Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήταν προφανές οτι όταν σου είπε οτι δεν μπορούσατε να είσαστε μαζί γιατί την ενδιέφερε τι θα πουν οι άλλοι ενώ προηγουμένως έδειξε οτι ενδιαφέρεται και βγήκατε και καναδυό φορές ήθελε να σε κάνει να την "κυνηγήσεις", να την διεκδικήσεις και να προσπαθήσεις να την κατακτήσεις και να μην γίνουν όλα έτσι απλά. Αρέσει στις γυναίκες αυτό... Ναι ακόμα και αν είναι πάνω απο 15 :p

Εγώ λέω ότι δεν ξέρουν τι θέλουν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ λέω ότι δεν ξέρουν τι θέλουν.

 

Ontws pleon oi gunaikes exoun ksefigei ligo se kapoia 8emata alla giauto eimaste emeis edw gia na tis sunefernoume:p:lol::):D:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

τι να πω ρε scota! θα μας τρελανεις! καταληψεις εφερες με τους ερωτες σου!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

scotta, πραγματικα δεν ξερω κι εγω τι να πω... δεν το περιμενα αυτο απο την καθηγητρια! :rolleyes::rolleyes:

αλλα αφού είστε μαζί και είστε και καλά, πασο! αυτο εχει σημασια. ή είσαι πολύ καλό παιδί ή πολύ κούκλος ή ερωτευτηκε παραφορα και δεν τη νοιάζει τιποτα ή όλα μαζί!!! μακαρι να ειναι το τελευταιο!!

να στε καλα!! :O:O

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια είναι ότι δεν εμπιστεύομαι απόλυτα κανέναν άνδρα, έχω ακούσει τρελά πραγματα και είναι απίστευτο τι λεει ένα αρσενικό για να ρίξει αυτή που θέλει, αλλά δεν νομιζω οτι ο scottas ειναι τέτοιος στην συγκεκριμένη περίπτωση! περισσότερο πιστεύω οτι ειναι ειλικρινης και του γυάλισε πολυ το όλο θέμα με την καθηγήτρια και την ερωτεύτηκε αλήθεια, παρά ότι την κοροιδεύει! τωρα τι να πω... όρκο δεν παιρνω για κανεναν!!! :D:D:D:rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια είναι ότι δεν εμπιστεύομαι απόλυτα κανέναν άνδρα

...και πολύ καλά κάνεις. Οι περισσότεροι είναι ψεύτες και υποκριτές, και δυστυχώς την πληρώνουμε εμείς την νύφη.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως... αλλα αν εχεις καει στο χυλο, φυσας και το γιαουρτι... ;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

To 2o gt pleon eimai poli kala me tin ka8igitria mou:)

Meta apo orimi skepsi apo merous tis kai apo merous mou apofasisame oti dn mporouma na maste xwria....

 

Filika

 

Scottas:D:):p

βρε αγορι μου...τοσες σελιδες με ποστ και αποψεις γαι το πως να της το πεις...αλλες τοσες σελιδες για το πως την φιλησες...και ξανατοσες σελιδες για το πως σου ειπε οτι δεν γινεται να ειστε μαζι λογω θειας-θειου-γιαγιας.και συνεχισαμε το προγραμμα μας (με αμειωτα ποστ) για το πως σε εστειλε με ελαφρα..και τωρα επανερχεσαι να μας πεις πως τελικα ειστε μαζι!!!δλδ αν αποφασισετε να παντρευτητε καποτε,τι εχει να γινει εδω μεσα;;;

 

 

:)

 

ίσως άβισος η ψυχή της γυναίκας!!!:lol:

ναι μωρε,η γυναικα φταιει για ολα!

