Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

zxr τα έκανα και τα δύο από αυτά που είπες...οι φάκελοι δεν είναι κλειδωμένοι και στο disk management μου δείχνει την κάρτα healthy(active)!!!:wacko:

πάντος φίλε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια που προσφέρεις...:)

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και μια ερώτηση που έκανα και πριν:το smart code που μου έστειλαν σε μήνυμα ξέρει κανείς τι είναι??(μάλλον είναι κάτι από τη vodafone)

 

ναι οντως ειναι απο την βοντα ειναι ο κωδικος σου και καλα εαν θελεις να κανεις καμια αιτηση για οτιδηποτε δινεις αυτο το νουμερο και σε βρισκουν ολα τα στοιχεία σου δεν χρειαζεται να δινεις ουτε αφμ ουτε ταυτοτητα ουτε τιποτα

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποσο κρατα η μπαταρια με συνεχομενο mp3 playback, κανονικα, και ποσο με flight mode?

F1fan.gr

Καθημερινά νέα στα Ελληνικά, αναλύσεις αγώνων, τεχνικά θέματα, και όλες οι σημαντικές πληροφορίες που πρέπει να γνωρίζει ο φανατικός της Formula1.

Link to comment
Share on other sites

που βρίσκω τις αναβαθμήσεις των VL συσκευών στο ίντερνετ?

δεν μπορώ δηλαδή να κάνω την αναβάθμηση που έχει το site της SE??:blink: :blink:

Ναι ρε συ.

Απο εκεί σου λέω να δεις για αναβάθμιση.

Απο το site της SE.:p

Link to comment
Share on other sites

zafevolution thanks...;)

να ρωτήσω και κάτι άλλο:η διαφορά των VL συσκευών από τις unbranded είναι το ''κόκκινο'' μενού και τα διαφορετικά updates που έχουν??

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

zafevolution thanks...;)

να ρωτήσω και κάτι άλλο:η διαφορά των VL συσκευών από τις unbranded είναι το ''κόκκινο'' μενού και τα διαφορετικά updates που έχουν??

Ακριβώς.Αλλά το κόκκινο μενου σου δίνει κάποιους περιορισμούς στα flash themes που μπορείς να τρέξεις και σε μερικά προγράμματα, αν δεν κάνω λάθος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guys έχω κατεβάσει το πρόγραμμα που κάνει την αναβάθμηση...έχω VL συσκευή που θα ξέρω αν μπορεί να μου κάνει την αναβάθμηση??πρέπει να συνδέσω πρώτα το κινητό με το laptop??

 

και για όσους έχουν VL συσκευή ξέρουν ποια είναι η τελευταία αναβάθμηση??

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποσο κρατα η μπαταρια με συνεχομενο mp3 playback, κανονικα, και ποσο με flight mode?

 

Αν θυμάμαι καλά γύρω στις 9 ώρες σε flight mode και γύρω στις 7 (ανάλογα και το σήμα) σε κανονικό. Ωστόσο ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος.

 

Guys έχω κατεβάσει το πρόγραμμα που κάνει την αναβάθμηση...έχω VL συσκευή που θα ξέρω αν μπορεί να μου κάνει την αναβάθμηση??πρέπει να συνδέσω πρώτα το κινητό με το laptop??

 

και για όσους έχουν VL συσκευή ξέρουν ποια είναι η τελευταία αναβάθμηση??

 

Αν υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση θα σου το πει το πρόγραμμα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

πήγα τελικά σήμερα στη vodafone μετά το πρόβλημα με τη memory και στάλθηκε για αντικατάσταση...τώρα μάλλον περιμένω για την επόμενη βδομάδα...:O πάντος δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος ότι θα μου το αλλάξουν σίγουρα...:O το πρόβλημα με τη memory ήταν περίεργο...:(
Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι να σου την φορμάρουν και να σου την επιστρέψουν. Δεν χρειάζεται πάντως να τους πεις ότι την έβγαλες χωρίς να κάνεις ασφαλή κατάργηση... :whistle:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

σιγά μην το έλεγα...:whistle: :whistle:

δεν πρόλαβα να το χαρώ πάντος το κινητό και το πήγα για αντικατάσταση...

έχει βρει κανείς καμιά καλή πατέντα για τα ακουστικά που δεν με βολεύουν??μπορώ να βάλω οτι ακουστικά θέλω(λόγω του βύσματος) αλλά θα μακρύνει πολύ το καλώδιο και δεν θα βολεύει...πρέπει να βρω ακουστικά με μικρό καλώδιο αλλά μάλλον δεν υπάρχουν...

