Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Johnny_Nik και THEO_LEGEND, παιδια, cheer up λιγο!!!! :):)

ειναι δυσκολο αυτο το συναισθημα οτι δεν υπαρχει καποιος εκει εξω για σενα, αλλα αυτο που εχω καταλαβει εγω απο τα πολυ λιγα που εχω ζησει, ειναι οτι αφενος υπαρχουν ανθρωποι για μας εκει εξω και πολλες φορες ειναι και διπλα μας, απλως εθελοτυφλουμε και δεν τους βλεπουμε. το μονο που χρειαζεται ειναι να ανοιξουμε τα ματια και την καρδια μας και πιστεψτε με οταν ερθει η καταλληλη στιγμη θα τους δουμε!!!

 

αφετερου, στη ζωη μας τα πραγματα που θελουμε ερχονται οταν σταματαμε να τα περιμενουμε! αυτο ειναι κανονας!!! και μου εχει συμβει σχεδον σε ολα τα πραγματα. δεν λεω να μην κυνηγαμε πραγματα, απλως οταν κυνηγας κατι και δεν ερχεται πρεπει να σταματησεις να το κυνηγας και θα ερθει μονο του!:O

 

Johnny_Nik, περασα απο την φαση που εισαι τωρα πριν δυο χρονια και ειχα απογοητευτει σοβαρα, γιατι δοξα τω Θεω, δεν μου λειπει τιποτις, μια χαρα κοπελα ειμαι, νεα, ομορφη, εξυπνη, ολα τα καλα εχω (:lol:) αλλα δεν υπηρχε κανεις για μενα... ή τουλαχιστον ετσι πιστευα... ωσπου ειπα στον εαυτο μου: Βασουλα, σταματα να ασχολεισαι... αν ειναι να ερθει κατι, θα ερθει, αλλιως δεν πειραζει...

αυτο ομως το ειπα σοβαρα, οχι σαν δοκιμασια, ειχα πειστει οτι δεν με νοιαζει πια, δεν το υποκρινομουν. και τοτε ηρθε... ερωτας απο το πουθενα, κατακεφαλα! και με ατομο που το ειχα στη ζωη μου φιλικά και δεν μου ειχε περασει ιδεα οτι θα γινοταν κατι... αλλα ετσι ειναι αυτα...

 

γι αυτο σου λεω, μην απελπιζεσαι! ανθρωποι υπαρχουν, απλως σταματα να το περιμενεις! ασχολησου με άλλα πραγματα που σε κανουν χαρουμενο και θα βρεθει η κοπελα που περιμενεις!

και οταν με το καλο βρεθει, εδω ειμαστε εμεις να μας πεις τα χαρμοσυνα!!!:rolleyes:αληθεια τι ηλικια εχεις;; εννοω εισαι μεγαλος ή τσου;;

σουβλακι,ή δεν διαβαζεις σωστα ή εχεις προβλημα αντιληψης:lol::p:D:wacko::happy:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και οταν με το καλο βρεθει, εδω ειμαστε εμεις να μας πεις τα χαρμοσυνα!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Θα το παίξω λίγο κάφρος... Σε τέτοια περίπτωση θα μοιράσω και γλυκά online....:p

 

 

αληθεια τι ηλικια εχεις;; εννοω εισαι μεγαλος ή τσου;;

 

Είμαι 20 προς 21 (μικρό θα με πείτε) αλλά νιώθω πολύ γέρος...

 

σουβλακι,ή δεν διαβαζεις σωστα ή εχεις προβλημα αντιληψης:lol::p:D:wacko::happy:

 

 

H Βάσω φταίει.. Έπρεπε να γράψει:

 

 

ωσπου ειπα στον εαυτο μου: trela7, σταματα να ασχολεισαι... :lol:

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

trela, ποια είναι η Βασούλα;

 

η περιπτερου της γειτονιας με την οποια το κουβεντιασα το θεμα!! :lol: θα με τρελανεις ρε σουβλακι!!!

