Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mou eipe oti to idio niw8ei kai gia mena alla einai genika ka8igitria kai tin endiaferei to ti 8a pei i sinadelfos o 8eios i 8eia i giagia kai paei legontas!!!

 

 

δλδ οι καθηγητριες δεν εχουν προσωπικη ζωη;;;;:X

 

Dn uparxei xeirotero pragma na metaneiwneis gia pragmata ta opoia i8eles na ta kaneis kai dn ta ekanes!!!Gt mia zwi 8a exeis tupseis!!!

 

δλδ εσυ απλα ηθελες να της πεις πως νιωθεις και να την φιλησεις;;και η "αγαπη" που ελεγες τοσες μερες;αποτυπωθηκε σε λιγα λογιατυπου "μαρεσεις" και σε ενα φιλι;

 

απο τωρα θα αρχισω να κανω κ εγω παρεα με την μιζερια μου κ μονο με τον εαυτο μου. μολις χωρισα μετα απο 2.5 χρονια σχεση.
οχι,οχι!παρτο αλλιως.

να μεινεις λιγο καιρο μονος σου να δεις τι εγινε,που εφταιξες κτλ κτλ αλλα θα δεις και μονος σου οτι σε λιγο καιρο θα εισαι μια μπακ του νορμαλ

 

Πόσες φορές είχα την ευκαιρία να δράσω και δεν το κάνα είτε από βλακεία, είτε επειδή δεν ένοιωθα κάτι.;)

ευγε σουβλακι!ανεβηκες στην εκτιμηση μου.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

οχι,οχι!παρτο αλλιως.

να μεινεις λιγο καιρο μονος σου να δεις τι εγινε,που εφταιξες κτλ κτλ αλλα θα δεις και μονος σου οτι σε λιγο καιρο θα εισαι μια μπακ του νορμαλ

 

 

.

 

 

το κακο ειναι οτι δεν ειχα ευκαιρια να δω σε τι εφταιξα για να το διορθωσω. ετσι ηταν. μπαμ κ κατω. να δουμε ποτε θα επανελθω.

Link to comment
Share on other sites

FREAK_OF_NATURE apo to tipota kalo itan kai auto!!!To oti ola teleiwsan edw dn simainei pws epapsa na tin agapw!!!Swsta???

An eimai la8os tote ti na pw!!!Auto pisteuw egw toulaxiston!!!Prospa8w sunexws na min tin 8imamai!!!Dn tin vlepw kiolas pleon kai mou einai poli eukolotero na tin ksexasw alla oxi kai na papsw na tin agapw!!!

 

Filika

 

N1CK

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Για να δείτε τι γίνεται στον κόσμο...:rolleyes:

 

Έχω ένα θείο τον οποίο τον τύφλωσε ο γιατρός σε εγχείρηση laser. Είμουν λοιπόν σπίτι του στα Χανιά και τον βοηθούσα. Ερχεται λοιπόν μια μέρα η κόρη του να τον δει. 15-16 τώρα αυτή, και είχα να την δω κοντά 11-12 χρόνια. Αν σας πω ότι μου την έπεφτε στεγνά θα το πιστέψετε;

Τώρα λέει θέλει να μου κάνει κονέ με την κολλητή της...:X

Ρε θα μας πάνε μέσα...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα λέει θέλει να μου κάνει κονέ με την κολλητή της...:X

Ρε θα μας πάνε μέσα...:ninja:

 

An 8es erxomai stin 8esi sou:whistle::lol::p:rolleyes::shifty::O:D:ninja:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

To oti ola teleiwsan edw dn simainei pws epapsa na tin agapw!!!Swsta???

An eimai la8os tote ti na pw!!!Auto pisteuw egw toulaxiston!!!Prospa8w sunexws na min tin 8imamai!!!Dn tin vlepw kiolas pleon kai mou einai poli eukolotero na tin ksexasw alla oxi kai na papsw na tin agapw!!!

 

Ειναι πολυ πιο ευκολο αν δε την βλεπεις να την ξεχασεις γιατι ξεχνιεσαι καθημερινα απο εδω απο εκει...Θα δεις που σε λιγο καιρο θα εισαι μια χαρα...Το να την αγαπας ακομη δεν ειναι κακο το να σε πειραζει..

 

Φιλικα,

Nokia 5610[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά.....θα ήθελα μια βοήθεια για να πάρω ιδέες.

 

Με την κοπέλα μου κλείνουμε 2 χρόνια σε λίγες μέρες και θέλω να της πάρω ένα δωράκι.Τι μου προτείνετε;Έχω σκεφτεί διάφορα αλλά δεν έχω καταλήξει.

 

ΑΑΑΑ....εγώ είμαι 24 και αυτή 22 και γενικώς της έχω κάνει αρκετά ρομαντικά και με νόημα δώρα.

ego leo na tis paris ta silektika nike air max pou irthan mono 1000 komatia stin ellada

:X
Link to comment
Share on other sites

ego leo na tis paris ta silektika nike air max pou irthan mono 1000 komatia stin ellada

 

Ποια;;;;Ποια είναι αυτά;Τόσα έχουν βγει από αυτό το μοντέλο!Πόσο κάνουν;

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ποια;;;;Ποια είναι αυτά;Τόσα έχουν βγει από αυτό το μοντέλο!Πόσο κάνουν;

Θα μπεις στο http://www.yupi.gr/style/men/c2444/To_Syllektiko_toy_Mhna.html για να τα δεις, η τιμή τους είναι στα 280€ και υπάρχουν δύο επιλογές εάν είσαι εντός budget να τα αγοράσεις μιας και είσαι στην Αθήνα. Θα πας ή στην Καλογήρου ή στο Mall στο footlocker. Κανένα άλλο μαγαζί δεν τα έχει ούτε καν τα nike exclusive (έχουν τα απλά).

