Jump to content

Είδατε κάποιον ή κάποια στον δρόμο και σας άρεσε;


Giorgosk80
 Κοινοποίηση

Είδατε κάποιο/κάποια στον δρόμο και σας άρεσε?  

109 members have voted

  1. 1. Είδατε κάποιο/κάποια στον δρόμο και σας άρεσε?

    • Ειδα αλλα το ξεχναω αμεσως.
      67
    • Ναι ειδα και την/τον θυμαμαι ακομα.
      43


Recommended Posts

Σε ποιον δεν εχει τυχει να δει καποιον στο δρομο και να του κεντρισει το ενδιαφερον!

δεν εχει σημασια η ομορφια αλλα το κλικ που θα σου κανει ο αλλος.

αυτα αλλωστε ειναι γουστα!

και αν ειχαμε ολες τα ιδια θα ειχαμε τον ιδιο αντρα (αντιστοιχα στους αντρες)

εγω δεν εχω μιλησει ποτε σε κανεναν,αλλα καποιες φορες μου εχουν μιλησει.

( χωρις το αντιστοιχο ενδιαφερον απο τη μερια μου)

θελω να μιλησω σε καποιον τον οποιο βλεπω 2-3 φορες την εβδομαδα νιωθω πως και εκεινος θελει αλλα ντρεπομαστε μαλλον :O :(

πειτε ιδεες!

Θα σε παραπέμψω στη διαφήμιση της Amstel με τους 2 νεους που ντρεπόντουσαν να μιλήσουν... :shifty: :w00t: :lol:

Επειδή σε βλέπω ότι ψήνεσαι θα σου πρότεινα να περίμενες να κάνει αυτός την πρώτη κίνηση. Ή τουλάχιστον πες του μια καλημέρα μπας και βάλει τη μανουβέλα να πάρει μπρος... :lol:

Συγνώμη κιόλας αλλά τι σοι κυνηγός είναι; :D :p

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

θελω να μιλησω σε καποιον τον οποιο βλεπω 2-3 φορες την εβδομαδα νιωθω πως και εκεινος θελει αλλα ντρεπομαστε μαλλον :O :(

πειτε ιδεες!

και εγω καθε πρωι που παω στην δουλεια...οταν κοντευω ειναι μια κοπελα εκει και περιμενει ταξι..

καθε φορα που περναω..την κοιταω απο το αυτοκινητο,με κοιταει και συνεχιζω την πορεια μου..

αλλα εγω παω στην δουλεια με μια φιλη μου..οποτε λιγο δυσκολα να σταματησω να την μιλησω..αλλα αυτη κοιταει!

εχεις καμια ιδεα και για μενα??? :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

stamata ena steno pio prin -paratise thn fili su amanati,afhse thn na synexisei me ta podia...k otan ftaneis dipla sthn kopela-anoixe to para8yro k pro8ymopoihsou na thn petaxeis mexri thn douleia ths!!!...k arnitika na su apantisei tulaxiston esy exeis kanie to ka8ikon su san apolyto arseniko!;-)...(vale k mia dosh xioumor,pote dne blaptei...)

 

eidika ama eisai eugenikos k opos les koitaei..sigura thn epomenh fora tu p@usth 8a su xamogelasei

 

 

p.s.: bebaia xlomo to blepo kan nsu apantisei mias k tora teleutaia eite eisai eugenikos eite eisai kafros oi kopeles su ferontai me enan snobismo les k oles exun royal aima!!!(NAI KARFAKI HTAN AYTO!!!!!!!)

 

k opos eipe ligo pio pano enas filos,kalo einai na eimaste kinigoi emeis oi antres alla kalo 8a htan na alxun k ligo syberifora k oi gynaikes etsi!?!?!?!?!den 8a tis fane.....

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

κοιτα,να αφησω την φιλη μου ετσι πιο πισω...δεν ειναι σωστο!!