 

σουβλακι,ή δεν διαβαζεις σωστα ή εχεις προβλημα αντιληψης:lol::p:D:wacko::happy:

 

με εκανες και γελασα! να σαι καλα! νομιζω πως μας δουλευει ομαδικως ο σουβλακις!!:D

 

 

 

Είμαι 20 προς 21 (μικρό θα με πείτε) αλλά νιώθω πολύ γέρος...

 

H Βάσω φταίει.. Έπρεπε να γράψει:

 

ωσπου ειπα στον εαυτο μου: trela7, σταματα να ασχολεισαι... :lol:

 

αλλοι ανθρωποι τι να πουν βρε συ, που ειναι πολυ μεγαλυτεροι;;; μην μιλας ετσι για τον εαυτο σου!!!

 

μαλλον ετσι επρεπε να γραψω, να γινω κατανοητη!!!:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

αλλοι ανθρωποι τι να πουν βρε συ, που ειναι πολυ μεγαλυτεροι;;; μην μιλας ετσι για τον εαυτο σου!!!

 

 

Ελπίζω να μη μιλάς για τον εαυτό σου:p:p:p,,,, Αντε υπομονή πάλι... Να δούμε τι θα βγεί...

 

Έχεις ακούσει αυτό που λένε...:

 

Things gonna change I heard, but that time I'm gonna be dead...

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

TRELA, πώς να σας δουλέψω ομαδικώς; Η freak είναι γριά, εσύ γαύρος...;)

 

Oxi γρια η FREAK βρε soublaki....Eιναι μονο μερικους μηνες μεγαλυτερη απο την καθηγητρια μου,,,δεν ειναι σε καμια περιπτωση γριες,,νεες κοπελες ειναι σε αυτη την ηλικια....;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

αφετερου, στη ζωη μας τα πραγματα που θελουμε ερχονται οταν σταματαμε να τα περιμενουμε! αυτο ειναι κανονας!!! και μου εχει συμβει σχεδον σε ολα τα πραγματα. δεν λεω να μην κυνηγαμε πραγματα, απλως οταν κυνηγας κατι και δεν ερχεται πρεπει να σταματησεις να το κυνηγας και θα ερθει μονο του!:O

 

γι αυτο σου λεω, μην απελπιζεσαι! ανθρωποι υπαρχουν, απλως σταματα να το περιμενεις! ασχολησου με άλλα πραγματα που σε κανουν χαρουμενο και θα βρεθει η κοπελα που περιμενεις!

και οταν με το καλο βρεθει, εδω ειμαστε εμεις να μας πεις τα χαρμοσυνα!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αληθεια τι ηλικια εχεις;; εννοω εισαι μεγαλος ή τσου;;

 

+1000

συμφωνώ απόλυτα με την Βασούλα..(:D)

σταμάτα να περιμένεις το πότε θα σου συμβεί, ασχολείσου μόνο με τον εαυτο σου και κοίτα το πως θα περάσεις εσύ καλά.

ότι είναι να γίνει θα γίνει δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι! νέο παιδί είσαι, δεν σε πήραν τα χρόνια...:)

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Oxi γρια η FREAK βρε soublaki....Eιναι μονο μερικους μηνες μεγαλυτερη απο την καθηγητρια μου,,,δεν ειναι σε καμια περιπτωση γριες,,νεες κοπελες ειναι σε αυτη την ηλικια....;)
στην ομαδα μου αναφερεται,οχι στην ηλικια μου..:lol:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτησα να περιμένω... Δεν ήρθε κάτι ακόμα... Χμμμ κάνω κάτι λάθος??????

 

[Πλακίτσααααα!!!!]

