Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξεκίνα τηλεφωνα σε μεντιουμ, κοριτσια που αναζητουν παρεα, στελνε σμς για διαγωνισμους, τηλεκυβος το βραδυ...

θες και άλλα;

να χεις ευρω να ξοδευεις!

Link to comment
Share on other sites

ξεκίνα τηλεφωνα σε μεντιουμ, κοριτσια που αναζητουν παρεα, στελνε σμς για διαγωνισμους, τηλεκυβος το βραδυ...

θες και άλλα;

να χεις ευρω να ξοδευεις!

 

Που να ζήταγα και κακή ιδέα δηλαδή... :D

Edited by Powerfull

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμιά καλή ιδέα πως μπορώ να χαλάσω 180 ευρώ που βλέπω ότι έχουν μαζευτεί στο CU μου; Τα πουλάω κιόλας σε αναλογία 2/3 από 10 ευρώ για όποιον ενδιαφέρεται, γιατί δεν τα βλέπω να φεύγουν εδώ και κάνα χρόνο... :P

 

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ, εκτός από τη μεταφορά υπολοίπου σε άλλα καρτοκινητά, είναι αγορές συνεδριών για καρτοίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ, εκτός από τη μεταφορά υπολοίπου σε άλλα καρτοκινητά, είναι αγορές συνεδριών για καρτοίντερνετ.

 

Η καμια δωρεα στο χαμογελο του παιδιου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για κάποιον αριθμό καρτοκινητού που είχε στο παρελθόν κανείς, πόσο καιρό έχει δικαίωμα να τον ξαναζητήσει στο όνομά του από τότε που ακυρώθηκε; 3 χρόνια; Καλά θυμάμαι;:worry: Και μέχρι τα 3 χρόνια δεν έχει δικαίωμα να τον πάρει κανείς άλλος στο όνομά του; Εννοώ η εταιρεία δεν τον δίνει στο μεσοδιάστημα σε άλλους;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για κάποιον αριθμό καρτοκινητού που είχε στο παρελθόν κανείς, πόσο καιρό έχει δικαίωμα να τον ξαναζητήσει στο όνομά του από τότε που ακυρώθηκε; 3 χρόνια; Καλά θυμάμαι;:worry: Και μέχρι τα 3 χρόνια δεν έχει δικαίωμα να τον πάρει κανείς άλλος στο όνομά του; Εννοώ η εταιρεία δεν τον δίνει στο μεσοδιάστημα σε άλλους;

 

6 μήνες από την ημερομηνία που ακυρώθηκε. Στην διάρκεια αυτών των 6 μηνών η εταιρεία είναι υποχρεωμένη να στο ξαναδώσει

Μετά τους 6 μήνες αν θέλει σου δίνει τον αριθμό αν θέλει όχι .

Link to comment
Share on other sites

6 μήνες από την ημερομηνία που ακυρώθηκε. Στην διάρκεια αυτών των 6 μηνών η εταιρεία είναι υποχρεωμένη να στο ξαναδώσει

Μετά τους 6 μήνες αν θέλει σου δίνει τον αριθμό αν θέλει όχι .

 

Ευχαριστώ. :)

 

Αυτά τα 3 χρόνια(δηλαδή τα +2.5 επιπλέον των 6 μηνών), αφορούν το διάστημα όπου μου το δίνει ΑΜΑ θέλει;

 

Γιατί μου έχουν κολλήσει έντονα στο μυαλό αυτά τα 3 χρόνια σύνολο... Λες να αφορούσε κάτι εντελώς διαφορετικό;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. :)

 

Αυτά τα 3 χρόνια(δηλαδή τα +2.5 επιπλέον των 6 μηνών), αφορούν το διάστημα όπου μου το δίνει ΑΜΑ θέλει;

 

Γιατί μου έχουν κολλήσει έντονα στο μυαλό αυτά τα 3 χρόνια σύνολο... Λες να αφορούσε κάτι εντελώς διαφορετικό;

 

καλεσες να δεις αν το χρησιμοποιει καποιος?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι, δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή.

 

τοτε πιθανως να μπορεις να το ζητησεις ξανα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση επείγον...

Έχω καρτοκινητό vodafone με ενεργοποιημένο το bonus all. Eπίσης έχω υπόλοιπο χρημάτων που έχουν περισέψει από ανανέωση χρόνου ομιλίας από νέα κάρτα.

Μπορώ με τα υπόλοιπα χρήματα που έχω (πάνω από 10€) να κάνω ανανέωση χρόνου για 10 € κι αν ναι πως;

Αν όχι μπορώ μόνο να ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο για 1 μήνα;

Τέλος, μπορώ να ανανεώσω το bonus all με τα 300' προς όλους με τον παραπάνω τρόπο;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πότε μπορείς να αλλάζεις τα νούμερα στο πρόγραμμα κλήσεις ένα λεπτό το λεπτό;

Κάθε 30 ημέρες από την τελευταία αλλαγή.