 

υγ.σουβλακι η δικη μου αποψη ειναι πως ο σκοτας δε της πουλησε παραμυθι..απλα αυτη σκεφτηκε πως αφου δεν εχει κατι καλυτερο να "κανει" ας το δοκιμασει...αποψη μου παντα απο αυτα που διαβασα ε;;

σκοτα μου να εισαι καλα και ευτυχισμενος...αυτο μετραει!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως... αλλα αν εχεις καει στο χυλο, φυσας και το γιαουρτι... ;);)

Έχεις απόλυτο δίκιο δυστυχώς...Θυμάμαι όταν υπηρετούσα το θεό του πολέμου, εμ την πατρίδα ήθελα να πω, που όσο είμασταν σε εκπαίδευση βγαίναμε όλοι μαζί. Ενα παλικάρι λοιπόν ήταν συνέχεια στις μαύρες του για την γκόμενα, κοπέλα του, δε θυμάμαι ακριβώς τι του ήταν. Οι υπόλοιποι την "πέφτανε" σε καμμιά κοπελίτσα και το τι παραμύθι τους πουλούσανε δεν μπορείς να φανταστείς...Οτι είναι έμποροι, ότι είναι αντιπρόσωποι εταιρειών και διάφορα άλλα παραμύθια...Θυμάμαι μια φορά που είχα βγει με ένα παλικάρι, όχι ότι είχαμε ιδιαίτερη σχέση και άρχισε τηνκουβέντα στη barwoman. Με ρωτάει εκείνη εάν είμαστε φαντάροι και πόσο χρονών είμαστε, εγώ της είπα την αλήθεια, γιατί αν την κρύψω άλλωστε; Μόλις εκεινη πήγε να εξυπηρετήσει κάποιον πελάτη, εκείνος άρχισε να με κράζει, που της είπα την αλήθεια, και ότι οι γυναίκες θέλουν να ακούνε παραμύθια και κάτι άλλα ευτράπελα...Και στο τέλος την πληρώνουμε οι "αυθεντικοί".

Μία φορά στη ζωή μου δεν φέρθηκα εντάξει σε γυναίκα και την έριξα. Τι έγινε; Πήγαινα πριν 5 χρόνια στην Πάτρα για ποδόσφαιρο. Την είδα στο ΚΤΕΛ μαζί με έναν τύπο, τη φιλάει και μετά την βλέπω πίσω μου. Στο λεωφορείο κάθεται στην πίσω θέση. Μετά από λίγη ώρα, τη ρωτάω ποια είναι η θέση 23. Μου λέει πίσω, δίπλα της δηλαδή. Μπούρδες, έτσι της το πα για να καθίσω δίπλα της. Πιάσαμε την κουβέντα, κανονίσαμε να βγούμε μετά τον αγώνα. Όχι, δεν της είπα ότι κατεβαίνω για επαγγελματικό ραντεβού, την αλήθεια της είπα για το ποδόσφαιρο. Στον καφέ μιλάμε περί ανέμων και υδάτων και κάποια στιγμή πηγαίνει στην τουαλέτα. Βρίσκω ευκαιρία και τηλεφωνώ σε ένα φίλο μου,φοιτητή εκεί. Μπάμπη, του λέω, θα σε πάρω κάποια στιγμή να σε ρωτήσω εάν μπορείς να με φιλοξενήσεις στο σπίτι σου. Εσύ θα μου πεις ότι δεν μπορείς αυτή τη φορά και ευχαρίστως να έρθεις μια άλλη φορά. Επιστρέφει εκείνη από την τουαλέτα, πληρώνουμε και φεύγουμε. Στο δρόμο αγκαλιά, ώσπου κάποια στιγμή με ρωτάει πότε σκοπεύω να φύγω. Αύριο, της λέω, περίμενε όμως να κάνω ένα τηλεφώνημα. Ο Μπάμπης δασκαλεμένος, και εκείνη έχει ακούσει και μου προτίνει να πάω σπίτι της. Η ώρα περασμένη και δεν προλαβαίνω το ΚΤΕΛ, οπότε αναγκαστικά αποδέχομαι την πρόταση. Τα υπόλοιπα είναι ακατάλληλα για ανηλίκους. :X

Link to comment
Share on other sites

και οι δυο δε φερθηκατε ενταξει...εσυ σε 2 ατομα(αυτην και τον φιλο της) και αυτη επισης σε 2(τον φιλο της και στον εαυτο της).ισως και σε τρια καθως δε σου ειπε πως ειναι φρι του γκοου..