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

στην ομαδα μου αναφερεται,οχι στην ηλικια μου..:lol:

 

A συγνωμη,,,επειδη δεν ειμαι πολυ ενημερος στα αθλητικα,,ποιας ομαδας τους οπαδους τις λενε γριες;;;;:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

A συγνωμη,,,επειδη δεν ειμαι πολυ ενημερος στα αθλητικα,,ποιας ομαδας τους οπαδους τις λενε γριες;;;;:confused:

 

Του Ηρακλή Θεσσαλονίκης.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μπλεξαμε τα ... (θα το πω!) μπουτια μας!!! μισο να συνεννοηθουμε!

πραγματι οι ηρακλειδες λεγονται γριες, αλλα δεν νομιζω οτι αναφερομασταν σε κατι τετοιο!! ουτε η φρικ πρεπει να ειναι γρια! εγω παλι ειμαι γαυρος, αυτο δεν αλλαζει!!!

το λυσαμε;;:rolleyes::rolleyes::rolleyes: γιατι με μπερδεψατε και η ξανθια μου ριζα δεν τα πιανει ολα!!!:lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μπλεξαμε τα ... (θα το πω!) μπουτια μας!!!

Σσσσσσσ! Πιπέριιιιιι! Πωπω τι είπες;!!! :p:lol:

Νόμισα θα έλεγες τίποτα για βούρτσες αλλά τελικά έπεσα έξω... :p

 

+1000

συμφωνώ απόλυτα με την Βασούλα..(:D)

σταμάτα να περιμένεις το πότε θα σου συμβεί, ασχολείσου μόνο με τον εαυτο σου και κοίτα το πως θα περάσεις εσύ καλά.

ότι είναι να γίνει θα γίνει δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι! νέο παιδί είσαι, δεν σε πήραν τα χρόνια...:)

 

Όλα τ' άλλα καλά ακούγονται, αλλά πως γίνεται καιρό μετά από ένα χωρισμό, τίποτα να μην σ' ευχαριστεί; Πως γίνεται να περάσεις καλά, όταν αυτό που χρειάζεσαι για να σου απαλύνει τον πόνο, είναι ο λόγος που σε έκανε να πονέσεις; Και δε μιλάω μόνο για την "πρώην" κοπέλα αλλά και για την επόμενη κοκ.

Για να είμαι ευτυχισμένος, εκτός από υγεία σε όσους αγαπώ, θα ήθελα ένα άτομο να αγαπώ-ένα στήριγμα, κάτι να ασχολούμαι και κάτι να προσπαθώ να καταφέρω, να ελπίζω.

Ε, τί κάνω λοιπόν όταν δεν έχω άτομο να αγαπώ (με την έννοια της συντρόφου), δεν έχω κάτι για το οποίο να ελπίζω και τελικά μου μένει μόνο να βρίσκω κάτι να ασχολούμαι;

Τα κενά που αφήνουν τα άλλα δύο, πως να τα καλύψω; (δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα s_evelin)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

ο ερωτας με ερωτα περναει λεει το λαικο ασμα,ξανα ερωτευμενος λοιπον.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μπλεξαμε τα ... (θα το πω!) μπουτια μας!!! μισο να συνεννοηθουμε!

πραγματι οι ηρακλειδες λεγονται γριες, αλλα δεν νομιζω οτι αναφερομασταν σε κατι τετοιο!! ουτε η φρικ πρεπει να ειναι γρια! εγω παλι ειμαι γαυρος, αυτο δεν αλλαζει!!!

το λυσαμε;;:rolleyes::rolleyes::rolleyes: γιατι με μπερδεψατε και η ξανθια μου ριζα δεν τα πιανει ολα!!!:lol::lol::lol:

τι παθατε ξαφνικα με την ηλικια μου?απο τοτε που βγηκε ενα παρτσακλο εδω μεσα και ειπε πως ειμαι ανω των 45,ολοι με λετε γρια:lol: τρελα μου,5 χρονακια σε ριχνω:p

 

Όλα τ' άλλα καλά ακούγονται, αλλά πως γίνεται καιρό μετά από ένα χωρισμό, τίποτα να μην σ' ευχαριστεί; Πως γίνεται να περάσεις καλά, όταν αυτό που χρειάζεσαι για να σου απαλύνει τον πόνο, είναι ο λόγος που σε έκανε να πονέσεις; Και δε μιλάω μόνο για την "πρώην" κοπέλα αλλά και για την επόμενη κοκ.

