Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απο ποτε η διαφορα ηλικιας εγινε σημαντικη?

εσυ να εισαι καλα και μην σε καιει...

 

''στον ερωτα παραννοεις και περα απο την τρελα φτανεις''...

Link to comment
Share on other sites

Οι παλιοί ήξεραν περισσότερα, γιατί δέν υπήρχαν 2-3 τηλεοράσεις και 1-2 pc ανα σπίτι...

 

Πάντως κ εγώ είμαι στο club... Άν και υπάρχει ένα πρόβλημα... Εϊναι λίγο μεγαλύτερη (κατα 5-6 χρόνια) αλλα δέν μας πειράζει, γιατί περνάμε πολύ καλά μαζί... Είμαι τρελά :love: μαζί της... Κ το ίδιο κ αυτή...

 

Καλημέρα...

Φίλε μου θα σου πρότεινα να αποβάλλεις αυτή την σκέψη απο το μυαλό σου σαν πρόβλημα το ότι είναι 5-6 χρόνια μεγαλύτερη σου γιατί μπορεί να σε κάνει να "σκοντάψεις" και θα είναι κρίμα να χαθεί ο έρωτας που ζείς μαζί με την αγαπημένη σου...

Ζήσε το τώρα που μπορείς...:O

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Μωρό μου :baby: σε λατρέυωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Φίλε μου θα σου πρότεινα να αποβάλλεις αυτή την σκέψη απο το μυαλό σου σαν πρόβλημα το ότι είναι 5-6 χρόνια μεγαλύτερη σου γιατί μπορεί να σε κάνει να "σκοντάψεις" και θα είναι κρίμα να χαθεί ο έρωτας που ζείς μαζί με την αγαπημένη σου...

Ζήσε το τώρα που μπορείς...:O

 

Εμένα δέν με πειράζει... Απλά επειδή ζώ σε χωριό, και τα 3/4 είναι κουτσομπολες, αμα μαθευτεί, ποιος ξέρει τι θα ακούσω, επειδη δέν έχουμε όλοι ίδια λογική... (Εδώ σε περίοδο που δέν τα είχα με καμία, μου έβγαλαν οτι έχω δύο! όχι μία... ΔΥΟ!)... Και πάλι δέν με ενδιαφέρει, απο την στιγμή που περνάω καλά...

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δέν με πειράζει... Απλά επειδή ζώ σε χωριό, και τα 3/4 είναι κουτσομπολες, αμα μαθευτεί, ποιος ξέρει τι θα ακούσω, επειδη δέν έχουμε όλοι ίδια λογική... (Εδώ σε περίοδο που δέν τα είχα με καμία, μου έβγαλαν οτι έχω δύο! όχι μία... ΔΥΟ!)... Και πάλι δέν με ενδιαφέρει, απο την στιγμή που περνάω καλά...

καλα αυτο με τα χωρια αηδια καταντησε.

αλλα δεν πειραζει εσυ κανε την παπια και φυσικα την δουλεια σου.

μην ακους κανεναν.απλα προσεχε να μη σε πιασουν και στα πρασα! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δέν με πειράζει... Απλά επειδή ζώ σε χωριό, και τα 3/4 είναι κουτσομπολες, αμα μαθευτεί, ποιος ξέρει τι θα ακούσω, επειδη δέν έχουμε όλοι ίδια λογική... (Εδώ σε περίοδο που δέν τα είχα με καμία, μου έβγαλαν οτι έχω δύο! όχι μία... ΔΥΟ!)... Και πάλι δέν με ενδιαφέρει, απο την στιγμή που περνάω καλά...

 

Σε καταλαβαίνω...:confused: είναι πίκρα αυτό :( αλλά ανυπόφορο νομίζω :mad:

Αν την αγαπάς και σε αγαπάει που σας το εύχομαι , τότε "δεμένοι" δεν σας κουνάει τίποτα...:O :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο με τα χωρια αηδια καταντησε.

αλλα δεν πειραζει εσυ κανε την παπια και φυσικα την δουλεια σου.

μην ακους κανεναν.απλα προσεχε να μη σε πιασουν και στα πρασα! :)

Τί κάνω νομίζεις εδώ και τόσο καιρό; Κ όχι μόνο σε αυτό το θέμα, αλλα και σε πολλά άλλα... ;)

 

 

Σε καταλαβαίνω...:confused: είναι πίκρα αυτό :( αλλά ανυπόφορο νομίζω :mad:

Αν την αγαπάς και σε αγαπάει που σας το εύχομαι , τότε "δεμένοι" δεν σας κουνάει τίποτα...:O :rolleyes:

 

Ανυπόφορο δέν λές τίποτα... Μιά φορά τόλμισα κ απάντησα, κ με έκαναν ρεζίλι στους συγκενείς μου, οτι τους απείλεισα κλπ...

