Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε εμένα το My CU app δεν έμπαινε το πρωί, τώρα μπαίνει. Μας είχαν ενημερώσει κιόλας για τις εργασίες αναβάθμισης άρα γιατί να κάνουμε παράπονα;

 

Που μας ενημέρωσαν;

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί εδώ:

Το My CU δεν θα είναι διαθέσιμο την Κυριακή 17/1 μέχρι το απόγευμα της Κυριακής λόγω αναβάθμισης των συστημάτων μας. Αν θέλεις να ανανέωσεις τον χρόνο ομιλίας σου ή να ενεργοποιήσεις κάποιο πακέτο, κάλεσε δωρεάν στο 1252 ή στείλε δωρεάν μήνυμα με τον κωδικό του πακέτου στο 1252.

και το ίδιο μήνυμα εμφανιζόταν κατά την είσοδο στα My Vodafone Web και vodafonecu.gr , και στην εκκίνηση του My Vodafone App.

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί εδώ:

 

και το ίδιο μήνυμα εμφανιζόταν κατά την είσοδο στα My Vodafone Web και vodafonecu.gr , και στην εκκίνηση του My Vodafone App.

 

στο myphone το είδα, στην Vodafone δεν το πρόσεξα. Thanks! ;)

Link to comment
Share on other sites

έτσι για δοκιμή με 10 σεντς από cash back:

H ANANEΩΣH ΣOY ΠPAΓMATOΠOIHΘHKE.THN EΠOMENH ΦOPA BAΛE KAPTA 10E KAI ΘA EXEIΣ BONUS 500MB INTEPNET ΣTO KINHTO ΓIA 1MHNA AΠO TO 'JUST SURF'.

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, από πέρυσι είχε γίνει αυτό. Αν έχεις το CU για 2ο νούμερο είναι πανεύκολο να το συντηρείς λειτουργικό έτσι και αν μαζεύεις και κρυστάλλους από το big bang app μπορείς να παίρνεις και δωρεάν πακετάκια ίντερνετ για τυχόν ώρα ανάγκης που έχεις ξεμείνει ή δεν πιάνει σήμα το βασικό σου νούμερο.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Ναι, από πέρυσι είχε γίνει αυτό. Αν έχεις το CU για 2ο νούμερο είναι πανεύκολο να το συντηρείς λειτουργικό έτσι και αν μαζεύεις και κρυστάλλους από το big bang app μπορείς να παίρνεις και δωρεάν πακετάκια ίντερνετ για τυχόν ώρα ανάγκης που έχεις ξεμείνει ή δεν πιάνει σήμα το βασικό σου νούμερο.
το ξέρω αυτό αλλά δεν περίμενα με 10 σεντς να το κάνει,τελικά πολύ μπροστά το cu από άλλες εταιρείες και πακετακια που μπορείς να φας σχεδόν όλο το υπόλοιπο σου

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται στη περίπτωση που δεν εχεις mb και σου παίρνει λεφτά για να σου δώσει mb για ένα 24ωρο?

Μπορούμε να το κάνουμε να μην παίρνει λεφτά?

Όπως στο whats up που το κόβει όταν πάει για σύνδεση?

Link to comment
Share on other sites

X 19109 .........

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Στειλε Κ στο 1252. My data control ονομάζεται. Είναι το αντίστοιχο του my internet της Cosmote.
Ευχαριστώ πολυ
Link to comment
Share on other sites

στο bigbang υπήρχε πριν το combo με 2€? η μετά την Κυριακή το έβαλαν πολύ καλό ακούγεται

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στο bigbang υπήρχε πριν το combo με 2€? η μετά την Κυριακή το έβαλαν πολύ καλό ακούγεται

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Υπήρχε και πριν την Κυριακή

Link to comment
Share on other sites

Τι πακετάκια ομιλίας έχει το bigbang app? Να ξέρω αν αξίζει να βάλω το app για 2 νούμερα της οικογένοιας που δουλεύουν με dumy phones.
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Κανείς που έκανε αίτηση μέσω του ΓΙNE CU να μας πει την εμπειρία του;
Link to comment
Share on other sites

Τι πακετάκια ομιλίας έχει το bigbang app? Να ξέρω αν αξίζει να βάλω το app για 2 νούμερα της οικογένοιας που δουλεύουν με dumy phones.

