Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδα τι δίνει το kalokairistes offer και ψήνομαι για τα 30€ στη revolut. Κάποιος που έχει γνώσεις από revolut εάν θέλει να μου πει πού μπορώ να κάνω αγορές με revolut. 

ΥΓ. Μπορώ να κάνω και ανανέωση χρόνου ομιλίας καρτοκινητής μέσω revolut;

Edited by VIPdriver

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Είδα τι δίνει το kalokairistes offer και ψήνομαι για τα 30€ στη revolut. Κάποιος που έχει γνώσεις από revolut εάν θέλει να μου πει πού μπορώ να κάνω αγορές με revolut. 
ΥΓ. Μπορώ να κάνω και ανανέωση χρόνου ομιλίας καρτοκινητής μέσω revolut;
Παντού μπορείς να κάνεις αγορές, και να αγοράσεις χρόνο ομιλίας σε ελληνικά αλλά και ξένα καρτοκινητα

Περισσότερα στο σχετικό τοπικ :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Καλημέρα. Και οι άλλες 2 εταιρίες δίνουν το καλοκαίρι απεριόριστα data και δεν έχει παρατηρηθεί τόσο άσχημη κατάσταση όπως της βονταφον. Ειδικά στην κοσμοτε (που έχει τους περισσοτερους συνδρομητές) εχω μόνιμα 5πλασιες 

Edited by fotisbasm_
delete
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Καλημέρα. Και οι άλλες 2 εταιρίες δίνουν το καλοκαίρι απεριόριστα data και δεν έχει παρατηρηθεί τόσο άσχημη κατάσταση όπως της βονταφον. Ειδικά στην κοσμοτε (που έχει τους περισσοτερους συνδρομητές) εχω μόνιμα 5πλασιες ταχυτητες. 

Κι εγώ για το καλοκαίρι χρησιμοποιώ την Cosmote για το ίντερνετ. Εξάλλου όλοι στην ίδια τιμή το έχουν.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, ny_city said:

Μια χαρα ειναι τα 2-3 mbs για "τσαμπα" που χτυπησες την καρτα.. Για τα απολυτως απαραιτητα οπως browsing & chatting ειναι υπερ αρκετα...  Λιγο για να "νιώσετε"  τι περναμε και εμεις που εχουμε συμβολαια και λογω της υπερφορτωσης απο τους free users που κατεβαζουν αβερτα κουβερτα (as always) οτι υπαρχει στο νετ, δεν μπορουμε να ανοιξουμε σελιδα, οχι να ζητησουμε και ταχυτητα.. 

Εδω ειναι που κολλαει το παρακατω: 

Καποτε χαριζαν γαιδαρο σε καποιον , και τον κοιταγε στα δοντια 🙂

Εντελως φιλικα το παραπανω..

 

 

Ευχομαι να υπαρχει . 🥰

Σας ποναει που εχουμε "τζαμπα" internet  , ελευθερη οικονομια εχουμε , το γυρνας σε καρτα (αν και πλεον δεν υπαρχει ο λογος για συμβολαια) 

και οι αλλες 2 δινουν αλλα οχι ετσι , ειδικα η πρασινη 

Καθαρα φιλικα σου τα λεω

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fotisbasm_ said:

Τα 6000 sms ήθελα να ήξερα που θα τα στείλεις;; βγάζουν κάτι προσφορές ότι νανε

200 σμσ/μερα. Εννοειται οτι ειπαν να βαλουν εναν αριθμο που εντυπωσιάζει. Δεν θυμάμαι την τελευταία φορά που έστειλα σμσ....

