Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν βλέπω τον λόγο να κρατάς επαφή ή σχέση ή όπως αλλιώς θέλετε πείτε το με έναν-μία πρώην σου την στιγμή ειδικά που με το συγκεκριμένο άτομο μοιραζόσουν αρκετά προσωπικές στιγμές και για χ,ψ,ω λόγους πάψατε να είστε μαζί..

 

Άντε και μιλάτε..Τι έχεις να πεις με ένα άτομο που είχατε σχέση και τώρα δεν έχετε?!?Τι ωραία που έφτιαξες τα μακαρόνια τις προάλλες ή ότι η μαμά σου λέει "δοξά το θεό γλιτώσαμε από δαύτην που πήγε να σε τυλίξει 2 μέτρα παλικάρι"...

Οτιδηποτε μπορεις να πεις και με καποιον αλλο που πηγαινεις για καφε και δεν ειναι απαραιτητα κολλητος σου.;)

Αν και με εκεινον μιλας για τα παραπανω που λες, ε το ιδιο θα συμβει κι εδω.

 

Οι ακραίες περιπτώσεις όπου βγαίνετε εσύ, η νυν η πρώην και ο νυν για καφέ μέσα στην τρελή χαρά συμβαίνουν μόνο στα έργα του Παπακαλιάτη και αυτό μετά από καμιά 20σαριά επεισόδια...

 

Τι ομορφα...επαιξα σε εργο του Παπακαλιατη και δεν το ηξερα...

Αλλα οχι!

Γιατι ομορφα?

Ασχημα ειναι!:mad:

Θα ζητησω να πληρωθω παραυτα.:p

Ακους εκει!Να μην εχω παρει μια!

(μην το παρεις σαν ειρωνια ετσι?πλακα κανω!:D ;) )

 

Σε αυτο που προσωπικα θελω να καταληξω ειναι πως τα παντα εχουν παραμετρους.

Απο το ποσο καιρο ησουν με καποιον, τι καταλοιπα σου εχει αφησει αυτη η σχεση και ο χωρισμος, ποσο σοβαρος ηταν, για ποιον λογο επηλθε αυτος κτλ κτλ.

Απλουστατα η "φιλια" (με ή χωρις εισαγωγικα) εαν ειναι να ερθει μετα τον χωρισμο "πρεπει" να ερθει φυσικα και αβιαστα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ειλικρινα δεν μπορώ να καταλάβω...Όπως και να χει, δεν είναι αντίδραση ενήλικα αυτή. Ό,τι και να της έχω κάνει.
εδω δεν μπορεις να καταλαβεις εσυ που την γνωρισες,θα την καταλαβουμε εμεις;;μη το ψειριζεις τοσο..παει πια:ηρθε,δεν εκατσε ,εφυγε...

 

Εγώ δεν βλέπω τον λόγο να μην κρατάς επαφή. Η σχέση είναι πρώτα φίλος/φίλη και μετά όλα τ' άλλα.
εξαρταται πως εννοει ο καθενας μας την φιλια.για μενα αλλο πραγμα η φιλια,αλλο η σχεση.

 

Σε αυτο που προσωπικα θελω να καταλοιξω ειναι πως τα παντα εχουν παραμετρους.

Απο το ποσο καιρο ησουν με καποιον, τι καταλοιπα σου εχει αφησει αυτη η σχεση και ο χωρισμος, ποσο σοβαρος ηταν, για ποιον λογο επηλθε αυτος κτλ κτλ.

Απλουστατα η "φιλια" (με ή χωρις εισαγωγικα) εαν ειναι να ερθει μετα τον χωρισμο "πρεπει" να ερθει φυσικα και αβιαστα.

:O:rolleyes:

 

ακριβως..εξαρταται απο πολλους παραγοντες.