Αυτά τα πακέτα σήμερα είναι και αύριο δεν είναι. Σήμερα είναι με χ πόντους και ψ τιμή και αύριο μπορεί να είναι με άλλη.

Απο εκει και πέρα ότι ισχύει σήμερα μπορείς να το δεις και στην εφαρμογή αλλα μέσες άκρες δεν υπάρχει εντελώς δωρεάν πακέτο ομιλίας και έχουμε με 2€ 100 προς όλους για 7 ημέρες και 1500 πόντους και με 5€ + 3000 πόντους 1000 προς όλους για 7 ημέρες

Επίσης επειδή ανέφερες για dummy phones αν δεν έχεις iphone αλλά android θα πρέπει για να μπορείς να μαζεύεις πόντους να βάζεις την σιμ του dummy phone στο δικό σου.. Με iphone κάνει Login με λογαριασμό το παιχνίδι οπότε μπορείς να παίζεις και χωρίς να έχεις την σιμ του εκάστοτε χρήστη

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω την πρώτη φορά που θα ανοίξεις την εφαρμογή θα πρέπει στο σμαρτφον να είναι η σιμ και να μπει με δεδομένα της σιμ. Μετά βγάζεις την σιμ και την βάζεις στην απλή συσκευή και παίζεις με wifi την εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Ναι με δεδομένο ότι μιλάμε για μια συσκευή/νούμερο. Ο φίλος ανέφερε 2 νούμερα όμως
Link to comment
Share on other sites

Κανείς που έκανε αίτηση μέσω του ΓΙNE CU να μας πει την εμπειρία του;
για καινούριο νούμερο?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην περιοχη του Δασκαλειου Κερατεας που μενω , βαζω στο κινητο μου απο 2g σε 4g και βλεπω οτι απο το mazi xekiname pali να αλλαζει σε vodafoneGreece2021 μονο οταν συνδεεται στο δικτυο 4g οταν το βαλω στο μονο 2g ή 3g γυριζει στο mazi xekiname pali. Αραγε ποτε θα το γυρισουνε εστω στο vodafoneGreece2021 σε ολες τις μπαντες;ή στο απλο vodafone.gr το mazi xekiname pali δεν μου αρεσε απο την αρχη.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Και σε iphone γυρίζει σε vf-GR σε 2G/3G. Μικρό το κακό.

το ιδιο γινεται και σε συσκευη xiaomi με την μονη διαφορα σε μονο 3g γραφει μονο vodafone GR! .

 

κατι αλλο αυτο με τα δωρεαν 15gb για 5 ημερες μεσω του bing bang app που λεει οτι κερδιζεις 5000 κρυσταλλους και 15gb για 5 ημερες χρηση 20:00 - 8:00 πως το ενεργοποιησατε; μου εχει στειλει μυνημα και σε εμενα και στον κινητου του πατερα μου .

Στο κινητο του πατερα μου στην εφαρμογη bing bang game εκανα αναβαθμιση στο android market και δεν μου εδωσει κατι τετοιο . Τι δεν κανω σωστα; .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Αν σου ήρθε μήνυμα ότι ενεργοποιήθηκε στείλε sms Υ στο 1252 και δες τι θα σου απαντήσει

Επίσης που λέει ότι κερδίζεις 5000 κρυστάλλους; Πρακτικά "χάνεις" 5000 κρυστάλλους για να σου δώσει 15gb για 6 ημέρες ουσιαστικά. Αφού για να σε αφήσει να πάρεις πάλι το πακέτο πρέπει να περάσει και το πρωινό της 6ης ημέρας

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

και φυσικά για να πάρεις κρυστάλλους πρέπει να παίξεις πρώτα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...