Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δέν είναι απογοήτευση... Είναι κάποιοι προσωπικοί λόγοι που το έκαναν να φανεί έτσι... Αλλα προτιμώ να μήν τους αναφέρω...

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δέν είναι απογοήτευση... Είναι κάποιοι προσωπικοί λόγοι που το έκαναν να φανεί έτσι... Αλλα προτιμώ να μήν τους αναφέρω...

 

Κοίτα επειδή να σου ομολογήσω πως γονείς παλιότερα με έκαναν και χώρισα...και συγγενείς...:mad: (όχι απο την δική μου πλευρά)

Γι αυτό αν θες προχώρα μαζί της αφού σε αγαπάει και την αγαπάς μην σε παίρνει τίποτα απο κάτω και για κανέναν λόγο....

Μπορείτε να δίνετε λύσεις και μόνοι σας...:rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα επειδή να σου ομολογήσω πως γονείς παλιότερα με έκαναν και χώρισα...και συγγενείς...:mad: (όχι απο την δική μου πλευρά)

 

Για παρομοιους λογους και οχι μονο πολλοι (οι περισοοτεροι εκτος απο κανα 2) συγγενεις μου εχουν φαει τετοιο χ απο εμενα σαν αυτο για τις ακαταλληλες ταινιες!:mad:

Αλλα χαιρομαι που οι γονεις μου δεν μου λενε και κουβεντα γιατι ξερουν οτι και δεν θα αλλαξει τιποτα και θα γινω κ@λος μαζι τους...;)

Και οσον αφορα τον φιλο που ειπε για τις μικρες "περιοχες" της Ελλαδας και την συζητηση που πεφτει εκει περα γυρω απο ολους και ολα...τα ξερω...τα εζησα και ακομα γινονται.

Αλλα εχει απιστευτη φαση να τους μπαινεις γυαλι καρφι!(προσωπικα ειμουν και τυχερος γιατι οι γονεις ηταν σχετικα με το μερος μου!Οχι οτι αλλιως δεν θα τα εκανα,αλλα τουλαχιστον δεν ειχα ιδιατερη μουρμουρα στο σπιτι.)

Ετσι ειναι ομως...οταν καποιος δεν εχει προσωπικη ζωη ασχολειται με αυτη των αλλων!

Στο φιναλε μια ζωη εχω και κανενας δεν μου υποσχεθηκε και δεν μου εταξε οτι θα ζησω και δευτερη...οποτε δικαιουμαι τουλαχιστον σε αυτον τον τομεα να κανω κουμαντο εγω σε εμενα.:D ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια τα χω με μια κοπελα 2 μηνες και κατι..ωρες ωρες νιωθω οτι την θελω πολυ εως επικινδυνα...αλλα αλλες φορες..οτι..τα χω γιατι ειναι ωραια και οτι εξαναγκαζω τον εαυτο μου να ειμαστε μαζι(οχι ομως αγκαρεια)....περιεργο?πρωτη φορα μου συμβαινει..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Καλή επιτυχία φίλε μου και να την αγαπάς!!!:O

 

Τι ποιό όμορφο να σε παίρνει το :baby: σου το πρωί και μέσα στον ύπνο σου να σου λέει "Καλημέρα μωρό μου Σ αγαπωωωωωωωωωωωωώ!!!" :love: :love:

 

Και που είσαι ακόμα να την ξυπνήσεις χαράματα πρωτοχρονιάς να της πεις σ'αγαπώ! Ο,τι καλύτερο! ;) :love:

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Και που είσαι ακόμα να την ξυπνήσεις χαράματα πρωτοχρονιάς να της πεις σ'αγαπώ! Ο,τι καλύτερο! ;) :love:

 

Σε ευχαριστώ για το κουράγιο φίλε μου...Ελπίζω και έυχομαι ή τι λέω ο "χαζός" :wacko: :rolleyes: ΣΙΓΟΥΡΑ το 2008 θα το κάνωωωωωωωωωω :love:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Πόσο το λατρέυω το :baby: μου... :love:

Είναι δυνατόν να μην το κάνω πείτε μου...:rolleyes:

