Jump to content

Vodafone Shops - Ειστε ευχαριστημενοι;


DJ_TEO
 Κοινοποίηση

Vodafone Shops - Ειστε ευχαριστημενοι ?  

336 members have voted

  1. 1. Vodafone Shops - Ειστε ευχαριστημενοι ?

    • ΝΑΙ
      162
    • ΟΧΙ
      174


Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Παραμονή Χριστουγέννων πάω στο Vodafone Shop της Φωκίωνος Νέγρη στην Κυψέλη για αναβάθμιση συσκευής μιας και η παλιά μου χάλασε και ήμουν χωρίς κινητό.Αφού περίμενα αρκετά και ενώ είχαν την συσκευή μου είπαν να πάω την άλλη μέρα γιατί δεν δούλευε το φωτοτυπικό τους και δεν μπορούσαν να βγάλουν φωτοτυπία την ταυτότητα. Το κατάπια. Πήγα την άλλη μέρα μεσημεράκι (για να τους αφήσω και λίγο χρόνο) και άκουσα το εξής τρομερό. Επειδή λέει το φωτοτυπικό τους ξαναχάλασε (!!!!!) θα έπρεπε να πάω εγώ να βγάλω φωτοτυπία μόνος μου την ταυτότητα!!!! Τους χαιρέτησα αμέσως και δεν είδα να έπαθαν και κάτι τρομερό που έχασαν έναν πελάτη. Όταν τους ρώτησα πως είναι δυνατόν να χάλασε και πάλι το μηχάνημα τους και ότι δεν τους πολυπιστεύω ούτε καν μου είπαν μια δικαιολογία. Τελικά την αναβάθμιση την έκανα στο κατάστημα της Πλατείας Αμερικής όπου οι υπάλληλοι ήταν εξυπηρετικότατοι. Το περιστατικό με το κατάστημα της Φωκίωνος Νέγρη θα το αναφέρω και στην Vodafone γιατί φίλοι, τα λεφτά μας δίνουμε. Και όπως εγώ στην δουλειά μου θέλω να είμαι σωστός, το ίδιο απαιτώ και από τους άλλους. Αυτά και συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 181
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

TEO xairomai pou evale enas alexandroupolitis ayti ti dimoskopisi!!!

 

giati fantazomai 3ereis ti symvainei edo!!!

kai sta dyo oi ypalliloi den 3exorizoun ta nokia apta siemens!!!

 

toulaxiston sto ena, to pio kainourgio oi kopeles einai eygenikes!!!

 

ego etyxe na pao sto palio gia ena provlima pou me apasxolei(sxetiko thread yparxei) kai o ypallilos triti proi mou eipe ela to savvato kai me eironeyotan kiolas!!!!

 

ante geia re!

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

TEO xairomai pou evale enas alexandroupolitis ayti ti dimoskopisi!!!

 

giati fantazomai 3ereis ti symvainei edo!!!

kai sta dyo oi ypalliloi den 3exorizoun ta nokia apta siemens!!!

 

toulaxiston sto ena, to pio kainourgio oi kopeles einai eygenikes!!!

 

ego etyxe na pao sto palio gia ena provlima pou me apasxolei(sxetiko thread yparxei) kai o ypallilos triti proi mou eipe ela to savvato kai me eironeyotan kiolas!!!!

 

ante geia re!

 

 

Ποιο παλιο? αυτο που ειναι απεναντι απο τις κεντρικες και παραδιπλα στον Γερμανο?

 

Εγω τις δικαιολογω εν μερει... Δουλιτσα ψαχνουν και εναν ψορομισθο! Τις εκμεταλλευονται και οι λατρεμενοι φιλοι καταστηματαρχες αφου τις αλλαζουν καθε 3μηνο για να μη δινουν και αποζημιωση... Ε βεβαιααααα!

 

Εγω ενα σου λεω... Υπομονη φιλε Paulito γιατι η vodafone σαν εταιρια ειναι πραγματικα παρα πολυ καλη και συγκεκριμενα στην ομορφη πολη μας σε ολους τους τομεις..! Μην αλλαξεις δικτυο για τα vf shops! δεν θα βρεις πουθενα καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

ωραια λοιπον! ας επανελθουμε!

