Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paidia pleon mporoume na apothikeyoume ta sms se wordlike morfh? (oxi memonomena rtf)? Exo xasei ligo (eos poly) epafh kai skopeyo na allakso kin apo bdomada opote thelo na "Adeiaso"...

Thnx prokatabolika.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε RAVER το εχω το my phone explorer αλλα δεν βρισκει το w810 μου και νομιζω γινετε σε πολλους αυτο

κατεβασε μια νεοτερη εκδοση! σε μενα παντως μια χαρα δουλευει :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποια εκδοση και απλα συνδεεις το κινητο με το καλοδιο ? εγω συνδεω το κινητο και παταω συνδεση ( F1 ) αλλα μου βγαζει αυτο -> http://img126.imageshack.us/img126/6613/99898219sh5.jpg
Link to comment
Share on other sites

ποια εκδοση και απλα συνδεεις το κινητο με το καλοδιο ? εγω συνδεω το κινητο και παταω συνδεση ( F1 ) αλλα μου βγαζει αυτο -> http://img126.imageshack.us/img126/6613/99898219sh5.jpg

τωρα υπαρχει μια εξηγηση! φταιει οτι εχεις windows vista και θελεις αλλους driver γι'αυτα τα windows.το ιδιο προβλημα εχουν και αλλοι χρηστες με vista.εγω κανω συνδεση με bluetooth.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

xp εχω ... απλα εχω ναλει το vista transformation pack (ασχετο)

Τοτε δεν ξερω γιατι δεν μπορεις να συγχρονιστεις.τελευταια λυση...βγαλε το προγραμμα και ξανα εγκατεστησε'το.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επειδή το απογευμα θα πάω να παρω το w810 με επιδότηση απο την cosmote θελω να ρωτησω αν θα υπαρχει πρόβλημα (απο άποψη κλειδωματος) να δουλέψει με wind συνδεση? και επιπλεόν το κινητό οταν μου το δωσουν δε θα πρεπει να ειναι σφραγισμενο με ζελατινα γιατι συζηταγανε προχτες που ειχα παει και πεταξε ο ενας οτι εχουμε ενα μεσα αλλα ειναι για service, και σημερα μου ειπαν οτι εχουν ενα στην αποθήκη και φοβαμαι οτι θα θελησουν να μου δωσουν αυτο, ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Τα κινητά δεν είναι κλειδωμένα σε δίκτυα πλέον. Φυσικά θα είναι σφραγισμένο με ζελατίνα και θα το απαιτήσεις και αυτό και τη σφραγίδα ασφαλείας, γιατί να στο "ζελατινιάσουν" είναι πολύ εύκολο... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

paidia exw ena w810 alla de exei elinika menu , pos mporo na tou perasw ta elinika?

Παραεισαγωγή? ;)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

paidia exw ena w810 alla de exei elinika menu , pos mporo na tou perasw ta elinika?

Σε service center! με αποδειξη αγορας και δωρεαν! αλλιως..αναλογα το center και κοστος 15-20 ευρο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

το w810 της κοπέλας μου παρουσίασε πρόβλημα στο ακουστικό, ειτε καλέσει είτε την καλέσουν δεν ακούει τίποτα από το ακουστικό της.

Το κινητό είναι σε εγγύηση και το έχει πάρει με ανανέωση της συνδρομής της από κατάστημα Vodafone.

Η ερώτηση μου είναι η εξης :

τι προβλέπεται στην περίπτωση αυτή, μου το αλλάζουν από Vodafone, μου το κρατάνε και μου δίνουν άλλο για όσο χρόνο χρειαστεί η επισκευή ?

Δεν γνωρίζω και δεν θέλω να πάω ανυποψίαστος !

 

ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα να πας σε κάποιο service center και να αφήσεις τη Vodafone. Στη Vodafone το μόνο που θα κάνουν είναι να σου πάρουν το κινητό και να το στείλουν στην Ericsson καθυστερώντας ακόμα περισσότερο σε σχέση με το να το πας μόνος σου.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

το παλιό μου κινητό παρέδωσε πνεύμα και σκέφτομαι να αγοράσω το w810i, μου φαίνεται ωραίο και με δελεάζει και η τιμή και η καλή του κάμερα, -θέλω να το χρησιμοποιώ και σαν φωτογραφική μηχανή-, έχω videocamera και λέω να μην αγοράσω ακόμα και digital camera. Λέτε ότι είναι αξιοπρεπέστατες οι φώτο; Διάβασα καλές γνώμες, αλλά θέλω μια επιβεβαίωση.

Επίσης το κινητό δίνει τη δυνατότητα να ακούγονται από τα ηχεία του τα mp3 ή μόνο από hf?

Τρίτον, υπάρχει δυνατότητα να βάζει κάποιος ξεχωριστό ήχο κλήσης ανά επαφή;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

το παλιό μου κινητό παρέδωσε πνεύμα και σκέφτομαι να αγοράσω το w810i, μου φαίνεται ωραίο και με δελεάζει και η τιμή και η καλή του κάμερα, -θέλω να το χρησιμοποιώ και σαν φωτογραφική μηχανή-, έχω videocamera και λέω να μην αγοράσω ακόμα και digital camera. Λέτε ότι είναι αξιοπρεπέστατες οι φώτο; Διάβασα καλές γνώμες, αλλά θέλω μια επιβεβαίωση.

