Jump to content

Mio P350 και Mio P550


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασα αυτό το πρόγραμμα που έλεγε εκεί (BTAudioToggle) με της οδηγίες που έχει αλλά μου λέει το ppc μου <<Failed to open Bluetooth. Audio Gateway. >>

Και δεν κάνει κάτι άλλο…

 

 

 

Το άνοιξα το άλλο το topic γιατί νόμισα ότι το έγραψα λάθος. Αν είναι κάποιος διαχειριστής του forum ας το διαγράψει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και απο εμένα! Μηπως ξέρετε αν και που μπορώ να βρώ το πλαστικό κάλυμα του mio 350!! την προσοψη εννοω. καταφερα και την εσπασα ΛΙΓΟ... ααααα!! η προσοψη του 550 ταιριαζει στο 350 (μου άρεσει καλύτερα σε μαυρο!!)

 

Μετά από αρκετό ψάξιμο ανακάλυψα το service της MIO. Σας το παραθέτω, αχρείαστο να είναι.

 

arvato teleservice S.A.

Telecommunications Services & Equipment

226 Athinon Ave. & Kifissou

GR-10442 Athens

Tel.: +30 2 10 5197 500

Fax: +30 2 10 5197 529

Email: info-athens@teleservice.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γειά σας παιδιά! Πριν 3 ημέρες αγόρασα το Mio P350 αλλά δεν έχω ελληνικά... Το ίδιο πρόβλημα είχα με το Acer n30 μου. Μπορώ με κάποιο Freeware, το ξαναλέω FREEWARE πρόγραμμα να γράφω Ελληνικά;
Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω μια SD Wi-Fi Card;

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=132725

 

Einai ligo tsimpimeni. Ean breis allou frontise na ypostirizei to protokolo "802.11g" kai oxi mono to "802.11Gb".

 

Gia pio ftina... http://search.ebay.com/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=sd+wifi&category0=

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=132725

 

Einai ligo tsimpimeni. Ean breis allou frontise na ypostirizei to protokolo "802.11g" kai oxi mono to "802.11Gb".

 

Gia pio ftina... http://search.ebay.com/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=sd+wifi&category0=

 

Ευχαριστώ και πάλι φίλε μου! Η τιμή του δεν είναι και τόσο τσιμπιμένη... Μπορώ να την αγοράσω με αντικαταβολή;

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορώ να την αγοράσω με αντικαταβολή;

 

Nomizw oti den exeis afti ti dynatotita me to expansys alla den tithetai thema anisixias kai aksiopistias oson afora tis synallages me to sygkekrimeno site. Sou ti stelnei me courier sto spiti sou kai sou dinei kai arithmo fortotikis gia na kaneis trace tin paraggelia sou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Nomizw oti den exeis afti ti dynatotita me to expansys alla den tithetai thema anisixias kai aksiopistias oson afora tis synallages me to sygkekrimeno site. Sou ti stelnei me courier sto spiti sou kai sou dinei kai arithmo fortotikis gia na kaneis trace tin paraggelia sou.

 

Ρε συ, είμαι 13 χρονών και δεν έχω πιστωτική η PayPal και μόνο με αντικαταβολή μπορώ να κάνω αυτή την αγορά. Για αυτό ρώτησα! Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση σου!

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πόσο είσαι;;; :blink: Μπορείς να πας σε μια Emporiki Bank τράπεζα και να κάνεις κατάθεση στο λογαριασμό τους. Όχι όμως μόνος σου... με τον μπαμπά σου! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Sou ti stelnei me courier sto spiti sou kai sou dinei kai arithmo fortotikis gia na kaneis trace tin paraggelia sou.

 

Περίμενε λιγάκι, γιατί είμαι μικρός και δεν έχω μπει ακόμα στο παιχνίδι... Άμα εγώ δεν θέλω να έρθει στο σπίτι μου ρε παιδί μου, μπορώ να το πάρω από την Courrier; Επίσης τι είναι ο αριθμός φορτοτικής για το trace;

Δεν έχω κάνει αγορά ποτέ μέσω του Internet...:O

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Άμα εγώ δεν θέλω να έρθει στο σπίτι μου ρε παιδί μου, μπορώ να το πάρω από την Courrier;

 

Ναι... μπορείς να το παραλάβεις από το υποκατάστημα της DHL στην περιοχή σου. Θέλουν ταυτότητα και δεν ξέρω εάν θα έχεις πρόβλημα λόγο του μικρού της ηλικίας σου.

 

Επίσης τι είναι ο αριθμός φορτοτικής για το trace;

 

Μπορείς από τον αριθμό αποστολής... να μπεις στο site της DHL και να ενημερώνεσαι για το που βρίσκεται το πακέτο σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι... μπορείς να το παραλάβεις από το υποκατάστημα της DHL στην περιοχή σου. Θέλουν ταυτότητα και δεν ξέρω εάν θα έχεις πρόβλημα λόγο του μικρού της ηλικίας σου.

 

Έτσι κι αλλιώς ο μπαμπάς μου θα κάνει την προσθήκη χρημάτων στον λογαριασμό του, εγώ θα πάω να την παραλάβω;:lol::p

 

Μπορείς από τον αριθμό αποστολής... να μπεις στο site της DHL και να ενημερώνεσαι για το που βρίσκεται το πακέτο σου.

 

Μάλιστα... Ευχαριστώ πάααααρα πολύ φίλε μου!!!

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έτσι κι αλλιώς ο μπαμπάς μου θα κάνει την προσθήκη χρημάτων στον λογαριασμό του

 

Όχι στον λογαριασμό του, στον λογαριασμό του expansys.com.gr. Μόνο έτσι θα πάρεις συσκευή! :p

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι στον λογαριασμό του, στον λογαριασμό του expansys.com.gr. Μόνο έτσι θα πάρεις συσκευή! :p

 

Oops, μπερδεύτηκα!!! Χαχαχα...:lol::O

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα mio p550 και λεει οτι ο χάρτης έχει λήξει.τι κάνω σε αυτήν την περίπτωση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι φίλε μου! Η τιμή του δεν είναι και τόσο τσιμπιμένη... Μπορώ να την αγοράσω με αντικαταβολή;

Να ρωτησω κατι αλλο εγω?Με αυτη τη καρτα μπορω να εχω WiFi?Στο MIO P360 ειναι συμβατη?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με αυτη τη καρτα μπορω να εχω WiFi?Στο MIO P360 ειναι συμβατη?

 

Ναι και στα δύο. Δεν βρίσκω λόγο να υπάρχει ασυμβατότητα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θα μπορω να εχω προσβαση στο internet μεσω WiFi?Και που μπαινει αυτη η καρτα?Στην υποδοχη για SD card διοτι εχω αυτη τη στιγμη SD μνημη μεσα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δηλαδη θα μπορω να εχω προσβαση στο internet μεσω WiFi?

 

Ναι.

 

Και που μπαινει αυτη η καρτα?Στην υποδοχη για SD card διοτι εχω αυτη τη στιγμη SD μνημη μεσα.

 

Αυτό είναι το μειονέκτημα. Η' τη μία, ή την άλλη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...