 

 

Όπως κ νά'χει σας ευχαριστώ κ τους 2 σας :)

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Τί κάνω νομίζεις εδώ και τόσο καιρό; Κ όχι μόνο σε αυτό το θέμα, αλλα και σε πολλά άλλα... ;)

 

 

 

 

Ανυπόφορο δέν λές τίποτα... Μιά φορά τόλμισα κ απάντησα, κ με έκαναν ρεζίλι στους συγκενείς μου, οτι τους απείλεισα κλπ...

 

 

Όπως κ νά'χει σας ευχαριστώ κ τους 2 σας :)

 

Να σαι καλά φίλε μου...

Εγω να δείς πόσο λατρέυω το δικό μου :baby: και εκτος του ότι δεν το αλλάζω με τίποτα...:whistle: δεν ακούω τίποτα άλλο πέρα απ όσα πιστέυουμε οι δυο μας...:love:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Κι έτσι πρέπει... Αλλιώς ξέχαστε τον :love: που έχετε μεταξύ σας... Ποτέ μα ποτέ μην αφήνετε να σας βάζουν λόγια οι άλλοι, για το άλλο σας μισό... Εάν τρέχει κάτι, αργά η γρήγορα θα βγεί στην επιφάνεια... Έτσι καταστρέφονται οι μεγαλύτερες αγάπες... Απο λόγια τρίτων...

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Κι έτσι πρέπει... Αλλιώς ξέχαστε τον :love: που έχετε μεταξύ σας... Ποτέ μα ποτέ μην αφήνετε να σας βάζουν λόγια οι άλλοι, για το άλλο σας μισό... Εάν τρέχει κάτι, αργά η γρήγορα θα βγεί στην επιφάνεια... Έτσι καταστρέφονται οι μεγαλύτερες αγάπες... Απο λόγια τρίτων...

 

Σιγά μην άφηνα ποτέ κάποιον να μου βάλει λόγια για το :baby: μου...

Αν είναι να είμαι λάθος ας το ζήσω μόνος μου...

Γιατί ως γνωστόν το πάθημα είναι μάθημα...:p

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Κι έτσι πρέπει... Αλλιώς ξέχαστε τον :love: που έχετε μεταξύ σας... Ποτέ μα ποτέ μην αφήνετε να σας βάζουν λόγια οι άλλοι, για το άλλο σας μισό... Εάν τρέχει κάτι, αργά η γρήγορα θα βγεί στην επιφάνεια... Έτσι καταστρέφονται οι μεγαλύτερες αγάπες... Απο λόγια τρίτων...

 

που εισαι βρε Γκαρφ να τον χαρεις αυτον τον ''μικρο'' με τα λογια μεγαλου?

τελικα η σχεση αυτη σου κανει πολυ καλο!!:O

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην άφηνα ποτέ κάποιον να μου βάλει λόγια για το :baby: μου...

Αν είναι να είμαι λάθος ας το ζήσω μόνος μου...

Γιατί ως γνωστόν το πάθημα είναι μάθημα...:p

 

και τι παθημα ε?:lol: :p :O :cool:

να ειστε ολοι καλα βρε παιδια και ν αγαπατε ολα τ αλλα γινονται με τον καιρο τους!!

Link to comment
Share on other sites

που εισαι βρε Γκαρφ να τον χαρεις αυτον τον ''μικρο'' με τα λογια μεγαλου?

τελικα η σχεση αυτη σου κανει πολυ καλο!!:O

 

Δέν είναι μόνο η σχέση αυτή.. Διάφορες καταστάσεις που έχω περάσει τα τελευταία 4-5 χρόνια που άρχισα να καταλαβαίνω τον κόσμο καλύτερα, με έχουν κάνει να σκεφτομαι έτσι... Βέβαια αυτή η σχέση με βοηθάει περισσότερο... :D :happy: :)

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Liogr, ξέρω τι σημαίνει μικρή τοπική κοινωνία, αλλά, αν κάνεις προσωπική ζωή με βάση τι λένε οι άλλοι, βράσε όρυζα! ;)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Μα δέν κάνω προσωπική ζωή με βάση τα λόγια των άλλων... Τους έχω γραμμένους εκεί που δέν πιάνει η μελάνη... Οι μόνοι που έχουν το δικαίωμα να προσπαθήσουν να μου αλλάξουν την ζωή, είναι οι συγγενείς μου κ δέν το κάνουν...

