Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ε,ασε την ξαδερφη και συνεχισε τον σκοπο σου!

αφου εκανες τοσο κοπο να την ριξεις...

ενω στην ξαδερφη εχεις πιο λιγες πιθανοτητες.

 

ξερω πως αυτο ειναι το σωστο&αυτο πρεπει να κανω..αλλα δεν μπορω να ξςχασω το προσωπο της! την ωρα που με κοιταζε στα ματια.....την ωρα που ημασταν διπλα διπλα με τις πυτζαμες στο καναπε........!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξερω πως αυτο ειναι το σωστο&αυτο πρεπει να κανω..αλλα δεν μπορω να ξςχασω το προσωπο της! την ωρα που με κοιταζε στα ματια.....την ωρα που ημασταν διπλα διπλα με τις πυτζαμες στο καναπε........!

 

φιλε δεν ειναι τιποτα... απλα περασες καποιες στιγμες μαζι της (που πιθανων να μην εχεις περασει με την αλλη, ή να σε ενθουσιασε το παρουσιαστικο της) νομιζω αν συνεχισεις με την αλλη θα την ξεπερασεις πριν το καταλαβεις;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Στο Μόναχο, στο δρόμο για το Neuschwanstein, έκανα μια απίστευτη γνωριμία. Εθνικότης; Κινέζα!

Η πλάκα είναι ότι είμουν με ένα φίλο, τους γονείς του και άλλο ένα παλικάρι, και η γνωριμία έγινε για να μην τρώω στη μάπα τον πατέρα του φίλου μου, ο οποίος στην κυριολεξία δεν υποφέρεται. Ευτυχώς δλδ, γιατί είχα μια πολύ ευχάριστη παρεούλα στο κάστρο, και το βράδυ είχα το άλλοθι να την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια με την Κινέζα.:X

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

οι απανταχού ερωτευμένοι του φόρουμ δεν είπαν καλή χρονιά ρε παιδια, σε αυτό το θεμα, που καταχωνιάστηκε παλι!!!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ να χουμε, με υγεια, πολυ ερωτα και αγαπη!!!! :O:O

 

μου ξαναφουντωσε κι ειπα να το αναθερμανω και το θεμα!!! ελα παιδια,δεν ερωτευτηκε κανεις μεσα στις γιορτες;;; δεν μπορει... εγω παντως το ιδιο ερωτευμενη παρεμεινα!!:love::love::love::love:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και γω....:rolleyes:

Ακομα ερωτευμένος είμαι με την καθηγήτριά μου:love::love:

Γιατι να ειναι 25 και γω 18;;;;γιατί;;;:cry:

αν μπορουσα θα την διεκδικουσα όσο πήγαινε... θα τα έδινα όλα αλλά...:cry::cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

μπράβο trela7, μου φαίνεται η μόνη εισαι που..παραμένεις ερωτευμενη σε τοσες σελιδς post!

 

Να πω κ γω την εμπειρια μου.. θυμάστε μια μικροτερη που ήταν να της πω τα Χριστουγεννα τι νιωθω, κτλ?? ε λοιπόν δε χρειαστηκε.. (Πηγαινετε Σελ.90 όπου ξεκινησε)

 

Αλλά εκεί που πάμε να (φιληθούμε ντε..) βλέπει μια σκια στο παρράθυρο, λεει "αχ, ο πατερας μου!" (δε μας ειδε τελικα)

 

Σηκωνόμαστε να φυγουμε, βρισκω μπροστα την ξαδέρφη μου (που μας εκανε πλάτες) κ μου λεει "θα με κάψεις!" Φεύγουν μπροστα η κοπελα, πισω η ξαδερφη μου, κ τελευταιος (κ χειροτερος) εγω. Στο βάθος του διαδρομου ηταν η μάνα της κοπελας (που ΕΙΧΑΜΕ καλες σχεσεις). Είχε μπει σαν να εκανε επιδρομη, κ μας βλεπει να βγαινουμε κ οι τρεις εξω.. τι κάνει δηλαδη νιαου νιαου στα κεραμιδια!