Επίσης το κινητό δίνει τη δυνατότητα να ακούγονται από τα ηχεία του τα mp3 ή μόνο από hf?

Τρίτον, υπάρχει δυνατότητα να βάζει κάποιος ξεχωριστό ήχο κλήσης ανά επαφή;

 

Ευχαριστώ

γεια σου sprit εχω το w810 . απο camera δεν ξερω αν θα σε ικανοποιησει αλλα απο το ηχειο του ακους ολους τους ηχους και εχει και στο walkman βαζεις την λιστα που θες σαν mp3 δυλαδη . τριτον υπαρχει η δυνατοτητα που θες για να βαζεις ξεχωριστο ηχο για καθε επαφη

παντως εμενα μου αρεσει πολυ ακομα :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,σκέφτομαι να το αγοράσω και εγώ.

Σε γενικές γραμμές, τί λέει σαν κινητό?

Πχ. κρατάει η μπαταρία? είναι ανθεκτικό? παρουσιάζει προβλήματα λογισμικού? έχει δυνατό ήχο? αρχεία word & excel μπορώ να διαβάσω?

Σκέφτομαι αν όχι αυτό να πάρω s500i?

 

Τί λέτε?

Link to comment
Share on other sites

περασα τις επαφες μεσω του myphoneeplorer και τις περασα το πρωτο κεφαλαιο και τα αλλα μικρα. τωρα που παω να κανω αναζητηση επειδη βγαινουν κεφαλαια τα γραμματα τις αναζητησης πηγαινει μονο στην πρωτη επαφη του γραμματος. γινεται να κανω τπτ ή [ρεπει να τις περασω παλι απο την αρχη με κεφαλαια? και κατι ακομα αυτο με το κρυφο μενου δεν το καταφερα, πως γινετυαι ακριβως?:)
Link to comment
Share on other sites

Σε γενικές γραμμές, τί λέει σαν κινητό?

Αξιοπρεπές κινητό που ικανοποιεί.

 

 

Πχ. κρατάει η μπαταρία?

4 μέρες ίσως και περισσότερο, ανάλογα τη χρήση.

είναι ανθεκτικό?

Ναι, αντέχει!

παρουσιάζει προβλήματα λογισμικού?

Πλέον όχι.

έχει δυνατό ήχο?

Αρκετά.

αρχεία word & excel μπορώ να διαβάσω?

Ναι, με τις κατάλληλες java εφαρμογές.

 

Σκέφτομαι αν όχι αυτό να πάρω s500i?

 

Εξίσου καλή πρόταση. Θα το προτιμούσα λόγω A2DP.

 

 

@apos1982

Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Μόνο αν τα ξανά περάσεις με κεφαλαία. Για το μενού: >*<<*<* όπου

> πάτημα του navi key προς τα δεξιά

< πάτημα του navi key προς τα αριστερά

(προφανώς εκεί που υπάρχουν δυο << πατάς δυο συνεχόμενες φορές)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

zxr ευχαριστώ για την απάντηση.

Προς το παρόν έχω N80 όμως η μπαταρία λόγο bluetooth δεν κρατάει καθόλου. Μάλλον είναι καλύτερο το w810i..

Επίσης, τί είναι το A2DP και ποιο είναι το SAR του w810i?

Link to comment
Share on other sites

Το A2DP είναι δυνατότητα να ακούς μουσική μέσω των Bluetooth ακουστικών η ηχείων.

Το w810 στο Media Markt στα 149 ευρώ... Πλέον σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει σύγκριση... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

γεια σου sprit εχω το w810 . απο camera δεν ξερω αν θα σε ικανοποιησει αλλα απο το ηχειο του ακους ολους τους ηχους και εχει και στο walkman βαζεις την λιστα που θες σαν mp3 δυλαδη . τριτον υπαρχει η δυνατοτητα που θες για να βαζεις ξεχωριστο ηχο για καθε επαφη

παντως εμενα μου αρεσει πολυ ακομα :)

 

Ειναι καλο κινητο και αξιζει με το παραπάνω τα λεφτά του. ο φιλος τα περιεγραψε σωστα βεβαια. Οδο για φωτογραφιες βγαζει καλες αλλα αλλο μια ψηφιακη καμερα και αλλο η καμερα του κινητου.

Και εγω το εχω βολευτει εδω και ενα χρονο τωρα.

Ειπε ο Εβραιος να παει στο παζαρι και ηταν ημερα...............Σαββατο!!
Link to comment
Share on other sites

Το A2DP είναι δυνατότητα να ακούς μουσική μέσω των Bluetooth ακουστικών η ηχείων.

Το w810 στο Media Markt στα 149 ευρώ... Πλέον σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει σύγκριση... :wink:

 

Φιλε ξερεις κατι περισσοτερο για το A2DP? Με ενδιαφερει πολύ να ακουω μουσική απο Bluetooth ακουστικων.

Θελει αναβαθμιση για κατι τετοιο?

Ειπε ο Εβραιος να παει στο παζαρι και ηταν ημερα...............Σαββατο!!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε ξερεις κατι περισσοτερο για το A2DP? Με ενδιαφερει πολύ να ακουω μουσική απο Bluetooth ακουστικων.

Θελει αναβαθμιση για κατι τετοιο?

 

To W810 δεν υποστηρίζει A2DP και δεν είναι θέμα λογισμικού αλλά hardware.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...