Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Geia kai xara

exw edw kai ena xrono to w810 kai mou exei parousiasei kanena problima.

dyskoleuomai sto na trabixw fotografies, to kinito tis perissoteres fores estiazei kai meta otan patas to koumpi mexri katw den trabaei foto. Spania ta katafernw, mallon apo tixi. den exw entopisei na einai problima stin epafi tou koumpiou kathws prospathisa me diaforous tropous na to piesw. Exw kanei episeis oles tis anabathmiseis tou kinitou mesw tou ericsson update.

To pronlima einai oti den mporei na trabizei kai foto apo allo koumpi, na to rithmiseis px sto kentriko play pou exei.

Yparxei kaneis pou na exei antimetwpisei to idio problima kai na to elyse?

Thanks a lot:!:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδιά γιατί δεν μου βγάζει τις κλίσεις ταξηνομημένες από την νεώτερη στην παλιότερη? (της βγάζει ταξινομημένες κατα όνομα νομίζω)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Μόλις το ψώνισα κ είμαι πολύ ενθουσιασμένος :)

 

Πως βγάζω το GPRS όμως; δε θέλω να είναι συνέχεια ενεργοποιημένο...

 

χα! Το βρήκα!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

καλοταξιδο mclound :P

Χα! Τι γ@μ@τη ευχή!!!!

 

Ευχαριστώ φίλος!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετώπιζα παρόμοιο πρόβλημα. Εχει επιλυθεί -τουλάχιστον προσωρινά- με την ενεργοποίηση της κοντινής λήψης από το μενού της φωτογραφικής μηχανής.

 

Ελπίζω να σε βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, αλήθεια η πρώτη φόρτιση πόση ώρα να γίνει;

 

1) ξέρετε αν έχει RSS Reader;

 

2) πως βλέπω την έκδοση του SW;

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, αλήθεια η πρώτη φόρτιση πόση ώρα να γίνει;

 

1) ξέρετε αν έχει RSS Reader;

 

2) πως βλέπω την έκδοση του SW;

 

Την πρώτη και δεύτερη φορά, θα κάνεις μια πλήρη φόρτιση 4 ωρών.

 

Ερ.1) Δεν ξέρω.

 

Ερ.2) Μενού - Ρυθμίσεις - Update Service - Έκδοση λογισμικού

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ καιρο, ειπα να ρωτησω τα βασικα!! δεν ειχαν απαντηθει...

 

Με ποιο προγραμμα μπορω να flashαρω*?? ποιο αρχειο? (οτι πιο τελευταιο θα ταν καλυτερα:rolleyes: ) και πως μπορω να περασω τα θεματα crystal**(?)Και να μ δωσετε καποια site να τα κατεβασω!

 

 

 

*θα ηθελα 1 site για να περασω αλλο λογισμικο

αλλο site για να κανω αναβαθμιση. ( στο κινητο )

 

**εννοωντας κατι θεματα τα οποια δεν ειναι κλασικα, αλλα γυριζουν τα εικονιδια, και ειναι αλλιως διαταγμενα τα εικονιδια!!

 

αν μπορουσε καποιος να μ δωσει αναλυτικα τις πληροφοριες που ζητω, θα μ ηταν ευγνωμον!

ευχαριστω!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Geia kai xara

exw edw kai ena xrono to w810 kai mou exei parousiasei kanena problima.

dyskoleuomai sto na trabixw fotografies, to kinito tis perissoteres fores estiazei kai meta otan patas to koumpi mexri katw den trabaei foto. Spania ta katafernw, mallon apo tixi. den exw entopisei na einai problima stin epafi tou koumpiou kathws prospathisa me diaforous tropous na to piesw. Exw kanei episeis oles tis anabathmiseis tou kinitou mesw tou ericsson update.

To pronlima einai oti den mporei na trabizei kai foto apo allo koumpi, na to rithmiseis px sto kentriko play pou exei.

Yparxei kaneis pou na exei antimetwpisei to idio problima kai na to elyse?

Thanks a lot:!:

 

Ειχα κι εγω αυτο το προβλημα αλλα μετα απο λιγο καιρο εφτιαξε μονο του.Δν ξερω τι μπορει να φταιει.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα κι εγω αυτο το προβλημα αλλα μετα απο λιγο καιρο εφτιαξε μονο του.Δν ξερω τι μπορει να φταιει.

 

to pio logiko ine na ftei to i membrani pliktrologiou,to pliktro tis cameras exi 2 epafes i mia fia to focus ke i defteri gia na trabai foto,

ean ine entos eggiisi stilto se tha sto kalipsoune dorean!!!

