Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΥΘΗΚΕ.............ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.

 

Για πες:) :) ...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους.

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το κινητό.Ενώ βάζω κανονικά το ξυπνητήρι να χτυπάει το πρώι αυτό δεν χτυπάει καθόλου (μερικές φορές μόνο).

Και κάτι άλλο που παρατήρησα χτες είναι ότι όταν κλείνω το κινητό το βράδυ το πρωί μερικές φορές δεν λέει να ανοίξει αν δεν βγάλω τη μπαταριά οπότε μετά ανοίγει κανονικά.

Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

nokia 6270 i 6280 i ericsson w 810?????????

poia einai ta pleonektimata kai meionektimata kathe siskevis apo tin alli?

eimai xronia xristis kiniton Nokia.ti na paro?

 

κι εγώ ήμουν ανάμεσα σε αυτά τα τρία... κι εγώ χρόνια χρήστης κινητών nokia.το 6270 κατα τη γνωμη μου μην το σκεφτεσαι καν γιατι ειναι αρκετα μεγάλο. το 6280 ειναι παρα πολυ όμορφο και οταν πηγα να αγορασω κινητό πραγματικά δεν ήξερα ποιο να διαλέξω 6280 ή w810i? τελικά πήρα το w810i και δεν το εχω μετανιωσει καθόλου. ειναι πραγματικά πολύ καλό και ομορφο και γενικά πιστεύω οτι έκανα την καλύτερη επιλογή κι ας μην είχα ποτέ ericsson. παρτο και δεν θα το μετανιώσεις!!!

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ ήμουν ανάμεσα σε αυτά τα τρία... κι εγώ χρόνια χρήστης κινητών nokia.το 6270 κατα τη γνωμη μου μην το σκεφτεσαι καν γιατι ειναι αρκετα μεγάλο. το 6280 ειναι παρα πολυ όμορφο και οταν πηγα να αγορασω κινητό πραγματικά δεν ήξερα ποιο να διαλέξω 6280 ή w810i? τελικά πήρα το w810i και δεν το εχω μετανιωσει καθόλου. ειναι πραγματικά πολύ καλό και ομορφο και γενικά πιστεύω οτι έκανα την καλύτερη επιλογή κι ας μην είχα ποτέ ericsson. παρτο και δεν θα το μετανιώσεις!!!

Γενικά και τα Nokia είναι πολύ καλά τηλέφωνα και με πολλές δυνατότητες,αλλά επειδή παλιά δούλευα σαν τεχνικός στα κινητά τα Nokia 6270 και 6270 έχουν πολλά προβλήματα με το πορτάκι τους και θέλει μεγάλυ προσοχή.

Γενικά πάντα προτιμούσα τηλέφωνα χωρίς πορτάκι ή σπαστά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις>Κλήσεις>Διαχείρηση Κλήσεων>Αποδοχή Κλήσ.>Μόνο από λιστ.,εδώ λοιπόν υποθέτω θα μπορείς να συνθέσεις μια λίστα από τις Επαφές σου και να δέχεσαι κλήσεις μόνο από αυτές αποκλείοντας την ενοχλητική:) ,ή πιο ακραία μπορείς να επιλέξεις και την Μη Αποδοχή κλήσεων από ΚΑΝΕΝΑΝ(λίγο τραβηγμένο αυτό),δοκίμασε το;)

 

Αυτό που λες είναι μεν σωστό αλλά όχι ιδιαίτερα πρακτικό για δυο λόγους. Πρώτον γιατί η λίστα παίρνει έναν συγκεκριμένο αριθμό τηλεφώνων, μέχρι 20 αν θυμάμαι καλά. Αν ο τηλεφωνικός σου κατάλογος είναι μεγαλύτερος τότε δεν μπορείς να τους συμπεριλάβεις όλους.

 

Αν υποθέσουμε ότι δεν υπάρχει αριθμητικός περιορισμός τότε αν έχεις έναν τεράστιο τηλεφωνικό κατάλογο θα πρέπει να κάτσεις να προσθέσεις όλα αυτά τα νούμερα! :wacko: :blink:

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει κάποια πιο καλή λύση όπως στα smartphone που υπάρχει ένα πρόγραμμα που σου φράζει τις κλήσεις που εσύ του λες.