οπως και να εχει ποτε δεν κανουμε σε καποιον κατι που δεν θελουμε να μας συμβει ;)

 

υγ,συμπερασμα απο τα ποστ του σουβλακι:μετα απο καθε αγωνα κανει σεξ...:p(ολες οι ιστοριες που εχει πει σχετικα με το θεμα,αυτο εχουν ως κοινο σημειο)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο δυστυχώς...Θυμάμαι όταν υπηρετούσα το θεό του πολέμου, εμ την πατρίδα ήθελα να πω, που όσο είμασταν σε εκπαίδευση βγαίναμε όλοι μαζί. Ενα παλικάρι λοιπόν ήταν συνέχεια στις μαύρες του για την γκόμενα, κοπέλα του, δε θυμάμαι ακριβώς τι του ήταν. Οι υπόλοιποι την "πέφτανε" σε καμμιά κοπελίτσα και το τι παραμύθι τους πουλούσανε δεν μπορείς να φανταστείς...Οτι είναι έμποροι, ότι είναι αντιπρόσωποι εταιρειών και διάφορα άλλα παραμύθια...Θυμάμαι μια φορά που είχα βγει με ένα παλικάρι, όχι ότι είχαμε ιδιαίτερη σχέση και άρχισε τηνκουβέντα στη barwoman. Με ρωτάει εκείνη εάν είμαστε φαντάροι και πόσο χρονών είμαστε, εγώ της είπα την αλήθεια, γιατί αν την κρύψω άλλωστε; Μόλις εκεινη πήγε να εξυπηρετήσει κάποιον πελάτη, εκείνος άρχισε να με κράζει, που της είπα την αλήθεια, και ότι οι γυναίκες θέλουν να ακούνε παραμύθια και κάτι άλλα ευτράπελα...Και στο τέλος την πληρώνουμε οι "αυθεντικοί".

Μία φορά στη ζωή μου δεν φέρθηκα εντάξει σε γυναίκα και την έριξα. Τι έγινε; Πήγαινα πριν 5 χρόνια στην Πάτρα για ποδόσφαιρο. Την είδα στο ΚΤΕΛ μαζί με έναν τύπο, τη φιλάει και μετά την βλέπω πίσω μου. Στο λεωφορείο κάθεται στην πίσω θέση. Μετά από λίγη ώρα, τη ρωτάω ποια είναι η θέση 23. Μου λέει πίσω, δίπλα της δηλαδή. Μπούρδες, έτσι της το πα για να καθίσω δίπλα της. Πιάσαμε την κουβέντα, κανονίσαμε να βγούμε μετά τον αγώνα. Όχι, δεν της είπα ότι κατεβαίνω για επαγγελματικό ραντεβού, την αλήθεια της είπα για το ποδόσφαιρο. Στον καφέ μιλάμε περί ανέμων και υδάτων και κάποια στιγμή πηγαίνει στην τουαλέτα. Βρίσκω ευκαιρία και τηλεφωνώ σε ένα φίλο μου,φοιτητή εκεί. Μπάμπη, του λέω, θα σε πάρω κάποια στιγμή να σε ρωτήσω εάν μπορείς να με φιλοξενήσεις στο σπίτι σου. Εσύ θα μου πεις ότι δεν μπορείς αυτή τη φορά και ευχαρίστως να έρθεις μια άλλη φορά. Επιστρέφει εκείνη από την τουαλέτα, πληρώνουμε και φεύγουμε. Στο δρόμο αγκαλιά, ώσπου κάποια στιγμή με ρωτάει πότε σκοπεύω να φύγω. Αύριο, της λέω, περίμενε όμως να κάνω ένα τηλεφώνημα. Ο Μπάμπης δασκαλεμένος, και εκείνη έχει ακούσει και μου προτίνει να πάω σπίτι της. Η ώρα περασμένη και δεν προλαβαίνω το ΚΤΕΛ, οπότε αναγκαστικά αποδέχομαι την πρόταση. Τα υπόλοιπα είναι ακατάλληλα για ανηλίκους. :X

 

φτου σου σουβλακι...:nagger::nagger::nagger: οχι βεβαια οτι αυτη ηταν αμοιρη ευθυνων, ειδικα αν ειχε σχεση με καποιον, αλλα τωρα λεμε για αλλο θεμα!