Πήρα πριν λίγο τηλέφωνο να της πω μια καλημέρα και αντί να μου πει "καλημέρα" η "έλα μωρό μου" :O δεν σταματούσε να μου λέει Σ' ΑΓΑΠΩ Σ' ΑΓΑΠΩ Σ' ΑΓΑΠΩ :love: :love: πόσο το λατρέυω το "κοριτσάκι μου" :O

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Πόσο το λατρέυω το :baby: μου... :love:

Είναι δυνατόν να μην το κάνω πείτε μου...:rolleyes:

Πήρα πριν λίγο τηλέφωνο να της πω μια καλημέρα και αντί να μου πει "καλημέρα" η "έλα μωρό μου" :O δεν σταματούσε να μου λέει Σ' ΑΓΑΠΩ Σ' ΑΓΑΠΩ Σ' ΑΓΑΠΩ :love: :love: πόσο το λατρέυω το "κοριτσάκι μου" :O

 

αααααααααχ τυχερε!!;) :p

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που υπάρχει κι αυτή η πτυχή στη ζωή μας, αλλιώς τα πράγματα θα ήταν αλλιώς.

Εμένα πάντως μου δίνει δύναμη αυτό το συναίσθημα!

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Πόσο το λατρέυω το :baby: μου... :love:

Είναι δυνατόν να μην το κάνω πείτε μου...:rolleyes:

Πήρα πριν λίγο τηλέφωνο να της πω μια καλημέρα και αντί να μου πει "καλημέρα" η "έλα μωρό μου" :O δεν σταματούσε να μου λέει Σ' ΑΓΑΠΩ Σ' ΑΓΑΠΩ Σ' ΑΓΑΠΩ :love: :love: πόσο το λατρέυω το "κοριτσάκι μου" :O

μπράβΟκαλή κοπέλα διάλεξες απο ότι φαίνεται!:D:p

Link to comment
Share on other sites

μπράβΟκαλή κοπέλα διάλεξες απο ότι φαίνεται!:D:p

 

Σε ευχαριστώ...

Με σέβεται και τη σέβομαι και αυτό μετράει πολύ :love:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι έχω να ερωτευτω πολλάααα χρόνια:confused: . δεν ξέρω τι παίζει:worry: , μάλλον σας ζηλεύω:ninja:
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι έχω να ερωτευτω πολλάααα χρόνια:confused: . δεν ξέρω τι παίζει:worry: , μάλλον σας ζηλεύω:ninja:

 

εγω παλι στο ευχομαι...

και εγω ετσι ημουνα...

η βασικα ημουνα καπου που καποια στιγμη ισως και να ερωτευτηκα...χωρισα και βρηκα την υγεια μου αλλα και ενα μωρακι στην αγκαλια μου:O

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα. Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται κει που δεν τα περιμένεις, που λέει και το άσμα. Τόσο εγώ όσο και η φίλη μου, πριν γνωριστούμε είμαστε σε φάση που "παίζαμε" και οι δύο. Κανένας απ' τους δύο δεν το περίμενε ;)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα. Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται κει που δεν τα περιμένεις, που λέει και το άσμα. Τόσο εγώ όσο και η φίλη μου, πριν γνωριστούμε είμαστε σε φάση που "παίζαμε" και οι δύο. Κανένας απ' τους δύο δεν το περίμενε ;)

 

ιδοπαθουσα και γουσταρω τρελααααααααααααα....

''στα υπογεια ειναι η θεα...'':p

το ειπε και ο Τερζης και εκανε επιτυχια...κατι παραπανω ξερει...:lol:

ερωτευτειται κανει καλο...:p

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα. Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται κει που δεν τα περιμένεις, που λέει και το άσμα. Τόσο εγώ όσο και η φίλη μου, πριν γνωριστούμε είμαστε σε φάση που "παίζαμε" και οι δύο. Κανένας απ' τους δύο δεν το περίμενε ;)

 

:O και εμένα απο το πουθενά βγήκε... :rolleyes: και τελικά είμαι με το :baby: μου τώρα :love:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

:O και εμένα απο το πουθενά βγήκε... :rolleyes: και τελικά είμαι με το :baby: μου τώρα :love:

 

και θελεις να σου πω κατι...?

αυτο που επαθες εσυ...ηταν οτι καλυτερο επαθα εγω...:p

ειμαι ερωτευμενη και χαμογελαω και γενικα λαχταραω και απολαμβανω και μου λειπεις και Σ ΑΓΑΠΑΩ...και οριστε το ειπα...