και 2ον να την παω στην δουλεια της αποκλιεται γιατι θα χασω την δικη μου δουλεια!!!!

πιστευω παντως οτι και να την μιλησω δεν θα το αρνηθει..δεν την κοβω για τετοια..

θα μου πεις ποτε δεν ξερεις...αλλα λεω εγω τωρα...

και να φανταστεις την ειδα ενα βραδυ που σχολουσα και επειδη ηταν σκοταδι αναψα τα μεγαλα φωτα και ηταν αυτη!!!! αλλα μιλουσε στο κινητο...

μηπως επρεπε να σταματησω ??

να να κατι τετοια χαζα κανω και μετα χτυπαω το κεφαλι μου!! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

και εγω καθε πρωι που παω στην δουλεια...οταν κοντευω ειναι μια κοπελα εκει και περιμενει ταξι..

καθε φορα που περναω..την κοιταω απο το αυτοκινητο,με κοιταει και συνεχιζω την πορεια μου..

αλλα εγω παω στην δουλεια με μια φιλη μου..οποτε λιγο δυσκολα να σταματησω να την μιλησω..αλλα αυτη κοιταει!

εχεις καμια ιδεα και για μενα??? :)

να χαλασει τυχαια το αμαξι σου :p

Link to comment
Share on other sites

axaxaaxa......axxaxaaxax...nomizo oti apta 2 last posts mporume poly eukola na metaonomasume to thread auto: myphone-prosxeno-paratragudoforum!!!!!;-)))))))

 

@billakos: kalitera file mu na tis miliseis sta isa otan thn xandeis me ena eugeniko k afoplistiko xamogelo,omorfa k oraia..ean k pali dne ginei tpt..auth xanei...

 

aaahhhh!!!!k btw eides gia na eisai aprosektos to Freakof nature su erixe bota!!!;-pppp...ase pu thn stenaxorises thn kopela...ymarton pia!!!!!!

 

 

 

p.s.: just joking guys!!!!!

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

και εγω καθε πρωι που παω στην δουλεια...οταν κοντευω ειναι μια κοπελα εκει και περιμενει ταξι..

καθε φορα που περναω..την κοιταω απο το αυτοκινητο,με κοιταει και συνεχιζω την πορεια μου..

αλλα εγω παω στην δουλεια με μια φιλη μου..οποτε λιγο δυσκολα να σταματησω να την μιλησω..αλλα αυτη κοιταει!

εχεις καμια ιδεα και για μενα??? :)

 

 

Γεια σας, η δεσποινις απο δω ( η φιλη σου ) πάει μεχρι εκει...

Εσεις που πηγαινετε να σας εξυπηρετησω?

Το χω κανει πριν 2 χρόνια και πέτυχε :D

Να παρακαλάς φυσικά για απεργία :lol:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοιτα,να αφησω την φιλη μου ετσι πιο πισω...δεν ειναι σωστο!!

και 2ον να την παω στην δουλεια της αποκλιεται γιατι θα χασω την δικη μου δουλεια!!!!

πιστευω παντως οτι και να την μιλησω δεν θα το αρνηθει..δεν την κοβω για τετοια..

θα μου πεις ποτε δεν ξερεις...αλλα λεω εγω τωρα...

και να φανταστεις την ειδα ενα βραδυ που σχολουσα και επειδη ηταν σκοταδι αναψα τα μεγαλα φωτα και ηταν αυτη!!!! αλλα μιλουσε στο κινητο...

μηπως επρεπε να σταματησω ??

να να κατι τετοια χαζα κανω και μετα χτυπαω το κεφαλι μου!! :)

να πάρεις μια μέρα ρεπό, αλλά να κάνεις το ίδιο δρομολόγιο χωρίς τη φίλη σου ;) Περίμενε λίγες μέρες, έχει προγραμματιστεί μια απεργία μέσα στον Δεκέμβρη :p

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Πολλές εχω δεί και τις παρατηρώ λίγο γιατί έχουν κάτι!!