 

Anyway, απο την στιγμή που αγαπιόμαστε, δέν δίνουμε βάση στους άλλους... Κ ούτε θα δώσουμε... Όπως σας είπα κ πρίν, μου έβγαλαν οτι έχω 2 γκόμενες... Ενώ δέν είχα καμία... Αμα έδιναν όλοι βάση σε αυτό, τότε άστα να πάνε...

 

Το μόνο που με νοιάζει αυτόν τον καιρό είναι η κοπέλα μου, κ οι πανελλήνιες που δίνω για 2η φορά... Τίποτα άλλο...

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι σε θέλω φίλε μου :)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με νοιάζει αυτόν τον καιρό είναι η κοπέλα μου, κ οι πανελλήνιες που δίνω για 2η φορά... Τίποτα άλλο...

 

καλη επιτυχια...με καθαρο μυαλο ολα θα πανε καλα...:)

Link to comment
Share on other sites

Μα δέν κάνω προσωπική ζωή με βάση τα λόγια των άλλων... Τους έχω γραμμένους εκεί που δέν πιάνει η μελάνη... Οι μόνοι που έχουν το δικαίωμα να προσπαθήσουν να μου αλλάξουν την ζωή, είναι οι συγγενείς μου κ δέν το κάνουν...

 

Anyway, απο την στιγμή που αγαπιόμαστε, δέν δίνουμε βάση στους άλλους... Κ ούτε θα δώσουμε... Όπως σας είπα κ πρίν, μου έβγαλαν οτι έχω 2 γκόμενες... Ενώ δέν είχα καμία... Αμα έδιναν όλοι βάση σε αυτό, τότε άστα να πάνε...

 

Το μόνο που με νοιάζει αυτόν τον καιρό είναι η κοπέλα μου, κ οι πανελλήνιες που δίνω για 2η φορά... Τίποτα άλλο...

 

 

Καλημέρα....

Καλή επιτυχία φίλε μου και να την αγαπάς!!!:O

 

Τι ποιό όμορφο να σε παίρνει το :baby: σου το πρωί και μέσα στον ύπνο σου να σου λέει "Καλημέρα μωρό μου Σ αγαπωωωωωωωωωωωωώ!!!" :love: :love:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια...με καθαρο μυαλο ολα θα πανε καλα...:)

 

Καλημέρα....

Καλή επιτυχία φίλε μου και να την αγαπάς!!!:O

 

Τι ποιό όμορφο να σε παίρνει το :baby: σου το πρωί και μέσα στον ύπνο σου να σου λέει "Καλημέρα μωρό μου Σ αγαπωωωωωωωωωωωωώ!!!" :love: :love:

 

Σας ευχαριστώ κ τους δύο...

Ποιό όμορφό είναι να ξυπνήσεις εσύ το μωρό σου... Το έκανα 2-3 φορές (καταλάθος βέβαια, γιατι δέν μ'αρέσει να την ξυπνάω) κ ήταν πολύ όμορφο συναίσθημα...

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κ τους δύο...

Ποιό όμορφό είναι να ξυπνήσεις εσύ το μωρό σου... Το έκανα 2-3 φορές (καταλάθος βέβαια, γιατι δέν μ'αρέσει να την ξυπνάω) κ ήταν πολύ όμορφο συναίσθημα...

 

ααααααααααααααααχ,βρε σαν να ο εχεις ενα δικιο...ειναι εκπληκτικοοοοο:p :O

Link to comment
Share on other sites

Όλοι το θέλουν αυτό... λίγοι όμως είναι οι τυχεροί που το καταφέρνουν :/

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Όλοι το θέλουν αυτό... λίγοι όμως είναι οι τυχεροί που το καταφέρνουν :/

 

:chair: βρε μην βλέπω απογοήτευση... :rolleyes: :p

Είπαμε ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

:chair: βρε μην βλέπω απογοήτευση... :rolleyes: :p

Είπαμε ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ

 

:down: :chair: :shoot: :rocket: xmmmmmmmm mhn ta paratas

 

Never! N-E-V-E-R!

"Πολεμάω" μέχρι το τέλος... ΠΆΝΤΑ!

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Never! N-E-V-E-R!

"Πολεμάω" μέχρι το τέλος... ΠΆΝΤΑ!

 

Χμμμμ....:rolleyes: μου φάνηκε πως διέκρινα απογοήτευση όπως απ ότι είδα το ίδιο αντιλήφθηκε και η miranta γι αυτό το είπα...:rolleyes:

 

Γερά φιλαράκο και άκου ΜΟΝΟ την καρδιά σου...:O

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...