Jump to content

Poco X6 5G


Don_VitoCorleone
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα παρήγγειλα το Χ6 σε 12/512 στα 290 ευρώ. Είναι να παραλάβω αύριο ή μεθαύριο. Το έχει πάρει κάποιος άλλος ή είμαι ο πρώτος ; είπα να αλλάξω το Χ3 NFC που αποδείχτηκε το πιο ποιοτικό τηλέφωνο που αγόρασα ποτέ πριν δείξει σημάδια κόπωσης αν και μέχρι σήμερα αποδίδει φανταστικά μετά από 3 χρόνια και 4 μήνες. Ελπίζω το Χ6 να βγει εξίσου καλή αγορά 

Link to comment
Share on other sites

Έχω περιέργεια να μάθω κι εγώ περισσότερα σχετικά με το συγκεκριμένο μοντέλο, όλοι έπεσαν με τα μούτρα στο ακριβότερο, πιθανόν λόγω χαρακτηριστικών, χωρίς φυσικά να είναι άσχημο το απλό Χ6, πιστεύω έχει το ενδιαφέρον του, από φωτογραφίες μου έχει φανεί πολύ όμορφο το άσπρο, κρίμα που δεν υπήρχε και στο ακριβότερο μοντέλο. 

Γενικά με τις φθηνότερες εκδόσεις των Poco δεν ξέρω τι γίνεται, όλοι στοχεύουν στα Pro μοντέλα. Πιστεύω όμως ότι εφόσον φημίζεται για τη Value For Money προσέγγιση στις συσκευές της, αυτή θα είναι εμφανέστερη στις οικονομικότερες συσκευές, γι'αυτό πιστεύω ότι πρόκειται για ενδιαφέρουσα πρόταση, σε οικονομική τιμή να χτυπήσει κάποιος καλές επιδόσεις. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, tsimisde said:

Έχω περιέργεια να μάθω κι εγώ περισσότερα σχετικά με το συγκεκριμένο μοντέλο, όλοι έπεσαν με τα μούτρα στο ακριβότερο, πιθανόν λόγω χαρακτηριστικών, χωρίς φυσικά να είναι άσχημο το απλό Χ6, πιστεύω έχει το ενδιαφέρον του, από φωτογραφίες μου έχει φανεί πολύ όμορφο το άσπρο, κρίμα που δεν υπήρχε και στο ακριβότερο μοντέλο. 

Γενικά με τις φθηνότερες εκδόσεις των Poco δεν ξέρω τι γίνεται, όλοι στοχεύουν στα Pro μοντέλα. Πιστεύω όμως ότι εφόσον φημίζεται για τη Value For Money προσέγγιση στις συσκευές της, αυτή θα είναι εμφανέστερη στις οικονομικότερες συσκευές, γι'αυτό πιστεύω ότι πρόκειται για ενδιαφέρουσα πρόταση, σε οικονομική τιμή να χτυπήσει κάποιος καλές επιδόσεις. 

Που ακριβώς το βλέπεις το περίεργο συμφορουμίτη?

Το συγκεκριμένο κινητό έρχεται με Android 13, ενώ το Pro με 14.

Σε απόδοση, η μέρα με την νύχτα με το Pro.

image.thumb.png.aac85674eec4004cafbac768ac01154c.png

Σε μπαταρία αν και έχει 5100mah, αποδίδει χειρότερα από το Pro.

image.png.7971e49324b3335f8c2bb0f9d16325a1.png

Τα μόνα θετικά που έχει το συγκεκριμένο ειναι θύρα ακουστικών, microSD και λίγο πιο φωτεινή οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Σε σύγκριση, προφανώς και υπολείπεται. Αντικειμενικά αν το δούμε όμως, είναι τόσο κακό; Ο φίλος λέει ότι είχε παλαιότερο μοντέλο, την απλή έκδοση και δεν είχε πρόβλημα. Γενικά δεν έχω ακούσει σχόλια για το Χ6 και με παραξενευει, τόσο ασήμαντο είναι τελικά; Λογικό να βρίσκεται στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος το Pro μοντέλο, γενικά δεν ξέρω αν έχει δοκιμαστεί ως συσκευή το απλό, σαν να μην υπάρχει ένα πράμα.....

Link to comment
Share on other sites

Σου εξηγώ γιατί βλέπεις οι περισσότεροι να έχουν προσπεράσει το απλό.

Ειναι κοντά χρηματικά με το Pro, ενώ είναι υποδεέστεροο σε κάποιους τομείς και δεν ξεχωρίζει και πουθενά.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πιο πολύ στάθηκα στο να μην απογοητευτεί ο φίλος που πρόκειται να το αποκτήσει, δεν αμφιβάλλω για τη διαφορά μεταξύ των δύο συσκευών, πιθανόν να μη τον απασχολούν αυτά που αναφέρονται τον φιλο, ρώτησε γνώμες και μάλλον για τον ίδιο λόγο ρώτησε κι εκείνος, επειδή δεν είχε δει σχετική αναφορά κάπου, ψάχνοντας το βέβαια, υπάρχει Ελληνικό review της συσκευής, δεν το έχω παρακολουθήσει βέβαια.