:X
Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι δεν ειχα ευκαιρια να δω σε τι εφταιξα για να το διορθωσω. ετσι ηταν. μπαμ κ κατω. να δουμε ποτε θα επανελθω.
εν καιρω θα επανελθεις κι εσυ,υπομονη θελει,τπτ αλλο.

τουλαχιστον τωρα ξερεις στην επομενη σου σχεση τι να μην κανεις.

 

Πόσο χαμηλά είχα πέσει δλδ; :worry:

λολ.μετα απο 3 προσπαθειες συναντησης(2 στο εξωτερικο και μια στην ελλαδα) ειχα αρχισει να πιστευω πως με φοβασαι:lol::p

FREAK_OF_NATURE apo to tipota kalo itan kai auto!!!To oti ola teleiwsan edw dn simainei pws epapsa na tin agapw!!!Swsta???

 

οχι.απο την αρχη αλλωστε δε σου ειπα πως εισαι λαθος,απλα χρησιμοποιεις λαθος λεξεις...

 

Ποια;;;;Ποια είναι αυτά;Τόσα έχουν βγει από αυτό το μοντέλο!Πόσο κάνουν;
εγω παντως διαφωνω.παπουτσια παιρνουν οι θειες και οι μαμαδες,οχι οι ερωτευμενοι στα 2 χρονια!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

λολ.μετα απο 3 προσπαθειες συναντησης(2 στο εξωτερικο και μια στην ελλαδα) ειχα αρχισει να πιστευω πως με φοβασαι:lol::p

Δε θυμάμαι ακριβώς για όταν είχα έρθει στο Μπλαγκόεβγκραντ τι είχε παιχτεί, αν και βαθιά μέσα μου φοβόμουνα μη μου βγάλεις κανένα δοντάκι. :cry:

Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω μια δηλωση: ειμαι πολυ ερωτευμενος :love: κι ας ειναι διπλα μου και να βλεπει οτι το γραφω :love:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

billakosss, μην τους ακους! ας ηταν και μενα διπλα μου κι ας εβλεπε ο,τι κι αν εγραφα... καταραμενες αποστασεις, σας σιχαινομαι... :mad::mad:

 

billakosss, με εκεινη τη γεφυρα που ειχαμε πει καποτε, αθηνα θεσσαλονικη τι θα κανουμε;; προχωραει καθολου το θεμα;;; :worry::worry::worry: :rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

γιατι εγω δεν εχω στιγμες αδυναμιας??? :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Σιγά την απόσταση...Εγώ κάθε βδομάδα Σαλονικα είμαι. Θες να του δώσω χαιρετίσματα;

 

να σε σφαλιαρισω θελεις;; :p:p παιζεις με τον πονο μου άκαρδε... :(

 

γιατι εγω δεν εχω στιγμες αδυναμιας??? :p

 

τι εννοεις γιατι εχω και ξανθια ριζα;;; :confused::confused::confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

να σε σφαλιαρισω θελεις;; :p:p παιζεις με τον πονο μου άκαρδε... :(

 

Εγώ όταν τα χα με μια Πατρινή, πήγαινα Παρασκευή απόγευμα Πάτρα, καθόμουνα μερικές ώρες, βγάζαμε τα μάτια μας, και καπάκι Θεσσαλονίκη. Πού το δύσκολο; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν τα χα με μια Πατρινή, πήγαινα Παρασκευή απόγευμα Πάτρα, καθόμουνα μερικές ώρες, βγάζαμε τα μάτια μας, και καπάκι Θεσσαλονίκη. Πού το δύσκολο; :rolleyes:

 

εεε οτι δεν ειμαστε ολοι σαν κι εσενα ισως;;; :rolleyes::rolleyes::rolleyes: εκει ειναι το δυσκολο!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν συναντιόσαστε κάπου στη μέση τότε; Στο Λιανοκλάδι πχ; :rolleyes:

 

δεν εχω προβλημα συναντησης για να το λυσω, απλως εξεφρασα τη δυσφορια μου για τις αποστασεις!!! ας μην βγουμε αλλο οφ τοπικ! :D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι αν τον θες τον άλλον κάνεις τα πάντα να τον δεις. Όλα τ' άλλα είναι λόγια του αέρα.

 

 

Συμφωνω!!Ομως καποιες φορες δεν μπορουμε να κανουμε αυτο που θελουμε...Δεν ξερεις πως ειναι η περιπτωση της κοπελας!!

φιλικα,

Nokia 5610[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω!!Ομως καποιες φορες δεν μπορουμε να κανουμε αυτο που θελουμε...Δεν ξερεις πως ειναι η περιπτωση της κοπελας!!

φιλικα,

 

Σε όλα τα πράγματα υπάρχει λύση. ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...