ανδρες... το τι εχω ακουσει, ιστοριες γνωστων και μερικα που μου εχουν τυχει εμενα, δεν λεγεται... δεν εμπιστευομαι κανεναν σας πια... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

και οι δυο δε φερθηκατε ενταξει...εσυ σε 2 ατομα(αυτην και τον φιλο της) και αυτη επισης σε 2(τον φιλο της και στον εαυτο της).ισως και σε τρια καθως δε σου ειπε πως ειναι φρι του γκοου..

οπως και να εχει ποτε δεν κανουμε σε καποιον κατι που δεν θελουμε να μας συμβει ;)

 

υγ,συμπερασμα απο τα ποστ του σουβλακι:μετα απο καθε αγωνα κανει σεξ...:p(ολες οι ιστοριες που εχει πει σχετικα με το θεμα,αυτο εχουν ως κοινο σημειο)

 

Αδελφός της μου είπε ότι ήτανε, αν και δεν έχει καμμία σημασία. Πάντως ναι, φέρθηκα πολύ "πούστικα" εκείνη τη μέρα, αν και εκ των υστέρων βλέπω ότι δυστυχώς όποτε πας με το σταυρό στο χέρι, τρως τα μούτρα σου.

Α και κάτι ακόμα, την προηγούμενη μέρα είχε χωρίσει...:wacko:

Κατά τ' άλλα πόλαβε και με ερωτεύτηκε. :O

Καλά τόσο sexy είμαι και δεν το χα πάρει χαμπάρι; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αδελφός της μου είπε ότι ήτανε, αν και δεν έχει καμμία σημασία. Πάντως ναι, φέρθηκα πολύ "πούστικα" εκείνη τη μέρα, αν και εκ των υστέρων βλέπω ότι δυστυχώς όποτε πας με το σταυρό στο χέρι, τρως τα μούτρα σου.

Α και κάτι ακόμα, την προηγούμενη μέρα είχε χωρίσει...:wacko:

Κατά τ' άλλα πόλαβε και με ερωτεύτηκε. :O

Καλά τόσο sexy είμαι και δεν το χα πάρει χαμπάρι; :blink:

 

ψωναρα... :lol::lol::X:X

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Έγω βάζω στοίχημα ότι σε εκμεταλλεύτηκε και απορώ πως την πάτησεις εσύ έτσι..(σκέψεις γκόμενας κλασσικές)

1)Σε έχω ερωτευτεί μωρό μου (πρώτος παπάς)

2)Χτες χώρισα (δεύτερος παπάς)

3)Και καλά πάει Πάτρα αλλά δεν έχει που να κοιμηθεί σιγά μην χάψω αυτόν τον παπά.

4)Στην Τατιάνα τατιανές?

5)Αυτός ήταν ο αδερφός μου θα πω και καλά.

Αλεπού ήταν η πατρινιά και επειδή είμαι μισός πατρινός και ξέρω τι είναι αυτές εκεί κάτω μάλλον σε πήδηξε και όχι το αντίθετο οπότε μην νιώθεις και άσχημα φίλε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φοιτήτρια ήταν εκεί. Ήτανη μοναδική φορά που έβλεπα κάποια μόνο για το "κοκό". Κράτησε 16 Σ/Κ, και πολλά ήτανε.

Α και που σαι, της είχα πει ότι αν την πιάσω να καπνίζει θα την χωρίσω, και 2 χρόνια μετά που χωρίσαμε ξαναβρεθήκαμε και ήταν με το τσιγαράκι στο χέρι. Πότε το άρχισες, τη ρώτησα. Κάπνιζα και όταν είμασταν μαζί αλλά δεν ήθελα να καπνίζω μπροστά σου...

Link to comment
Share on other sites

Φοιτήτρια ήταν εκεί. Ήτανη μοναδική φορά που έβλεπα κάποια μόνο για το "κοκό". Κράτησε 16 Σ/Κ, και πολλά ήτανε.

