Jump to content

Τα λέτε όλα από το τηλέφωνο?


DJ_TEO
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι γεγονος οτι μετα την δημοσιοποιηση του θεματος των υποκλοπων μεσω κινητης τηλεφωνιας οι πολιτες νιωθουν οτι υπαρχει τριτος στη γραμμή!

 

Προσέχετε τα λογια σας πλεον στο τηλεφωνο? Εμπιστευεστε το απόρρητο των τηλεπικοινωνιακων συνδιαλέξεων?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ό,τι έλεγα και πριν εξακολουθώ να το λέω! Όποιος με ακούει... μισή ντροπή δική του, μισή δική μου :p
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ό,τι έλεγα και πριν εξακολουθώ να το λέω! Όποιος με ακούει... μισή ντροπή δική του, μισή δική μου :p

x2 :)

 

Σιγά μη σκάσω αν με κρυφακούει κανείς :p

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ό,τι έλεγα και πριν εξακολουθώ να το λέω! Όποιος με ακούει... μισή ντροπή δική του, μισή δική μου :p

 

Kι εγω μια απο τα ιδια...;)

Τα ιδια γλυκολογα,τα ιδια μπινελικια τις ιδιες μαμακιες και τις ιδιες σοβαρες συζητησεις.;)

Οπως ειπε και ο Πετρος μιση-μιση η ντροπη...:p :p

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια!!!!

 

ετσι και αλλιώς τα σημαντικά πράγματα που με αφορούν λογικά δεν πρέπει να νοιάζουν και πάρα πολλούς!!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν μπαινει και μια δημοσκοπιση εαν ειμαστε πιο επιφυλακτικοι πλεον οταν μιλαμε στο κινητο απ'οτι ημασταν πριν;;)

Ετσι για να δουμε κατα ποσο μπορει να μας εχει επιρρεασει αυτο που εγινε. ;)

Link to comment
Share on other sites

To πρόβλημά μας δηλαδή είναι αν οι ρουφιάνοι είναι παράνομοι ή νόμιμοι ?

Εγώ παιδιά μου ήδη αντιδρώ όσο μπορώ

Εκοψα τον ΟΤΕ και ΣΥΝΤΟΜΑ αγοράζω καρτοκινητό να μην γνωρίζουν στοιχεία μου όπως ΑΦΜ διεύθυνση κτλπ

Επίσης ναι , στο τηλέφωνο δεν λέω ΤΙΠΟΤΑ πολύ προσωπικό εκτός από τις γνωστές βλακειούλες και τα χαζά αστεία

Link to comment
Share on other sites

συνεχίζω να τα λέω όπως και πριν...και να με παρακολουθούν δεν θα μάθυν τίποτα το σημαντικό και επίσης τόσο καιρό το κάνουν, τι θα αλλάξει τώρα???

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Ειναι γεγονος οτι μετα την δημοσιοποιηση του θεματος των υποκλοπων μεσω κινητης τηλεφωνιας οι πολιτες νιωθουν οτι υπαρχει τριτος στη γραμμή!

 

Προσέχετε τα λογια σας πλεον στο τηλεφωνο? Εμπιστευεστε το απόρρητο των τηλεπικοινωνιακων συνδιαλέξεων?

egw pantws den eimai oute prwthupourgos oute exw kapoio paraplisio axiwma..!:lol:

Emena tha parakolouthisoun?!?!?!?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω οτι ελεγα και παλια, αν και ποτε δεν μηλησα σε κινητο πανω απο 30' (και τοτε λαλακιες λεγαμε). Σοβαρα θεματα παντα απο κοντα, αλλα στην ηλικια μου δεν ειχα και ποτε... ;)
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω οτι ελεγα και παλια, αν και ποτε δεν μηλησα σε κινητο πανω απο 30' (και τοτε λαλακιες λεγαμε). Σοβαρα θεματα παντα απο κοντα, αλλα στην ηλικια μου δεν ειχα και ποτε... ;)

τόσο πολύ μιλάς κάθε φορά?????

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Είναι τυχαίο που όσοι είστε κάτω των 20 ή 20 δεν σας νοιάζει καθόλου να σας παρακολουθούν στις συνομιλίες σας ?

