Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όντως μην τρελένεσαι, δεν υπάρχει περίπτωση.

Απλά μπορείς όπως είπε και ο φίλος να τα χτενίσεις προς τα πίσω για να μην είναι προκλητικά, άλλα βλακειες, δεν κοιτάνε τετοια πράματα.

Ε δεν είναι δυνατον να ψυχογραφίσεις τον άλλο απο το μαλλί και μόνο! :lol:

HD for Life..;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

E oχι βεβαια..δεν κρινεσαι για το μαλλι αλλωστε εισαι απλα πολιτης μεχρι εκεινη την ωρα.Βεβαια οπως ειπαμε πανε καπως πιο συγκρατημενα εκει..
Link to comment
Share on other sites

πανε τα αθληματα!!!!!ρε παιδια τελικα δεν ειναι τιποτα και το 1000αρι.εγω ο καλυτερος χρονος που ειχα κανει στις προπονησεις ηταν 4.28 και σημερα το εβγαλα 3.45!!!
Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι αλλιως οταν τρεχεις εκει. Στο γηπεδο εχω κανει 3.51 κ περιμενω παρασκευη για αθληματα. Κοψαν αρκετους φετος στα αθληματα?
Μέγιστη επιτρεπόμενη εικόνα 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

πανε τα αθληματα!!!!!ρε παιδια τελικα δεν ειναι τιποτα και το 1000αρι.εγω ο καλυτερος χρονος που ειχα κανει στις προπονησεις ηταν 4.28 και σημερα το εβγαλα 3.45!!!

ΛΟΛ!

Και εγω στο γηπεδο μονος μου εκανα 4.30 ,και οταν πηγα με αλλους εκανα 4 λεπτα!

Αντε να δουμε.

Φιλε ατσου εδωσες μεσω του στρατου για αστυνομια ή απευθειας?

Link to comment
Share on other sites

απευθειας για αστυνομια εντωσα...εχω να πω οτι απο τα 145 ατομα που διναμε δεν κοψαν ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!και ειχαμε και κατι ατομα πολυ χοντρα...να φανταστεις οτι περασαν 2 ατομα με 4.55....α και ειχαμε κ 4 κοπελες οι οποιες ειχαν κανει επανεξεταση υγειονομικων κ τις φεραν να δωσουν μαζι μας..περασαν κ οι 4.Ελεος ρε παιδια το περασαν οι κοπελες κ δεν θα το περασετε εσεις???ολα θα πανε καλα.καλη επιτυχια
Link to comment
Share on other sites

wtf?λες και για το στρατο να ειναι ετσι (μλκς ο διευθυντης, ντεμεκ επρεπε να δηλωσω τα ελληνικα στρατα για να δωσω Θεσσαλονικη...) ?
Link to comment
Share on other sites

φιλε θα σε απογοητευσω λιγο αλλα απο αυτα που ακουσα απο παιδια που δωσαν μεσω στρατου για αστυνομια τα πραγματα εκει ειναι εντελως διαφορετικα...με 4.21 εχεις κοπει.συνεβει μαλιστα σε 1 ατομο απο το γκρουπ τους...
Link to comment
Share on other sites

Αμα δειτε μερικα ποστ μου πιο πισω σαν ειχα πει οτι πολλοι μπορει να μην βγαζουνε το 1000αρι στην προπονηση αλλα εκει οταν οντως θα το κανατε θα το βγαζατε σε καλυτερα μαλιστα χρονο..Αυτο εγινε λογο του στρες που νιωθατε.
Link to comment
Share on other sites

μηπως υπαρχει κανενας απο τεε για αστυνομια?τα αθληματα ηταν πανευκολα,αλλα αλλο ειναι το προβλημα οτι η βαση απο το τεε ηταν 1718 περυσι και εγω υπολογιζω οτι εβγαλα

γυρω στο 1600.

Link to comment
Share on other sites

οπως επισης και το Proficiency?

Δλδ θα πρεπει να τα βγαλουμε επικυρωμενα φωτοαντιγραφα πως τα λενε και να τα παμε εκει?

Επισης για το τι επιτρεπεται να παρουμε μαζι μας στη σχολη και τι οχι,βγαινει καμια προκυρηξη ή κατι αναλογο?Και απο που?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην συγχαρητηρια σε ολους.Τα διπλωματα ξενων γλωσσων και το ECDL, στο μονο που χρησιμευουν στη σχολή ειναι στο αν θα πατε σε γκρουπ προχωρημενων ή αρχαριων.οσοι εχουν διπλωμα πανε στους προχωρημενους.Ναι οσοι εχετε διπλωματα βγαλτε επικυρωμενα φωτοαντιγραφα και παρτε τα στις σχολες.Για τα πραγματα που πρεπει να παρετε μαζι σας, οσοι περασετε με το καλο, θα σας δωσουν ενα χαρτι που θα λεει τι πρεπει να παρετε, τι οχι και τι σας παρεχει η υπηρεσια.πρεπει να παρετε πχ εσωρουχα σκουρα καλυτερα, οδοντοβουρτσα, οδοντοκρεμα, ξυριστικα κλπ.σεντονια κουβερτες και μαξιλαροθηκες θα σας δωσουν μεσα.Ειναι κανεις εδω που ενδιαφερεται για την σχολη της Ξανθης?
ΕΛ.ΑΣ
Link to comment
Share on other sites

εγω για Κομοτηνη λεω.