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

σιγά μην το έλεγα...:whistle: :whistle:

δεν πρόλαβα να το χαρώ πάντος το κινητό και το πήγα για αντικατάσταση...

έχει βρει κανείς καμιά καλή πατέντα για τα ακουστικά που δεν με βολεύουν??μπορώ να βάλω οτι ακουστικά θέλω(λόγω του βύσματος) αλλά θα μακρύνει πολύ το καλώδιο και δεν θα βολεύει...πρέπει να βρω ακουστικά με μικρό καλώδιο αλλά μάλλον δεν υπάρχουν...

Το έχω πει κάμποσες φορές, ας είναι και μια ακόμα. Θα ντύσεις τα ακουστικά σου με τα σφουγγαράκια που έχουν τα κλασσικά ακουστικά και δεν θα κουνιούνται με τίποτα!

Φαντάζομαι ότι σε καταστήματα με ηλεκτρικά θα πουλάνε.

 

Δοκιμασμένο και δεν πέφτουν ακόμα κι όταν κάνω προπόνηση!!! ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το έχω πει κάμποσες φορές, ας είναι και μια ακόμα. Θα ντύσεις τα ακουστικά σου με τα σφουγγαράκια που έχουν τα κλασσικά ακουστικά και δεν θα κουνιούνται με τίποτα!

Φαντάζομαι ότι σε καταστήματα με ηλεκτρικά θα πουλάνε.

 

Δοκιμασμένο και δεν πέφτουν ακόμα κι όταν κάνω προπόνηση!!! ;)

 

Να σε ρωτήσω κάτι; Αφου τα κλασσικά ακουστικά έχουν αρκετά μεγαλύτερο μέγεθος απο αυτά του κινητού, πώς γίνεται να εφαρμόσουν καλά τα σφουγγαράκια; :worry:

(Σόρρυ αν ρωτάω βλακείες, απλά μου φαίνεται περίεργο :O )

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ?????

Galaxy Nexus 4.1.2 JB

 

Galaxy Note 4 910F

 

Asus Eee Pad Transformer TF101 with Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

έχει βρει κανείς καμιά καλή πατέντα για τα ακουστικά που δεν με βολεύουν??μπορώ να βάλω οτι ακουστικά θέλω(λόγω του βύσματος) αλλά θα μακρύνει πολύ το καλώδιο και δεν θα βολεύει...πρέπει να βρω ακουστικά με μικρό καλώδιο αλλά μάλλον δεν υπάρχουν...

 

Εγώ προσωπικά έχω πάρει από το eBay retractable earphones και εχω βρει την υγειά μου!

 

Τα τραβάς όσο εσύ θέλεις και κάνεις το παιχνίδι σου...

 

Δε θα σου κοστίσει πάνω από 7-8 ευρώ με τα μεταφορικά.

 

Κάπου σίγουρα τα βρίσκεις και σε μαγαζί εδώ, αλλά που;

Link to comment
Share on other sites

Αφου τα κλασσικά ακουστικά έχουν αρκετά μεγαλύτερο μέγεθος απο αυτά του κινητού, πώς γίνεται να εφαρμόσουν καλά τα σφουγγαράκια; :worry:

(Σόρρυ αν ρωτάω βλακείες, απλά μου φαίνεται περίεργο :O )

 

Εννοεί ότι είναι μεγάλο το μήκος του καλωδίου, όχι η διάμετρος του ακουστικού!

Link to comment
Share on other sites

tria12345_ ok τώρα έγινες σαφής...thanks ;) ;)

keeper σίγουρα δεν το κάνουν όλες οι συσκευές αυτό??το δικό μου το κάνει λίγο αυτό με τα ηλεκτρονικά κλικς και έχω την υποψία ότι είναι συγκεκριμένοι σταθμοί...:confused: :confused:QUOTE]

 

 

Το δικό μου το κινητό, ευτυχώς, δεν έχει παρουσιάσει καθόλου το φαινόμενο αυτό με τα κλίκ.

 

Μάλλον, πρέπει να οφείλεται σε σταθμούς

Link to comment
Share on other sites

Εννοεί ότι είναι μεγάλο το μήκος του καλωδίου, όχι η διάμετρος του ακουστικού!

 

:blink: Ο cool_ted εννοεί όντως ότι είναι μεγάλο το μήκος του καλωδίου, μέχρι εκεί μου κόβει!:) Το λέει ξεκάθαρα άλλωστε! Εγώ απλά ρώτησα τον zxr πώς είναι δυνατόν να εφαρμόζουν καλά τα σφουγγαράκια των κλασσικών ακουστικών αφού αυτά έχουν μεγαλύτερη διάμετρο από τα ακουστικά του κινητού. Ελπίζω να έγινα περισσότερο κατανοητή τώρα ;)

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά έχω πάρει από το eBay retractable earphones και εχω βρει την υγειά μου!