 

Για να μη τα πολυλογω, η μάνα της μετα απο αυτο (γιατι κ πριν κατι πρεπει να ειχε υποψιαστει) μου μιλουσε μονο οταν ηταν μπροστα άλλοι, κ για γενικα θεματα.. α, κ δε με κοιτουσε καν στα ματια!

 

Εν πάσει περιπτωσει το ξανασυζητησα κ με τον εαυτο μου κ με ενα αλλο ατομο, κ τελικα ισως να μην αξιζει.. Ειναι παρα πολλα ατομα μες την μεση, κ να θελουμε να κανουμε κατι δεν θα ναι καθολου ευκολο..

 

Απο την άλλη συμπαθιόμασταν με την μεγαλυτερη αδεφη μιας συμφοιτητριας μου! Βέβαια είναι 2,5 ώρες μακρια, αλλά υπάρχει επικοινωνια, κ ελπιζω καποια στιγμη να βρεθουμε,μιας κ δεν εκατσε την προηγουμενη φορα, λογω ΚΤΕΛ!

 

Αυτά τα πολλά ολίγα!

Link to comment
Share on other sites

Για να σας ξενερώσω λίγο... :shifty:

 

Ακολουθεί επιστημονική προσέγγιση του έρωτα:

Ο έρωτας είναι στατιστικό ζήτημα. Η τυχαία μεταβλητή Χ ακολουθεί διωνυμική κατανομή, η μέση τιμή αυτής αποδεικνύεται πως είναι http://a.imagehost.org/0143/bi_1.jpg και η τυπική της απόκλιση http://a.imagehost.org/0143/bi_2.jpg

 

 

Παράδειγμα:

 

Ένας τυχαίος ανήρ θα κάνει σοβαρή σχέση με 5 γυναίκες στην ζωή του. Η πιθανότητα να βιώσει «τον έρωτα της ζωής του» με κάθε μία από αυτές είναι 0,05. Θέλουμε να βρούμε την πιθανότητα να βρεθεί «ο έρωτας της ζωής του» σε 0, 1, 2, 3, 4, 5 γυναίκες. Ποια είναι η μέση τιμή και η μεταβλητότητα του αριθμού των γυναικών που θα γνωρίσει ο ανήρ τον «έρωτα της ζωής του» κατά την διάρκεια μιας ζωής;

 

 

Λύση:

 

Για το παράδειγμά μας έχουμε n=5 και p=0,05. Τις πιθανότητες για 0,1,2,3,4 και 5 «έρωτες της ζωής του» τις βρίσκουμε από τον επισυναπτόμενο πίνακα και είναι οι εξής:

| 0,774 | 0,204 | 0,021 | 0,001 | 0 | 0 |

Τη μέση τιμή του αριθμού των γυναικών που αποτελούν τον «έρωτα της ζωής του», τη βρίσκουμε ίση με http://a.imagehost.org/0143/bi_3.jpg

Ανάλογα, την μεταβλητότητα του αριθμού των γυναικών που αποτελούν τον «έρωτα της ζωής του», τη βρίσκουμε ίση με http://a.imagehost.org/0143/bi_4.jpg

 

Αντίστοιχα ισχύει για μια γυναίκα και 5 άντρες. Βλέπουμε ότι υπάρχει 77,4% πιθανότητα να βρεις τον έρωτα της ζωής σου σε 0 άτομα. Δηλαδή 77,4% πιθανότητα να μην τον βρεις καθόλου :devil:

 

ΞΕΝΕΡΩΣΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ;;;; :shifty::shifty::shifty:

Link to comment
Share on other sites

εγω ομως που βρήκα τον έρωτα της ζωής μου (η καθηγητρια μου ειναι) και δεν μπορω να την εχω τι να κανω;;;;;;

 

βασικα σκευτομαι να της το πω στα ισια οτι ειμαι τρελλα καψουρης μαζι της..σε ολες τις γυναικες αρεσει να αρεσουν:) τι λετε;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ενας που τα είχαμε, μου έλεγε ότι με αγαπάει...! Και φίλοι μου & οι φίλοι του, μου έλεγαν ότι με αγαπάει....! Είχε κάνει για 'μένα του φούστη τις μακακίες... αλλά εγώ δεν μπόρεσα να πιστέψω ότι με αγάπησε...! Δεν ξέρω γιατί αλλά όταν κάποιος μου λέει ότι με αγαπάει... δεν τον πιστεύω!!!! :( Ίσως να θέλω να τον πιστέψω.. αλλά δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ!

