Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tελικά η ζωή μπορεί να σου χαμογελάσει από τη μια στιγμή στην άλλη...η σχέση μου έχει την ευκαιρία της τώρα να γίνει όπως πριν και καλύτερη μετά από τη συνειδητοποίηση των λαθών...είμαι ξανά μαζί με το αγοράκι μου και δε θα αφήσω τη σχέση ξανά να οδηγηθεί σε αυτό το σημείο..αχ είμαι τόσο ευτυχισμένη και ερωτευμένη...:love: :happy: :love:

 

Πώς και αλλάξανε τα δεδομένα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μακαρι να λυνοντουσαν ολα μας τα προβληματα ευκολα! αλλα ειναι και μερικα που λυνονται πιο δυσκολα και μερικες φορες δεν λυνονται... και ως γνωστον ο,τι δεν λυνεται, κοβεται... ;););)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά.....θα ήθελα μια βοήθεια για να πάρω ιδέες.

 

Με την κοπέλα μου κλείνουμε 2 χρόνια σε λίγες μέρες και θέλω να της πάρω ένα δωράκι.Τι μου προτείνετε;Έχω σκεφτεί διάφορα αλλά δεν έχω καταλήξει.

 

ΑΑΑΑ....εγώ είμαι 24 και αυτή 22 και γενικώς της έχω κάνει αρκετά ρομαντικά και με νόημα δώρα.

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μόνο γυναίκα μπορεί να καταλάβει μια γυναίκα.

Μεγάλη κουβέντα είπες.

 

Και όταν σε αφήσει αυτή η γυναίκα, εκεί να δεις πως χάνεις τον κόσμο κάτω από τα πόδια σου... :X

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά.....θα ήθελα μια βοήθεια για να πάρω ιδέες.

 

Με την κοπέλα μου κλείνουμε 2 χρόνια σε λίγες μέρες και θέλω να της πάρω ένα δωράκι.Τι μου προτείνετε;Έχω σκεφτεί διάφορα αλλά δεν έχω καταλήξει.

 

ΑΑΑΑ....εγώ είμαι 24 και αυτή 22 και γενικώς της έχω κάνει αρκετά ρομαντικά και με νόημα δώρα.

 

 

γιατι δεν της παιρνεις καρδια που σπαει στα δυο κ μπαινει στο λαιμο?

 

ελπιζω να μην ειπα καμια βλακεια....δεν ειμαι κ πολυ καλος στα δωρα:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόνο γυναίκα μπορεί να καταλάβει μια γυναίκα

 

Megali mpoukia fae megala logia mi les!!!

Einai analoga sta atoma ta opoia 8a peseis!!!Sigoura prepei na sou exoun kanei paaara polla oi antres gia na tous miseis toso!!!Dikaiwma sou alla auto mono kalo dn sou kanei kai f8eirese psuxika!!!Giauto kalutera xalarwse kai kane pragmatika kati to opoio esu pisteueis oti 8a se kanei kalutera!!!:O

 

Filika

 

N1CK:p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν της παιρνεις καρδια που σπαει στα δυο κ μπαινει στο λαιμο?

 

ελπιζω να μην ειπα καμια βλακεια....δεν ειμαι κ πολυ καλος στα δωρα:O

 

Δεν είναι άσχημη ιδέα αλλά είναι κλασικό δώρο και για πιο μικρές ηλικίες.Συνήθως ότι δώρα της έκανα ήταν αρκετά πρωτότυπα και συνοδεύονταν από τα...κατάλληλα σχόλια εμπνευσμένα.....από μένα! :):p

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσατε να οργανωσετε ενα τριημερο ταξιδακι...να χαλαρωσετε και να περασετε καλα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά.....θα ήθελα μια βοήθεια για να πάρω ιδέες.

 

Με την κοπέλα μου κλείνουμε 2 χρόνια σε λίγες μέρες και θέλω να της πάρω ένα δωράκι.Τι μου προτείνετε;Έχω σκεφτεί διάφορα αλλά δεν έχω καταλήξει.

 

ΑΑΑΑ....εγώ είμαι 24 και αυτή 22 και γενικώς της έχω κάνει αρκετά ρομαντικά και με νόημα δώρα.

 

 

Eγώ πιστεύω πως ενα ωραίο δαχτυλίδι, και μια μικρη εξομολόγηση κάπου ρομαντικά θα ήταν ότι καλύτερο...

Δεν ξερώ αν σου άρεσε σκέψου το:)..!!

 

Επίσης προσπάθησε να μάθεις αν εχει βάλει κατι στο ματι απο ρούχα κ.α κ αν θες παρε της και κατι τετοιο..