Αλλα μετά απο λίγο ξεχνιούνται!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση...σε clubs,καφετερειες κλπ,κανετε γνωριμιες?η το θεωρειτε επισφαλες? :O

εγω με τοσα που ακουω δεν το διανοουμαι καν,αλλα εχω ακουσει για γνωριμιες που κατεληξαν και σε σχεσεις... :D

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι,εχω την απορια σαν απειρος που ειμαι ακομα..πες οτι καποιος κοιταζετε με μια(σε καφετερια,στον δρομο ενω περπαταει κτλ).. πως ερχεστε σε στενοτερη επαφη επαφη(οχι σεξουαλικη,μην ειστε πονηροι,θα φτασουμε κι εκει :lol: ) πως την πλησιαζετε ας το πω πιο απλα και κατανοητα?
Link to comment
Share on other sites

Πας στο τραπεζι της (αν ειναι μονη)και της λες αν εισαι θαραλλεος και cool:νομιζω πως εχουμε ξανασυναντηθει!Και απο κει και περα τυχερος να'σαι...Να σε κερασω κατι...?Ειμαι σιγουρος πως σε ξερω!Αχ,να δεις!Που σε ειδα!΅

Εγω ειδα μια και με χτυπησε με τα βελη ο ερωτας

Τι λετε για σχεσεις μεσω ιντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση...σε clubs,καφετερειες κλπ,κανετε γνωριμιες?η το θεωρειτε επισφαλες? :O

εγω με τοσα που ακουω δεν το διανοουμαι καν,αλλα εχω ακουσει για γνωριμιες που κατεληξαν και σε σχεσεις... :D

 

Kαι αλλες που κατεληξαν σε δολοφονια :X

Link to comment
Share on other sites

Kαι αλλες που κατεληξαν σε δολοφονια :X

χμ...δεν είχα σκεφτεί αυτή την εκδοχή...θα το επιχειρήσω την επόμενη φορα :p :p :p

πάντος αυτού του είδους οι γνωριμίες είναι οι καλύτερες για εμένα...έχουν πολύ πλάκα!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

:lol: καλο!!

 

παιδια...την ξαναειδα την τεταρτη το απογευμα!! καλα ειμαι χαζος δεν εξηγειτε αλλιως που δεν σταματησα.

σκοταδι βεβαια αναψα τα φωτα τα μεγαλα ξανα και την ειδα...βεβαια ΠΑΛΙ μιλουσε στο κινητο..και δεν ξερω δεν με κοιταξε καν..δηλαδη ουτε καν ειδε οτι ημουν εγω...αλλα τελος παντων.αν κατσει εκατσε μπορει να την συναντησω τυχαια πουθενα!

με την κανελλα τι θα κανουμε να δουμε....:p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αν την ειδες δευτερη φορα...παει αυτο ηταν!Ειναι δικια σου

----

Ολοι εχουμε πεπρωμενο και η μοιρα ειναι γραμμενη για μας απο την ωρα που θα γεννηθουμε και μεχρι να πεθανουμε.Τιποτα δεν ειναι τυχαιο

Για παραδειγμα βλεπετε στο ονειρο κατι αριθμους και πατε στο προποτζιδικο και παιζετε κατι με αυτους τους αριθμους και κερδιζετε.Τι εγινε?Επεμβηκατε στην μοιρα σας!

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω τυχαινει να βλεπω πολλες στο δρομο που μ αρεσουν αλλα μενω στο κοιταγμα :O

 

Αλλες τις θυμαμαι ακομα, και αλλες τις ξεχναω σχεδον αμεσως :X

 

Πολυ ριζοσπαστικα αυτα που λεω ε; :shifty: :lol:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα σε παραπέμψω στη διαφήμιση της Amstel με τους 2 νεους που ντρεπόντουσαν να μιλήσουν... :shifty: :w00t: :lol:

Επειδή σε βλέπω ότι ψήνεσαι θα σου πρότεινα να περίμενες να κάνει αυτός την πρώτη κίνηση. Ή τουλάχιστον πες του μια καλημέρα μπας και βάλει τη μανουβέλα να πάρει μπρος... :lol:

Συγνώμη κιόλας αλλά τι σοι κυνηγός είναι; :D :p

 

 

εγω δεν υπαρχει περιπτωση να του μιλησω!

