή.

Edited by shaonne
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, shaonne said:

Εμένα μου τα δώσανε μαζί με τα εισιτήρια. Λογικά θα τα έδωσαν KAI* σε όλους που κερδίσανε εισιτήρια δηλαδή.

148+80 παλι δεν βγαίνει το συνολο

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VIPdriver said:

148+80 παλι δεν βγαίνει το συνολο

Πάντως πρώτη κληση από το 13830 ήταν Πέμπτη προχτές δηλαδή. Φαντάζομαι πάει πολύ αργά η διαδικασία. 

edit: πάντως δεν ενεργοποίηθηκαν ακόμα, είπανε σε λίγες μέρες, οπότε εν αναμονή.

Edited by shaonne
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, shaonne said:

Πάντως πρώτη κληση από το 13830 ήταν Πέμπτη προχτές δηλαδή. Φαντάζομαι πάει πολύ αργά η διαδικασία. 

Για να δημοσιοποιήθηκαν τα ονοματα, σημαίνει ότι ολοκληρώθηκε ο διαγωνισμός. Δεν θα ανεβάζου updates κάθε λίγο και λιγάκι. Τεράστια απογοήτευση. Άλλα είπαν και άλλα έκαναν. Καμμία εμπιστοσύνη σε αυτήν την εταιρία! 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VIPdriver said:

 

Για να δημοσιοποιήθηκαν τα ονοματα, σημαίνει ότι ολοκληρώθηκε ο διαγωνισμός. Δεν θα ανεβάζου updates κάθε λίγο και λιγάκι. Τεράστια απογοήτευση. Άλλα είπαν και άλλα έκαναν. Καμμία εμπιστοσύνη σε αυτήν την εταιρία! 

Λέει ότι

"Οι νικητές ενημερώνονται σταδιακά και η λίστα θα ανανεώνεται μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία."

Ανά παρτίδες ανεβάζουν τα ονόματα. Με τόσους νικητές είναι χρονοβόρα διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, EllinikoNisi said:

Λέει ότι

"Οι νικητές ενημερώνονται σταδιακά και η λίστα θα ανανεώνεται μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία."

Ανά παρτίδες ανεβάζουν τα ονόματα. Με τόσους νικητές είναι χρονοβόρα διαδικασία.

Έχεις δίκιο φίλε μου. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Ας μου θυμισει καποιος, εαν αφήσουμε να ενεργοποιηθεί φραγή μετά το 3μηνο, συνεχιζουν να υπαρχουν οι κρυσταλλοι και εάν ναι μεχρι πότε; 

Έχω 90k σε έναν αριθμό που δεν χρησιμοποιώ, περίπου 5 μήνες; Είναι ακόμη εκεί, δεν χάθηκαν

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, sou_d said:

Έχω 90k σε έναν αριθμό που δεν χρησιμοποιώ, περίπου 5 μήνες; Είναι ακόμη εκεί, δεν χάθηκαν

Θα χαθούν στο εξάμηνο. Παίξε έστω μια φορά για να πάρουν παράσταση αλλους έξι μήνες

Link to comment
Share on other sites

Όσοι περιμένατε κάτι δωρεάν για τα Χριστούγεννα,μη φάτε,έχουμε γλαρόσουπα

Screenshot_20231205-192559.thumb.png.fd00e2197f5f2de242b650657ab42ddb.png

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, kmpatra said:

Όσοι περιμένατε κάτι δωρεάν για τα Χριστούγεννα,μη φάτε,έχουμε γλαρόσουπα

Screenshot_20231205-192559.thumb.png.fd00e2197f5f2de242b650657ab42ddb.png

Εαν εδινε και απεριόριστη ομιλία, κάτι θα γινόταν...

Περιμενουμε (καλυτερη) αντιπρόταση της κοσμοτέ, όπως πάντα συνηθίζει...

Για νοβα δεν θυμαμαι να εδινε κάτι στην καρτοκινητή. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kmpatra said:

Όσοι περιμένατε κάτι δωρεάν για τα Χριστούγεννα,μη φάτε,έχουμε γλαρόσουπα

Screenshot_20231205-192559.thumb.png.fd00e2197f5f2de242b650657ab42ddb.png

 

48 minutes ago, VIPdriver said:

Εαν εδινε και απεριόριστη ομιλία, κάτι θα γινόταν...

Περιμενουμε (καλυτερη) αντιπρόταση της κοσμοτέ, όπως πάντα συνηθίζει...