 

Υπάρχει καμία λύση to the problem???

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

Ενας που τα είχαμε, μου έλεγε ότι με αγαπάει...! Και φίλοι μου & οι φίλοι του, μου έλεγαν ότι με αγαπάει....! Είχε κάνει για 'μένα του φούστη τις μακακίες... αλλά εγώ δεν μπόρεσα να πιστέψω ότι με αγάπησε...! Δεν ξέρω γιατί αλλά όταν κάποιος μου λέει ότι με αγαπάει... δεν τον πιστεύω!!!![/ :( Ίσως να θέλω να τον πιστέψω.. αλλά δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ!

 

Υπάρχει καμία λύση to the problem???

 

:confused:

 

Όχι.

Συνηθισμένο κόμπλεξ για κορίτσι της ηλικίας σου.

Θα περάσει.

Link to comment
Share on other sites

:confused:

 

Όχι.

Συνηθισμένο κόμπλεξ για κορίτσι της ηλικίας σου.

Θα περάσει.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ!

 

Α! Και δεν είναι κόμπλεξ! Απλά επειδή είμαι ότι να 'ναι και όπως να 'ναι, πιστεύω ότι δεν μπορώ να κάνω κάποιον να μ' αγαπήσει...! :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω οτι ειναι κομπλεξ. να μη το σκεφτεσαι κ στο εγγυωμαι οτι θα σου ερθει εκει που δε το περιμενεσ :-)
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω οτι ειναι κομπλεξ. να μη το σκεφτεσαι κ στο εγγυωμαι οτι θα σου ερθει εκει που δε το περιμενεσ :-)

 

Δηλαδή μου λες ότι ειμαι κομπλεξικιά???? :cry::cry::cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μου λες ότι ειμαι κομπλεξικιά???? :cry::cry::cry:

 

καλε τι λετε στο κοριτσακι;;; αφηστε το ησυχο... μην τους ακους εσυ παιδι μου, καθολου κομπλεξικη δεν εισαι, οποιος εχει περασει εφηβεια καταλαβαινει... οι υπολοιποι να πανε να πνιγουνε!!!:rolleyes::rolleyes::p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

δε θα το ελεγα με το κακο τροπο. βρε χαλαρωσε, το θεμα δεν ειναι τι εισαι κ τι δεν εισαι. απλωσ δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι απο τωρα για τον ερωτα σου :-) ειμαι σιγουρη οτι θα εχεισ πολλεσ επιτυχιεσ στον ερωτα ;-) οταν φτασεισ στην ηλικια μου θα τα σκεφτεσαι και θα γελασ :-)
Link to comment
Share on other sites

το εχουμε συζητησει διεξοδικα το θεμα με τον scotta;)

σιγα μην περιμενα βοηθεια απο σας:ρ

 

βασικα της το εχω πει οτι τη γουσταρω αλλα θα ηθελα να της το λεω συνεχως:yahoo:ειμαι πολυ καψουρης τελικα μαζι της:rolleyes::love:

 

Τι καθηγήτρια είναι??

 

Κανει το μαθημα της ΑΓΓΛΙΚΗΣ γλωσσας και ειναι πολυ φατσουλαhttp://www.laymark.biz/i/m/m111.gif

 

Και ηλικία??:happy:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι καθηγήτρια είναι??

