Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να πινεις εμφιαλωμενο

 

έχεις να προτείνεις κανένα καλό, να το προτιμήσω αν είναι

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

έχεις να προτείνεις κανένα καλό, να το προτιμήσω αν είναι

 

Vikos exei to xamilotero natrio apo ti kserw 2.8 nomizw me wrio to 2~

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Σαββατο βραδυ, βραδυ των γενεθλιων μου και ειμαι μονος στο δωματιο μου, καθησμενος στο πισι μου μπροστα και ειστε η μοναδικη μου παρεα αυτη τη στιγμη. Πριν απο 2 μηνες χωρισα απο τη σχεση που ειχα. Δεν βγηκα σημερα, δεν πηγα πουθενα. Δεν ηθελα να δω κανεναν. Γυρισα απο τη δουλεια μου πριν απο 1 ωρα περιπου και δεν ειχα κουραγιο να κανω τιποτα. Ηθελα απλα να μιλησω. Ολοι μου οι φιλοι θα ερχοντουσαν με τις κοπελες τους και εγω ξανα μονος μου. Δεν ζηλευω προς Θεου απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ποτε μα ποτε δεν μπορεσα να αντιληφθω τα γεγονοτα με τις πραγματικες τους διαστασεις και μονιμως το καταλαβαινα κατοπιν εορτης, οταν ολα ηταν πλεον στην αντιστροφη τους φαση. Παρελθοντικες μου επιλογες μου αποδεικνυουν καθημερινα πως εκανα λαθος που συντηρησα μια κατασταση η οποια τελικα δεν εβγαλε πουθενα. Μα πουθενα ρε γ...ωτο!!! Ειχα 2 ευκαιριες να βγω απο αυτο τον κυκεωνα των σκεψεων και της αποστασης αλλα επελεξα -λανθασμενα- να συνεχισω και οχι μονο να συνεχισω αλλα να δωσω ακομα περισσοτερα γιατι απλα...δεν μπορουσα να κανω αλλιως. Τις πρωτες ημερες που χωρισα ημουνα τοσο καλα....-δεν χωριζω πρωτη φορα-....οντως ελεγα πως επιτελους εκανα το σωστο. Παρ 'όλα αυτα ξαφνικα αρχισε να "βρεχει" απο παντου. Ο γνωστος κομπος στο λαιμο, το βουρκωμα απο το πουθενα και ολα κάτω. Θελω να με συγχωρησετε για την ενταση και το ψυχολογικο ριξιμο που ισως μεταδιδω σε ορισμενους αλλα μου ειναι δυσκολο να τα κραταω συνεχεια μεσα μου.

Χρονια μου πολλά.

Ευχαριστω το myphone για το βημα που μου εδωσε να μιλησω και να ανοιξω την ψυχη μου μια ομολογουμενως αρκετα εως πολυ δυσκολη νυχτα.

Καταρχάς, ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ, αν και καθυστερημένα λίγο.

Κατά δεύτερον, από την εμπειρία μου έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι ξεπερνάς πολύ πιο εύκολα μια σχέση, όταν πιστέψεις ότι έχεις κάνει ό,τι περνούσε από το χέρι σου για να τη σώσεις, να την κρατήσεις αξιοπρεπή τέλος πάντων. Από τα λεγόμενά σου κατάλαβα ότι όντως έκανες ό,τι μπορούσες, οπότε σκέψου το αλλιώς: εκείνη έχασε...

Από την άλλη καταλαβαίνω ότι όταν όλα είναι τόσο φρέσκα, δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο να σκεφτείς λογικά και ψυχρά. Αλλά προς Θεού, όχι πισωγυρίσματα!!

Τουλάχιστον για μένα, όσες φορές έκανα πισωγύρισμα το μετάνιωσα οικτρά και το θεωρώ πλέον τον πιο άχρηστο χρόνο από τη ζωή μου...

 

Υ.Γ. Εγώ γιατί όταν χωρίζω σκέφτομαι μόνο τις κακές στιγμές που υπήρχαν στη σχέση και ποτέ τις καλές?? Τρέχει κάτι με μένα?? :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανουμε κανενα love meeting λεω εγω να τα πουμε απο κοντα??Διαβαζω τακτικα το topic,αλλα εχω γραψει ελαχιστα.Πιστευω πως κατι τετοια συζητιουνται καλυτερα απο κοντα.:happy::)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

έχεις να προτείνεις κανένα καλό, να το προτιμήσω αν είναι
οποιο και να παρεις καλο θα ειναι απο τη στιγμη που κρινεις πως φταιει το νερο της βρυσης:p:rolleyes:;)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κάτι δεν πάει καλά με τις σχέσεις τελευταία... ρε μπας και μας ρίχνουν τίποτα στο νερό (χεχε)

 

οποιο και να παρεις καλο θα ειναι απο τη στιγμη που κρινεις πως φταιει το νερο της βρυσης:p:rolleyes:;)

 

 

δεν είπα τίποτα για την βρυσούλα :p:p:p ;);)

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

panagiotispa, να ρωτήσω τώρα εγώ, γιατί κρατιόμουν..