παω με την θεια μου να κανουμε διακοπη συμβολαιου...σε καταστημα βονταφον ηλιουπολης...λεει η θεια μου μια διακοπη συμβολαιου μια κοπελια με ενα τουπε λες και τις ειπαμε οτι η φουστα της δεν ειναι ωραια!

μας λεει δεν μπορω να κανω διακοπη...γιατι εχει γινει σε γερμανο το συμβολαιο..παμε στον γερμανο...λεμε θελουμε να κανουμε διακοπη μας λεει οτι θα πρεπει να παμε σε βονταφον γιατι εχει μια παραξενη διαδικασια και οτι δεν θα γινει αμεσα.ξανα παμε στην βονταφον της λεμε οτι μας ειπαν..και λεει η κοπελα "μα σας ειπα! δεν μπορω να κανω διακοπη σε συμβολαια γερμανου" παλι υφακι επεσε..

ενω στο βονταφον στην Β.ολγας που πηγε μπορουσαν να την κανουν...

δεν ξερω αν ειμαι λαθος σχετικα με τις διαδικασιες..αλλα βοντα το ενα βοντα και το αλλο.κι επειτα η δουλεια μας εγινε σε βονταφον!

ακομα και ακυρωσεις βαριουνται να κανουν??

κοπελα μου στην βονταφον δουλευεις...δεν τραγουδας στο REX!

για ακομη μια φορα απαρεδεκτη συμπεριφορα..

Γιατί δεν πήγες μετά να της πεις οτι στο άλλο καταστημα Vodafone έγινε η διακοπή να την φέρεις σε δύσκολη θέση και να μην ξέρει τι να σου απαντήσει... εγω θα το έκανα για να σπάσω πλάκα...

Link to comment
Share on other sites

Σε οσα Vodafone Shop εχω παει σημερα, εχω παρατηρησει το εξης.

Παντου υπαρχουν αγενεις πωλητες, πωλητες που δυσανασχετουν, και που, ασχετα με τι του λες, επιμενουν να σου προωθουν το δικο τους. Ελεος!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε οσα Vodafone Shop εχω παει σημερα, εχω παρατηρησει το εξης.

Παντου υπαρχουν αγενεις πωλητες, πωλητες που δυσανασχετουν, και που, ασχετα με τι του λες, επιμενουν να σου προωθουν το δικο τους. Ελεος!

 

 

κι εσενα αν σε εβαζαν να δουλεψεις σημερα το ιδιο θα εκανες....ολος ο κοσμος να καθεται -των ΦΩΤΩΝ σημερα- κι εσυ να δουλευεις.....:D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μα εγω δε θα εκανα καν αιτηση να δουλεψω σε τετοιου ειδους καταστημα.

Αλλα απο την στιγμη που καποιος αλλος ηδη δουλευει εκει, υποχρεουται να φοραει το χαμογελο του καθε μερα. Anyway.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΒΟΝΤΑΦΟΝ SHOP ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΑΒΑΚΗ

Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΑΝΕΔΕΣΤΑΤΗ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΙΣΠΡΑΞΗΣ , ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥΣ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΟΝΙΜΗ ΒΑΣΗ ΣΤΑ ΤΑΜΕΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΟΤΙ "ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΟΤΙ ΜΙΛΑΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΣΑΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΝΤΕ.."

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ !!!

ΠΗΓΑ ΕΝΑ SONY ERICSSON K300i ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΑΤΙΕΤΑΙ ΤΟ 0 ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ JOISTICK .. Ε ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΗΝ ERICSSON .. ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΤΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ ΣΑΝ ΒΟΝΤΑΦΟΝ 24 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ?

ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΠΕΤΑΩ ΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΕΣΕΙΣ.. ΑΠΑΝΤΗΣΗ ::

ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΛΕΩ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΣΥΣΚΕΥΗ.

ΕΧΑΣΑ ΠΑΣΑ ΙΔΕΑ

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Που λέτε, είμαι στο voda 120 και επισκέυθηκα το κεντρικό κατάστημα της Τσιμισκή να ρωτήσω τι παίζει με τα μεγαλύτερα πρόγραμματα γιατί οι λογαριασμοί μου μου έρχονται γύρω στα € 40. Οι ευγενέστατες υπάλληλοι (γυναίκες οι περισσότερες) για οποιαδήποτε απορία με παρέπεμπαν σε έναν συγκεκριμένο πωλητή. Ο (καταρτισμένος, δε λέω) πωλητής μου πρότεινε να πάρω το voda οικογενειακό 500 με δύο λογαριασμούς και πάγιο γύρω στα €80. Όταν τον ρώτησα τι να το κάνω το οικογενειακό πρόγραμμα μόνος μου, μου απάντησε "ε, δώσε το άλλο νούμερο κάπου αλλού, τόσα λεπτα δωρεάν έχει". Δωρεάν; Με €80; Άκου δωρεαν..

Μετά ρώτησα τι να κάνω με την επιδότηση μου. Μου πρότεινε μόνο πανάκριβες voda live (yuk!) συσκευές. Κι όταν των ρώτησα "κάτι άλλο; κάτι πιο απλό;" μου έδειξε με αγανάκτηση ένα Samsung ZX10 και σταμάτησε να ασχολείται μαζί μου.

Μετά από λίγες μέρες χρειάστηκα ένα καλώδιο διασύνδεσης για το κινητό του πατέρα μου. Πήγα εκεί (βολεύει) και ο ίδιος υπάλληλος επέμενε να πάρω usb BT stick. Εγώ προτιμώ το καλώδιο για λόγους συμβατότητας και ευχρηστίας, και μου λεεί πως εαν πάρω το stick, μόνο με €6 επιπλέον θα μου δώσουν card reader. Μα καλά, μαγαζί είναι ή το μεγάλο παζάρι; Card readers έχω 3 στο σπίτι! Τι να πω..

Link to comment
Share on other sites

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΒΟΝΤΑΦΟΝ SHOP ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΑΒΑΚΗ

Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΑΝΕΔΕΣΤΑΤΗ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΙΣΠΡΑΞΗΣ , ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥΣ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΟΝΙΜΗ ΒΑΣΗ ΣΤΑ ΤΑΜΕΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΟΤΙ "ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΟΤΙ ΜΙΛΑΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΣΑΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΝΤΕ.."

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ !!!

ΠΗΓΑ ΕΝΑ SONY ERICSSON K300i ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΑΤΙΕΤΑΙ ΤΟ 0 ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ JOISTICK .. Ε ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΗΝ ERICSSON .. ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΤΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ ΣΑΝ ΒΟΝΤΑΦΟΝ 24 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ?

ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΠΕΤΑΩ ΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΕΣΕΙΣ.. ΑΠΑΝΤΗΣΗ ::

ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΛΕΩ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΣΥΣΚΕΥΗ.

ΕΧΑΣΑ ΠΑΣΑ ΙΔΕΑ

Μίλησες με την προιστάμενη? Τι σου είπε?

 

Πάντως το ότι σου πρότεινε να το πας στην Sony Ericsson η οποία είναι πολύ κοντά δεν το βρίσκω κακό. Θα το έπερνες σε 1 μέρα, ενώ τώρα στην Mobitel θα κάνει πάνω απο εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Ολοι μας μιλαμε με πωλητες σε καταστηματα αλλα και στα VF SHOP

 

- Ειστε ευχαριστημενοι απο την εξυπηρετηση που παρεχουν οι υπαλληλοι?

 

- Σας δινουν τις πληροφοριες και γενικα αυτο που θελετε να μαθετε?

 

- Πιστευετε οτι εχουν τις απαραιτητες γνωσεις για να παρεχουν σωστες πληροφοριες σε πελατες με περιορισμενες ή εκτεταμενες γνωσεις κινητης τηλεφωνιας?

Όχι δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος. Γι' αυτό προτιμώ να συναλλάσσομαι με τη Vodafone μέσω του e-Care.

