Jump to content

Είδατε κάποιον ή κάποια στον δρόμο και σας άρεσε;


Giorgosk80
 Κοινοποίηση

Είδατε κάποιο/κάποια στον δρόμο και σας άρεσε?  

109 members have voted

  1. 1. Είδατε κάποιο/κάποια στον δρόμο και σας άρεσε?

    • Ειδα αλλα το ξεχναω αμεσως.
      67
    • Ναι ειδα και την/τον θυμαμαι ακομα.
      43


Recommended Posts

Είδατε κάποιο/κάποια στον δρόμο και σας άρεσε αλλα δεν του μιλησατε ποτε γιατι δεν προλαβατε η γιατι ισως δεν τολμησατε η για 1000 λογους?Πειτε το εδω.. Απλα για να το ακουσουμε η γιατι ισως σας ακουσει εκεινος η εκεινη... :D

 

 

Σορρυ αν υπαρχει ηδη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

πολυ καλο θεμα!!!! :rotfl::rotfl:

λοιπον εγω ειδα την τεταρτη μια κοπελιτσα στο ΙΚΑ και ειμασταν στην αναμονη..εγω αυτη και μια μαμα με το παιδακι της...

ενω πηγα και ο γιατρος ελειπε(οπως και ολοι τους εκει)ρωτησα αν ειναι μεσα..και μου απαντησε εκεινη..κοιτουσε..ξανακοιτουσε για 10 λεπτα που περιμεναμε...

πολυ γλυκια κοπελα περιττω να το πω... :love:

λοιπον!! αν τυχον μπαινεις στο myphone..δεν εχεις παρα να μου στειλεις pm!!..γιατι και μετα που σε ειδα στην σταση παλι δεν τολμησα να σε πλησιασω!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου εχει τυχει αρκετες φορες αλλα,ευτυχως η δυστηχως ειμαι δεσμευμενος και δεν συνεχιζω,απλα κοιταω κι εγω με κλευτες ματιες,μεχρι να παρω την <ικανοποίηση> οτι με γουσταρει-θελει,οπως θελετε πεστε το,και μετα οπως καταλαβαινεται το συναισθημα που νιωθεις μετα απο κατι τετοιο σε κανει να νιωθεις αρκετα καλυτερα... ;)
Link to comment
Share on other sites

εχει τυχει κι εδω στο ηρακλειο αλλα και στην αθηνα να κοιταξω κοπελες και να χω <<μεινει>>,δεν ειναι η ομορφια που με τραβαει αλλα αυτο το κατι που καποιες το εχουν κι ας μην ειναι τοσο κουκλες.δινω μεγαλη σημασια στο βλεμμα και στα ματια,αλλωστε μια προταση που χρησιμοποιω ειναι,<<οσα τα χειλη δεν μιλουν τα ματια σου τα λενε>>.

για μενα δεν εχει σημασια μονο η εμφανιση,η εμφανιση ειναι ενα περιτυλιγμα.

πολλες φορες ομως στα ματια φαινεται τι εχει ο ανθρωπος μεσα του.

εχει τυχει να μιλησω με κοπελα στο δρομο,μονο που της ηρθε λιγο ξαφνικο,φυσικα δεν ειπε κατι αρνητικο ουτε κι εφαγα κανενα τσαντακι στο κεφαλι.

<<ραντεβου στο Myphone>>,αντι για ραντεβου στα τυφλα,χα χα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Eιδα, πολλές μάλιστα.

Τοσο ωραίες γυναικες κυκλοφορούν έξω, είναι δυνατον κάποιος να μην είδε;

Ψήφισα το πρώτο. Τις ξεχνάω στο λεπτο.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι μια πολύ χαρακτηριστική περίπτωση :

 

Είμαι μέσα στο λεωφορείο.

Είχε πολύ κόσμο.

Ξαφνικά φεύγει από μπροστά μου ένας μπάρμπας 300.000 ετών και βλέπω εκείνη :love:

:blink:

Αχ! ΕΚΕΙΝΗ!!!

Τι υπέροχα μάτια, τι ωραία μαλλιά (και ωραίο σωματάκι)!!!!!!

:love: :love:

 

Σκέφτηκα : "Πάλι κέφια είχε ο μεγαλοδύναμος" και ασυναίσθητα χαμογελώ!!!

:D

 

ΕΚΕΙΝΗ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ!!!!

 

"Ωχ!!!" (Σκέφτηκα).

Αλλά πριν προλάβουν να μπούν κακές σκέψεις στο μυαλό μου, συνέβη :

 

Μου χαμογέλασε κι΄ εκείνη!!!!

:D

 

Τη θυμάμαι ακόμα αλλά άδικα...