υπαρχει ενα κομματι των Σταβεντο το οποιο λεει...

 

Stavento - Το Πιο Γλυκό Μεθύσι

 

Ευχαριστώ το Θεό που σε γνώρισα

Ευχαριστώ το Θεό που υπάρχεις

Ότι κι αν τύχει κι ο κόσμος όλος την πλάτη αν μου γυρίσει

κι η τύχη μου κι αυτή αν λακίσει

κι αλλού το γλέντι να 'χει αρχίσει

πάντα θα είσαι εσύ το πιο γλυκό μεθύσι

 

Σ' έψαχνα στον ουρανό μα στη γη ήσουν τελικά

ήσουν πλάι μου τόσο καιρό

μέσα σ' όνειρα στυφά τσάμπα πήγα μπλέχτηκα

σκάρτες καταστάσεις ανέχτηκα

είσαι στάλα από βροχή μου δροσίζεις το κορμί

είσαι άγγιγμα αγγέλου

τώρα μάταια προσπαθώ να σ' αγγιξω και εγώ

μήπως νιώσεις ότι νιώθω

 

Μια που σε είδα και μια που σε είχα σταμπάρει

δεν με νοιάζει ότι κι αν λένε εγώ δεν παίρνω χαμπάρι

σε κουβαλάω πάντα μαζί στη γιορτή και τη μπόρα

ακόμα στοίχους κι όταν γράφω όπως τώρα

Σαν ανεξίτηλο στυλό μου ’χεις αφήσει σημάδι

που δεν λέει με τίποτα να φύγει το ρημάδι

δεν μπορώ και δεν θέλω να ξεφύγω από κοντά σου

είναι αυτό το μαγικό της μυρωδιάς σου

είσαι τ' αστέρι που φωτίζει το δικό μου σκοτάδι

και στο κεφάλι είσαι το πιο όμορφο χάδι

είσαι Θεόσταλτο δώρο για ’μενα

κι αν είσαι λάθος δεν με νοιάζει ας πάνε όλα χαμένα

έτσι κι αλλιώς ότι κι αν πέρασα δεν βρήκα τίποτα να με εθίσει

είσαι το πιο γλυκό μεθύσι

Δεν αισθάνομαι ντροπή μόνο κάποια ηδονή

όταν έρθεις κ μ' αγγίζεις

η ανάσα σου καυτή μου ’χει λιώσει το κορμί

δεν περίμενα να γίνει

Τ’ όνομα σου σκέφτηκα και αμέσως ξέφυγα

που θα πάει αυτό φοβάμαι

 

θα επέλεγα ζωές που θα ήτανε θνητές

και σε όλες θα ζητούσα εσένα

φάνηκες στα ξαφνικά μέσα απ’ το πουθενά

και ανέστησες τα κυταρα μου, τα νεκρά

 

Σε βλέπω στο ποτήρι μου και πίνοντας σε πίνω

μα μην τελείωσες γρήγορα γιατί μόνος(η) θα μείνω

και τι θα γίνω (?)

ίσως και να με φθηνοπάρει αλλά αλήθεια ότι κι αν πέρασα θα λέω χαλάλι

 

Εσένα διπλά μου όταν έχω δε φοβάμαι κανένα

γιατί έχω τα όνειρα μου όλα τότε λυμένα

για σκέψου στην ψυχή μου να τα είχα κρυμμένα

κι αληθινό να μην γινότανε ποτέ ούτε ένα

 

ένα ποτήρι ακόμα βάζω και δεν ξέρω τι αισθάνομαι

απλά όταν ακούω εσένα χάνομαι

και πιάνομαι πάνω σου για να στηριχτώ

η για ν' ακούσω το πιο όμορφο σου ουρλιαχτό

Κι αφού λοιπόν πίνε πίνε έχω λαλήσει

 

και η σκέψη μου δεν λέει άλλο κουπλέ να μου χαρίσει

γουστάρει κι αυτή κάπου εδώ να μ' αφήσει

μ' αλήθεια είσαι εσύ το πιο γλυκό μεθύσι

 

ολο αυτο εξαιρετικα αφιερωμενο στο μωρο μουυυυυυυυυυυυ

Link to comment
Share on other sites

emena pali ayta ta melistalaxta prwi prwi mou peftoun baria?exw kairo na niwsw erwteymenos an k exw kanei sxeseis.....mhpws eimai poly xontropetsos telika?????mhpws den aksizei na zw k prepei na me pathsei treno?lol!!!kaos einai o erwtas gmt....sou dinei logo na ksypnhseis to prwi k se kanei kalytero an8rwpo....