μαριε προσπαθεις να μου πεις κατι μηπως;;;:cry::cry::cry:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τα ζευγάρια που χωρίζουν οφείλουν και είναι «υποχρεωμένα» ηθικά, κοινωνικά και πολιτισμικά να διατηρούν όχι μόνο τη στοιχειώδη σχέση αλλά κάτι παραπάνω να είναι κολλητοί φίλοι. Αλλιώς αυτό οφείλεται καθαρά σε μια συμπεριφορά που διακρίνει το ανθρώπινο γένος, τον εγωϊσμό. Είναι ξεκάθαρος εγωισμός. Επίσης η ρήξη οφείλεται να γίνεται πολιτισμένα κάτι που επειδεικνείει την ανωτερότητα και την εφαρμογή των στοιχειωδών ηθικών ανασταλτικών κανόνων. Π.χ. αν ένας πιάσει τη κοπέλα του να το κάνει με άλλο οφείλει να μην τα βάλει μαζί της καθώς ούτε και με τον εραστή της και να συγκρατήσει τα νεύρα που κακώς μπορεί να του έρθουν. Ας μπεί λίγο και στη θέση της κοπέλας για να καταλάβει πως θα ένοιωθε αν ήταν στην ίδια ακριβώς θέση, δηλαδή η κοπέλα του να των έπιανε με άλλη. Θα καταλάβει ότι δεν θα ήθελε να τους συμπεριφερθούν με τον ίδιο τρόπο. Έτσι δείχνει ανώτερος και δεν πιστεύω ότι χάνεται η αξιοπρέπεια. Την αξιοπρέπεια την έχομε όλοι ως ενσωματωμένη μοραλιστική αξία. Όλα οφείλονται στον εγωισμό και στην υπέρμετρη βούληση που κάνει πάταγο στις μέρες μας. Δηλαδή το απαιτώ , απαιτώ , απαιτώ… :blink:

 

Τα ζευγάρια με παιδιά είναι υποχρεωμένα να μην χωρίζουν γιατί σέρνουν όλα από πίσω τους μετά. :mad::mad::(

Link to comment
Share on other sites

Μα όλα τα λέω απο πείρα και απο το ρητό γίνομαι καλύτερος όσο μεγαλώνω.

Αλλά δεν μου αιτιολόγησες το λόγο για τον οποίο δεν συμφωνείς και απορρίπτεις το επιχείρημά μου

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε φιλε οταν ΑΓΑΠΑΣ μια γυναικα και αυτη καποια στιγμη σου λεει θελω να χωρισουμε για λογους που δεν μπορεσα να κατανοησω ποτε και μετα απο καποιο διαστημα παει και βρισκει αλλον τι μπορω να πω εγω με αυτην την γυναικα που μου προκαλεσε (και ακομα προκαλει) τετοιο πονο? τι? ΤΙ? ΤΙ???
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα απαντησω μ'ενα στιχο του Σφακιανακη ο οποιος εκφραζει απολυτα τη δικη μου θεση στο θεμα.

Η αγαπη δε δινει ποτε στη φιλια σειρα.Σαν φιλο να με δεις,δεν μπορεις.

 

Οταν λεμε αγαπη ομως εννοουμε αγαπη.Οχι πασατεμπο..:)

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα δεν καταλαβαίνω αυτή την αλλαγή στάσης που κάνουν κάποιοι άντρες,δηλαδή χωρίζεις με την κοπελιά σου που σημαίνει α)δεν σε θέλει πια τελείως 2)δεν σε θέλει σαν γκόμενο αλλά σε πάει για παρέα 3)δεν θέλετε ούτε να βλέπεστε.Και εγώ ρωτώ στην 2η περίπτωση γίνεσαι ανώτερος αν ξεχάσεις τα αισθήματα σου και καταπιεστείς για την όλη ηθικότητα της φάσης?Προσωπικά στην πρώην ούτε το Χρόνια Πολλά,δεν μου αρέσουν ούτε οι τυπικότητες (σιγά μην της πάω και συροπιαστά) ούτε να υποκρίνομαι,χαχα περνάω τέλεια και μετά τον χωρισμό μας χαχα,καταστάσεις για γέλια ή για κλάματα...???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι δεν μπορω να καταλαβω γιατι δυσκολευεστε τοσο πολυ να καταλαβετε οτι δεν ειναι ολα ασπρα ή μαυρα.

Δεν θελετε ουτε καλημερα με τις πρωην?Μαγκια σας.