Για να είμαι ευτυχισμένος, εκτός από υγεία σε όσους αγαπώ, θα ήθελα ένα άτομο να αγαπώ-ένα στήριγμα, κάτι να ασχολούμαι και κάτι να προσπαθώ να καταφέρω, να ελπίζω.

Ε, τί κάνω λοιπόν όταν δεν έχω άτομο να αγαπώ (με την έννοια της συντρόφου), δεν έχω κάτι για το οποίο να ελπίζω και τελικά μου μένει μόνο να βρίσκω κάτι να ασχολούμαι;

Τα κενά που αφήνουν τα άλλα δύο, πως να τα καλύψω; (δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα s_evelin)

ολα με τον καιρο τους...

 

λες πως ζητας ενα στηριγμα,εναν ανθρωπο ξεχωριστο,μοναδικο που θα εμπιστευεσαι...σωστα?

πως ομως ζητας να τον βρεις μεσα σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα?και αντε και βρηκες μια κοπελα,πως εισαι σιγουρος πως ειναι η σωστη για να την εμπιστευτεις??

 

κανε υπομονη λοιπον και οταν θα εισαι ετοιμος,θα ερθει απο μονη της η αγαπη να σου χτυπησει την πορτα.αλλωστε τα καλυτερα ειναι οταν δε τα περιμενεις και οταν δε τα σχεδιαζεις!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και με ατομο που το ειχα στη ζωη μου φιλικά και δεν μου ειχε περασει ιδεα οτι θα γινοταν κατι... αλλα ετσι ειναι αυτα...

 

Επιβεβαιωνεται ο κανόνας...οτι ενας αντρας θα κοιμοτανε με το 90% των γυναικών που ειναι φιλες του....βεβαια οταν καποιος αντρας μπει στην "φιλικη ζωνη" μιας γυναικας πολυ δυσκολα βγαινει.:p

 

 

btw Johny_Nik αν δεν ψαξεις δεν θα ρθει...βασικα θα ρθει σε 1-2-3 χρονακια με την οποια ακομα και να μην κολλατε θα μεινεις μαζι της με τον φοβο να μην μεινεις μονος. Γι'αυτο πρεπει να προσπαθεις και να ανοιγεσαι 1ος...δεν ειμαστε και ο Μπρατ Πιτ για να μπορουμε να εχουμε οποια γυναικα θελουμε χωρις καν να της μιλησουμε.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

ολα με τον καιρο τους...

 

λες πως ζητας ενα στηριγμα,εναν ανθρωπο ξεχωριστο,μοναδικο που θα εμπιστευεσαι...σωστα?

πως ομως ζητας να τον βρεις μεσα σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα?και αντε και βρηκες μια κοπελα,πως εισαι σιγουρος πως ειναι η σωστη για να την εμπιστευτεις??

 

κανε υπομονη λοιπον και οταν θα εισαι ετοιμος,θα ερθει απο μονη της η αγαπη να σου χτυπησει την πορτα.αλλωστε τα καλυτερα ειναι οταν δε τα περιμενεις και οταν δε τα σχεδιαζεις!

