Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

α οκ παιδια ευχαριστω ...παντος για καλο και για κακο μηπως ξερεται καμια απαντηση απ αυτες τις χαζοερωτησης?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Είμαι νέος στο forum. Έχω μια απορία... Ειμαι γεννηθεις στις 31-10-1990

σκεφτομαι να κανω τα χαρτια μου για ΣΜΥΝ το 2011. Θα γινω δεκτος; Δεν θα εχω υπερβει το 21ο ετος της ηλικιας μου (θα το διανοιο). Η uπoβολη των χαρτiων θα γινει πολυ νωριτερα απο τα γεννεθλια μου καθως και τα αθληματα κτλ. Ειμαι μπερδεμενος!Διαβασα την προκυρηξη αλλα δεν καταλαβα πολλα.. Ευχαριστω προκαταβολικα... ! (Αν δεν γινω δεκτος.. η διαδικασια διορθωσεις ηλικιας με δικαστικη παρεμβαση ειναι ευκολη να πραγματοποιηθει; )

 

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος...; :(

Link to comment
Share on other sites

pako21 δημοσίευσες το μήνυμα σου πριν ελάχιστη ώρα. Για να μην έχεις λάβει απάντηση στο ερώτημα σου, σημαίνει πως δεν το έχει δει ακόμη κάποιος που να ξέρει για να σου απαντήσει. Συνεπώς, υπομονή. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια να ρωτησω εβγαλα 11547 για Ειδ. Κατ. ΠΟΛΥΤΕΚ.(10%) τι λετε ποσο θα παει εκει η βαση; Ευχαρηστω
Link to comment
Share on other sites

ποια σχολη θελεις???????????????τα αθληματα τα εχεις περασει?????????????

 

για αστυφυλακων θελω, ναι τα εχω περασει ολα και εχω κανει και το μηχανογραφικο και τωρα περιμενω , τη λες εχω ελπιδες?

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε πιστευω θα περασεις εχεις πολλες πιθανοτητες!!!!θελεις και σμυ?????

 

 

ηθελα αλλα λογω ηλικιας 24 δεν με πιανει ,και εγω το πιστευω γιατι δεν πρεπει να υπαρχουν αρκετοι πολυτεκνοι γιαυτο .εσυ που θες?

Edited by mariel19
Link to comment
Share on other sites

ηθελα αλλα λογω ηλικιας 24 δεν με πιανει ,και εγω το πιστευω γιατι δεν πρεπει να υπαρχουν αρκετοι πολυτεκνοι γιαυτο .εσυ που θες?

 

για σμυ θελω....και ειμαι και εγω ειδ.κατηγ...αλλα εχω 10898και εχω πολυ αγχος για το αν θα περασω,γιατι περνει μονο 6 ατομα...

Link to comment
Share on other sites

για σμυ θελω....και ειμαι και εγω ειδ.κατηγ...αλλα εχω 10898και εχω πολυ αγχος για το αν θα περασω,γιατι περνει μονο 6 ατομα...

 

σμυ τελιωνει ο αδερφος μου φετος μονο ο πρωτος χρονοσ εινια μανικι μετα μουρλια .μακαρι να περασεις .εσυ, για αστυφηλακων εχεις ακουσει απο παιδια ποσο γραψανε στην κατηγορια μας?

Link to comment
Share on other sites

κοιτα επειδη δεν θελω αστυνομια δεν ρωταγα και ποσο γραψανε τα παιδια αυτα που θελανε για εκει....κανα δυο ομως που ακουσα που θελανε,ειχαν γυρω στο 17,αλλα αυτα κοπηκαν στν ΔΜΣ.....πιστευω εχεις πιθανοτητες να περασεις,γιατι περισυ η αστυνομια ειχε χαμηλη βαση και με το 90% και νομιζω και με το 10%..αρα οσοι ηταν να μπουν μπηκαν..και για αστυφλκν δν νομιζω οτι εχεις και τοσο χαμηλη βαθμολογια,ολοι πιστευω εκει γυρω σε σενα θα κυμαινονται....πιστευω θα μπεις...κανε κ συ κανα σταυρο..τραβα αναψε κ κανα κερακι...ευκαιρια ειναι!!!! ;) :p
Link to comment
Share on other sites