Για νοβα δεν θυμαμαι να εδινε κάτι στην καρτοκινητή. 

Άρα και η καλοκαιρινή προσφορά θα είναι 11.50€

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι στημένος ο διαγωνισμος όπως λεναι μερική με πήραν τηλέφωνο από το 13830 και μου ήταν ότι κέρδισα την επόμενη εβδομάδα θα λάβω το δώρο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, eridion25 said:

Δεν είναι στημένος ο διαγωνισμος όπως λεναι μερική με πήραν τηλέφωνο από το 13830 και μου ήταν ότι κέρδισα την επόμενη εβδομάδα θα λάβω το δώρο

Όποιος δεν κερδίζει, του φαίνεται στημένος.

Και στον ΟΠΑΠ ισχύει αυτό 

Link to comment
Share on other sites

@eridion25

Τι δώρο κέρδισες, τα απεριόριστα?

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kmpatra said:

@eridion25

Τι δώρο κέρδισες, τα απεριόριστα?

Ναι σωστά το βρήκες τώρα το δεύτερο αριθμό cu μου έδωσαν δώρο από την φοριτοτητα που έκανε online που το έκανα φοιτητικο τώρα θα είναι για να μαζεψω τα 600MB του rollover

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει πως θα έθρω σε cu από νέο καρτοκινητό;

Να βάλω κάρτα (για να διατηρήσω τη σύνδεση που λήγει) τώρα, ή αφού το γυρίσω σε cu?

το χρηματικό υπόλοιπο διατηρείται;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, macovet said:

Μπορεί κάποιος να μου πει πως θα έθρω σε cu από νέο καρτοκινητό;

Να βάλω κάρτα (για να διατηρήσω τη σύνδεση που λήγει) τώρα, ή αφού το γυρίσω σε cu?

το χρηματικό υπόλοιπο διατηρείται;

Δες την τελευταία ερωτηση https://www.vodafonecu.gr/eksipiretisi-pelatwn/upiresies-diktuou/

Με τα λεφτα δεν νομιζω να αλλαζει κατι. Εχει περασει πολυς καιρος απο την τελευταία φορα που αλλαξα πρόγραμμα, ας απαντησει καποιος που το εκανε πιο πρόσφατα. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι μια βοήθεια,

Θυμάμαι στις αρχές που πρωτοβγήκε το liquid κάποιος είχε πει ότι κατέβασε από κάπου μια παλιότερη έκδοση του vodafone app και μπορούσε να μπαίνει στο λογαριασμό του ενώ ήταν liquid. Είχα στο κινητό μου την έκδοση 4 του vodafone app κι έμπαινα κανονικά, έκανα cashback κλπ. χωρίς να μπαινοβγαίνω Αλλά δυστυχώς το κινητό χάλασε και δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω πλέον. Ήταν μεγάλη βοήθεια. Ψάχνω εδώ μέσα αλλά δεν το βρισκω. Μήπως ξέρει καποιος που να ψάξω για να κατεβάσω μια παλιά έκδοση του vodafone app που να δουλεύει αντίστοιχα ενώ είσαι liqud? 

Link to comment
Share on other sites

Μιά γρήγορη ερώτηση σχετικά με liquid. Είμαι στον δωρεάν μήνα. Το υπόλοιπο του δωρεάν μήνα αν κουνήσω την μπάρα θα χαθεί όταν λήξει ο μήνας; Αν το αφήσω να ανανεωσει κανονικα στην μερα του θα προστεθει σ αυτό η ανανέωση ή πάλι θα μηδενιστεί;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση!

Screenshot_20231206-200416_My CU.png

Screenshot_20231206-200421_My CU.png

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, geopapa123 said:

Μιά γρήγορη ερώτηση σχετικά με liquid. Είμαι στον δωρεάν μήνα. Το υπόλοιπο του δωρεάν μήνα αν κουνήσω την μπάρα θα χαθεί όταν λήξει ο μήνας; Αν το αφήσω να ανανεωσει κανονικα στην μερα του θα προστεθει σ αυτό η ανανέωση ή πάλι θα μηδενιστεί;

Ευχαριστώ.

Το δώρο έχει διάρκεια 31- 32 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Τα απεριοριστα καλοκαιριου ,Πασχα και Χριστουγεννων ξεκινησαν στα 9.90 και αφου πηγαν τις καρτες στα 13 ευρω ανεβασαν και την τιμη τους στα 11.5.

Μια χαρά.

Edited by YarnPoochy
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...