Link to comment
Share on other sites

Enas filos moy agorase ena kinhto thlefono apo ena Vodafone Shop toy Hrakleioy.

H dixronh eggyhsh ths syskeyhs isxyei kai sta katasthmata ths etaireias poy edreyoyn sthn Athhna;

Link to comment
Share on other sites

Enas filos moy agorase ena kinhto thlefono apo ena Vodafone Shop toy Hrakleioy.

H dixronh eggyhsh ths syskeyhs isxyei kai sta katasthmata ths etaireias poy edreyoyn sthn Athhna;

Φυσικά! Σε όλη την Ελλάδα ισχύει! Μη σε πω ότι επισήμως πρέπει να ισχύει σε όλη την Ευρωπαϊκή Ένωση!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

λοιπον,καταστημα Δ.συνοικιων.

εχω την εντυπωση οτι τα sharp δεν χτυπανε με mp3 σαν ηχος κλησης.

παμε σε ενα καταστημα και λεμε τι μπορουμε να κανουμε.

μας λενε οτι πρεπει να παει για αναβαθμιση.

-πως μπορουμε να το κανουμε?

-δεν ξερουμε!!!

sharp-vodafone,συνεργασια μηδεν???(0)

τι ειναι αυτα?

αλλα πειτε μου οντως με αναβαθμιση χτυπαει με mp3?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,καταστημα Δ.συνοικιων.

εχω την εντυπωση οτι τα sharp δεν χτυπανε με mp3 σαν ηχος κλησης.

παμε σε ενα καταστημα και λεμε τι μπορουμε να κανουμε.

μας λενε οτι πρεπει να παει για αναβαθμιση.

-πως μπορουμε να το κανουμε?

-δεν ξερουμε!!!

sharp-vodafone,συνεργασια μηδεν???(0)

τι ειναι αυτα?

αλλα πειτε μου οντως με αναβαθμιση χτυπαει με mp3?

 

οχι....vodafone branded rules!

Link to comment
Share on other sites

οχι....vodafone branded rules!

 

 

Φυσικά και rules. Me 703 και 903 δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα mp3.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το Σαββατο το πρωι πέρασα μια βολτα απο το καταστημα της Καλλιθεας (απεναντι απο τον sport fm) για να ρίξω μια ματια σε κανα κινητακι. Μιας και εχω CU σκεφτηκα να κανω μια συνδεση για να κρατησω τον ιδιο αριθμο και να παρω καμια καινουρια συσκευη(για 2η). Οφειλω να ομολογισω οτι η πρωτη εικονα ηταν αρκετα καλη απο την εξυπηρετηση που ειχα απο τους υπαλληλους που εργαζονται εκει. Ευγενικοι εξυπηρετικοι και χαμογελαστοι. Τα πραγματα δυσκολεψαν ομως οταν μιλισα με την προυσταμενη του καταστηματος (αν καταλαβα σωστα) Μια τυπισσα ξυνη (ασε που νομιζε οτι ηταν και γκομεναρα και ειναι ενα αθλιο ξυλαγκουρο) που προσπαθουσε να με πισει να παρω 3G, μυνηματα, παγιο τεραστιο κλπ κλπ. Η τυπισσα ηταν τρελαμενη να πουλησει οσο δυνατον περισσοτερο. Το καλαβαινω οτι σε ενα καταστημα αυτο που θελουν ειναι να πουλησουν αλλα οταν σε πιεζουν με το ζορι πετυχαινουν το αντιθετο αποτελεσμα. Αυτο που ενοχλησε ειναι οτι με περασε για κανα ασχετο. Φαντασου λοιπον τι θα πασαρουν σε ασχετο κοσμακι και σε τιποτα παππουδες και γιαγιαδες. Το αποκορυφωμα ηταν οτι εβαζε τις φωνες στα παιδια που δουλευουν μεσα(με το μαγαζι φουλ στους πελατες). Μιλαμε για πολυ ξεφτιλα. Μεσα στην τσιτα η γκομενα με στυλ Πατακου ή Παπαδοπουλου στην καλυτερη.(Σιγα κορίτσι μου κωλο-κινητα πουλας δεν εισαι πυρηνικος φυσικος) Αυτο λοιπον μου εκανε πολυ ασχημη εντυπωση για ενα καταστημα του κυρους της Vodafone και για αυτο αποφασισα να το καταθεσω στο forum. Αν αυτο ισχυει σε ολα τα καταστηματα της Vodafone τοτε θα πρεπει ρε μαγκες να το κλισουν και να ανοιξουν σουβλατζιδικα. Τελος παντων, κατι το κακο κλιμα, κατι το οτι μου ζαλισανε τα αρ... 45 λεπτα μεσα στο μαγαζι...σιχτιρισα και εφυγα. Θα περασω αυριο το απογευμα μετα την δουλεια απο κανα αλλο καταστημα αλλα σκεφτομαι πολυ σοβαρα το ενδεχομενο να παω σε cosmote (Που ξεμπερδευεις σε 10 λεπτα) για να αποφυγω και το Vodafone Live που κοτσαρουν στις συσκευες και τις εχουν καταστρεψει...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να πω οτι με ενοχλει που σε οποιο και να πας, οποια ωρα και στιγμη εχει πολυ κοσμο. Τωρα απο την αλλη, εχω δει χαλια αντιμετωπιση και εξυπηρετηση (στο μαγαζι της σταδιου) , εχω δει και προθυμια και χαμόγελο (απο μια κοπελιτσα στο καταστημα του Αιγαλεω)... Ειναι που θα σου τυχει και αυτο...
:X
Link to comment
Share on other sites

