Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σωστά το λένε λοιπόν, καθετι που γίνεται, γίνεται για το καλό μας! :D

 

Δε ξέρω αν πράγματι ισχύει αλλά το ελπίζω...δε θέλω να πω περισσότερα αλλά δεν υπάρχει χειρότερος πόνος από το να νιώθεις κενός....και όλα αυτά από δικά σου λάθη...απόγνωση

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δε ξέρω αν πράγματι ισχύει αλλά το ελπίζω...δε θέλω να πω περισσότερα αλλά δεν υπάρχει χειρότερος πόνος από το να νιώθεις κενός....και όλα αυτά από δικά σου λάθη...απόγνωση

 

Dn uparxei xeirotero pragma na metaneiwneis gia pragmata ta opoia i8eles na ta kaneis kai dn ta ekanes!!!Gt mia zwi 8a exeis tupseis!!!

Kai ksereis kati???Polles fores otan meneis monos/i se kanei na skeftese polla pragmata kalitera na perneis kai kapoies apofaseis gia to upoloipo tis zwis sou!!!Kai pote dn prepei na DENESE pragmatika me kapoio atomo gt mporei na se pligwsei tooooso polu!!!Kai to kuriotero xaneis xrono skeftontas sunexws kapoia kapoion!!!Uparxoun kai alles gunaikes kai stin periptwsi sou kai alloi antres!!!;):happy:

Be happy and forget bad things!!!

 

Friendly

 

N1CK:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Dn uparxei xeirotero pragma na metaneiwneis gia pragmata ta opoia i8eles na ta kaneis kai dn ta ekanes!!!Gt mia zwi 8a exeis tupseis!!!

Kai ksereis kati???Polles fores otan meneis monos/i se kanei na skeftese polla pragmata kalitera na perneis kai kapoies apofaseis gia to upoloipo tis zwis sou!!!Kai pote dn prepei na DENESE pragmatika me kapoio atomo gt mporei na se pligwsei tooooso polu!!!Kai to kuriotero xaneis xrono skeftontas sunexws kapoia kapoion!!!Uparxoun kai alles gunaikes kai stin periptwsi sou kai alloi antres!!!;):happy:

Be happy and forget bad things!!!

 

Friendly

 

N1CK:)

 

Ευχαριστώ για τα λόγια σου αλλά νιώθω ότι αυτο το πράγμα με ξεπερνάει..ελπίζω όλα να φτιάξουν...

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα λόγια σου αλλά νιώθω ότι αυτο το πράγμα με ξεπερνάει..ελπίζω όλα να φτιάξουν...

 

O xronos 8a voi8isei sigoura!!!Prospa8ise na ksexaseis ta panta estw gia ena vradu kai vges eksw kai diaskedase!!!Egw pantos auto 8a kanw simera to vradu!!!Kai an prokupsei kati kalos diaforetika olo kai kapoia 8a vre8ei!!!Mia sofi parimia tou patera mou!!!

 

"Οι γυναίκες είναι σαν τα τρένα!!!Φεύγει η μία έρχετε η άλλη"

Αυτο ισχυει και για σενα αλλα αντι για γυναίκες βάλε άντρες!!!

 

Καλό ξεφάντωμα αν βγεις έξω το βραδυ:):happy:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

O xronos 8a voi8isei sigoura!!!Prospa8ise na ksexaseis ta panta estw gia ena vradu kai vges eksw kai diaskedase!!!Egw pantos auto 8a kanw simera to vradu!!!Kai an prokupsei kati kalos diaforetika olo kai kapoia 8a vre8ei!!!Mia sofi parimia tou patera mou!!!

 

"Οι γυναίκες είναι σαν τα τρένα!!!Φεύγει η μία έρχετε η άλλη"

Αυτο ισχυει και για σενα αλλα αντι για γυναίκες βάλε άντρες!!!

 

Καλό ξεφάντωμα αν βγεις έξω το βραδυ:):happy:

 

Είσαι τόσο τυχερός που σκέφτεσαι τόσο ξεκάθαρα!...όχι,δε θα βγω...δε μπορώ να ξεχαστώ και όλα γυρίζουν στο κεφάλι μου..δε θα είμαι και η καλύτερη παρέα..τέσπα..και πάλι ευχαριστώ,καλά να περάσεις εσύ πάντως :)

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Είσαι τόσο τυχερός που σκέφτεσαι τόσο ξεκάθαρα!...όχι,δε θα βγω...δε μπορώ να ξεχαστώ και όλα γυρίζουν στο κεφάλι μου..δε θα είμαι και η καλύτερη παρέα..τέσπα..και πάλι ευχαριστώ,καλά να περάσεις εσύ πάντως :)

 

δεν ξέρω για ποιο λογο νιώθεις έτσι, αν είναι φιλικό ή ερωτικό το θέμα, οπως και να χει, επειδή πέρασα κατι αντίστοιχο πριν ελάχιστες μέρες-όχι οτι τωρα ειναι όλα τέλεια και μοναδικά βέβαια- και έμεινα μεσα κλεισμένη για δεκα μερες, γιατι δεν ηθελα να δω κανεναν, σου λεω να κάνεις πραγματικά αυτό που σε ευχαριστεί εσένα... αν σε ικανοποιεί να μείνεις μεσα, μείνε, αν όχι, βγες. απλως εγω ενιωθα οτι δεν ειχα να πω κατι σε καποιον, γι αυτο και εμενα μεσα!