Δεν την ξαναείδα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

ouuuu ka8hmerina blepo oraious sto dromo...kai ti me ayto?

na piano se olous thn koubenta?

mallon ki ego to 1o 8a pshfiso..

alloste tora pou prospa8o na 8umi8o esto kai enos thn fatsa de ta kataferno..sunh8os tous gelious 8umamai :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εγω την ειδα καλοκαιρι-ιουνιος- 2002 στο Μετρο. τη κοιταζα, ειχε μια θεικη ομορφια.... με κοιταξε..καταλαβε...

 

κατεβηκαμε Συνταγμα. οπως προχωρουσε γυρισε και με ΞΑΝΑκοιταξε....

 

τα ματια της ελεγαν πολλα.....γιατι δεν της μιλησα.... :(

 

" Yeah, she caught my eye,

As we walked on by.

She could see from my face that I was,

****ing high,

And I don't think that I'll see her again,

But we shared a moment that will last till the end.

 

You're beautiful. You're beautiful.

You're beautiful, it's true."

Link to comment
Share on other sites

νομιζω σε ολους εχει τυχη να δει καποιον/α το δρομο.ειναι λογικο.ο θεμα ειναι ποιος κανει την κινηση να μιλησει.εκει φαινεται αν εχεις τα κοτσια.

καλυτερα να μετανιωσεις για αυτο που εκανες παρα για αυτο που δεν εκανες.

Link to comment
Share on other sites

Exei tyxh na do kapoia sto dromo alla pote den milhsa se kapoia.

To afisa kai perase...

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

[Ψώνιοmode on]

:p

Εγώ επειδή είμαι πολύ όμορφος (σε αφοπλιστικό βαθμό), όσες κοπέλες με βλέπουν παθαίνουν τραμπάκουλο και μετά με θυμούνται για το υπόλοιπο της ζωής τους.

Δυστυχώς κορίτσια δεν μπορείτε όλες να μ' έχετε... Ένας άνθρωπος είμαι και γω...

:p

[Ψωνιοmode off]

 

Πέρα από την πλάκα, μου έχει συμβεί άπειρες φορές να δω κάποια που να μου αρέσει πολύ, στο δρόμο, στο λεωφορείο, περιμένοντας στην ουρά κ.α. Αλλά μετά από 10 λεπτά το πολύ... τις ξεχνάω.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παιδιά βλέπω συνέχεια στο δρόμο,στο μετρό και γενικά παντού ωραίες κοπέλες αλλά την επόμενη μέρα βλέπω άλλες και έτσι ξεχνάω τις προηγούμενες. :lol: :lol: :lol:

Σήμερα,λοιπόν,είδα μια ξανθιά κουκλάρα με δερμάτινο μπουφάν,κολάν και δερμάτινες μπότες να κατεβαίνει τη χαλκοκονδύλη(πρίν 3 ώρες).Είχε και σκουλαρίκι στη μύτη.Ήταν τέλεια!!!!Τέλειο σώμα!!!

Αυτά για σήμερα.Πόνεσαν τα μάτια μου.Αύριο πάλι. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ (όπως και οι περισσότεροι) έχω δει πολλές ωραίες κοπέλες στο δρόμο, σε καφέ, σε λεωφορεία, παντου... Τις περισσότερες τις ξεχνάω αλλά υπάρχουν και κοπέλες που μου έμειναν χαραγμένες μέσα μου. Αυτές βέβαια δεν είναι όλες θεϊκά κορμιά, αλλά είναι γλυκούλες. Αυτό με τραβάει σε μια κοπέλα. Μάτια, χαμόγελο και γενικότερα πρόσωπο :O . Χαρακτηριστικά θυμάμαι μια κοπελίτσα ένα καλοκαίρι πρίν από 3-4 χρόνια που την είδα στο λεωφορείο και τρελάθηκα. Δυστυχώς δεν της μίλησα τότε, αλλα έτυχε να την έχω συμμαθήτρια το επόμενο σχολικό έτος :p. Περάσαμε ωραία μια χρονιά μαζί αλλά πλέον δεν είμαστε μαζί :cry: . Έρχονται τρίτη φορά Χριστούγεννα που δεν είμαστε μαζί αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Καθε μερα που βγαινω εξω θα υπαρξει τουλαχιστον μια κοπελα η οποια θα καταφερει να κεντρισει το ενδιαφερον μου...