 

Κανει το μαθημα της ΑΓΓΛΙΚΗΣ γλωσσας και ειναι πολυ φατσουλαhttp://www.laymark.biz/i/m/m111.gif

 

Και ηλικία??:happy:

 

25 και μοιαζει με 18http://www.laymark.biz/i/m/m024.gif

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

το εχουμε συζητησει διεξοδικα το θεμα με τον scotta;)

σιγα μην περιμενα βοηθεια απο σας:ρ

 

βασικα της το εχω πει οτι τη γουσταρω αλλα θα ηθελα να της το λεω συνεχως:yahoo:ειμαι πολυ καψουρης τελικα μαζι της:rolleyes::love:

 

Και όταν της το είπες πως αντέδρασε; Τι σου είπε;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Και όταν της το είπες πως αντέδρασε; Τι σου είπε;

 

χαμογελαγε και λεει ''αμαν ρε θαναση....θα βρεις πολλες κοπελες ,κοιτα να διαβασεις τωρα και αστα να ερθουν μετα αυτα'' η αληθεια ειναι οτι της κολακευω συνεχως και την κανω να χαμογελαει και χαιρομαι γι΄αυτο.. :rolleyes::) δεν ξερω αλλα και φιλος της να γινω δεν με χαλαει ..

 

Λογικα αυτη θα εχει γκόμενο ετσι;;(δεν την εχω ρωτησει) βασικα μενει ΑΘΗΝΑ αλλα μας κανει μαθημα εδω προς καλαματα μερια (πρωτη χρονια ειναι) μενει μονη της στην καλαματα..λογικα ο φιλος (αν εχει) θα ειναι απο Αθηνα αλλα δεν την βλεπω και καθολου να μιλαει στο τηλεφωνο.. μπορει και να μην εχει..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

χαμογελαγε και λεει ''αμαν ρε θαναση....θα βρεις πολλες κοπελες ,κοιτα να διαβασεις τωρα και αστα να ερθουν μετα αυτα'' η αληθεια ειναι οτι της κολακευω συνεχως και την κανω να χαμογελαει και χαιρομαι γι΄αυτο.. :rolleyes::) δεν ξερω αλλα και φιλος της να γινω δεν με χαλαει ..

 

Πότε δίνεις για πτυχίο; Καλύτερα περίμενε μέχρι τότε. Αν και δεν είναι όλοι τυχεροί σαν τον Scotta :p.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Πότε δίνεις για πτυχίο; Καλύτερα περίμενε μέχρι τότε. Αν και δεν είναι όλοι τυχεροί σαν τον Scotta :p.

 

φιλε μου εγω ειμαι σε σχολειο,,οχι φροντηστηριο και εχω παρει και το πτυχιο:cry:

 

βασικα ευτυχως που εχω αδερφια στην ηλικια της και εχω μπει λιγο στο σκεπτικο αυτης της ηλικιας:rolleyes:(καλα το τι κανω για να γινω καλυτερος και πιο ενδιαφερον δεν λεγεται:ninja:)παιζω υπουλο παιχνιδι:shifty:

 

κατι αλλο.. πολλες φορες με κοιταει επιμονα χωρις να την κοιταζω.. αυτο δεν μπορω να το καταλαβω:blink: απο τη στιγμη που δεν με σκεφτεται σαν γκομενο γιατι με κοιταει;;; καμια αποψη.;;:worry:

 

Aν θες να κάνεις κάτι μαζί της προτείνω να κοιμάσαι περισσότερες ώρες.http://www.laymark.com/i/m/m021.gif

 

Δηλαδη;;;http://www.laymark.biz/i/m/m082.gif

 

 

καλα ... παω για υπνο μπας και βοηθησει...την εχουμε αυριο 6η ωρα... λετε να εκτυπωσω αυτη τη σελιδα και να της τη δειξω και να μου πει αυτη τι να κανω;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη;;;http://www.laymark.biz/i/m/m082.gif

 

 

καλα ... παω για υπνο μπας και βοηθησει...την εχουμε αυριο 6η ωρα... λετε να εκτυπωσω αυτη τη σελιδα και να της τη δειξω και να μου πει αυτη τι να κανω;;

 

