Jump to content

Friends (NBC)


PaFmAn
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μιας και μείναμε στον Joey: 1013 ΤΟW Joey speaks french.

 

Πραγματικά απολαυστικό επεισόδιο, μου θύμισε τα παλιά. Και ο Joey να μιλά γαλλικά, ΤΟ γέλιο!!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eLeKtriK EyE (23 Φεβ. 2004 , 23:19)

 

Το DVD club μου έφερε τη δέκατη σαιζόν! http://users.chan.sch.gr/aikoukou/emoticons/clap.gif

 

 

βγηκε η δεκατη σε dvd?? . εγω μεχρι την 8 βρηκα.αλλα αφου δεν εχει τελιωσει η δεκατη σεζον πως βγηκε σε dvd ? :confused:

καντην divx και στειλε :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eLeKtriK EyE (23 Φεβ. 2004 , 23:19)

 

Το DVD club μου έφερε τη δέκατη σαιζόν! http://users.chan.sch.gr/aikoukou/emoticons/clap.gif

 

 

Εχει σταματήσει να παίζεται στην Αμερική; :confused: Νομίζω όχι! Πως γίνεται αυτό;

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Έχει φέρει λέει τα δύο πρώτα δισκάκια. Δεν τα νοίκιασα όμως γιατί δεν έχω δει 8η και 9η σαιζόν! Για όποιον ενδιαφέρεται, το μαγαζί λέγεται DVD Store, είναι Υμηττού 131 στο Παγκράτι με τηλέφωνο 210-7568080. Προλάβετε, σήμερα τα έφερε!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eLeKtriK EyE (23 Φεβ. 2004 , 23:26)

 

Έχει φέρει λέει τα δύο πρώτα δισκάκια. Δεν τα νοίκιασα όμως γιατί δεν έχω δει 8η και 9η σαιζόν! Για όποιον ενδιαφέρεται, το μαγαζί λέγεται DVD Store, είναι Υμηττού 131 στο Παγκράτι με τηλέφωνο 210-7568080. Προλάβετε, σήμερα τα έφερε!

 

 

Aντε μωρέ και τρόμαξα! τι να τα κάνουμε τα 2 πρώτα δισκάκια! τα έχουμε δει :p

Δες τις 8-9 σύντομα :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eLeKtriK EyE (23 Φεβ. 2004 , 23:26)

 

Έχει φέρει λέει τα δύο πρώτα δισκάκια. Δεν τα νοίκιασα όμως γιατί δεν έχω δει 8η και 9η σαιζόν! Για όποιον ενδιαφέρεται, το μαγαζί λέγεται DVD Store, είναι Υμηττού 131 στο Παγκράτι με τηλέφωνο 210-7568080. Προλάβετε, σήμερα τα έφερε!

 

 

νομιζα πως πρεπει να τελειωσει καποια σεζον για να βγει σε dvd! καλη οργανωση απο το videoclub :up: σε σχεση με αλλα που εχουν μεινει στην 8η :down:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PaFmAn (23 Φεβ. 2004 , 23:30)

 

νομιζα πως πρεπει να τελειωσει καποια σεζον για να βγει σε dvd! καλη οργανωση απο το videoclub :up: σε σχεση με αλλα που εχουν μεινει στην 8η :down:

 

 

Εκτός από το κουτί που περιέχει ολόκληρη τη σεζόν κυκλοφορούν και τα επιμέρους DVD με 7-8 επεισόδια το καθένα. Πιθανόν να έχουν βγει αυτά λοιπόν με τα πρώτα επεισόδια της 10ης σεζόν...

KCB
Link to comment
Share on other sites

Sto eksoteriko kykloforei se DVD apo th 10h season mexri to 8o episodio, opote logika tha ftasoun kai stin ellada.

 

Pantos eine krima pou telionei kai to Friends kai to SATC!

I guess I wish I was different... but a wish is only a wish.
Link to comment
Share on other sites

gia to proto 8a simfonisw , alla gia to deytero den mporw na pw oti 8a mou lipsei, OK , einai arketa eksipno, kai apokalyptiko gia emas tous andres afou dixnei ton pragmatiko kosmo twn gynaikwn kai to pws skeftonte, alla... katantaei grigora bareto, diladi meta apo tin stigmi pou katalabame poso kouloubaxata einai ta sines8imata kai oi skepseis twn gynaikwn, to brisko meta kourastiko-xazo na ka8omai na to parakolou8o
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nMIK-3 ( 1 Μάρ. 2004 , 09:55)

Akoma 5 episodia meinan :cry:

Για ποιο απ'τα 2??

Πάντως απ'την 7η σεζόν του Friends που παίζει το Star έχουν μείνει άλλα 7 επεισόδια! :( :( Ούτε 2 Σ/Κ δηλαδή... :( Μετά, φτου κι απ'την αρχή στην 1η βλέπω να μας πηγαίνει το Star...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος csk4023 ( 1 Μάρ. 2004 , 19:07)

 

Για ποιο απ'τα 2??

Πάντως απ'την 7η σεζόν του Friends που παίζει το Star έχουν μείνει άλλα 7 επεισόδια! :( :( Ούτε 2 Σ/Κ δηλαδή... :( Μετά, φτου κι απ'την αρχή στην 1η βλέπω να μας πηγαίνει το Star...

 

 

Μακάρι! Δεν τα έχω δει! :D

Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσσαλονίκη που μπορώ να βρω 9η ή 10η σεζόν;
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PaFmAn ( 2 Μάρ. 2004 , 23:37)

το σταρ διαφήμισε πως θα δείξει επεισόδια την Τετάρτη στις 21:00 :happy:

Ναι... θα δείξει 2 παλιά, συγκεκριμένα αυτά με την Julia Roberts και Jean-Claude Van Damme... Πώς τους ήρθε, δεν ξέρω!... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δε θα είχαν τι να βάλουν και σκέφτηκαν "δεν βάζουμε friends να χαρουν οι fans, να τους πουλήσουμε κι υποχρέωση;" :mad:
Link to comment
Share on other sites

gia shmera milate?? :stupid:

 

diavasa se magazine gia to telos twn friends alla 8a vgazei gelio :p eixan pei na kanoun k kapoia peretairw epeisodia alla h Aniston k kapoios allos, de 8ymamai, arnh8hkan k etsi telos means telos :(

Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα σε αγγλικό περιοδικό οτι το τελευταίο επεισόδιο θα είναι ένα σπέσιαλ των 90 λεπτών... Τελικά 9η και 10η Θεσσαλονίκη παίζει τίποτα ή μπα;
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...