Nokia 5610[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσατε να οργανωσετε ενα τριημερο ταξιδακι...να χαλαρωσετε και να περασετε καλα!

 

Αυτό θα ήταν το καλύτερο αλλά.....χρόνος μηδέν.Για αυτό ήθελα κάποιο δώρο.

 

Το μόνο που σκέφτηκα εκτός από δώρο έχει να κάνει με αυτά τα στούντιο με σπα και τέτοια αλλά θέλει λίγο ψάξιμο!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πιστεύω πως ενα ωραίο δαχτυλίδι, και μια μικρη εξομολόγηση κάπου ρομαντικά θα ήταν ότι καλύτερο...

Δεν ξερώ αν σου άρεσε σκέψου το:)..!!

 

Επίσης προσπάθησε να μάθεις αν εχει βάλει κατι στο ματι απο ρούχα κ.α κ αν θες παρε της και κατι τετοιο..

 

Not bad idea!Στο τέλος με κόβω να κάνω μια περίεργη μίξη από αυτά που μου λέτε!!!! :D

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Αν σου τυχαινε ομως κι εσενα να σε κακοποιει σεξουαλικα ο αδερφος σου απο τα 6 ως τα 20 σου χρονια , και μονο οτι προσπαθησα να κανω σχεσεις με αντρες,ειναι κατορθωμα.

 

Πράγματι, είναι κατόρθωμα...Οι ανθρωποι στις μερες μας δεν είναι καλά στα μυαλα τους εδω κακοποιουν νεογένητα μωρα οι αχρηστοι...

Λες και δεν υπάρχουν γυναικιες και φυσιολογικες σχέσεις..

Πάντως μπράβο σου κουράγιο..!!Ότι και να σου πω δεν θα σε παρηγορήσει αλλα σκέψου ότι υπάρχουν και χειρότερα...

 

Φιλικα,

 

 

pinkrose:)!

Nokia 5610[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Not bad idea!Στο τέλος με κόβω να κάνω μια περίεργη μίξη από αυτά που μου λέτε!!!! :D

 

 

Πάντα έτσι γίνεται δεν το ήξερες??

Κ εγω έτσι εκανα...Σε λιγες μερες θα κλείσω 1 χρονο με τον δικο μου και ρωτησα πολλους και εκανα ενα μιξ:D!!

Nokia 5610[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα ήταν το καλύτερο αλλά.....χρόνος μηδέν.Για αυτό ήθελα κάποιο δώρο.

 

Το μόνο που σκέφτηκα εκτός από δώρο έχει να κάνει με αυτά τα στούντιο με σπα και τέτοια αλλά θέλει λίγο ψάξιμο!

 

δεν ειναι αναγκη να συμπεσει με την επετειο σας...μπορειτε να το αναβαλλετε για τα χριστουγεννα ας πουμε...πιστευω οτι θα αξιζει εστω και καθυστερημενα...

και για να μην πας με αδεια χερια την ημερα της επετειου,μπορεις να παρεις ενα ωραιοτατο δαχτυλιδι :)

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι αναγκη να συμπεσει με την επετειο σας...μπορειτε να το αναβαλλετε για τα χριστουγεννα ας πουμε...πιστευω οτι θα αξιζει εστω και καθυστερημενα...

και για να μην πας με αδεια χερια την ημερα της επετειου,μπορεις να παρεις ενα ωραιοτατο δαχτυλιδι :)

 

!!!!!!!:D:)

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι αναγκη να συμπεσει με την επετειο σας...μπορειτε να το αναβαλλετε για τα χριστουγεννα ας πουμε...πιστευω οτι θα αξιζει εστω και καθυστερημενα...

και για να μην πας με αδεια χερια την ημερα της επετειου,μπορεις να παρεις ενα ωραιοτατο δαχτυλιδι :)

 

Από αυτά που δίνουν δώρο τα γαριδάκια και πολύ της πέφτει :p

Link to comment
Share on other sites

Πάρε της ένα μικρό κάκτο,θραύση κάνουν αυτά τα δώρα:cool:

 

dikio exeis gia na feugoun autoi pou exoun meinei sto magazi mas!!!

kamoia 10 kommatia emeinan!!!Einai kai megaloi megaloi!!!:lol:(plaka kanw min mas kinigane kiolas):O

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

ΔΩΡΑ:

-αλυσιδα για το χέρι(οχι δαχτυλίσι,παραπεμπει αλλού και είσαι μικρός για βάσανα)