Δε διαφωνώ. Όμως, σε μια σχέση, ανεξάρτητα με το αν θα αποδειχθείς λάθος ή όχι, νιώθεις ότι έχεις βρεί αυτό "το στήριγμα". Έτσι ένιωσα πρίν, έτσι θα νιώσω και μετά, αλλά σ'αυτό το μεσοδιάστημα τί κάνουμε; Πως γίνεται να είμαι ευτυχισμένος και να περνάω καλά, από τη στιγμή που μου λείπει αυτό;

Και δεν είναι το πρόβλημά μου ότι είμαι μόνος, αλλά το ότι ενώ για διάφορους λόγους, θα χρειαζόμουν ένα τέτοιο άτομο στη ζωή μου αυτον τον καιρό, δεν μπορώ να το έχω. Και το κενό αυτό, όσο καλούς φίλους και να έχεις, δεν μπορείς να το καλύψεις...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δε διαφωνώ. Όμως, σε μια σχέση, ανεξάρτητα με το αν θα αποδειχθείς λάθος ή όχι, νιώθεις ότι έχεις βρεί αυτό "το στήριγμα". Έτσι ένιωσα πρίν, έτσι θα νιώσω και μετά, αλλά σ'αυτό το μεσοδιάστημα τί κάνουμε; Πως γίνεται να είμαι ευτυχισμένος και να περνάω καλά, από τη στιγμή που μου λείπει αυτό;

Και δεν είναι το πρόβλημά μου ότι είμαι μόνος, αλλά το ότι ενώ για διάφορους λόγους, θα χρειαζόμουν ένα τέτοιο άτομο στη ζωή μου αυτον τον καιρό, δεν μπορώ να το έχω. Και το κενό αυτό, όσο καλούς φίλους και να έχεις, δεν μπορείς να το καλύψεις...

φιλε Βιλλη,ολοι μας εχουμε ερθει σ'αυτη την απορια οπως ειπες <<θα χρειαζόμουν ένα τέτοιο άτομο στη ζωή μου αυτον τον καιρό, δεν μπορώ να το έχω. Και το κενό αυτό, όσο καλούς φίλους και να έχεις, δεν μπορείς να το καλύψεις...>>

αλλα καποιες φορες το κατακτουμε και καποιες φορες οχι.

απλα,μπορει να νομιζεις οτι θελεις ενα τετοιο ατομο στη ζωη σου και με τον καιρο διαψευδεσε!

θα μου πεις,εσυ σκεφτεσαι εκεινη την στιγμη...αλλα το καλυτερο ειναι να το ξεχασεις αφου δεν μπορεις να το χεις και να κοιταξει ακομα πιο γυρω σου..να κοψεις κινηση και να δεις τι παιζει.

δεν χρειαζετε καποιες φορες να δινουμε τοση πολυ αξια σε καποια ατομα.ειτε ειναι αντρες ειτε γυναικες.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι, καλα τα λεει ο billakoss, ασε που τωρα τελευταια εχουν ομορφυνει επικινδυνα οι ανδρες εκει εξω... βλεπω κατι παιδια στο δρομο για το πανεπιστημιο, δεν κοιταζω :O, στο δρομο μου ερχονται... αλλα θελω να πω οτι οπως υπαρχουν κι ωραιοι, ετσι υπαρχουν κι ωραιες, και με το ωραια εννοω καθε κοπελα που σου αρεσει εσενα! ασε λιγο το χρονο να σε βοηθησει και παραλληλα εχε τα ματια και την καρδια σου ανοικτα, χωρις να περιμενεις κατι, απλως εχε τα ανοικτα, και οταν δεν θα το περιμενεις θα ερθει!!!:rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 1,5 χρόνο είμαι με ένα αγόρι και περνάμε τέλεια!!!1!!:*

"Είμαι φουλ ερωτευμένη με τη πάρτη σου......!!!!"

 

 

Τί κάνουμε για τον έρωτα....!!!

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από αρκετές αποτυχημένες σχέσεις, τις οποίες δεν θα εξιστορίσω γιατί θα πάρει χρόνια...είμαι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ εδώ και 1 χρόνο και κάτι μαζί με το άλλο μου μισό! Η ευτυχία μου δεν περιγράφεται! :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα!!!

