Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εντάξει συνήθως τους ιπτάμενους πιέζουν μετά από λίγο καιρό οι μηχανικοί δίνουν μεγαλυτερη σημασία στα μαθήματα όπως ευελπίδων σώματα και όπλα.
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδιά εμένα μου λένε ότι οι συνθήκες μέσα στη σσε είναι πολύ άσχημες!και δε νομίζω να εννοούν τη γυμναστική και τα μαθήματα!

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει στρατιωτική σχολή είναι και όχι αυτό εννοούνε απο κει και πέρα έχει να κάνει κατα πόσο αντέχει και κάποιος τις εντολές και όλα τα υπόλοιπα εξάλλου λογικό είναι ότι οι πρωτοετείς περνάνε μεγάλο ζόρι!Αλλά μετά επειδή εχω τρία άτομα μέσα συνηθίζεται και δεν έχεις πρόβλημα!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

ti lete tha pesoun oi vaseis gia astunomia?

Δε μπορείς από τώρα να ξέρεις.Ανάλογα με το βαθμό δυσκολίας των θεμάτων που θα πέσουν και της ζήτησης που θα έχει η σχολή.

Link to comment
Share on other sites

makari na pesoun aderfe.poso tha paei?16? na perasoume kai meis..

makari file na pesei h astyfylakwn.to 15100 de mporw na to xonepsw. an paei kana 14500 exw kapoies elpides na perasw.15100 moria omws einai para polla gmt...EIDIKA gia thn astyfylakwn

Link to comment
Share on other sites

makari file na pesei h astyfylakwn.to 15100 de mporw na to xonepsw. an paei kana 14500 exw kapoies elpides na perasw.15100 moria omws einai para polla gmt...EIDIKA gia thn astyfylakwn

Μην αγχώνεστε και μη πέφτετε ψυχολογικά.Να πιστεύεις ότι μπορείς να το καταφέρεις και να πας άνετος.Δώσε βάση να πιάσεις μεγάλο βαθμό αοθ και μαθηματικά γενικής;)

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεστε και μη πέφτετε ψυχολογικά.Να πιστεύεις ότι μπορείς να το καταφέρεις και να πας άνετος.Δώσε βάση να πιάσεις μεγάλο βαθμό αοθ και μαθηματικά γενικής;)

na sai kala file. kouragio se olous re gmt 8a ta kataferoume!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μια επιλογη εχεις , ΜΕΛΕΤΗ.Τελος.Να ξερεις κατι , ακομα και εαν περασεις δεν σου δινει κανενας το 100% οτι θα περασεις τα εξαμηνα στην σχολη.Εγω ενα σου λεω : φετος κοπηκαν παρα πολλα ατομα που θα επαναλαβουν το ετος.Προς οσους νομιζουν οτι ισχυει το ρητο "φας πιεις αστυφυλακας θα βγεις" ξεχαστε το.Μην νομιζετε οτι εαν θα περασετε με τις πανελλαδικες θα σταματησετε το διαβασμα.Μεσα στην σχολη απαξ και δεν διαβασετε ΠΑΛΙ πρωτο ετος.Σας το λεω ευθεως.Για αυτο οσοι θελουν να περασουν ας μελετησουν τωρα , και αφου περασουν , ας το χαρουν αλλα να ξερουν οτι τα πραγματα επαψαν να ειναι παιδικη χαρα και κολεγιο.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μια επιλογη εχεις , ΜΕΛΕΤΗ.Τελος.Να ξερεις κατι , ακομα και εαν περασεις δεν σου δινει κανενας το 100% οτι θα περασεις τα εξαμηνα στην σχολη.Εγω ενα σου λεω : φετος κοπηκαν παρα πολλα ατομα που θα επαναλαβουν το ετος.Προς οσους νομιζουν οτι ισχυει το ρητο "φας πιεις αστυφυλακας θα βγεις" ξεχαστε το.Μην νομιζετε οτι εαν θα περασετε με τις πανελλαδικες θα σταματησετε το διαβασμα.Μεσα στην σχολη απαξ και δεν διαβασετε ΠΑΛΙ πρωτο ετος.Σας το λεω ευθεως.Για αυτο οσοι θελουν να περασουν ας μελετησουν τωρα , και αφου περασουν , ας το χαρουν αλλα να ξερουν οτι τα πραγματα επαψαν να ειναι παιδικη χαρα και κολεγιο.