και κατι ακομα αν μου επιτρεπεις... για ακομα μια φορα στη ζωη μου, καταλαβα οτι τα σοβαρα πραγματα τα περναμε μονοι μας, οσους ανθρωπους και αν εχουμε διπλα μας που να μας αγαπουν... μονοι μας βγαινουμε απο τα αδιεξοδα, κι αυτο που ζεις τωρα, θα σε κανει ακομα πιο δυνατη στο μελλον, οσο και αν δεν το πιστευεις τωρα... βρες τα μονη σου με τον εαυτο σου και τοτε θα νιωσεις καλυτερα, εγω τουλαχιστον απο κει πηρα πάλι τη δυναμη να σηκωθω... :):)

 

μαλλον εχουμε βγει οφ τοπικ, σορρυ παιδια, ο,τι χρειαστεις παντως στειλε μου πμ... :):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Dn eisai ka8olou offtopic!!!

Milame gia agapes erwtes ktl kai oti sunepagete me auta!!!:p:happy:;)

 

μωρε το ειπα γιατι δεν ξερω αν η βικυ νιωθει ετσι λογω αγαπης ερωτικης ή φιλικης... εγω το ενιωθα λογω φιλικης ας πουμε, κι εδω θα ημουν οφ τοπικ!!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

scotta βάλε πάλι τον greeklish-almpanogreek converter. Μας βγήκαν τα μάτια με τα greeklish, eleoc.

 

Etsi voleuomai ti na kanw;):blink:

Epeidi 8elw na grafw grigora kai dn mporw na grafw grigora ellinika sto pc:);)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

trela7 σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια και τη στήριξή σου...η σχέση που περνά από κρίση είναι ερωτική...αισθάνομαι όπως ακριβώς περιγράφεις,θέλω να μείνω μόνη με τις σκέψεις μου!μια δουλειά έχω σε λίγο,θα πάω με ένα φίλο και μετά πάλι σπίτι με τον εαυτό μου...μόνο αυτός μπορεί να με βοηθήσει τώρα ουσιαστικά και να με κάνει να καταλάβω...

Συγγνώμη για το μελόδραμα αλλά αυτά είναι που αισθάνομαι...τεσπα,keep trying...

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Είσαι τόσο τυχερός που σκέφτεσαι τόσο ξεκάθαρα!...όχι,δε θα βγω...δε μπορώ να ξεχαστώ και όλα γυρίζουν στο κεφάλι μου..δε θα είμαι και η καλύτερη παρέα..τέσπα..και πάλι ευχαριστώ,καλά να περάσεις εσύ πάντως :)

Όποτε κάτι γίνεται, σε οποιονδήποτε τομέα, έχω ακριβώς την ίδια διάθεση, δλδ να μην θέλω να έχω επαφή με κανέναν και να κάθομαι να μιζεριάζω σπίτι μου.

Link to comment
Share on other sites

Όποτε κάτι γίνεται, σε οποιονδήποτε τομέα, έχω ακριβώς την ίδια διάθεση, δλδ να μην θέλω να έχω επαφή με κανέναν και να κάθομαι να μιζεριάζω σπίτι μου.

 

..........dipla sto pc kai mas les empeiries tis opoies ezeises:!::p:happy::):D

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

trela7 σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια και τη στήριξή σου...η σχέση που περνά από κρίση είναι ερωτική...αισθάνομαι όπως ακριβώς περιγράφεις,θέλω να μείνω μόνη με τις σκέψεις μου!μια δουλειά έχω σε λίγο,θα πάω με ένα φίλο και μετά πάλι σπίτι με τον εαυτό μου...μόνο αυτός μπορεί να με βοηθήσει τώρα ουσιαστικά και να με κάνει να καταλάβω...

Συγγνώμη για το μελόδραμα αλλά αυτά είναι που αισθάνομαι...τεσπα,keep trying...

Έλα ρε Βικάκι. Μην ανησυχείς! Δεν είσαι μόνη σου. Κι εγώ (και πίστεψέ με και πολλοί άλλοι) περνάμε το ίδιο. Και σκέψου ότι εγώ είμαι έτσι από τον Ιούλιο...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

μη στεναχωριεστε για τιποτα,ολοι μας εχουμε περασει χαλια..απλα πρεπει να το ξεπερναμε χωρις μεγαλες στεναχωριες και να κοιταμε μπροστα.

ακομα κι εγω τωρα που γραφω δεν ειμαι και στην καλυτερη διαθεση. αλλα το παλευω:)

Βικυ μην ανησυχεις για τιποτα,οτι περνας δες το σαν εμπειρια. :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

απο τωρα θα αρχισω να κανω κ εγω παρεα με την μιζερια μου κ μονο με τον εαυτο μου. μολις χωρισα μετα απο 2.5 χρονια σχεση.
Link to comment
Share on other sites

Για να δείτε τι γίνεται στον κόσμο...:rolleyes:

 

Έχω ένα θείο τον οποίο τον τύφλωσε ο γιατρός σε εγχείρηση laser. Είμουν λοιπόν σπίτι του στα Χανιά και τον βοηθούσα. Ερχεται λοιπόν μια μέρα η κόρη του να τον δει. 15-16 τώρα αυτή, και είχα να την δω κοντά 11-12 χρόνια. Αν σας πω ότι μου την έπεφτε στεγνά θα το πιστέψετε;

Link to comment
Share on other sites

Tελικά η ζωή μπορεί να σου χαμογελάσει από τη μια στιγμή στην άλλη...η σχέση μου έχει την ευκαιρία της τώρα να γίνει όπως πριν και καλύτερη μετά από τη συνειδητοποίηση των λαθών...είμαι ξανά μαζί με το αγοράκι μου και δε θα αφήσω τη σχέση ξανά να οδηγηθεί σε αυτό το σημείο..αχ είμαι τόσο ευτυχισμένη και ερωτευμένη...:love: :happy: :love:
Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...