 

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το κινητό.Ενώ βάζω κανονικά το ξυπνητήρι να χτυπάει το πρώι αυτό δεν χτυπάει καθόλου (μερικές φορές μόνο).

Και κάτι άλλο που παρατήρησα χτες είναι ότι όταν κλείνω το κινητό το βράδυ το πρωί μερικές φορές δεν λέει να ανοίξει αν δεν βγάλω τη μπαταριά οπότε μετά ανοίγει κανονικά.

Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει?

 

Το έχω πάθει κι εγώ αυτό με το ξυπνητήρι και αρχικά νόμισα ότι απλά δεν το άκουσα. Μήπως όταν το κλείνεις η μπαταρία είναι λίγο φορτισμένη ή μήπως το αφήνεις σε επαφή με κάτι κρύο; (το πάτωμα πχ). Αυτό εξηγεί και το γιατί δεν χτυπάει το ξυπνητήρι και το γιατί δεν ανοίγει το πρωί.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει κι εγώ αυτό με το ξυπνητήρι και αρχικά νόμισα ότι απλά δεν το άκουσα. Μήπως όταν το κλείνεις η μπαταρία είναι λίγο φορτισμένη ή μήπως το αφήνεις σε επαφή με κάτι κρύο; (το πάτωμα πχ). Αυτό εξηγεί και το γιατί δεν χτυπάει το ξυπνητήρι και το γιατί δεν ανοίγει το πρωί.

Και εγώ νόμιζα ότι δεν το άκουγα.

Αλλά δεν το βάζω στο πάτωμα, το αφήνω πάνω στο κουτί από τον υπολογιστή που είναι δίπλα στο κρεβάτι μου.

Η μπαταρία είναι περίπου στο 10% όταν το κλείνω.Δεν την αφήνω το βράδυ να πέσει παρακάτω.

Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχει το "κρύο" που αναφέρεις.:confused:

Θα δοκιμάσω από βδομάδα τώρα να το αφήνω πάνω στο γραφείο.

Γιατί όποτε δεν το ακούω ξυπνάω από συνίθεια αλλά είναι 5 λεπτά πριν την ώρα που πρέπει να φύγω για δουλειά και τρέχω πανικόβλητος.άντε να πλυθείς να φας κάτι και τα σχετικά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ νόμιζα ότι δεν το άκουγα.

Αλλά δεν το βάζω στο πάτωμα, το αφήνω πάνω στο κουτί από τον υπολογιστή που είναι δίπλα στο κρεβάτι μου.

Η μπαταρία είναι περίπου στο 10% όταν το κλείνω.Δεν την αφήνω το βράδυ να πέσει παρακάτω.

Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχει το "κρύο" που αναφέρεις.:confused:

Θα δοκιμάσω από βδομάδα τώρα να το αφήνω πάνω στο γραφείο.

Γιατί όποτε δεν το ακούω ξυπνάω από συνίθεια αλλά είναι 5 λεπτά πριν την ώρα που πρέπει να φύγω για δουλειά και τρέχω πανικόβλητος.άντε να πλυθείς να φας κάτι και τα σχετικά.

 

Κοίτα, υπάρχει μια περίπτωση να μην το ακούς.Ακόμα και μπαταρία να μην είχε το κινητό καθόλου, η αφύπνιση δουλεύει κανονικά.Δοκίμασε να το τσεκάρεις στην διάρκεια της μέρας, που δεν θα κοιμάσαι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει με το πορτάκι;;;Καταφέρατε να το ανοίξετε;;

 

Εγώ τα κατάφερα μετά από πολλή προσπάθεια:mad:

 

Από την πολλή πίεση όμως τώρα το κινητάκι τρίζει και με έχει εκνευρίσει. Από ότι κατάλαβα κάτι παίζει με την μπαταρία γιατί όταν τελικά κατάφερα να το ανοίξω η μπαταρία έχει κάνει κάτι σαν βαθουλωματάκια σε συγκεκριμένα σημεία.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, υπάρχει μια περίπτωση να μην το ακούς.Ακόμα και μπαταρία να μην είχε το κινητό καθόλου, η αφύπνιση δουλεύει κανονικά.Δοκίμασε να το τσεκάρεις στην διάρκεια της μέρας, που δεν θα κοιμάσαι.