Link to comment
Share on other sites

fantom φιλε, καποιος πρεπει να μας απαντησει!! βλεπω, θα ναι ολοι διακοπες!!:lol::p

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα 2 με επιδοτηση k810ι.Απο οτι μου ειπαν εχουν στην wind 310 ευρω.Εγω λεω να τα δωσω στο κουτι τους 270 το καθενα.Καλα δεν ειναι?:)
Link to comment
Share on other sites

Ειχα κι εγω αυτο το προβλημα αλλα μετα απο λιγο καιρο εφτιαξε μονο του.Δν ξερω τι μπορει να φταιει.

Ακριβως το ιδιο επαθα και εγω στο W800 που ειχα.

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα 2 με επιδοτηση k810ι.Απο οτι μου ειπαν εχουν στην wind 310 ευρω.Εγω λεω να τα δωσω στο κουτι τους 270 το καθενα.Καλα δεν ειναι?:)

Στην wind μπορει να εχουν τοσα χρηματα αλλα στα μαγαζια το βρισκεις στα 280 ευρο.επισης εδω ειναι για sony ericsson w810i και οχι για k810i :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην wind μπορει να εχουν τοσα χρηματα αλλα στα μαγαζια το βρισκεις στα 280 ευρο.επισης εδω ειναι για sony ericsson w810i και οχι για k810i :)

 

και ποσο να τα δωσω ωστε να ειναι καλη τιμη?

Link to comment
Share on other sites

και ποσο να τα δωσω ωστε να ειναι καλη τιμη?

Δεν ξερω! εγω παντως αν το ηθελα να το ξεφορτωθω θα το "σκοτωνα" 250 ευρο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι λιγο ακυρο . γιατι κατι τραγουδια που βαζω στο walkman ( συνηθως ελληνικα ) αντι τον τιτλο τους βγαζει κατι κινεζικα ? ανω στο φακελο " Ήχοι " το βλεπω μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει κανα προγραμμα για pc που να μπορώ να μεταφερω ολα τα sms απο ένα παλιο Sharp GX17 και να τα περασω στο SE W810.

γνωριζει κανεις κατι??

σας ευχαριστω ολους

 

P.S:Το my phone explorer απο οτι ειδα στην τελευταια εκδοση του υποστηριζει μυνηματα απο nokia και siemens αλλα απο sharp τιποτα.

Μη Δεχτείς Να Οριοθετήσεις Τα Όνειρά Σου Στο Πλαίσιο Του Εφικτού
Link to comment
Share on other sites

Για το πως θα περάσεις τα μηνύματα από το sharp στο pc, μάλλον θα πρέπει να ρωτήσεις στο σχετικό θέμα για το sharp . Αν και χλωμό το βλέπω να γίνεται κάτι με το GX17. Αν τα στείλεις στο pc μετά είναι εύκολα τα πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

φιλε geofil τα πραγματα ειναι πιο δυσκολα.

το να τα περασω απο το GX17 στο pc ειναι ευκολο.με την εφαρμογη που εχει η sharp. αλλα τα περναει ως rtf.

το rtf τωρα ειναι δυσκολο να το περασεις στο w810.

εγω δουλευω το my phone explorer για να περναω διαφορα στο κινητο, και αυτο δυστυχως τα rtf δεν τα περναει στο κινητο, δεχεται μονο αρχεια τυπου csv,xml,html,sms για να τα κανει import στο κινητο.

επισης αν ανοιξεις το rtf και κανεις copy το μυνημα και ανοιξεις και ενα πχ csv και κανεις paste το μυνημα και μετα πας να κανεις import αυτο το csv (για να ξεγελασεις και καλα το myphoneexplorer) το καταλαβαινει και δε το περναει. Αυτο γινεται γιατι μεσα στα csv,xml,html,sms εκτος απο το μυνημα υπαρχει και το pdu string το οποιο ειναι το μυνημα σε μια αλλη μορφη, αν λοιπον δεν υπαρχει αυτο τοτε δε το παιρναει.

πιθανοτατα μπερδευτηκατε οσοι δε το χετε συναντησει.

το ζουμι ειναι οτι δε τα περναει.

επισης εχουν δοκιμαστει περα απο το myphonexplorer και αλλα proggiez οπως το mobile master και το float's mobile agent αλλα και τα δυο υστερουν του Myphoneexplorer και επισης δεν μπορουν να κανουν κατι για το θεμα.

Μη Δεχτείς Να Οριοθετήσεις Τα Όνειρά Σου Στο Πλαίσιο Του Εφικτού
Link to comment
Share on other sites

το πηρα και γω γιατι μ αρεσει τρελα!χρονια πολλα κιολας!αλλα οπως ειπε πιο πανω ενα παιδι...αν εχω ελληνικα tags τοτε γιατι μου τα βγαζει αλλαμπουρνεζικα?ξερω οτι ειναι η κωδικοποιηση...πως θα το κανω να τ βγαζει ελληνικα?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

παιδια το εβαλα να κανει αναβαθμηση και εδω κια μια ωρα εχει παει στο 100%και μου λεει να μν το βγαλω...τι να κανω?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...