...αλλα σκεφτομαι πολυ σοβαρα το ενδεχομενο να παω σε cosmote (Που ξεμπερδευεις σε 10 λεπτα) για να αποφυγω και το Vodafone Live που κοτσαρουν στις συσκευες και τις εχουν καταστρεψει...

 

Εκεί δεν έχουν το imode?!! :p

 

Εγώ πάντως παω στο κατάστημα Voda που βρίσκετε στην Μεσογείων 272 στον Χολαργό.

Τα παιδιά είναι φιλικά και,τουλάχιστον για ότι έχω χρειαστεί...και είναι αρκετά, με έχουν εξυπηρετήσει άψογα!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
3-4 φορές που πήγα σε κατάστημα της Vodafone δεν μπορώ να πω πως έμεινα ευχαριστημένη! κάθε άλλο! πχ τη μια φορά ήθελα ένα USB καλώδιο για το κινητό μου και απλά να μου το έδιναν και να το αγόραζα και με είχαν στο περίμενε για κάνα 10λεπτο!!! :angry:
Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο πρόβλημα με τα voda shops είναι ο μεγάλος χρόνος αναμονής... Αμέσως μετά το γενικά χαμηλό επίπεδο γνώσεων...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

η φαση ειναι οτι ειναι γεματα αλλα οι μισοι παιζουν με τις συσκευες.

βεβαια δεν γνωριζουν γι'αλλες συσκευες παρα μονο απο σαρπ...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

η φαση ειναι οτι ειναι γεματα αλλα οι μισοι παιζουν με τις συσκευες.

βεβαια δεν γνωριζουν γι'αλλες συσκευες παρα μονο απο σαρπ...

 

 

είδες τι κάνει η πολυ διαφήμιση???

:X
Link to comment
Share on other sites

λοιπον,το σαββατο πηγα σε ενα καταστημα βονταφον στο εμπορικο κεντρο city gate ετσι ενημερωτικα ηθελα να δω και απο κοντα τι παιζει...δεν μπορω να πω η κοπελα ηταν πολυ καλη και ηθελε να με εξυπηρετησει.

βεβαια με το που μπηκα με εξυπηρετησε μετα απο 5 λεπτα και εκει χαλαστηκα.

κατα τ'αλλα ηταν ευγενικη και ας πουμε ενημερωμενη...

ενω μετα που πηγα στον γερμανο....ο,τι τους κατεβαινε στο μυαλο ακουσα!!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...