Αλλος θελει και καλημερα και καλησπερα?Μαγκια του κι εκεινου.

Ειναι ιδιατερα απλα τα πραγματα.

Κανεις δεν βαζει το μαχαιρι στον λαιμο του αλλου να κανει κατι.

Ουτε "πρεπει" υπαρχουν σε αυτα τα θεματα.

Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι δεν μπορω να καταλαβω γιατι δυσκολευεστε τοσο πολυ να καταλαβετε οτι δεν ειναι ολα ασπρα ή μαυρα.

Δεν θελετε ουτε καλημερα με τις πρωην?Μαγκια σας.

Αλλος θελει και καλημερα και καλησπερα?Μαγκια του κι εκεινου.

Ειναι ιδιατερα απλα τα πραγματα.

Κανεις δεν βαζει το μαχαιρι στον λαιμο του αλλου να κανει κατι.

Ουτε "πρεπει" υπαρχουν σε αυτα τα θεματα.

 

Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα. Τίποτα δεν είναι υποχρεωτικό, τίποτα δεν είναι σωστό και τίποτα λάθος...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν είναι σωστό και τίποτα δεν είναι λάθος αλλά δεν μπορώ να διανοηθώ να ντρέπεσαι να κοιτάξεις κάποιον με τον οποίο είχες προσωπικές στιγμές...
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν είναι σωστό και τίποτα δεν είναι λάθος αλλά δεν μπορώ να διανοηθώ να ντρέπεσαι να κοιτάξεις κάποιον με τον οποίο είχες προσωπικές στιγμές...

 

Δεν είναι θέμα ντροπής. Δεν ντρέπομαι να δω τις πρώην μου. Απλά θεωρώ ότι πρόκειται για μία τελειωμένη ιστορία, η οποία μπορεί να μου προσέφερε 10, 20, 100, 1000 καλές στιγμές, αλλά έχει πλέον τελειώσει.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τα ζευγάρια που χωρίζουν οφείλουν και είναι «υποχρεωμένα» ηθικά, κοινωνικά και πολιτισμικά να διατηρούν όχι μόνο τη στοιχειώδη σχέση αλλά κάτι παραπάνω να είναι κολλητοί φίλοι. Αλλιώς αυτό οφείλεται καθαρά σε μια συμπεριφορά που διακρίνει το ανθρώπινο γένος, τον εγωϊσμό. Είναι ξεκάθαρος εγωισμός. Επίσης η ρήξη οφείλεται να γίνεται πολιτισμένα κάτι που επειδεικνείει την ανωτερότητα και την εφαρμογή των στοιχειωδών ηθικών ανασταλτικών κανόνων. Π.χ. αν ένας πιάσει τη κοπέλα του να το κάνει με άλλο οφείλει να μην τα βάλει μαζί της καθώς ούτε και με τον εραστή της και να συγκρατήσει τα νεύρα που κακώς μπορεί να του έρθουν. Ας μπεί λίγο και στη θέση της κοπέλας για να καταλάβει πως θα ένοιωθε αν ήταν στην ίδια ακριβώς θέση, δηλαδή η κοπέλα του να των έπιανε με άλλη. Θα καταλάβει ότι δεν θα ήθελε να τους συμπεριφερθούν με τον ίδιο τρόπο. Έτσι δείχνει ανώτερος και δεν πιστεύω ότι χάνεται η αξιοπρέπεια. Την αξιοπρέπεια την έχομε όλοι ως ενσωματωμένη μοραλιστική αξία. Όλα οφείλονται στον εγωισμό και στην υπέρμετρη βούληση που κάνει πάταγο στις μέρες μας. Δηλαδή το απαιτώ , απαιτώ , απαιτώ… :blink:

 

Τα ζευγάρια με παιδιά είναι υποχρεωμένα να μην χωρίζουν γιατί σέρνουν όλα από πίσω τους μετά. :mad::mad::(

:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

Μεγάλε που ζεις;