:lost: δε θα την φέρεις σε καθόλου δύσκολη θέση :p

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

:lost: δε θα την φέρεις σε καθόλου δύσκολη θέση :p

 

οχι ετσι το ειπα...δεν εχω ακομα τοσο θαρρος μαζι της για να το κανω:O

 

αλλα δεν ειναι κακη ιδεα..βεβαια θελει και λιγο θρασσος για να δειξεις ποσο πολυ καψουρης εισαι με μια κοπελα.:rolleyes:

 

αλλα συντομα πιστευω θα κανουμε παρεα..η αληθεια ειναι οτι ειναι η ποιο μικρη καθηγητρια και ετσι οπως ντυνεται δεν δειχνει για μεγαλυτερη απο μας... :lol:

οταν τη βλεπω μου ερχεται να την παρω αγκαλιτσα ετσι χωρις λογο..μονο και μονο επειδη ειναι φατσουλα... ααα αν τη λεω φατσουλα λετε να την πειραξει;;;;( δεν εννοω μπροστα σε ολους να τη ν φωναξω ''ε φατσουλα μου, τι κανεις; ) οταν ειμαστε μονοι εννοω;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

οχι ετσι το ειπα...δεν εχω ακομα τοσο θαρρος μαζι της για να το κανω

 

αλλα δεν ειναι κακη ιδεα..βεβαια θελει και λιγο θρασσος για να δειξεις ποσο πολυ καψουρης εισαι με μια κοπελα.:rolleyes:

 

αλλα συντομα πιστευω θα κανουμε παρεα..η αληθεια ειναι οτι ειναι η ποιο μικρη καθηγητρια και ετσι οπως ντυνεται δεν δειχνει για μεγαλυτερη απο μας...

οταν τη βλεπω μου ερχεται να την παρω αγκαλιτσα ετσι χωρις λογο..μονο και μονο επειδη ειναι φατσουλα... ααα αν τη λεω φατσουλα λετε να την πειραξει;;;;( δεν εννοω μπροστα σε ολους να τη ν φωναξω ''ε φατσουλα μου, τι κανεις; ) οταν ειμαστε μονοι εννοω;;;

 

 

Epeidi kserw kai exw perasei apo tin diki sou fasi dn goustaroun ka8olou idiws na milas gia autes sto internet me alla atoma kai diafora tetoia:!:

Tis eixa pei pws 8a fainotan an egrafa sto internet gia erwtikes peripeties pou eixa kai diafora kai 8a evaza kai autin mesa kai mou eipe oute pou na to skeftomai dn goustarei ka8olou kai tetoia:!:

Kalitera gia ligo kairo pexto adiaforos oso mporeis telos pantwn:!:

Egw pisteuw se goustarei alla gia diaforous logous dn 8elei na kanei kinisi gia na min exei provlimata:!:Kapoia stigmi 8a er8ei na sou milisei!!!Kai mena stin arxi mou lege vres mikroteri tin afisa ligo kairo kai meta tis rixtika sta isia tet a tet!!!

Egw twra eimai se mia fasi mazi tis stin opoia mono milame san malomenoi kati:!:Me pire til molis gurise apo tis diakopes Varkeloni pou pige gia prwtoxronia kai mou eipe na ta poume:!:

Epeidi dinw kati eksetaseis twra tis eipa oti 8a ta poume to allo savvatokuriako:!:Epeisis tis eipa na fugoume ligo mazi gia kapoies meres....

Wraia ais8isi na agapas kai na se agapane alla se kapoia fasi ksenerwneis an dn vriskeis antapokrisi eno ontws se 8elei kai exeis istoriko san zeugari mazi tis:!:Euelpistw pws an auti tin fora mou pei ta idia 8a to teleiwsw ekei pera!!!Skeftika polla mesa stis giortes kai katalava pws se autin tin ilikia dn prepei na erwteuese pragmatika...Einai sketi katastrofi...:(

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

εσυ ρε σκοτα δε θα χωριζες μετα απο ενα ταξιδι σου με το σχολειο;;;χασαμε επεισοδια παλι;
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...