Α και που σαι, της είχα πει ότι αν την πιάσω να καπνίζει θα την χωρίσω, και 2 χρόνια μετά που χωρίσαμε ξαναβρεθήκαμε και ήταν με το τσιγαράκι στο χέρι. Πότε το άρχισες, τη ρώτησα. Κάπνιζα και όταν είμασταν μαζί αλλά δεν ήθελα να καπνίζω μπροστά σου...

 

:lol::lol::lol: εεε ρε τι κυκλοφορει στον κοσμο!!! υπομονη να χεις και ο,τι θες βρισκεις!!! :lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Ontws pleon oi gunaikes exoun ksefigei ligo se kapoia 8emata alla giauto eimaste emeis edw gia na tis sunefernoume:p:lol::):D:)

 

ναι τι να σου πώ ... ευτυχώς (μμμ) που υπάρχουν και οι άντρες και συνεφέρνουν τις γυναικές...:wacko:

 

αν κάποιος δεν ξέρει τι θέλει αυτοί είστε εσείς, πότε θέλετε τις κοπέλες έτσι πότε γιουβέτσι, τι να κάνουμε και εμείς στην προσπάθεια να είμαστε τέλειες κατά τα δικά σας πρότυπα έχουμε χάσει την μπάλα...

 

έλεος :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι τι να σου πώ ... ευτυχώς (μμμ) που υπάρχουν και οι άντρες και συνεφέρνουν τις γυναικές...:wacko:

 

αν κάποιος δεν ξέρει τι θέλει αυτοί είστε εσείς, πότε θέλετε τις κοπέλες έτσι πότε γιουβέτσι, τι να κάνουμε και εμείς στην προσπάθεια να είμαστε τέλειες κατά τα δικά σας πρότυπα έχουμε χάσει την μπάλα...

 

έλεος :p

 

ναι βρε εμείς σας έχουμε μπερδέψει.... δεν συμφωνώ καθόλου. :ninja:

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

ναι βρε εμείς σας έχουμε μπερδέψει.... δεν συμφωνώ καθόλου. :ninja:

 

νομίζω ότι το έχετε βάλει και με το παραπάνω το χεράκι σας...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι το έχετε βάλει και με το παραπάνω το χεράκι σας...

Μάλλον έχετε μπερδέψει τα "δικά μας" πρότυπα με αυτά που βλέπετε στην τηλεόραση :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Και πως αλλιώς εκτός από τα προσωπικά σου να βγάλεις συμπέρασμα για κάποια πράγματα?Εγώ όσες γυναίκες ξέρω μέχρι σήμερα (μιλώ για άτομα που τα γνωρίζω καλά) θα πρότεινα 1 και αυτή με όλες τις επιφυλάξεις.Μία στις πόσες ξέρω μέχρι τα 20 μου που να είναι νορμάλ άνθρωπος για σχέση και όχι κάτι το ιδιαίτερο,φανταστείτε κατάσταση..Από που να αρχίσεις?Να μπεις μες στο αμφιθέατρο για να δεις σε 100 γυναίκες 2 να ξεχωρίζουν στην καταραμένη γενιά 86-87 και αυτές οι 2 τι σόι άτομα είναι που εγώ είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν είναι..Πάνε οι εποχές που πήγαινες να γεμίσεις τη στάμνα σου και εγώ χάζεβα τα γίδια και οι δυο κοιτούσαμε τα μουστάκια του αλλουνού και γουστάραμε.Γεννηθήκαμε στην εποχή της απόλυτης πληροφόρησης πρέπει αν θες να ξέρεις από το τι είδος ουίσκι πίνεις μέχρι και τι είναι αυτή η γυναίκα που έχεις δίπλα σου για γκόμενα.Τα στάνταρ είναι το τελευταίο φρούριο στον άνθρωπο πριν την σαβούρα και την μιζέρια.Θα ήταν ανήθικο να τα μειώσεις για να έρθεις στο επίπεδο άλλων και να φυλακιστείς σε μια ανούσια σχέση.Μην σώσω να το κάνω,ας μείνω μπακούρης και άνετος.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...