κοιτα επειδη δεν θελω αστυνομια δεν ρωταγα και ποσο γραψανε τα παιδια αυτα που θελανε για εκει....κανα δυο ομως που ακουσα που θελανε,ειχαν γυρω στο 17,αλλα αυτα κοπηκαν στν ΔΜΣ.....πιστευω εχεις πιθανοτητες να περασεις,γιατι περισυ η αστυνομια ειχε χαμηλη βαση και με το 90% και νομιζω και με το 10%..αρα οσοι ηταν να μπουν μπηκαν..και για αστυφλκν δν νομιζω οτι εχεις και τοσο χαμηλη βαθμολογια,ολοι πιστευω εκει γυρω σε σενα θα κυμαινονται....πιστευω θα μπεις...κανε κ συ κανα σταυρο..τραβα αναψε κ κανα κερακι...ευκαιρια ειναι!!!! ;) :p

 

ευχαρηστω και σε εσενα καλα αποτελεσματα

Link to comment
Share on other sites

κοιτα επειδη δεν θελω αστυνομια δεν ρωταγα και ποσο γραψανε τα παιδια αυτα που θελανε για εκει....κανα δυο ομως που ακουσα που θελανε,ειχαν γυρω στο 17,αλλα αυτα κοπηκαν στν ΔΜΣ.....πιστευω εχεις πιθανοτητες να περασεις,γιατι περισυ η αστυνομια ειχε χαμηλη βαση και με το 90% και νομιζω και με το 10%..αρα οσοι ηταν να μπουν μπηκαν..και για αστυφλκν δν νομιζω οτι εχεις και τοσο χαμηλη βαθμολογια,ολοι πιστευω εκει γυρω σε σενα θα κυμαινονται....πιστευω θα μπεις...κανε κ συ κανα σταυρο..τραβα αναψε κ κανα κερακι...ευκαιρια ειναι!!!! ;) :p

 

Έχετε υπόψην όμως ότι μπορεί να έχετε γράψει καλά για αστυνομία και να μην περάσετε .. οι θέσεις πλέον περιορίστηκαν σε ελάχιστες και θα είναι μια σχολή που θα γίνει μάχη για το ποιος θα μπει .. αυτό σημαίνει ότι χωρίς αμφισβήτηση είναι και μία από τις σχολές που θα δούμε τη βάση της να ανεβαίνει αρκετά και να διαφοροποιείται από τις προηγούμενες χρονιές σε πολύ σημαντικό βαθμό... Το ότι υπάρχουν γύρω μας κάποιοι που κόπηκαν ή έχουν καλούς βαθμούς δεν σημαίνει ότι "εμείς" περνάμε...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

οντως παιδεια πως πηγαν τα αθληματα κλπ γιατι λεγανε θετος θα κοβουν ευκολα διοτη παιρνουν λιγα ατομα ...παντος της ημερες που πηγενα εγω δεν κοβανε και πολλους ηταν και τελευταιες μερες μηπως γι αυτο?.........
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

Είμαι υποψήφιος με το 10% για ΣΜΥΝ και ΣΜΥ.Έχω 10480 μόρια.Πως βλέπεται τις βάσεις φέτος.Λέτε να ανέβουν πάνω απο τη βαθμολογία μου?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, μόλις έγινα μέλος και θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα για τις στρατιωτικές σχολές. Είμαι το 1991 έδωσα πανελλήνιες το 2009 και λέω να ξαναδώσω το 2011 με πρώτη επιλογή ΣΜΥ. Μήπως θα υπάρχει κάποιο θέμα με την ηλικία? αν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντήσει.. ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

ξέρετε πότε βγαίνει η προκύρηξη για του χρόνου ? Για αστυνομια.

 

του χρονου τον μαιο περιπου..

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους...!Είμαι κι εγώ υποψήφιος για την Αστυφυλάκων(γενικη σειρα) για 4η φορά και αυτή τη φορά έβγαλα 15113 μόρια...Θά θελα μέρικες υπεύθυνες γνώμες για την φετινή βάση γιατί έχω αγχωθεί πολύ..Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει μαθητης που εχει δηλωσει το πεμπτο πεδιο για αστυνομια να δηλωσει σαν δευτερη επιλογη τη σχολη ΣΜΥ που ανηκει στο δευτερο ή τεταρτο πεδιο. Διοτι πληροφορηθηκαμε οτι αφου η πρωτη επιλογη σχολης ειναι απο το πεμπτο πεδιο σαν δευτερο πεδιο μπορει να δηλωσει μονο το πρωτο πεδιο υποχρεωτικα και οχι σχολες του δευτερου ή του τεταρτου.Ευχαριστω! Edited by soularav
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...