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

Τα ζευγάρια που χωρίζουν οφείλουν και είναι «υποχρεωμένα» ηθικά, κοινωνικά και πολιτισμικά να διατηρούν όχι μόνο τη στοιχειώδη σχέση αλλά κάτι παραπάνω να είναι κολλητοί φίλοι. Αλλιώς αυτό οφείλεται καθαρά σε μια συμπεριφορά που διακρίνει το ανθρώπινο γένος, τον εγωϊσμό. Είναι ξεκάθαρος εγωισμός. Επίσης η ρήξη οφείλεται να γίνεται πολιτισμένα κάτι που επειδεικνείει την ανωτερότητα και την εφαρμογή των στοιχειωδών ηθικών ανασταλτικών κανόνων. Π.χ. αν ένας πιάσει τη κοπέλα του να το κάνει με άλλο οφείλει να μην τα βάλει μαζί της καθώς ούτε και με τον εραστή της και να συγκρατήσει τα νεύρα που κακώς μπορεί να του έρθουν. Ας μπεί λίγο και στη θέση της κοπέλας για να καταλάβει πως θα ένοιωθε αν ήταν στην ίδια ακριβώς θέση, δηλαδή η κοπέλα του να των έπιανε με άλλη. Θα καταλάβει ότι δεν θα ήθελε να τους συμπεριφερθούν με τον ίδιο τρόπο. Έτσι δείχνει ανώτερος και δεν πιστεύω ότι χάνεται η αξιοπρέπεια. Την αξιοπρέπεια την έχομε όλοι ως ενσωματωμένη μοραλιστική αξία. Όλα οφείλονται στον εγωισμό και στην υπέρμετρη βούληση που κάνει πάταγο στις μέρες μας. Δηλαδή το απαιτώ , απαιτώ , απαιτώ… :blink:

 

Τα ζευγάρια με παιδιά είναι υποχρεωμένα να μην χωρίζουν γιατί σέρνουν όλα από πίσω τους μετά. :mad::mad::(

 

 

Όταν είδα το post πίστεψα οτι θα είσαι 10-14 ετών αλλά μετά βλέπω οτι είσαι 20 οπότε.... :blink:

 

Ειδικά εκεί στο bold έσκασα στα γέλια... Αν εγώ είμαι πιστός στις σχέσεις μου γιατί να μπω στη θέση της;Σα να μου λες αν κάποιος μου σκοτώσει τον αδερφό κακώς θα θυμώσω και να μπω στη θέση του δολοφόνου και να δείξω συμπόνοια..

 

Επίσης εκεί που λες οτι τα ζευγάρια με παιδιά πρέπει να μη χωρίζουν είναι επίσης λάθος γιατί αν παραμείνουν μαζί με το ζόρι μπορεί να δημιουργηθούν πολλά περισσότερα προβλήματα όπως τσακωμοί, ξύλο κτλ που να βλάψουν τα παιδιά πολύ περισσότερο από ένα φιλικό χωρισμό..

Link to comment
Share on other sites

Τα ζευγάρια που χωρίζουν οφείλουν και είναι «υποχρεωμένα» ηθικά, κοινωνικά και πολιτισμικά να διατηρούν όχι μόνο τη στοιχειώδη σχέση αλλά κάτι παραπάνω να είναι κολλητοί φίλοι. Αλλιώς αυτό οφείλεται καθαρά σε μια συμπεριφορά που διακρίνει το ανθρώπινο γένος, τον εγωϊσμό. Είναι ξεκάθαρος εγωισμός. Επίσης η ρήξη οφείλεται να γίνεται πολιτισμένα κάτι που επειδεικνείει την ανωτερότητα και την εφαρμογή των στοιχειωδών ηθικών ανασταλτικών κανόνων. Π.χ. αν ένας πιάσει τη κοπέλα του να το κάνει με άλλο οφείλει να μην τα βάλει μαζί της καθώς ούτε και με τον εραστή της και να συγκρατήσει τα νεύρα που κακώς μπορεί να του έρθουν. Ας μπεί λίγο και στη θέση της κοπέλας για να καταλάβει πως θα ένοιωθε αν ήταν στην ίδια ακριβώς θέση, δηλαδή η κοπέλα του να των έπιανε με άλλη. Θα καταλάβει ότι δεν θα ήθελε να τους συμπεριφερθούν με τον ίδιο τρόπο. Έτσι δείχνει ανώτερος και δεν πιστεύω ότι χάνεται η αξιοπρέπεια. Την αξιοπρέπεια την έχομε όλοι ως ενσωματωμένη μοραλιστική αξία. Όλα οφείλονται στον εγωισμό και στην υπέρμετρη βούληση που κάνει πάταγο στις μέρες μας. Δηλαδή το απαιτώ , απαιτώ , απαιτώ… :blink:

 

 

Αχαχαχα είσαι έλεος :lol: Που ζείς;

Link to comment
Share on other sites

σαυτες τις περιπτωσεις ξηγιεσαι πιο ωραια!το παιζεις αρχικα θυμωμενος(το παλικαρι που ηταν μαζι της το αφηνεις να φυγει...με ελαφρα τραυματα!!!),μετα τα ξαναβρισκεις μαζι της,επειτα το βραδακι την ξεσκιζεις στο κρεβατι&οταν κοιμηθει σηκωνεσαι-αφηνεις ενα 20αρικο στον καθρεφτη του μπανιου&την ξεγραφεις απο την ζωη σου!μονο μην ειναι καμια ξανθια&αναγκαστεις να της γραψεις ενα σημειωμα για το τι σημαινει το 20αρικο:lol::lol::lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

To θεμα πολλες φορες ειναι το ποιος θα φυγει με τραυματα...

Γιατι υπαρχει και το γνωστο "κερατας και δαρμενος".

Περαν αυτου, για ποιον λογο να μπεις σε τετοια διαδικασια?

Απο την στιγμη που δεν σε σεβαστηκε η κοπελα σου ή το αγορι σου, για ποιον λογο να το κανει ενας που δεν σε ξερει?

Τεσπα, σε αυτη την περιπτωση, απλως θα χωριζα.

Δεν θα ζητουσα εξηγησεις, δεν θα με ενδιεφεραν, δεν θα με ενδιεφερε "τι, που, πως και γιατι" απλως θα χωριζα.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την λεγάμενη...

Εχω μια φίλη η οποία δουλεύει στον χώρο που δούλευε security η λεγάμενη. Ρώτησε λοιπόν τι έγινε με εκείνην, και της είπαν το ίδιο πράγμα, ότι εξαφανίστηκε χωρίς να δώσει σημεία ζωής. Αναρωτιέμαι τελικά μήπως για καλό δνε έγινε τίποτα με τη λεγάμενη, διότι πολύ πιθανόν να έφυγε από το σπίτι της όπως μου έλεγε, εγώ να της έλεγα να ρθει να μείνουμε μαζί και σε 9 μήνες να χαμε κανένα κουτσούβελο...

Link to comment
Share on other sites

Τα ζευγάρια που χωρίζουν οφείλουν και είναι «υποχρεωμένα» ηθικά, κοινωνικά και πολιτισμικά να διατηρούν όχι μόνο τη στοιχειώδη σχέση αλλά κάτι παραπάνω να είναι κολλητοί φίλοι. Αλλιώς αυτό οφείλεται καθαρά σε μια συμπεριφορά που διακρίνει το ανθρώπινο γένος, τον εγωϊσμό. Είναι ξεκάθαρος εγωισμός. Επίσης η ρήξη οφείλεται να γίνεται πολιτισμένα κάτι που επειδεικνείει την ανωτερότητα και την εφαρμογή των στοιχειωδών ηθικών ανασταλτικών κανόνων. Π.χ. αν ένας πιάσει τη κοπέλα του να το κάνει με άλλο οφείλει να μην τα βάλει μαζί της καθώς ούτε και με τον εραστή της και να συγκρατήσει τα νεύρα που κακώς μπορεί να του έρθουν. Ας μπεί λίγο και στη θέση της κοπέλας για να καταλάβει πως θα ένοιωθε αν ήταν στην ίδια ακριβώς θέση, δηλαδή η κοπέλα του να των έπιανε με άλλη. Θα καταλάβει ότι δεν θα ήθελε να τους συμπεριφερθούν με τον ίδιο τρόπο. Έτσι δείχνει ανώτερος και δεν πιστεύω ότι χάνεται η αξιοπρέπεια. Την αξιοπρέπεια την έχομε όλοι ως ενσωματωμένη μοραλιστική αξία. Όλα οφείλονται στον εγωισμό και στην υπέρμετρη βούληση που κάνει πάταγο στις μέρες μας. Δηλαδή το απαιτώ , απαιτώ , απαιτώ… :blink:

 

Τα ζευγάρια με παιδιά είναι υποχρεωμένα να μην χωρίζουν γιατί σέρνουν όλα από πίσω τους μετά. :mad::mad::(

an ego loipon ertho kai to kano me thn kopelia sou den tha prepe na me @@@@@ kai na bgainame meta mazi kai oi 3s gia kafe:lol::lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

αν ένας πιάσει τη κοπέλα του να το κάνει με άλλο οφείλει να μην τα βάλει μαζί της καθώς ούτε και με τον εραστή της και να συγκρατήσει τα νεύρα που κακώς μπορεί να του έρθουν. Ας μπεί λίγο και στη θέση της κοπέλας για να καταλάβει πως θα ένοιωθε αν ήταν στην ίδια ακριβώς θέση, δηλαδή η κοπέλα του να των έπιανε με άλλη. Θα καταλάβει ότι δεν θα ήθελε να τους συμπεριφερθούν με τον ίδιο τρόπο.

 

Καλό για ανέκδοτο :lol:

Καλού κακού κάνεις και πως δεν είδες... Ε μην τους διακόψεις κιόλας :lol:

 

Όπως συμπεριφέρομαι εγώ θέλω να συμπεριφέρεται και αυτή και το αντίθετο. Αυτό δεν σημαίνει ότι αν πάει αυτή με άλλον θα κάνω και εγώ το ίδιο..;)

 

Έτσι δείχνει ανώτερος και δεν πιστεύω ότι χάνεται η αξιοπρέπεια. Την αξιοπρέπεια την έχομε όλοι ως ενσωματωμένη μοραλιστική αξία.

 

Μια απορία μόνο. Ο γκόμενος της πως θα σε πει? Αξιοπρεπή ή κερατά?

 

Τα ζευγάρια με παιδιά είναι υποχρεωμένα να μην χωρίζουν γιατί σέρνουν όλα από πίσω τους μετά. :mad::mad::(

Συμφωνώ απόλυτα. Αυτό δεν σημαίνει ότι: είμαι παντρεμένος με παιδιά και με κερατώνει αλλά δεν χωρίζω και συνεχίζω να κάνω τον μ@λ@κα.

 

επειδη ομως δεν χτυπαμε γυναικες... χτυπαμε τον αλλον :p

 

Κι αν ο άλλος σου πει "Μα...μου είπε ότι δεν τα 'χει με κανέναν" , τότε δεν φταίει αυτός αλλά αυτή.

Μπορείς να την χτυπήσεις όχι με τα χέρια. Την χτυπάς στο συναίσθημα. πχ. εκεί που είναι στο κρεβάτι και κάνουν την..πράξη, μετά την φασαρια που κάνεις, φεύγοντας της πετάς και ένα μονόλεπτο(1cent) και της λες "Α, πάρε κι αυτό γιατί τόσο αξίζεις" ;)

 

Βασικα αν παει με αλλο δεν φταει αυτη...Φταις εσυ που δεν καταφερες να την κανεις να ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ να παει με αλλον.

 

Έχεις ένα δίκιο εδώ αλλά έχεις δει γυναίκες αχόρταγες, ψεύτρες, διπρόσωπες κτλ???

Αν αυτή έχει γεννηθεί έτσι, έχει μάθει έτσι απο .. γονείς φίλους κτλ. τότε δεν μπορεί να αλλάξει οπότε μην ρίχνουμε τι φταίξιμο στον εαυτό μας γιατί έτσι καταλήγουμε στο ότι δεν είμαστε άξιοι για καμία γυναίκα..

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...