Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Εεεε..... γιατί αποκαλύψατε ότι δεν το έκανε ούτε ο Νέιθαν ούτε ο Λούκας? :mad:

 

Έτσι όπως το παρουσιάζετε, θα πιστέψω πως τη φωτιά την έβαλε

ο ίδιος ο Νταν!

 

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ααα, δεν ξερω.. Εγω καλου κακου το ειπα..!

Oταν τα εβλεπα αλλαξα 3-4 φορες την θεωρια μου για το ποιος εβαλε τη φωτια!:rolleyes:

Οπως και να' χει στο χρονικο διαστημα μεχρι να αποκαλυφθει θα συμβουν πολλα οποτε μην το ψαχνετε και πολυ..

 

Εγω ενα tip θα δωσω!!!Δεν το εκανε η Haley.......νομιζω με αυτο το στοιχειο βαδιζετε σε σωστο δρομο!!!!!!!:p

 

CLUEDO ruleZzzz!:lol:

 

Επίσης δεν το έκανε η Brooke! Τώρα που το σκέφτομαι ούτε ο Mouth... :p

 

Εεεε..... γιατί αποκαλύψατε ότι δεν το έκανε ούτε ο Νέιθαν ούτε ο Λούκας? :mad:

 

Έτσι όπως το παρουσιάζετε, θα πιστέψω πως τη φωτιά την έβαλε

ο ίδιος ο Νταν!

 

Είπαμε εμείς τέτοιο πράγμα; Απλά είπα ότι τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται. Αυτό που μπορούμε να σου πούμε είναι ότι μέχρι να αποκαλυφθεί ποιός πραγματικά έβαλε τη φωτιά οι υποψίες θα έχουν πέσει πάνω σε όλους, μα όλους, αλλά τα πράγματα δεν θα είναι όπως φαίνονται. :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τιν φώτιά την έβαλε....... το αποκαλύπτουν μετά απο 20 επεισόδια αλλά μην ανησυχείτε δεν είναι κάποιος από τα παιδιά

Aυτόςςςςς το είπεε :( :( :(

 

KAKEεεεε :p

 

Όντως δύσκολο να μαντέψεις ποιος το έκανε. Αφού όλο το σύμπαν μισεί τον Νταν! :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Aυτόςςςςς το είπεε :( :( :(

 

KAKEεεεε :p

 

Όντως δύσκολο να μαντέψεις ποιος το έκανε. Αφού όλο το σύμπαν μισεί τον Νταν! :lol:

 

:chair: olympiakos7_69 :chair:

 

:p

 

Εντάξει, δεν είναι κάποιος από τα παιδιά. Αλλά όπως λες, όλο το σύμπαν μισεί τον Ντάν...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ε από γαύρο τι να περιμένεις!!! :lol: :lol: :lol:

 

edit: Άκυρο, ρε συ VeCo , δεν το είπε ο olympiakos7_69! :p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης δεν το έκανε η Brooke! Τώρα που το σκέφτομαι ούτε ο Mouth... :p

 

Ουτε ο Felix!:shifty:

 

Aυτόςςςςς το είπεε

KAKEεεεε

Όντως δύσκολο να μαντέψεις ποιος το έκανε. Αφού όλο το σύμπαν μισεί τον Νταν!

 

Εδωσε πληροφορια το παλικαρι..:lol:

 

:chair: olympiakos7_69 :chair:

 

Εντάξει, δεν είναι κάποιος από τα παιδιά. Αλλά όπως λες, όλο το σύμπαν μισεί τον Ντάν...

 

Εγω τι φταιει και τις τρωω???:X :O :p

Ε οχι και ΟΛΟ το συμπαν.. Οσοι τον ξερουν ναι.. Επισης να πω οτι μπορει να συμπαθησετε καπως τον Dan σε καποια φαση!:shifty: :!:

Link to comment
Share on other sites

Ε από γαύρο τι να περιμένεις!!! :lol: :lol: :lol:

 

edit: Άκυρο, ρε συ VeCo , δεν το είπε ο olympiakos7_69! :p

 

:wink:

 

Άκυρη η καρέκλα δηλαδή... :(

 

Εγω τι φταιει και τις τρωω???:X :O :p

 

Παίρνω πίσω τις καρέκλες μου... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

:wink:

 

Άκυρη η καρέκλα δηλαδή... :(

 

Παίρνω πίσω τις καρέκλες μου... :p

 

Μολις βγηκε το συγγνωμη χαθηκε το φιλοτιμο που λενε..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φανατικοι του One Tree Hill!!!

