Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο φάκελος λέγεται ''διάφορα'' η ''άλλα'' από το μενού του κινητού.

Ειναι ο τελευταίος φάκελος στη διαχείρηση αρχείων.:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν τερματίζει την κλήση. Αυτό σου είπα και πιο πάνω. Απλά σταματά να χτυπά, δεν σε ενοχλεί και δεν καταλαβαίνει κι ο άλλος ότι του το κλείνεις.

Το C δεν κάνει τίποτα.

Το # και τα πλαϊνά πλήκτρα έντασης "κόβουν" το κουδούνισμα.

Τώρα για το "τερματίζει" τι ακριβώς εννοείς ??? Πάτα το "Απασχολημένο" και θα του το έχεις κλείσει κατάμουτρα, αν εννοείς αυτό... :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ τα βρηκα ολα ενταξει

ψαχνω για ταβλι ξερεις που μπορω να βρω?

 

:) ΕΔΩ!:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως φτιαχνουμε μια κινουμενη εικονα?

Απο αυτες που βαζουμε στο screen saver

Ευχαριστω:O

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζετε αν υπαρχει καποιο προγραμμα GPRS με χαρτεσ για το κινητο μας?

Μου εχουν πει για καποιο που συνεργαζετε με το 810 (αγοραζεις το προγραμμα κ GPS συσκευη).Το θεμα ειναι αν σε τετοιου ιδουσ προγραμμα η πλοηγηση ειναι δωρεαν?(Τα στοιχεια ερχονται μεσω δορυφορου η χρεωνεσε κατα τη διαρκεια τησ πλοηγησης σα να εισαι στο ιντερνετ?)

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζετε αν υπαρχει καποιο προγραμμα GPRS με χαρτεσ για το κινητο μας?

Μου εχουν πει για καποιο που συνεργαζετε με το 810 (αγοραζεις το προγραμμα κ GPS συσκευη).Το θεμα ειναι αν σε τετοιου ιδουσ προγραμμα η πλοηγηση ειναι δωρεαν?(Τα στοιχεια ερχονται μεσω δορυφορου η χρεωνεσε κατα τη διαρκεια τησ πλοηγησης σα να εισαι στο ιντερνετ?)

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Το route66 και το map to mobile

Δεν ξερω αν κανουν και τα δυο για το w810

Ειναι τσαμπα τα του δορυφορου εκτος της κεραιας - μπλουτουθ (περιπου 100ευρεους):O

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το αγόρασα και άρχισε τα προβλήματα. Παίζει χαμηλά χτυπάει χαμηλά, οι φωτο κάποιες δεν τις ανοίγει τρελάθηκα θα ζητήσω αλλάγή !!!! με άλλο. Τι να κάνω μου είπαν τρομερό και άλλες βλακείες. Εγώ είχα το κ750i μιά χαρά τηλέφωνο. Παίζει μουσική πιό δυνατά, οι κλήσεις πιο δυνατά, από το w810i. Walkman λένε. Εβγαλα και φωτό καμία σχεση σε ποιότητα με το κ750ι. Τι να κάνω παιδιά ξενέρωσα αφάνταστα. Δεύτερη μέρα το έχω και θέλω να το δώσω πίσω. Αν δεν μου το αλλάξουν θα το βάλω αγγελία. Είναι δυνατόν ένα καινούργιο τηλέφωνο να είναι χειρότερο απο το παλιό που έχω?. Α το update δηλ. η έκδοση λογισμικού που έχει είναι η CXC 1250316 R4EA031.Πιστεύω να είναι η τελευταία πέστε μου.
Link to comment
Share on other sites

Το ότι έχει χαμηλό ηχείο και κατά συνέπεια παίζει χαμηλά στα τραγούδια και όταν χτυπάει είναι γενικότερο πρόβλημα του μοντέλου, δε φταίει η συσκευή σου.Δοκίμασε να πειράξεις τον ισοσταθμιστή,εγώ ανέβασα λίγο όλες τις μπάρες και βελτιώθηκε η ένταση χωρις να χάνει σε ποιότητα ήχου.Με τις φωτογραφίες δεν κατάλαβα τί εννοείς ότι δεν τις ανοίγει.Πάντως IMO έχει πολύ καλή κάμερα.Νομίζω η έκδοση που λες είναι η τελευταία,τουλάχιστον στο δικό μου που το πήρα πριν μια βδομάδα απ'το service αυτή μου έβαλαν.Ψάξτο λιγάκι το κινητό+θα δεις ότι είναι όντως πολύ καλό.Ελπίζω να βοήθησα!
It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως όταν δεν μπορεί να ανοίξει μια φωτογραφία σημαίνει ότι αυτή είναι πολύ μεγάλη (τουλάχιστον αυτό γινόταν με το Κ700).
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις τραβήξει μια φωτογραφία με το ίδιο το κινητό αποκλείεται να μην την ανοίγει.Αν τώρα την έχεις περάσει από τον υπολογιστή και είναι σε τεράστια ανάλυση (πάντα σχετικά με το κινητό) τότε πιστεύω είναι λογικό να μην την ανοίγει και να κολλάει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, σκέφτομαι να πάρω το W810 και θέλω να ρώτησω τι παίζει με το ΛΕΥΚΟ χρώμα, αν ύπαρχει και που.

 

Yπαρχει εδω.

http://www.eml.gr/files/images/products/%CE%A4%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/10.00.01.084_lr.gif

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειναι απαιχτη τιμη, να φανταστεις οτι εγω το πηρα με συνδεση το καλοκαιρι στα 250.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό κάνει αυτό το Πλαίσιο; Με τις τιμές παίζει; Πριν δυο εμδομάδες περίπου το είχε 284. Το πήγε στα 259 και μετά από μια ώρα το κατεβάζει στα 249. Μετά από μερικές μέρες το ξανά πήγε στα 284. Τώρα ξανά 249!

 

Ζαλίστηκα! :wacko:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

ναι πατα την διαιση για3 δευτερα

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το τσιμπισα στα 249 ευρω !!! απο το πλαισιο , εχει μεσα και 512 μνημη, στερεο ακουστικα (χρωμα μαυρο) , τελικα δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα με την ενταση ηχου κλησεις , ενταξυ ειναι . λεπτομεριες θα ποσταρω αργοτερα.

 

Ακου 249 ευρω

Και το πειρα πριν 10 μερες απο τον οτε 320 :cry: :cry:

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...