 

"Καμμένος"?

 

γιατί κρατιόσουνα καλέ? μια παρεούλα είμαστε εδώ και τα λέμε:)

 

εε λίγο πολύ όλοι νομίζω έχουμε καεί από μια πρώην σχέση.

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Απλά μου φάνηκες πολύ καμμένος, γι' αυτό ρώτησα και για τον ίδιο λόγο κρατιόμουν.. :)

Και σαφώς έχουμε καεί όλοι...

Anyway, περασμένα ξεχασμένα λέει η σοφή ρήση και τραγουδιστά η λαϊκή αοιδός Καίτη Γαρμπή :):)

Link to comment
Share on other sites

οπως και να'χει ολοι εχουμε καει! αλλοι πολυ αλλοι λιγο...

και φυσικα ολοι ψαχνουμε κατι που ειναι πιο ιδανικο για μας...

μακαρι ολοι να μπορουμε να βρισκουμε αυτο που μας αρμοζει...ΑΡΚΕΙ ποτε να μην ειμαστε αχαριστοι.

και να σεβομαστε τον/την συντροφο μας,ειτε για τις καλες ειτε για τις κακες στιγμες που περασαμε μαζι της/του.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

και τι με αυτο βρε σουβλακι??δεν κανουμε διαγωνισμο εδω περα"ποιος εχει κανει περισσοτερο"

(αλλα και αν καναμε θα ειχες πολυ συναγωνισμο,πιστεψε με...τοσα διαβασαμε!)

 

αλλωστε ανθρωπος που δεν εχει "καει" δεν εχει μαθει κιολας καποια πραγματα.οπως και να το κανεις,ετσι ειναι.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και τι με αυτο βρε σουβλακι??δεν κανουμε διαγωνισμο εδω περα"ποιος εχει κανει περισσοτερο"

(αλλα και αν καναμε θα ειχες πολυ συναγωνισμο,πιστεψε με...τοσα διαβασαμε!)

 

αλλωστε ανθρωπος που δεν εχει "καει" δεν εχει μαθει κιολας καποια πραγματα.οπως και να το κανεις,ετσι ειναι.

Συμφωνώ!

Αν μετονομάσουμε το θέμα σε "Καμμένοι του myphone ενωθείτε" θα υπάρξει τεράστια ανταπόκριση και σαφώς θα πέσει πολύ κλάμα εδώ μέσα... :)

Link to comment
Share on other sites

Όλα μέσα στον έρωτα είναι, και η χαρά και η λύπη. Μερικές φορές είναι που θέλουμε να μοιραστούμε την λύπη μας για να την βγάλουμε από μέσα μας.
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ!

Αν μετονομάσουμε το θέμα σε "Καμμένοι του myphone ενωθείτε" θα υπάρξει τεράστια ανταπόκριση και σαφώς θα πέσει πολύ κλάμα εδώ μέσα... :)

αν ειναι να το κανουμε "καμμενοι" που δεν συμφωνω...

ας κανουμε και 2ο account για να μπορουμε να γραφουμε ελευθερα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι να το κανουμε "καμμενοι" που δεν συμφωνω...

ας κανουμε και 2ο account για να μπορουμε να γραφουμε ελευθερα!

 

Ti onoma na valw arage???

Kammenos-erwteumenos!!!

Poli wraia 8a xw zitisei!!!!:lol::p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Και παλι θα καρφωνομαστε :rolleyes: :p ...

 

Dn tin paleuvoume pragmatika!!!!

Tin 8elw edw kai twra:love::(:cry::X:(

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Dn tin paleuvoume pragmatika!!!!

Tin 8elw edw kai twra:love::(:cry::X:(

 

την καθηγητρια λεμε τωρα;;; :worry::worry::confused::confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Den piga oute simera oute tin deutera agglika giati dn 8elw na tin dw kai dn kserw gt:(:(:(:(Enw mou stelnei emails oti 8elei na ta poume kai 8elei na me dei egw lew oti dn eimai kala kai gai kapoio kairo dn 8a mai spiti kai tetoia!!!Min me peite xazo vlaka ktl apla dn exw to kouragio na tin antikrisw:(

 

Trela7 swse mas!!!

To mono kalo stin upo8esi einai oti 26-27-28 oktomvri 8a mai a8ens!!!Osoi 8elete pame kafedaki:):p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

 

Trela7 swse mas!!!

To mono kalo stin upo8esi einai oti 26-27-28 oktomvri 8a mai a8ens!!!Osoi 8elete pame kafedaki:):p

Μου φαίνεται έχεις κόλλημα με τις καθηγήτριες αγγλικών!http://img215.imageshack.us/img215/7066/prettywinknm1.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...