 

Μήπως ξερετε ποιο επεισοδιο προβληθηκε το τελυταιο Σαββατο στο Σταρ;Αν ξερετε ακριβως ποιο,πειτε μου,γιατι θελω να κατεβασω τα επομενα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φανατικοι του One Tree Hill!!!

 

Μήπως ξερετε ποιο επεισοδιο προβληθηκε το τελυταιο Σαββατο στο Σταρ;Αν ξερετε ακριβως ποιο,πειτε μου,γιατι θελω να κατεβασω τα επομενα...

 

Δεν το ειδα αλλα νομιζω το 301..

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑ...Αρχισε η καινοργια σεζόν δηλαδή!Αν μπορει καποιος να το επιβεβαιωσει,ας το κανει!Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑ...Αρχισε η καινοργια σεζόν δηλαδή!Αν μπορει καποιος να το επιβεβαιωσει,ας το κανει!Ευχαριστω!

 

Σιγουρα αρχισε η καινουρια!

Η το 301 επαιξε η το 302 αλλα 99% κλινω στο 1ο..

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑ...Αρχισε η καινοργια σεζόν δηλαδή!Αν μπορει καποιος να το επιβεβαιωσει,ας το κανει!Ευχαριστω!

 

1000% ήταν το πρώτο επεισόδιο της τρίτης σεζόν. Το ερχόμενο Σάββατο θα δείξει το 2ο της τρίτης σεζόν. :) Επίσης καλώς ήρθες στο forum.

 

Να προσθέσω, μιας και δε το είπαμε επίσημα εδώ, πως η σειρά έχει ανανεωθεί και για 5η σεζόν! :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω, μιας και δε το είπαμε επίσημα εδώ, πως η σειρά έχει ανανεωθεί και για 5η σεζόν! :up:

 

Yesssss!!!Το ξερουμε!!!:p :up: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω, μιας και δε το είπαμε επίσημα εδώ, πως η σειρά έχει ανανεωθεί και για 5η σεζόν! :up:

 

Άψογα! :up: :yahoo:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ωραια!Σας ευχαριστώ παιδιά!Να ξερετε οτι σε κανα μηνα που θα εχω πιασει το ρυθμο σας,θα γινω τακτικη θαμμωνας εδώ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε κανα μηνα θα ειμαι και εγω σε ρυθμους 5ης σεζον αφου δεν εχω δει ολη την 4η.. Την ψυχρολουσια του OC να μην ειχαμε φαει και θα ημασταν jet!!:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ένα αστείο βίντεο που ανακάλυψε κάποιος σε ξένο φόρουμ. Είπα να το στείλω γιατί έχει πολύ πλάκα.

Είναι ένα βίντεο με bloopers. Σκηνοθετικά λάθη δηλαδή. Αξίζει να το δείτε. Και τα σχόλια που γράφει αυτός που έκανε το βίντεο για κάθε σκηνή έχουν πολύ γέλιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ένα αστείο βίντεο που ανακάλυψε κάποιος σε ξένο φόρουμ. Είπα να το στείλω γιατί έχει πολύ πλάκα.

Είναι ένα βίντεο με bloopers. Σκηνοθετικά λάθη δηλαδή. Αξίζει να το δείτε. Και τα σχόλια που γράφει αυτός που έκανε το βίντεο για κάθε σκηνή έχουν πολύ γέλιο.

 

Πολυ καλο.. Και εμεις δεν παιρουμε χαμπαρι.. χεχε!