Όταν είναι και χτυπάει ακούγεται κανονικά.Απλά μερικές φορές δεν χτυπάει καθόλου.Γιατί έτσι του ********:mad: :mad: και έπειτα εγώ τρέχω και δεν φτάνω για να παω στη δουλειά στην ώρα μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες είναι μεν σωστό αλλά όχι ιδιαίτερα πρακτικό για δυο λόγους. Πρώτον γιατί η λίστα παίρνει έναν συγκεκριμένο αριθμό τηλεφώνων, μέχρι 20 αν θυμάμαι καλά. Αν ο τηλεφωνικός σου κατάλογος είναι μεγαλύτερος τότε δεν μπορείς να τους συμπεριλάβεις όλους.

 

Αν υποθέσουμε ότι δεν υπάρχει αριθμητικός περιορισμός τότε αν έχεις έναν τεράστιο τηλεφωνικό κατάλογο θα πρέπει να κάτσεις να προσθέσεις όλα αυτά τα νούμερα! :wacko: :blink:

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει κάποια πιο καλή λύση όπως στα smartphone που υπάρχει ένα πρόγραμμα που σου φράζει τις κλήσεις που εσύ του λες.

 

Σίγουρα ένα blacklist app. θα ήταν just perfect,αλλά εδώ ξέρω ότι δε παίζει:( ,γιαυτό και απάντησα σε μια εύκολη ερώτηση με μια δύσκολη/περίπλοκη απάντηση,μια πιο εύκολη λύση είναι να στείλεις τον/την ενοχλητικό/ή καλούντα στο δι:Xολο;)

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις>Κλήσεις>Διαχείρηση Κλήσεων>Αποδοχή Κλήσ.>Μόνο από λιστ.,εδώ λοιπόν υποθέτω θα μπορείς να συνθέσεις μια λίστα από τις Επαφές σου και να δέχεσαι κλήσεις μόνο από αυτές αποκλείοντας την ενοχλητική:) ,ή πιο ακραία μπορείς να επιλέξεις και την Μη Αποδοχή κλήσεων από ΚΑΝΕΝΑΝ(λίγο τραβηγμένο αυτό),δοκίμασε το;)

 

σευχαριστω πολυ φιλαρακι!Με σωζεις!!!!Να σαι καλα;) :ninja: :ninja: :shifty:

ειναι κακο και αδικο,μας κλεινουν το σκυλαδικο
Link to comment
Share on other sites

σευχαριστω πολυ φιλαρακι!Με σωζεις!!!!Να σαι καλα;) :ninja: :ninja: :shifty:

 

Νομίζω σε αυτή την περίπτωση απλά στις ανεπιθύμητες κλήσεις το τηλ. δεν κουδουνίζει.Αλλά τις δέχεται.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πριν άπο ένα μήνα πήγα το κίνητό μου(W 810) στο service της sony ericsson στη Πάτρα για να αντικαταστήσουν τον κονέκτορα και για αναβάθμηση,μέτα την αναβάθμηση το κινήτο δεν ανοιγέ και έτσι το έστειλαν στα κεντρικά στην Αθήνα για έλεγχο.Οι τεχνικοί της Αθήνας διαπίστωσαν οτι η συσκευή πρέπει να αντικατασταθεί αλλά λόγω έλειψης συσκευών ακόμα να μου στείλουν την καινούργια συσκευή.Τούς έχω πάρει αρκετές φορές τηλέφωνο και ολο το ίδιο πράγμα μου λένε ότι "περιμένουν την παραλαβεί των συσκευών από το εξωτερικό". Μήπως με δουλεύουν; Είμαι σε απόγνωση,εάν μέχρι τα μέσα της επόμενης εβδομάδας δεν μου εχουν δώσει το κινητό θα κινηθώ δικαστικός.Το ωραίο της υπόθεσης είναι οτι οι τεχνικοί του service της Πάτρας το χάλασαν:mad !
Link to comment
Share on other sites

Για πες:) :) ...

 

Λοιπόν αυτό που χρηαζόμαστε είναι το i tunes (εγώ χρησιμοποίησα την version 4.1.1.54 ΄΄εχει βγεί νεότερη αλλάδε δεν την έχω δοκιμάσει)και κάνουμε τα εξής:

 

1. Γράφουμε τα ID TAG των κομματιών με τη βοήθεια ενός προγράμματος ή καλύτερα μέσο των windows κάνοντας δεξί κλικ στο κομμάτι--->σύνοψη---->για προχωρημένους.Αυτά που μας ενδιαφέρουν είναι το όνομα του καλλιτέχνη και του album καθώσ και ο τίτλος του κομματιούχωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μπορύμε να γράψουμε και τις άλλες πληροφορίες όπως έτοσ κ.λ.π. ωστόσο το w810 δεν τα εμφανίζει αυτα.