Ακομα και τωρα που γυριζα ειδα μια κοπελα "πανεμορφη".(για τα δικα μου γουστα παντα)

Δεν ξερω αλλα η νοτια Ιταλια εχει απιστευτες κοπελες... :D

Ειδικα προσωπο και βλεμα ειναι Θεικο! :O

Συνηθως τις ξεχναω μετα απο λιγο...εως οτου να τις ξαναπετυχω... :shifty: :D

Αχ αυτο το Bari...μαλλον θα μεινω καιρο εδω... ;)

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εμενα λιγο δυσκολο να μου μεινουν κοπελες οσο να να μου μεινουν περιστατικα...οπως πριν καποια χρονια που γυρνουσα απο την σχολη στον ηλεκτρικο στο φαληρο...εβγενα απο το τρενο και κοιταζα μια θεα...το κακο ειναι που δεν κοιταζα κατι αλλο και επεσα σε μια απο τις χοντρες κολονες που εχει εκει :O και κοιτουσαν ολοι με μια απορια...
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω συνεχεια ωραιες κοπελες στο δρομο. Και αυτο ειναι πολυ επικινδυνο οταν τυχαινει και οδηγω. Πως επεσε ο Giorgosk80 σε κολονα, εμενα με βλεπω να στουκαρω καπου και να εχουμε θυματα
Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω δει πολλες που να μου αρεσουν ολα μονο παιχνιδι με τα ματια ισως και κανα χαμογελο τιποτα παραπανω

αλλα βρε κοριτσια γιατι οποτε γυρναμε και σας βλεπουμε τυχαια μεχρι να φυγουμε απο το σημειο που ημαστε ριχνετε πεταχτες ματιες?........... ειναι πολυ σπαστικο να θελει ο αλλος να καταλαβει να ξερει οτι κοιτατε αλλα να το παιζετε κινεζες

Link to comment
Share on other sites

to endexomeno na se koitane skeptomenes "ti 8elei kai koitaei aytos" to exeis skeftei ? :p :p :p

kalutera koita ta elatakia sta tampouria :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλά υπάρχει κάποιος που δεν έχει κολλήσει με κοπέλα που συναντά τυχαία στον δρόμο?

εμένα μου έχει μείνει χαραγμένο στη μνήμη ένα περιστατικό απο όταν σπούδαζα λονδίνο.ήμουν με τον αδερφό μου στα κέρινα ομοιώματα ,και προχωρούσαμε και ξαφνικά πέφτει το βλέμμα μου πάνω σε μια θεά.καθόμουν και την χάζευα και περπατούσα και σκεφτόμουν τι ωραία που είναι στο λονδίνο.εκεί που περπατούσα γυρίζει αυτή ξαφνικά προς τα μένα και ήταν η liz harley.κόλλησα εγώ ,περπατούσα και είχα μείνει κάγκελο και πάω και πέφτω σε ένα ομοίωμα του beckham ήταν ,αν θυμάμαι καλά και κόντεψα να σπάσω το κεφάλι μου.είχε μια τεράστια μελανιά μετά.

και το αποτέλεσμα : να γελάνε όλοι γύρω γύρω.

αλλά απο τότε όταν θυμάμαι πως ήταν και τι φορούσε... ακόμα δε μπορώ να το ξεχάσω.

μακράν η ωραιότερη γυναίκα στον πλανήτη

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω καθε μέρα σχεδον κυριως στο μετρο και στα καλα μερη της Αθηνας (Κολωνακι, Πανεπιστημιο, Συνταγμα, Κηφισιά, Χαλανδρι κλπ). Ποτε δεν μπορεσα να γνωρισω καποια και ουτε ξερω καποιον που να εκανε γνωριμια έτσι.
Take five..
Link to comment
Share on other sites

Ολοι τυχαινει να κοιταξουμε καποιον στο δρομο!Εγω παντως μενω στη μια ματια που θα ριξω δευτερη δεν θα υπαρξει!!!!!Και το ξεχναω αμεσως δεν εχει μεινει κατι τετοιο στη μνημη μου!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Ολοι τυχαινει να κοιταξουμε καποιον στο δρομο!Εγω παντως μενω στη μια ματια που θα ριξω δευτερη δεν θα υπαρξει!!!!!Και το ξεχναω αμεσως δεν εχει μεινει κατι τετοιο στη μνημη μου!!

Εκτός κι αν δείς τον Μπράντ Πίτ.....ε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιον δεν εχει τυχει να δει καποιον στο δρομο και να του κεντρισει το ενδιαφερον!

δεν εχει σημασια η ομορφια αλλα το κλικ που θα σου κανει ο αλλος.

αυτα αλλωστε ειναι γουστα!

και αν ειχαμε ολες τα ιδια θα ειχαμε τον ιδιο αντρα (αντιστοιχα στους αντρες)

εγω δεν εχω μιλησει ποτε σε κανεναν,αλλα καποιες φορες μου εχουν μιλησει.

( χωρις το αντιστοιχο ενδιαφερον απο τη μερια μου)

θελω να μιλησω σε καποιον τον οποιο βλεπω 2-3 φορες την εβδομαδα νιωθω πως και εκεινος θελει αλλα ντρεπομαστε μαλλον :O :(

πειτε ιδεες!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...