Ετσι οπως οτι ειπες πριν δω το βιντεο νομιζα οτι θα ειναι οπως στο Beverly Hills που πεφτουν συνεχεια μικροφωνα απο πανω!!:rolleyes:

 

edit: το σφυριγμα ειναι απο την 4η σεζον η μου φαινεται??Το λεω γιατι δεν μου θυμιζει κατι!..

 

edit2: επισης αν καποιος εχει υποψη του τα επισοδια στα οποια παιζεται μπασκετ στο γηπεδο ας τα παραθεσει!!!!!!plzzz

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ένα αστείο βίντεο που ανακάλυψε κάποιος σε ξένο φόρουμ. Είπα να το στείλω γιατί έχει πολύ πλάκα.

Είναι ένα βίντεο με bloopers. Σκηνοθετικά λάθη δηλαδή. Αξίζει να το δείτε. Και τα σχόλια που γράφει αυτός που έκανε το βίντεο για κάθε σκηνή έχουν πολύ γέλιο.

Poly kalo:up:

Link to comment
Share on other sites

edit: το σφυριγμα ειναι απο την 4η σεζον η μου φαινεται??Το λεω γιατι δεν μου θυμιζει κατι!..

 

edit2: επισης αν καποιος εχει υποψη του τα επισοδια στα οποια παιζεται μπασκετ στο γηπεδο ας τα παραθεσει!!!!!!plzzz

 

1) To σφύριγμα είναι απ'τη δεύτερη σεζόν. Όταν τα κορίτσια πηγαίνουν τη Χέιλι σε στριπτιτζάδικο λόγω μπάτσελορ πάρτι κ τελικά δεν έχουν να πληρώσουν ή λόγω του ότι είναι ανήλικες, δε θυμάμαι ακριβώς το λόγο, κι έτσι καταλήγουν στη λάντσα! :lol:

 

2) Τι εννοείς τα επεισόδια που παίζεται μπάσκετ; Θες να μάθεις σε ποια επεισόδια απ' όλη τη σειρά παίζεται μπάσκετ; :confused: Αν εννοείς αυτό, it's a little hard to remember all of them! :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

1) To σφύριγμα είναι απ'τη δεύτερη σεζόν. Όταν τα κορίτσια πηγαίνουν τη Χέιλι σε στριπτιτζάδικο λόγω μπάτσελορ πάρτι κ τελικά δεν έχουν να πληρώσουν ή λόγω του ότι είναι ανήλικες, δε θυμάμαι ακριβώς το λόγο, κι έτσι καταλήγουν στη λάντσα! :lol:

 

2) Τι εννοείς τα επεισόδια που παίζεται μπάσκετ; Θες να μάθεις σε ποια επεισόδια απ' όλη τη σειρά παίζεται μπάσκετ; :confused: Αν εννοείς αυτό, it's a little hard to remember all of them! :ninja:

 

Θα το κοιταξω για το σφυριγμα.. να σαι σιγουρος!!χεχε

 

Ναι αυτο εννοω!!:O :chair:

Το ξερω οτι ειναι δυσκολο!..Λεω αν εχει ασχοληθει κανεις να μου τα πει!Γενικα μου αρεσουν περισσοτερο τα επισοδια που εχουν αγωνες..:D

Link to comment
Share on other sites

Θα το κοιταξω για το σφυριγμα.. να σαι σιγουρος!!χεχε

 

Ναι αυτο εννοω!!:O :chair:

Το ξερω οτι ειναι δυσκολο!..Λεω αν εχει ασχοληθει κανεις να μου τα πει!Γενικα μου αρεσουν περισσοτερο τα επισοδια που εχουν αγωνες..:D

 

Χα, χα! Κοίτα το για σφύριγμα! Είναι σίγουρα στη δεύτερη σεζόν. Δεύτερο, τρίτο επεισόδιο περίπου ψάξε. :wink: Εκεί που αγόρια κ κορίτσια κάνουν μπάτσελορ πάρτι ξεχωριστά.

 

Κι εμένα μ' αρέσουν τα επς με μπάσκετ! Είναι μερικά πολύ κορυφαία, όπως το 4χ09 που ήταν απίστευτο επεισόδιο! :respect:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...