 

2. Ανοίγουμε το i tunes πατάμε add fill to library αν θέλουμε να βάλλουμε ένα ένα τα τραγούδια αλλιώς add folder to library αν θέλουμε να βάλλουμε ολόκληρο φάκερο που περιέχει τραγούδια.

 

3.Το σηματνικότερο σημείο τώρα.Αφού τα επιλέξουμε όλα πατάμε advanced ----> convert ID3 TAGS------>KLIKAROUME TO KOUTAKI:ID 3 tag version και δίπλα επιλέγουμε v2.3---->μετά οκ

 

4.Περνάμε τα files αυτά στο disc2phone και μετα στο κινητό και.........ΈΤΟΙΜΑ!!!!!!!!

 

Επειδή δεν έχω καθόλου χρόνο....(3 μέρες μου πήρε να βρώ τη λύση)θα ήθελα να μου πήτε αποτελέσματα με το καινούργιο itunes

καθώς και αποτελέσματα αμα κάνουμε convert σε άλλη version id(όχι την 2,3)

και τέλος αποτελέσματα άμα δεν περάσουμε τα τραγούδια με το disc2phone.

Aς δοκιμάσει κάποιος αυτά και να μου πει λίγο γρήγορα.....

Πάντως με τον τρόπο που σας είπ[α δουλεύει άπογα.Δεν είχα ούτε ένα πρόβλημα!!!

:lol: :lol:

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μόλις χθες πήρα κι εγώ το w810 και ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος.Εχω μια ερώτηση όμως, υπάρχει δυνατότητα να μην λειτουργεί η δόνηση κατά την περιήγηση στο μενού;

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μόλις χθες πήρα κι εγώ το w810 και ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος.Εχω μια ερώτηση όμως, υπάρχει δυνατότητα να μην λειτουργεί η δόνηση κατά την περιήγηση στο μενού;

 

Η δόνηση είναι χαρακτηριστικό των flash themes εκ των οποίων έχεις διαλέξει κάποιο εσύ(Orbit,Emerge,Equalizer),αν βάλεις το Walkman ή οποιδήποτε άλλο δεν θα δονείται;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. 2 ερωτήσεις!!

οι εφαρμογές για k750 δουλεύουν και σε w810?

ξέρει κανείς κάποιο πρόγραμμα για καταγραφή/στατιστικά κατανάλωσης βενζίνης για w810??

είναι το μόνο που μου έχει λείψει από το P900 μου (είχα το fuel manager)! :P :P

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. 2 ερωτήσεις!!

οι εφαρμογές για k750 δουλεύουν και σε w810?

ξέρει κανείς κάποιο πρόγραμμα για καταγραφή/στατιστικά κατανάλωσης βενζίνης για w810??

είναι το μόνο που μου έχει λείψει από το P900 μου (είχα το fuel manager)! :P :P

ολες δουλευουν κανονικα,ακομη και τα θεματα φορτωνονται!

τετοια εφαρμογη πρωτη φορα την ακουω! :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι περίπου στο 10% όταν το κλείνω.Δεν την αφήνω το βράδυ να πέσει παρακάτω.

Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχει το "κρύο" που αναφέρεις.:confused:

 

Η μπαταρία σου, όπως ξέρεις, δεν είναι τίποτα άλλο από ένα στοιχείο που αποθηκεύει χημική ενέργεια και την μετατρέπει σε ηλεκτρική. Το κακό με τις χημικές αντιδράσεις είναι ότι σε χαμηλές θερμοκρασίες δεν αποδίδουν (όπως συμβαίνει με τις μπαταρίες των αυτοκινήτων το χειμώνα).

 

Βέβαια σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογεί το να μην χτυπάει αλλά λέμε τώρα...

 

ξέρει κανείς κάποιο πρόγραμμα για καταγραφή/στατιστικά κατανάλωσης βενζίνης για w810??