 

Τα τραβάς όσο εσύ θέλεις και κάνεις το παιχνίδι σου...

 

Δε θα σου κοστίσει πάνω από 7-8 ευρώ με τα μεταφορικά.

 

Κάπου σίγουρα τα βρίσκεις και σε μαγαζί εδώ, αλλά που;

 

kosta αν μπορείς στείλε link απο το e-bay να δω τα ακουστικά...:rolleyes:

 

 

roody και μένα μου φαίνεται περίεργο αυτό που λέει ο zxr για τα ακουστικά αλλά για να το λέει θα γίνεται(αν βάλεις τα μεγάλα λαστιχάκια στα ακουστικά)...;)

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι; Αφου τα κλασσικά ακουστικά έχουν αρκετά μεγαλύτερο μέγεθος απο αυτά του κινητού, πώς γίνεται να εφαρμόσουν καλά τα σφουγγαράκια; :worry:

(Σόρρυ αν ρωτάω βλακείες, απλά μου φαίνεται περίεργο :O )

 

 

Περίεργο ακούγεται ,αλλά μάλλον έχει δίκιο.

Τα σφουγγαράκια είναι μεγαλύτερα, αλλά θα ντύσεις σχεδόν όλο το ακουστικό;);)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο ακούγεται ,αλλά μάλλον έχει δίκιο.

Τα σφουγγαράκια είναι μεγαλύτερα, αλλά θα ντύσεις σχεδόν όλο το ακουστικό;);)

 

Χρήσιμο gadject.΄αφήνεις σπίτι το κινητό και πάς οπου θες. Βρήσκεις και το δρόμο για το γυρισμό.:p

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα ίδιους ήχους στο k800i και στο w810i και διαπίστωσα ότι ο ήχος του εξωτερικού ηχείου του w810i είναι πολύ πιο καθαρός από τον τσιριχτό του k800i..:) :) και η ένταση είναι ίδια μου φαίνεται και στα δύο...

 

το κινητό έχει φτάσει στο e-shop 258€ ενώ στο γερμανό είναι στα 285€...ο γερμανός είναι πάντα πιο ακριβός και δεν ξέρω το γιατί...:confused: :confused:

δεν καταλαβαίνουν ότι αν κάνει κάποιος μια πρόχειρη έρευνα αγοράς δεν θα τους προτιμήσει??:worry: :worry:

Free Your Mind...;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν τους ενδιαφέρει γιατί πολύ δεν κάνουν έρευνα αγοράς και στρέφονται "τυφλά" στο Γερμανό.
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου το κινητό, ευτυχώς, δεν έχει παρουσιάσει καθόλου το φαινόμενο αυτό με τα κλίκ.

 

Μάλλον, πρέπει να οφείλεται σε σταθμούς

 

Ίσως παίζουν ρόλο και οι ρυθμίσεις, η ένταση, έχω προσέξει ότι μερικές φορές ξεκινάει 1-2 λεπτά αφού βάλω το ράδιο ενώ άλλες μπορεί και να μην το κάνει καθόλου ακόμη και μετά από μισή ώρα. Κάτι ηλεκτροστατικό ίσως είναι, υγρασία who knows. Ίσως εξαρτάται από το αν έχεις συνέχεια συνδεδεμένο το handsfree ή όχι.

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά ρώτησα τον zxr πώς είναι δυνατόν να εφαρμόζουν καλά τα σφουγγαράκια των κλασσικών ακουστικών αφού αυτά έχουν μεγαλύτερη διάμετρο από τα ακουστικά του κινητού. Ελπίζω να έγινα περισσότερο κατανοητή τώρα ;)

 

Κατάλαβα τι εννοείς roody1 (και μην ανησυχείς, καμία ερώτηση δεν είναι βλακεία)

 

Εαν χρησιμοποιήσεις τα μεγάλα λαστιχάκια τότε δεν έχεις πρόβλημα. Άλλωστε τα σφουγγαράκια είναι ελαστικά οπότε αν μπούν πάνω στο λαστιχάκι τότε κάθονται αρκετά καλά. Σύντομα θα ανεβάσω μερικές φωτό για να πάρετε μια εικόνα (δυστυχώς δεν έχω μαζί μου τα hands free αυτή τη στιγμή)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...