-χειροπεδες γουνινες μαζι με σοκολατακια,καρτα με ρομαντικα λογια και δειπνο καλό(ετσι,δεν θα μπορει να σε πει σεξομανη λεχριτη με βιτσια,θα εισαι κομπλε με τα σοκολατακια και την καρτα και το δειπνο,ω τι ρομαντισμος.και ουτε μονο τα τελευταια γιατιθα σε πει χλεχλε)

-πιστωτικη γκολντ(σε σενα παρε εισιτηριο ουαν γεη για μπαχαμας και φυγε πριν σεκλεισουν μεσα για χρεη)

-εσωρουχα

-πυτζαμουλες το μωρο μου για να με σκεφτεσαι τις κρυες νυχτες ερωτευμενακι μου που δεν θα ειμαστε μαζι γουτσου γουτσου(ολο το ποιημα μαζι)

-σεντονια(αμφισημο:αν μενει μονη,πες οτι ειναι γιανα τα μαγαρισετε,αν ζει με γονεις,την ιδια ατακα με τις πυτζαμες)

- σπα.Αλλα προσεχε γιατι αυτό κοστιζει πολυ και δεν μένει τίποτα απο ένα μήνα.ΚΑλυτερα παρε τις δεκα κρατικα λαχεια.

-κινητο(να εχει ενα εξτρα για το αλλο αμορε,μην μπερδευεται το κοριτσι)

-ρολοι(για να κοιταει πως κ πως την ωρα που θα βρεθειτε.η για να κοιταει καλυτερα την ωρα κ να μη σε στεινει.διαλεγεις ατακα κατα περιπτωση)

-ρουχα(προσεχε.αν τις παρεςι μικρο νουμερο θα σκεφτει οτι δεν ξερεςι το νουμερο της και θα ενοχληθει.Αν της παρεις μεγαλο,θα σκεφτει,α το γουρουνι!με βλεπει για χοντρη!)

-μποτες(εγω το γουσταρω πολυ αυτο.με τρελο τακουνι.που να αρεσουν σε εσενα μποτες ομως.)(ειμαι φετιχιστρια)

-εισιτηριο γαι ματς.πατε,να δει τι γουρουνια συχναζουν εκει και να λει μετα το ονομα σου κ ξερο ψωμι

-σε ωραια κορνιζα βαλε φωτο σας και απο πισω γραψε κατι.Μαζι με το παραμυθι του μικρου πριγκιπα.(το λατρευω.μου το εχουν κανει δωρο του Αγ ΒΑλεντινου,ενας αντρας αντρακλας και ελιωσα.Πως μερικοι συνδιαζουν την αντρικλα με το παιδικο...ψψψψ.............αχ....)

-κουπονι για τα χοντος να παρει οτι αγαπα.επισης να παει εκεινη χωρις εσυ να φας τον κοσμο και την ουρα στη μαπα.

-αρωμα που να αρεσει σε σενα(αυτο ειναι απαραβατος ορος.αν της παρεις μαπα αρωμα,θα σκεφτει οτι καταφερε να σε τουμπαρει η θεα πωλητρια της συγκεκριμενης εταιριας και θα περσει τρελη μουρμουρα)

-νεραιδα απο το στρομπερι,στη θεμιστοκλεους και σολωνος.ΠΡοσωπικα τις λατευω και ειναι τελειο δωρο.Αν εκει εξω υπαρχει αντρας που κανει τετοια δωρα,το δηλωνω οτι τον αγαπαω.

-γυαλια ηλιου(τωρα εχουν πεσει κ οι τιμες,μπορεις να βρεις τρομερα πραγματα)

-στερεοφωνικο

-ξεμεινα απο αλλες ιδεες.ειναι που εχω φαει του σκασμου.

 

Wow!!!!!!!!!!!Τα περισσότερα από αυτά τ αέχω κάνει κατά καιρούς σε κοπέλες αλλά μου έδωσες και άλλες ιδέες!Το ίδιο και οι υπόλοιποι!Θα το ψάξω και άλλο και θα σας πω τελικά που κατέληξα!!!Πάντως μέχρι τότε.......δεν θα με χάλαγαν οι ιδέες!!!!ΧΕΧΕ!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ομως,επειδη στο σεξουαλικο η γυνακα θελει συναισθημα κυριως ενω ο αντρας απλα υποδοχεα,θεωρω οτι μονο μια γυναικα μπορει να καλυψει μια γυναικα σεξουαλικα γιατι μονο οι γυναικες εκτως απο τις ορμονες χρειαζονται και το φιλινγκ.

Εγώ σου λέω ότι εξαρτάται τον άνθρωπο. Πόσες φορές είχα την ευκαιρία να δράσω και δεν το κάνα είτε από βλακεία, είτε επειδή δεν ένοιωθα κάτι.;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...