 

Για άλλη μια φορά αποδείχθηκε ότι οι γυναίκες είναι πάντα γυναίκες:!:

Όπως οι περισσοτεροι απο εσάς ξέρετε τα προηγούμενα μου με την καθηγήτρια είμαστε μαζί εδω και 4 μήνες περίπου.

Είχαμε πάει διακοπές μαζί το πάσχα και σε μία στιγμή μου πετάει ότι θέλει να πάει σε μία φίλη της στην Κύπρο!!!

Στην αρχή δεν μου άρεσε σαν ιδέα αλλα στο τέλος συμφωνήσαμε:!:

Επέμενε να πάω και εγώ μαζί της αλλά εγώ της έλεγα όχι

Και ήρθε η ώρα να πάει

Μετα απο συζητήσεις που είχαμε κανόνισα να πάω και εγώ κάπου αυτές τις μέρες

Το περίεργο και το οποίο μου κίνησε τις υποψίες είναι ότι δεν μου ανέφερε να πάω καθόλου μαζί της

Ε τέλος πάντων απο αρκετά μπινελίκια και στεναχώρια άρχισε να κλαίει:!:

Αφού μαλώσαμε της είπα επείσης ότι θα σκεφτώ σοβαρά για το αν θα πάμε το καλοκαίρι διακοπές και επείσης να πει την φίλη της να πάνε μαζί και της το κλεισα:!:

Κατάλαβα πως μ'αγαπάει αλλα δεν θέλω να της περάσει:!:

Δεν είναι θέμα εγωισμού αλλα όταν κάτι λες και το ξεχνάς δεν είναι λογικό:!:

Επείσης μου είπε πως είχε ξεχάσει την συζήτηση που είχαμε κάνει και για κάποιους λόγους δεν θα μπορούσα να πάω:!:

 

Τι να κάνω???

Την μισώ αλλα ταυτόχρονα την αγαπώ ρε ****το:(:(:(

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

 

Για άλλη μια φορά αποδείχθηκε ότι οι γυναίκες είναι πάντα γυναίκες:!:

Όπως οι περισσοτεροι απο εσάς ξέρετε τα προηγούμενα μου με την καθηγήτρια είμαστε μαζί εδω και 4 μήνες περίπου.

Είχαμε πάει διακοπές μαζί το πάσχα και σε μία στιγμή μου πετάει ότι θέλει να πάει σε μία φίλη της στην Κύπρο!!!

Στην αρχή δεν μου άρεσε σαν ιδέα αλλα στο τέλος συμφωνήσαμε:!:

Επέμενε να πάω και εγώ μαζί της αλλά εγώ της έλεγα όχι

Και ήρθε η ώρα να πάει

Μετα απο συζητήσεις που είχαμε κανόνισα να πάω και εγώ κάπου αυτές τις μέρες

Το περίεργο και το οποίο μου κίνησε τις υποψίες είναι ότι δεν μου ανέφερε να πάω καθόλου μαζί της

Ε τέλος πάντων απο αρκετά μπινελίκια και στεναχώρια άρχισε να κλαίει:!:

Αφού μαλώσαμε της είπα επείσης ότι θα σκεφτώ σοβαρά για το αν θα πάμε το καλοκαίρι διακοπές και επείσης να πει την φίλη της να πάνε μαζί και της το κλεισα:!:

Κατάλαβα πως μ'αγαπάει αλλα δεν θέλω να της περάσει:!:

Δεν είναι θέμα εγωισμού αλλα όταν κάτι λες και το ξεχνάς δεν είναι λογικό:!:

Επείσης μου είπε πως είχε ξεχάσει την συζήτηση που είχαμε κάνει και για κάποιους λόγους δεν θα μπορούσα να πάω:!:

 

Τι να κάνω???

Την μισώ αλλα ταυτόχρονα την αγαπώ ρε ****το:(:(:(

 

Κατσε γιατι μας μπερδεψες.Σου ειπε να πας μαζι της η οχι???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...