ετσι χωρις λογο ξενερωσα!

γυναικες.....

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

:lol: καλο!!

 

παιδια...την ξαναειδα την τεταρτη το απογευμα!! καλα ειμαι χαζος δεν εξηγειτε αλλιως που δεν σταματησα.

σκοταδι βεβαια αναψα τα φωτα τα μεγαλα ξανα και την ειδα...βεβαια ΠΑΛΙ μιλουσε στο κινητο..και δεν ξερω δεν με κοιταξε καν..δηλαδη ουτε καν ειδε οτι ημουν εγω...αλλα τελος παντων.αν κατσει εκατσε μπορει να την συναντησω τυχαια πουθενα!

με την κανελλα τι θα κανουμε να δουμε....:p

 

α πα πα!

λοιπον διαβασε προσεκτικα!

θα γραψεις σε ενα χαρτακι το νουμερο του κινητου σου με ενα συντομο σημειωμα και θα τις το δωσεις!

απο κει και περα εσυ την προσπαθεια την εκανες!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

α πα πα!

λοιπον διαβασε προσεκτικα!

θα γραψεις σε ενα χαρτακι το νουμερο του κινητου σου με ενα συντομο σημειωμα και θα τις το δωσεις!

απο κει και περα εσυ την προσπαθεια την εκανες!

Αν και εσχατη λυση, μου φαινεται λιγο γελοιο. Μηπως ειναι ιδεα μου;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

εδω μιλαμε μεχρι στιγμης 3 φορες την ειδα το απογευμα...και πανω απο 10 πρωινα!!

αν ηταν ετσι θα επρεπε να την ειχα παντρευτει!! :p

οσο για το χαρτακι...ετσι οπως το σκεφτομαι...εχω σκασει στα γελια!! <<να φρεναρω αποτομα..να της πω...ελα λιγο...παρε αυτο γιατι βιαζομε!!>> :lol:

δεν ξερω παιδια...παντως τωρα που ερχομουν δεν την ειδα..και ημουν αποφασισμενος να σταματησω!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

:vava: xaxaxa mou 8umises ena paidi edo pano...polu xalias o typos kai se emfanish kai se styl

xrhstos o pigouinos ton legane oloi...

aytos pou les den afhne kopela pou na mhn ths kanei kamaki...oles omos me thn idia katalhksh...xulopita..eksou kai ta peritta kila pou eixe

eimaste loipon se ena clubaki-o 8eos na to kanei- kai einai kai aytos...

paei ena palikari,geia sou xrhsto ti kaneis ktl ktl kai se kapoia fash tou leei o pigouinos " re sy mou aresei h tade alla mouy milaei psuxra..ti na kano?"

"re su ,ayth lionei gia sena..." kai tou leei en olighs na grapsei se ena xartaki to thl tou kai na ths to dosei

paei o ermos o xrhstos kanei to bar ano kato na brei xartaki,grafei to thl tou,to onoma tou kai zografizei kai kardoules....

paei sth kopelia kai kala na thn kalhnyxtisei kai epimenei na ths kanei xeirapsia..

arneite h kopela.epimenei o pigouinos..ta katafernei telika,ths pasarei to xartaki kai ksekinaei na fygei..

akolou8oun mpinelikia ths kopelas kai atakes tou stul " re su ligourh!!ti mou to edoses to thlefono sou?kai alla kosmhtika epi8eta pou de kanei na ta grapso edo mesa...

giauto prosektika me ta xartakia

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...