Καλορίζικο στο φίλο, ότι και να λέμε εμείς, αρκεί να καλύψει εκείνον η επιλογή του. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Fulgore1 said:

Σου εξηγώ γιατί βλέπεις οι περισσότεροι να έχουν προσπεράσει το απλό.

Ειναι κοντά χρηματικά με το Pro, ενώ είναι υποδεέστεροο σε κάποιους τομείς και δεν ξεχωρίζει και πουθενά.

 

 

Από το 290 στα 390 ευρώ δεν είναι μικρή διαφορά .μιλάμε για τα 12/512. Επίσης κανένα δεν έχει θύρα SD. Η απόδοση επεξεργαστή είναι υπερδιπλάσια του σημερινού μου τηλεφώνου που δεν είναι πουθενά αργό για τη δική μου χρήση .Πέρα του επεξεργαστή και της μνήμης σε ταχύτητα δε χάνω πρακτικά σε κανένα τομέα με το απλό Χ6. Τα 300 ευρώ είναι εδώ και 12 χρόνια για μένα ταβάνι στην αγορά κινητών καθώς από εκεί και πάνω θεωρώ πως το vfm πέφτει .προσωπικές απόψεις όλα και αδιαπραγμάτευτες.

13 ώρες πριν, tsimisde said:

Έχω περιέργεια να μάθω κι εγώ περισσότερα σχετικά με το συγκεκριμένο μοντέλο, όλοι έπεσαν με τα μούτρα στο ακριβότερο, πιθανόν λόγω χαρακτηριστικών, χωρίς φυσικά να είναι άσχημο το απλό Χ6, πιστεύω έχει το ενδιαφέρον του, από φωτογραφίες μου έχει φανεί πολύ όμορφο το άσπρο, κρίμα που δεν υπήρχε και στο ακριβότερο μοντέλο. 

Γενικά με τις φθηνότερες εκδόσεις των Poco δεν ξέρω τι γίνεται, όλοι στοχεύουν στα Pro μοντέλα. Πιστεύω όμως ότι εφόσον φημίζεται για τη Value For Money προσέγγιση στις συσκευές της, αυτή θα είναι εμφανέστερη στις οικονομικότερες συσκευές, γι'αυτό πιστεύω ότι πρόκειται για ενδιαφέρουσα πρόταση, σε οικονομική τιμή να χτυπήσει κάποιος καλές επιδόσεις. 

downloaded

ουσιαστικα οτι ηταν το Χ3 NFC τον οκτωβρη του 2020 ειναι το Χ6 σημερα. Τοτε ειχα δωσει ακομη λιγοτερα λεφτα και ειχα παρει ενα πληρες ποιοτικο τηλεφωνο με αριστη ποιοτητα κατασκευης που εβγαλε 3,5 χρονια χωρις να κανει κιχ , στις μετριες απαιτησεις μου. Ελπιζω το Χ6 να ανταποκριθει αναλογως. Θα μπορουσα να καθυστερησω ανετα μισο με ενα χρονο την αλλαγη τηλεφωνο απλα μου ηρθε η εμπνευση οτι ηρθε η ωρα.

UPDATE - Το τηλεφωνο εφτασε ηδη οποτε αν εχω παρατηρησεις θα επανελθω

Link to comment
Share on other sites

Η επίσημη τιμή των 2 συσκευών είναι αυτή

image.png.d57d64e7c3558f05651b67702bc640b9.png

Ωρίστε και σε amazon πως φαίνεται η διαφορά των 50ευρώ πχ στο Ισπανικό.

Ελλάδα και Infoquest, κλασσικά ότι να ναι τιμές και άσε που δεν φέρνουν καν τις μικρότερες εκδόσεις.

Για 50ευρώ διαφορά δεν τίθεται θέμα προτίμησης, μόνο και μόνο με τον 1χρόνο παραπάνω υποστήριξης ή του επεξεργαστή

image.thumb.png.16814dc1d168a7e498cc57a98d143a2d.png

Οσο για το poco X3 NFC, να σου θυμίσω ότι την ίδια εποχή κυκλοφόρησε και το Poco X3 pro, μια 3τιας συσκευή που σε τσιπάκι και ταχύτητες εγραφής(Snap860, UFS 3.1) τα πάει καλύτερα από το φετινό poco x6.

Τέλος, για την ακριβότερη έκδοση 12/512, τι να τα κάνεις τα 12gb ram σε συσκευή με μικρότερη υποστήριξη και οχι δυνατό επεξεργαστή?

Αντίστοιχα τι να τα κάνεις τα 512gb χώρου σε συσκευή που παίρνει MicroSD και έχει και αργές ταχύτητες UFS 2.2?? 

To Poco X6 έχει νόημα μόνο στην μικρότερη και φθηνότερη 8/256 έκδοση.