Νομίζω έπιασε το σχέδιο τους να είμαστε πλέον "αναίσθητοι" ( δεν είναι βρισιά η λέξη ) :p :) σε κάθε είδους παρακολούθηση

Εγώ πάντως να νιώθω ότι ζω λες και είμαι εγκληματίας και είμαι έξω σε άδεια με αναστολή δε μ'αρέσει

Οταν λέω "σαγαπώ" είναι προσωπική μου στιγμή και αναφαίρετο δικαίωμά μου να το μοιράζομαι ΜΟΝΟ με αυτόν/ή που θέλω και όχι με την ΚΥΠ

Link to comment
Share on other sites

Είναι τυχαίο που όσοι είστε κάτω των 20 ή 20 δεν σας νοιάζει καθόλου να σας παρακολουθούν στις συνομιλίες σας ?

Νομίζω έπιασε το σχέδιο τους να είμαστε πλέον "αναίσθητοι" ( δεν είναι βρισιά η λέξη ) :p :) σε κάθε είδους παρακολούθηση

Εγώ πάντως να νιώθω ότι ζω λες και είμαι εγκληματίας και είμαι έξω σε άδεια με αναστολή δε μ'αρέσει

Οταν λέω "σαγαπώ" είναι προσωπική μου στιγμή και αναφαίρετο δικαίωμά μου να το μοιράζομαι ΜΟΝΟ με αυτόν/ή που θέλω και όχι με την ΚΥΠ

Δεν νομίζω ότι ασχολείται η ΚΥΠ και η κάθε ΚΥΠ (αν και είναι ΕΥΠ εδώ και αρκετά χρόνια) με μας που έχουμε το τηλέφωνο για να λέμε σ' αγαπώ κλπ... Επίσης, σ' ευχαριστώ που με την κατηγοριοποίηση που έκανες, με έκανες 20 χρονών :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Δεν με πειράζει και τόσο, μιας και στην περίπτωση που με παρακολουθούν δεν έχω και τίποτα να κρύψω:D

και στο κάτω κάτω κατα 99.99% δεν θα μάθω ποτε αν με παρακολουθούσε κάποιος:p

Link to comment
Share on other sites

Είναι τυχαίο που όσοι είστε κάτω των 20 ή 20 δεν σας νοιάζει καθόλου να σας παρακολουθούν στις συνομιλίες σας ?

Νομίζω έπιασε το σχέδιο τους να είμαστε πλέον "αναίσθητοι" ( δεν είναι βρισιά η λέξη ) :p :) σε κάθε είδους παρακολούθηση

Εγώ πάντως να νιώθω ότι ζω λες και είμαι εγκληματίας και είμαι έξω σε άδεια με αναστολή δε μ'αρέσει

Οταν λέω "σαγαπώ" είναι προσωπική μου στιγμή και αναφαίρετο δικαίωμά μου να το μοιράζομαι ΜΟΝΟ με αυτόν/ή που θέλω και όχι με την ΚΥΠ

 

 

Oπα ρε φίλε cool

 

Για μένα πρεπει να ανυσηχείς μονο αν έχεις να κρύψεις κάτι. Και να με παρακολουθούν τι έγινε?? αυτοι χάνουν τον καιρό τους...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τα είπα λίγο υπερβολικά για να ταρακουνηθούμε , αλλά το "δεν έχω τίποτα να κρύψω" είναι η απόλυτη παγίδα

Οπότε να θεωρήσουμε πως εγώ είμαι επικίνδυνος τρομοκράτης μιας και δεν θέλω να έχω την αίσθηση ότι καταγράφονται όλες μου οι συνομιλίες οι προσωπικές

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να μας παρακολουθούν;

Ωχ.. πρέπει να κόψω το phone sex δηλαδή;;:lol: :p :O :shifty: :D

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Ωχ.. πρέπει να κόψω το phone sex δηλαδή;;:lol: :p :O :shifty: :D

 

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!!!

 

Ίσα - ίσα, πρέπει να μου δώσεις τον αριθμό σου...

;)

 

(Παλιο-κόριτσο, μας έφτιαξες μεσημεριάτικα).

:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...