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

emena pali ayta ta melistalaxta prwi prwi mou peftoun baria?exw kairo na niwsw erwteymenos an k exw kanei sxeseis.....mhpws eimai poly xontropetsos telika?????mhpws den aksizei na zw k prepei na me pathsei treno?lol!!!kaos einai o erwtas gmt....sou dinei logo na ksypnhseis to prwi k se kanei kalytero an8rwpo....

 

Είναι το ποιό γλυκό συναίσθημα και όμως...:rolleyes:

μήπως μια μικρή αλλαγή θα σε έκανε να νοιώσεις καλύτερα?:O

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

emena pali ayta ta melistalaxta prwi prwi mou peftoun baria?exw kairo na niwsw erwteymenos an k exw kanei sxeseis.....mhpws eimai poly xontropetsos telika?????mhpws den aksizei na zw k prepei na me pathsei treno?lol!!!kaos einai o erwtas gmt....sou dinei logo na ksypnhseis to prwi k se kanei kalytero an8rwpo....

 

καλημεραααααααααα που εισαι βρε εσυ??????????

τα χεις φιαξει με τον υπνο????:lol:

αντε θα ερθεις απο εδω να παμε για καμια μπυρααααααααα???

 

εγω στο ευχομαι να ερωτευτεις

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους ερωτευμένους :love: :love: :love:

 

Αχ! Είμαι πολύυυυ χαρούμενη! Χτες πήγα Χαλκίδα με το αμόρε και παρόλο που ξύπνησα από τις 5 το πρωί για να προλάβω να έρθω στη δουλειά είμαι μες στη τρελή χαρά :love:

Και πολύ ερωτευμένη!!! Ααααχχχχχχχ!!! :love: :love: :love:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους ερωτευμένους :love: :love: :love:

 

Αχ! Είμαι πολύυυυ χαρούμενη! Χτες πήγα Χαλκίδα με το αμόρε και παρόλο που ξύπνησα από τις 5 το πρωί για να προλάβω να έρθω στη δουλειά είμαι μες στη τρελή χαρά :love:

Και πολύ ερωτευμένη!!! Ααααχχχχχχχ!!! :love: :love: :love:

 

Μπράβο...:rolleyes:

Χαλάλι η ώρα βρε...:O αφού πέρασες όμορφα :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ερωτευμένοι :)

 

Απο την ώρα που γύρισα, με έχει πιάσει ένα τρελό, κ δέν μπορώ να σταματήσω να της λέω οτι την αγαπάω...

:)

ααααααχχχχχχχ πολύ μ'αρέσει αυτό το συναίσθημα... Είχα ξεχάσει πόσο όμορφο είναι :) Οι δύο πιο γλυκές εβδομάδες του 2007 :) :) :)

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ερωτευμένοι :)

 

Απο την ώρα που γύρισα, με έχει πιάσει ένα τρελό, κ δέν μπορώ να σταματήσω να της λέω οτι την αγαπάω...

:)

ααααααχχχχχχχ πολύ μ'αρέσει αυτό το συναίσθημα... Είχα ξεχάσει πόσο όμορφο είναι :) Οι δύο πιο γλυκές εβδομάδες του 2007 :) :) :)

 

Μπράβο σου...

Και να συνεχίσει να είναι έτσι όλο το 2007 για εσένα και για όλους φυσικά...:rolleyes:

 

:baby: μου αυτά είναι για εσένα... :love:

http://img228.imageshack.us/img228/6749/htredrosesdn6.jpg

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

ειναι καποιες μερες δυσκολες που ακομα και αν δεν μπορεις να κρατησεις τα ματια σου απο το να βουρκωσουν...μια απλη κινηση σε κανει να χαμογελασεις και να σκεφτεις πως ολα θα πανε καλα...

ισως να ειναι ερωτας...ισως αγαπη...ισως συντροφικοτητα...

οπως και να εχει...

''ΕΓΩ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΚΟΛΥΜΠΑΩ ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΣΟΥ...''

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...