Πιο πολυ μαρεσει φυσικα η Ξανθη αλλα Κομοτηνη μενει και ενα φιλαρακι που ειναι μεσα σ'ολα και θ'ακολουθησω :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Όντας υποψήφιος και εγώ φέτος για στρατιωτικές σχολές (ΣΣΑΣ συγκεκριμένα) έχω να υποβάλω τα εξής ερωτήματα:

1) Με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων στα τέλη του Αυγούστου, πόσο καιρό έχουν μπροστά τους οι πρωτοετείς στη ΣΣΑΣ μέχρι να "κλειστούν" για πρώτη φορά? Δηλαδή με λίγα λόγια πότε ένας πρωτοετής της ΣΣΑΣ προσέρχεται για να διαμείνει και να φοιτήσει μέσα στη σχολή? Κατα τον Οκτώβρη μαζί με τα υπόλοιπα πανεπιστήμια? Ή νωρίτερα?

2) Επιτρέπονται τα gadgets μέσα στη ΣΣΑΣ (laptop, κινητά κλπ...)? Γιατί σκέφτομαι να πάρω ένα καινούριο, μην το πάρω τζάμπα!:lol:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων, Nick:D

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα φιλε νομιζω οτι στις στρατιωτικες σχολες οι σπουδαστες μπαινουνε πιο νωρις απο την ΕΛ.ΑΣ.Αλλα δεν ειμαι και απολυτος σιγουρος.Νομιζω περισυ τουλαχιστον στην ΣΜΥ ειχανε μπει πριν της 20 Σεπτεμβριου.

 

Οσο αναφορα τα gadgets δεν εχω ιδεα..Στρατιωτικη σχολη ειναι , αλλη δομη εχει ,πειθαρχια κτλ αλλα συγχρονος πχ βγαινεις και εξω για να πας στο ΑΠΘ για μαθημα (εαν πχ εισαι ιατρικο) οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω φιλε σορρυ.

Link to comment
Share on other sites

Paidia geia sas..kainourgios eimai!loipon..edwsa me to 10% gia astifikalon..teleiwsa prokatarktikes,apo vathmo eimai mesa(17800 exo) kai thelo na rotiso ti akolouthei meta..?perimenoume na anakoinothun oi vaseis kata ton augousto kai meta oi ipolipes diadikasies?giati ena filaraki mou eipe pws tha mas kalesoun mesa iouliou sthn dieuthinsi gia mia enimerosh...:worry:
Link to comment
Share on other sites

Θα βγουν οι βασεις πρωτα, και μετα ολα τα υπολοιπα.εκτος αν η διευθυνση στην οποια ανηκεις θελει να σας κανει καποια ενημερωση....
ΕΛ.ΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Paidia geia sas..kainourgios eimai!loipon..edwsa me to 10% gia astifikalon..teleiwsa prokatarktikes,apo vathmo eimai mesa(17800 exo) kai thelo na rotiso ti akolouthei meta..?perimenoume na anakoinothun oi vaseis kata ton augousto kai meta oi ipolipes diadikasies?giati ena filaraki mou eipe pws tha mas kalesoun mesa iouliou sthn dieuthinsi gia mia enimerosh...:worry:

 

 

Φιλος?Το 10% δεν ειναι αυτοι που κραταν το βαθμο τους απο περσυ?

Αφου ειχες 17800 γιατι δεν περασες περσυ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ειναι και απο ακομα πιο πριν , να τελειωσε καποιο ΑΕΙ/ΤΕΙ και να θελει να δωσει για Αστυφυλακων.Οτι επιθυμει ο καθενας.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Όντας υποψήφιος και εγώ φέτος για στρατιωτικές σχολές (ΣΣΑΣ συγκεκριμένα) έχω να υποβάλω τα εξής ερωτήματα:

1) Με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων στα τέλη του Αυγούστου, πόσο καιρό έχουν μπροστά τους οι πρωτοετείς στη ΣΣΑΣ μέχρι να "κλειστούν" για πρώτη φορά? Δηλαδή με λίγα λόγια πότε ένας πρωτοετής της ΣΣΑΣ προσέρχεται για να διαμείνει και να φοιτήσει μέσα στη σχολή? Κατα τον Οκτώβρη μαζί με τα υπόλοιπα πανεπιστήμια? Ή νωρίτερα?

2) Επιτρέπονται τα gadgets μέσα στη ΣΣΑΣ (laptop, κινητά κλπ...)? Γιατί σκέφτομαι να πάρω ένα καινούριο, μην το πάρω τζάμπα!:lol:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων, Nick:D

 

1)Κατά πάσα πιθανότητα 15 Σεπτεμβρίου (Δευτέρα) ώστε να περάσεις την βασική εκπαίδευση.

2)Ναι επιτρέπονται και τα laptop και τα κινητά και τα mp3. Απλά μην πάρεις από την αρχή το Laptop γιατί δεν θα έχεις που να το βάλεις κατά πάσα πιθανότητα. Από τα υπόλοιπα πάρε ότι θέλεις.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Σε καποια πραγματα ναι.Η αστυνομια ισως ειναι πιο δυσκολη απο το στρατο.οχι ομως και απο τις στρατιωτικες σχολες οπως ΣΜΥ και ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ.και μην ξεχνας οτι μενεις 40 μερες εσωκλειστος στη βασικη.κατι που δεν γινεται πια στο στρατο.ολα αυτα εξαρτονται και σε ποια σχολη θα πας βεβαια.
ΕΛ.ΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...