 

Δυστηχώς θα πρέπει να δώσω +1 στα παραπάνω!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Ti tromero tha ginei dhladh? an apla kaneis ta typika den exeis provlhma pisteuw

 

Εχει διαβασμα μεσα δεν ειναι απλα περασες. Μπορει να σου πει ο weskers λεπτομερειες.

Link to comment
Share on other sites

Α φιλε μου φαινετε δεν καταλαβαινεις τι σου λεω ετσι ?Τελος παντων μυαλο δεν προκειτε να σου βγαλω εγω.Εαν τα θεωρεις ολα οκ μετα αυτο θα το δεις ΑΦΟΥ μπεις....
Link to comment
Share on other sites

γεγονός είναι ότι σε οποιαδήποτε στρατιωτική/αστυνομική σχολή και να μπεις, δεν πρόκειται να εξασκηθείς στο να τεμπελιάζεις!!!:happy:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

re aderfe den sou pa oti den tha xei diavasma.Alla oxi san auto to fetino. pou gia mena einai kai risko dhladh.thn diafora sas lew.den eipa oti mesa tha kathomaste kai tha arazoume olh mera. Tespa. H prokurhksh giati argei toso? prepei na parw kai kapoia aithsh apo to sxoleio prin paw sto tmhma? kai kala oti vevaiwnei oti dinw eksetaseis pali
Link to comment
Share on other sites

o weskers exei dikio. prwton einai hdh sth sxolh k to xerei kalytera apolous mas edw mesa k 2on mou to xoun pei k alloi filoi mou astyfylakes.se kamia omws periptwsh to diavasma pou 8a exei ekei mesa de 8a sygrinetai me to ξεκ.....σμα pou trwme twra emeis..redeem de xreiazetai kamai aithsh. apla pas sto tmhma k th zhtas. h prokyrhxh elpizw na vgei arxes maiou panta tote evgaine meta to pasxa.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι.Για να δηλώσεις Σχολη αστυφυλάκων με το 10% πρέπει να σαι απο συγκεκριμένη κατεύθυνση το ρωτάω αυτό γιατί βλέπω ότι την έχει στο πέμπτο πεδίο που ναι αυτό που χει το έξτρα μάθημα οικονομικής θεωρίας.Εγώ είμαι θεωρητική και δεν είχα πάρει τότε το μάθημα αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι.Για να δηλώσεις Σχολη αστυφυλάκων με το 10% πρέπει να σαι απο συγκεκριμένη κατεύθυνση το ρωτάω αυτό γιατί βλέπω ότι την έχει στο πέμπτο πεδίο που ναι αυτό που χει το έξτρα μάθημα οικονομικής θεωρίας.Εγώ είμαι θεωρητική και δεν είχα πάρει τότε το μάθημα αυτό.

file xexase to tote to 5o pedio. prepei anagasthka na xanadwseis panellhnies k na epilexeis k oikonomia k ma8hmatika genikhs san ma8hma epiloghs.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι.Για να δηλώσεις Σχολη αστυφυλάκων με το 10% πρέπει να σαι απο συγκεκριμένη κατεύθυνση το ρωτάω αυτό γιατί βλέπω ότι την έχει στο πέμπτο πεδίο που ναι αυτό που χει το έξτρα μάθημα οικονομικής θεωρίας.Εγώ είμαι θεωρητική και δεν είχα πάρει τότε το μάθημα αυτό.

 

Αν είσαι πριν το 2006 τότε μπορείς να το δηλώσεις αν είσαι μετά όχι εξαρτάται και απότα μόρια που έχεις!Καλύτερα να ρωτήσεις στο σχολείο σου γιατί όλα αυτά έχουν αλλάξει και αλλάζουν συνεχώς!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι/ήσουν αθλήτρια με τα περισσότερα δε θα έχεις πρόβλημα!βέβαια τα 1000 μέτρα είναι ζόρικα για τους περισσότερους, όπως και η σφαίρα ειδικά για τις κοπέλες!αλλά όλα θέμα προπόνησης είναι ;)

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...