Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia exo vodafon a la carte kai 8elo na ma8o ean mporo na balo karta ananeoseis apo cu. giati tora pleon i cu exei karta ananeoseis me 3 euro!

 

Eyxaristo

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

paidia exo vodafon a la carte kai 8elo na ma8o ean mporo na balo karta ananeoseis apo cu. giati tora pleon i cu exei karta ananeoseis me 3 euro!

 

Eyxaristo

 

Όχι. Αν προσπαθήσεις να την περάσεις σε a la carte το ποσό των 3 ευρώ δεν θα πιστωθεί παρά μόνο όταν ξανακάνεις ανανέωση με κανονική κάρτα (π.χ με κάρτα 10 ευρώ θα προστεθούν 13 ευρώ).

Link to comment
Share on other sites

Nαι. Μπορείς σε όλο το κόσμο να δέχεσαι κλήσεις και να στέλνεις ή να λαμβάνεις sms και σε κάποιες χώρες με συγκεκριμένα δίκτυα μπορείς και να κάνεις κλήσεις.

 

http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001080201&vars=0000000000

 

Επίσης αν κάνεις κλήσεις μεγάλης διάρκειας σε ορισμένες χώρες ισχύει και το Vodafone Passport. http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001080300&vars=0000000000

Link to comment
Share on other sites

Οχι βασικα προκειται για καινουριο αριθμο,τον οποιο ενεργοποιησε με το 1286 σαν πρωτη κληση για να ενεργοποιησω το προγραμμα που ανεφερα,αλλα δεν καταφερα γιατι δεν ειχα προπληρωμενο χρονο 12ε αλλα 1 ευρω για 12 μηνες οπως επειτα προσεξα αφου τερματιστηκε η κληση.

 

Απλως οταν μπηκα να ελεγξω υπολοιπο,μου ειπε 0.80 αντι για το 1ε...

 

Την πρώτη κλήση στη χρεώνει το ίδιο και σε ένα ala carte δικό μου από φορητότητα...

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Iparxi til. eksipiretisis pelaton dorean sto a la carte;

Μπορείς αν θέλεις να καλέσεις στο 210 6702000. Για τελείως δωρεάν δεν γνωρίζω.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς αν θέλεις να καλέσεις στο 210 6702000. Για τελείως δωρεάν δεν γνωρίζω.

 

Επίσης μπορείς να πάρεις το 13830 και από σταθερό.... (Αν δεν θες να χρεώσεις την καρτα σου με 0,10 €) Η χρέωση είναι ίδια και για το σταθερό...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μπορείς να πάρεις το 13830 και από σταθερό.... (Αν δεν θες να χρεώσεις την καρτα σου με 0,10 €) Η χρέωση είναι ίδια και για το σταθερό...

Δεν είναι ίδια. Είναι 0,10€/λεπτό! ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ίδια. Είναι 0,10€/λεπτό! ;)

 

Δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι αυτη... Νομιζω πως χρεωνεται σαν επιτυχης κληση προς κινητο Vodafone, αρα η χρεωση ειναι υψηλη!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι αυτη... Νομιζω πως χρεωνεται σαν επιτυχης κληση προς κινητο Vodafone, αρα η χρεωση ειναι υψηλη!!

 

ΠΑΙΔΙΑ , Η ΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥ 13830 ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΕΙΝΑΙ 0,12/ΛΕΠΤΟ

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.....
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ίδια. Είναι 0,10€/λεπτό! ;)

 

Δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι αυτη... Νομιζω πως χρεωνεται σαν επιτυχης κληση προς κινητο Vodafone, αρα η χρεωση ειναι υψηλη!!

 

ΠΑΙΔΙΑ , Η ΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥ 13830 ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΕΙΝΑΙ 0,12/ΛΕΠΤΟ

 

Το 13830 χρεώνεται αστική κλήση που σύμφωνα με το site του ΟΤΕ είναι 0,03094 €/λεπτό μέχρι τα 2 λεπτά και μετά είναι ανά δτλ. (0,03094 €/min) ή (0,02975 €/min) ανάλογα με την ημέρα και την ώρα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παρατηρησει τ εξης στο καρτοκινητο μ...μερικες φορες το λογοτυπο απο Vodafone GR γινετε VODAFONE GR (δηλαδη με κεφαλαια γραμματα) και οταν γινετε αυτο εχω φουλ σημα παντου..λλα αυτο δεν ειναι μονιμο..μηπως ξερετε για πιο λογο γινετε??

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

καμια προσφορα για cu θα παιχτει?:p

 

Πολλες και καλες παιζουν.

 

πχ: 250 κλησεις/βιντεοκλησεις για μια εβδομαδα με 2,5€:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πολλες και καλες παιζουν.

 

πχ: 250 κλησεις/βιντεοκλησεις για μια εβδομαδα με 2,5€:rolleyes:

250 λεπτά κλήσεων/βιντεοκλήσεων ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια κάρτα Cu και πέρασαν οι 13 μήνες από την τελευταία ανανέωση και απενεργοποιήθηκε. Υπάρχει τρόπος να σώσω τον αριθμό που μου άρεσε;
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια κάρτα Cu και πέρασαν οι 13 μήνες από την τελευταία ανανέωση και απενεργοποιήθηκε. Υπάρχει τρόπος να σώσω τον αριθμό που μου άρεσε;

 

Όχι ........ τον έχασες...........στα καρτοκινητά ο αριθμός ανήκει στην εκάστοτε εταιρία όχι στον συνδρομητή......μόνο όσο τον ανανεώνεις τον "νοικιάζεις"......

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Όχι ........ τον έχασες...........στα καρτοκινητά ο αριθμός ανήκει στην εκάστοτε εταιρία όχι στον συνδρομητή......μόνο όσο τον ανανεώνεις τον "νοικιάζεις"......

 

Αν μιλησεις με το 13830 ισως σου το ενεργοποιησουν και παλι το νουμερο αν δεν εχει δοθει αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλησεις με το 13830 ισως σου το ενεργοποιησουν και παλι το νουμερο αν δεν εχει δοθει αλλου.

Πρόσφατα η ΕΕΤΤ ανακοίνωσε ότι κάποιος που διέκοψε το συμβόλαιο ή το καρτοκινητό του μπορεί μέσα σε διαστημα εξι μηνών να τον ξαναπάρει!

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα η ΕΕΤΤ ανακοίνωσε ότι κάποιος που διέκοψε το συμβόλαιο ή το καρτοκινητό του μπορεί μέσα σε διαστημα εξι μηνών να τον ξαναπάρει!

Τους πήρα τηλέφωνο αλλά λένε ότι δεν έχουν ιδέα για κάτι τέτοιο :(

Link to comment
Share on other sites

Τους πήρα τηλέφωνο αλλά λένε ότι δεν έχουν ιδέα για κάτι τέτοιο :(

 

Θα το μάθουν λείαν συντόμως..............

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...