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Το sms είναι αρκετά χρήσιμο όταν είσαι σε μέρη που δεν έχει καλή κάλυψη δικτύου και βέβαια δεν έχει ίντερνετ

Τώρα βέβαια εδώ απλά υπερβάλλουν

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, HEO said:

Το sms είναι αρκετά χρήσιμο όταν είσαι σε μέρη που δεν έχει καλή κάλυψη δικτύου και βέβαια δεν έχει ίντερνετ

Τώρα βέβαια εδώ απλά υπερβάλλουν

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Υπερβάλλουν ή υπονοούν κάτι για το σήμα τους;

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Όταν στο Liquid λέει ότι η ανανέωση γίνεται πχ 12 Ιουλίου, τι σημαίνει; Ξημερώματα 12 Ιουλίου στις 00:00;
Συνήθως η αυτόματη ανανέωση γίνεται στις 9 το πρωί



Υπερβάλλουν ή υπονοούν κάτι για το σήμα τους;


Δεν ξέρω για την δικιά μου χρήση το σήμα είναι μια χαρά

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη η Vodafone και στις μετρήσεις από τα speedtests. Πολύ καλές προσφορές,ταχύτητες προβληματικές που επηρεάζουν την εμπειρία χρήσης. Όπως και παραπάνω οι φίλοι σωστά το επισήμαναν 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Κι εγώ για το καλοκαίρι χρησιμοποιώ την Cosmote για το ίντερνετ. Εξάλλου όλοι στην ίδια τιμή το έχουν.

Με 6,5Ε , όπως έχω γράψει εδώ και καιρό, το μηνιαίο unlimited Vodafone για τη δεκαετία '20s και θα δούν πλήθος ενεργοποιήσεων ανά μήνα που θα φέρει κέρδη από τον τζίρο και το χειμώνα και το καλοκαίρι που ας μην ακολουθήσουν οι άλλες (ούτε η πράσινη: ΟΚ αυτή, ούτε η παράλλη "εκτός συναγωνισμού και ό,τι καταλαβαίνει).

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Pppe said:

Με 6,5Ε , όπως έχω γράψει εδώ και καιρό, το μηνιαίο unlimited Vodafone για τη δεκαετία '20s και θα δούν πλήθος ενεργοποιήσεων ανά μήνα που θα φέρει κέρδη από τον τζίρο και το χειμώνα και το καλοκαίρι που ας μην ακολουθήσουν οι άλλες (ούτε η πράσινη: ΟΚ αυτή, ούτε η παράλλη "εκτός συναγωνισμού και ό,τι καταλαβαίνει).

Ποιος δινει με 6.5€;

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αναρωτιέμαι τη NOVA που δίνει με 6,50 όλα απεριόριστα σε αυτους που κάνουν αίτηση φορητότητας. Δεν έχει χασούρα;

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

σε λιγους και απο εξωτερικο συνεργατη δινονται. Κερδίζει από τα πιο φουσκωμενα συμβολαια των υπολοίπων, από τις συσκευές που ακριβοπουλιούνται κ.ο.κ.

 

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2023 at 12:31 ΜΜ, VIPdriver said:

Εγώ αναρωτιέμαι τη NOVA που δίνει με 6,50 όλα απεριόριστα σε αυτους που κάνουν αίτηση φορητότητας. Δεν έχει χασούρα;

Που μπορούμε να το βρούμε αυτό;

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Izar said:

Που μπορούμε να το βρούμε αυτό;

Μερικά μέλη του φόρουμ στη νοβα εγραψαν οτι κάνοντας αιτηση φορητοτητας η νοβα τους εκανε τέτοια αντιπρόταση. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ μας διάβασαν και πλέον την ξυσμένη κάρτα ανανέωσης στο φάκελο της φορητότητας τη βάφουν με ανεξίτηλο στον κωδικό για να μην προλαβαίνουμε και τη βάζουμε σε άλλο CU! 

Καλημέρα σας παιδιά εκεί στη Vodafone!!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, olympios1 said:

Και πολύ καλά κάνουν, για το συγκεκριμένο νούμερο είναι η κάρτα όχι για άλλο. 

Από τη στιγμή που το έχουμε πληρώσει δεν έχει κάποια χασούρα η εταιρία εάν βάλουμε την κάρτα σε άλλο νούμερο. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...