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον τα δωρεαν πακετα στο φοιτιτικο τα δινει για να μην ανανεωσεις και να.σταματησουν να αθροιζονται λεπτα,μηνηματα,mb κλπ... δεν εξηγηται αλλιως
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον τα δωρεαν πακετα στο φοιτιτικο τα δινει για να μην ανανεωσεις και να.σταματησουν να αθροιζονται λεπτα,μηνηματα,mb κλπ... δεν εξηγηται αλλιως

 

Και με το δωρεάν πακέτο αθροίζονται , αν έχεις ενεργοποιημένο το πακέτο των 5 ευρώ. Δεν αθροίζονται αν έχεις το πακέτο των 7 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον τα δωρεαν πακετα στο φοιτιτικο τα δινει για να μην ανανεωσεις και να.σταματησουν να αθροιζονται λεπτα,μηνηματα,mb κλπ... δεν εξηγηται αλλιως

 

Για όποιο λόγο και να τα δίνει δεν μας χαλάει καθόλου. Εγώ έχω να βάλω κάρτα από τις 10 Νοέμβρη και δεν θα βάλω σίγουρα μέχρι τις 17 Μαρτίου.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιο λόγο και να τα δίνει δεν μας χαλάει καθόλου. Εγώ έχω να βάλω κάρτα από τις 10 Νοέμβρη και δεν θα βάλω σίγουρα μέχρι τις 17 Μαρτίου.

 

προσεχε μην περασει 6μηνο απο την τελευταια ανανεωση, θα εχεις προβλημα μετά

Link to comment
Share on other sites

προσεχε μην περασει 6μηνο απο την τελευταια ανανεωση, θα εχεις προβλημα μετά

Ναι. Το ξέρω και το έχω υπόψην μου.

Link to comment
Share on other sites

εχω cu και όλα τα μηνύματα μου έρχονται 3 φορές . Έχει κανείς καμιά ιδεά τι πρέπει να κάνω να διορθωθεί;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση επείγον...

Έχω καρτοκινητό vodafone με ενεργοποιημένο το bonus all. Eπίσης έχω υπόλοιπο χρημάτων που έχουν περισέψει από ανανέωση χρόνου ομιλίας από νέα κάρτα.

Μπορώ με τα υπόλοιπα χρήματα που έχω (πάνω από 10€) να κάνω ανανέωση χρόνου για 10 € κι αν ναι πως;

Αν όχι μπορώ μόνο να ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο για 1 μήνα;

Τέλος, μπορώ να ανανεώσω το bonus all με τα 300' προς όλους με τον παραπάνω τρόπο;

Ευχαριστώ.

 

Παιδιά κανείς; :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση επείγον...

Έχω καρτοκινητό vodafone με ενεργοποιημένο το bonus all. Eπίσης έχω υπόλοιπο χρημάτων που έχουν περισέψει από ανανέωση χρόνου ομιλίας από νέα κάρτα.

Μπορώ με τα υπόλοιπα χρήματα που έχω (πάνω από 10€) να κάνω ανανέωση χρόνου για 10 € κι αν ναι πως;

Αν όχι μπορώ μόνο να ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο για 1 μήνα;

Τέλος, μπορώ να ανανεώσω το bonus all με τα 300' προς όλους με τον παραπάνω τρόπο;

Ευχαριστώ.

Με 7 ευρώ αγοράζεις 80 λεπτά προς όλα τα δίκτυα καλώντας 1286

Ανανέωση γίνεται μόνο με κάρτες ανανέωσης ( ή ηλεκτρονικά ) και μόνο με αυτές μπορείς να πάρεις τα 300 λεπτά

Μια ακόμα δυνατότητα που έχεις είναι να καλέσεις 1266 και να μετατρέψεις τον αριθμό σου σε CU

Από κει και πέρα με 5 ευρώ αγοράζεις 100 λεπτά προς όλα τα δίκτυα , και 200 προς Vodafone , ή με 7 ευρώ αγοράζεις 500 για όλη την Vodafone , και 100 προς όλα τα δίκτυα ( ή με 10 ευρώ αγοράζεις 200 προς όλους και 400 προς Vodafone)

Όταν σου τελιώσουν τα χρήματα το κάνεις πάλι Νέο καρτοκινητό και αρχίζεις τις ανανεώσεις.

Αλλαγή πακέτου επιτρέπεται κάθε 30 ημέρες.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανείς; :(

 

Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς εννοείς. Ανανέωση χρόνου σημαίνει να βάλεις κάρτα 10 ευρώ. Εσύ αν καταλαβαίνω έχεις ήδη τα λεφτά μέσα?

Link to comment
Share on other sites

έχει κάποιος άποψη για το πόσες μέρες θα διαρκέσει η φορητότητα από what'sup σε vodafone cu ? θενξ
:superman:
Link to comment
Share on other sites

3 εργασιμες

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...