είναι το μόνο που μου έχει λείψει από το P900 μου (είχα το fuel manager)! :P :P

 

Υπάρχει ένα προγραμματάκι που μοιάζει με Excel. Ίσως σε βοηθήσει να κάνεις αυτό που θες. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μόλις διαπίστωσα κάτι το οποίο με έχει εκνευρίσει πάρα πολύ:mad:

Καλά ρε παιδιά όταν στέλνουμε μήνυμα με ελληνικούς χαρακτήρες μπορούμε να γράψουμε μόνο μέχρι 70 γράμματα; Δηλαδή για να στείλουμε ένα ολόκληρο μήνυμα (140 γράμματα) πρέπει να χρεωνόμαστε διπλά;

 

Ε όχι, απολύτως απαράδεκτο!!!

 

Αυτό το έκανε το παλιό μου κινητό που ήταν αρχαίο και ένας από τους λόγους που το άλλαξά ήταν και αυτός. Αγόρασα το w810 και δεν μπήκα καν στον κόπο να ρωτήσω αν υποστηρίζει full μήνυμα με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί πίστευα ότι αυτά ανήκουν στο παρελθόν. Δεν μπορεί, σκέφτομαι, ένα κινητό με τα χαρακτηριστικά του w810 να έχει τέτοιο κουσούρι.

 

Πάω να στείλω το πρωί λοιπόν ένα μηνυματάκι και τι διαπιστώνω; Ω ναι και το w810 δεν υποστηρίζει full μήνυμα με ελληνικούς χαρακτήρες... Έτσι λοιπόν εγώ ο βλάκας κάθε φορά που θέλω να στείλω ένα μήνυμα έχω τις εξής επολογές:

 

1) Να συμπιέσω όσο γίνεται το γραπτό λόγο μου,

2) να γράψω το μήνυμα με greeklish χαρακτήρες,

3) να πάρω τον άλλο τηλέφωνο αντί να του στείλω μήνυμα ή

4) να μη σκέφτομαι τίποτα από τα παραπάνω και να κάνω τζίρο στην cosmote.

 

 

Ντροπή και αίσχος

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησε τους Εθνικούς Χαρακτήρες στο κινητό σου (θα το βρεις στις επιλογές των μηνυμάτων) και θα μπορείς να στέλνεις 160 χαρακτήρες χωρίς να κάνεις περικοπές στο λόγο σου και στη τσέπη σου! ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησε τους Εθνικούς Χαρακτήρες στο κινητό σου (θα το βρεις στις επιλογές των μηνυμάτων) και θα μπορείς να στέλνεις 160 χαρακτήρες χωρίς να κάνεις περικοπές στο λόγο σου και στη τσέπη σου! ;)

 

Ακούγεται πολύ ενδιαφέρον αυτό που λες ZXR...:) Θα σου ήταν εύκολο να μου υποδείξεις την ακριβή διαδρομή που πρέπει να ακολουθήσω για να απενεργοποιήσω τους εθνικούς χαρακτήρες, γιατί δε βρίσκω κάποια σχετική επιλογή; :O

Link to comment
Share on other sites

Ακούγεται πολύ ενδιαφέρον αυτό που λες ZXR...:) Θα σου ήταν εύκολο να μου υποδείξεις την ακριβή διαδρομή που πρέπει να ακολουθήσω για να απενεργοποιήσω τους εθνικούς χαρακτήρες, γιατί δε βρίσκω κάποια σχετική επιλογή; :O

 

Μενού->Μηνύματα->Νέο μήνυμα->SMS->Πρόσθετ.->Εθνικοί χαρακτ.->Μη ενεργό

 

Για να κάνεις τα παραπάνω να έχεις Γλώσσα γραφ. Ελληνικά!!

Προστατέψτε το περιβάλλον.

 

Μηδενική ανοχή στο παθητικό κάπνισμα!

Link to comment
Share on other sites

Ακούγεται πολύ ενδιαφέρον αυτό που λες ZXR...:) Θα σου ήταν εύκολο να μου υποδείξεις την ακριβή διαδρομή που πρέπει να ακολουθήσω για να απενεργοποιήσω τους εθνικούς χαρακτήρες, γιατί δε βρίσκω κάποια σχετική επιλογή; :O

Μπαίνεις να γράψεις καινούριο μήνυμα και πατάς επιλογές>εθνικοί χαρακτήρες>μη ενεργό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...