 

Το ξαναλέω προς αποφυγή παρεξηγήσεων. Το Poco X6 δεν είναι κακή συσκευή. Η ίδια η εταιρεία το χαντάκωσε όμως, με αποτέλεσμα οι περισσότεροι να κοιτάζουν το Pro μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συγκρίνω τιμές Ελλάδας εδώ με ότι αυτό συνεπάγεται.

Τα κινητά δεν έχουν θέση για SD δε καταλαβαίνω γιατί επιμένεις ότι το Χ6 έχει θύρα, επομένως βρήκα νόημα να δώσω τα 20 ευρώ για να πάρω τη 12/512.Το κινητό το έχω πλέον στα χέρια μου.

Το Χ3 pro βγήκε μισό χρόνο μετά το Χ3 NFC.

Και το σημαντικότερο, επαναλαμβάνω πως προσωπικά είμαι ένας χρήστης που καλύπτονταν από το Χ3 μέχρι και σήμερα και έχω αυστηρό ταβάνι τα 300 ευρώ (με προτίμηση τη περιοχή στα 250) και είδα σαφή βελτίωση σε οθόνη, βάρος, ταχύτητα, χωρητικότητα ακόμη και μια μικρή βελτίωση σε κάμερα, διατηρώντας όλα τα features όπως την αδιαβροχοποίηση που είχα. Τα μόνα 2 στοιχεία που δε βελτιώθηκαν είναι η αφαίρεση του ραδιοφώνου και στο ότι η μπαταρία δείχνει να κρατάει ακριβώς το ίδιο μέχρι ώρας (και όχι παραπάνω).

Προσωπικά είμαι χρήστης μέτριας απαίτησης που εμβαθύνω στο vfm και δεν παίζω παιχνίδια. Οπότε για μένα είχε νόημα η άπλετη χωρητικότητα ram και rom ώστε να είμαι άνετος σε βάθος χρόνου ώστε να μη μπουκωσει το τηλέφωνο με τον καιρό.

Αν έκανα καλά θα δείξει το μέλλον.

Το τηλέφωνο ήρθε με 14.0.4 και πήρε 14.0.6 για την ιστορία.

Σημείωσε επίσης ότι ξέχασες να προσθέσεις τα 10 ευρώ μεταφορικά του Amazon...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Don_VitoCorleone said:

Εγώ συγκρίνω τιμές Ελλάδας εδώ με ότι αυτό συνεπάγεται.

Τα κινητά δεν έχουν θέση για SD δε καταλαβαίνω γιατί επιμένεις ότι το Χ6 έχει θύρα, επομένως βρήκα νόημα να δώσω τα 20 ευρώ για να πάρω τη 12/512.Το κινητό το έχω πλέον στα χέρια μου.

Το Χ3 pro βγήκε μισό χρόνο μετά το Χ3 NFC.

Και το σημαντικότερο, επαναλαμβάνω πως προσωπικά είμαι ένας χρήστης που καλύπτονταν από το Χ3 μέχρι και σήμερα και έχω αυστηρό ταβάνι τα 300 ευρώ (με προτίμηση τη περιοχή στα 250) και είδα σαφή βελτίωση σε οθόνη, βάρος, ταχύτητα, χωρητικότητα ακόμη και μια μικρή βελτίωση σε κάμερα, διατηρώντας όλα τα features όπως την αδιαβροχοποίηση που είχα. Τα μόνα 2 στοιχεία που δε βελτιώθηκαν είναι η αφαίρεση του ραδιοφώνου και στο ότι η μπαταρία δείχνει να κρατάει ακριβώς το ίδιο μέχρι ώρας (και όχι παραπάνω).

Προσωπικά είμαι χρήστης μέτριας απαίτησης που εμβαθύνω στο vfm και δεν παίζω παιχνίδια. Οπότε για μένα είχε νόημα η άπλετη χωρητικότητα ram και rom ώστε να είμαι άνετος σε βάθος χρόνου ώστε να μη μπουκωσει το τηλέφωνο με τον καιρό.

Αν έκανα καλά θα δείξει το μέλλον.

Το τηλέφωνο ήρθε με 14.0.4 και πήρε 14.0.6 για την ιστορία.

Σημείωσε επίσης ότι ξέχασες να προσθέσεις τα 10 ευρώ μεταφορικά του Amazon...

Μια χαρα συσκευη ειναι καλη αγορα εκανες.

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι δουλεύει VoLTE και VoWiFi σε Q με την τελευταία έκδοση κάρτας sim, βέβαια ήταν ενεργοποιημένα στο συμβατό σύμφωνα με τη λίστα της nova Poco X3 NFC.

και το 5G κανονικά, το τονίζω γιατί έχουν γραφτεί διάφορα στη nova

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Don_VitoCorleone said:

Εγώ συγκρίνω τιμές Ελλάδας εδώ με ότι αυτό συνεπάγεται.

Τα κινητά δεν έχουν θέση για SD δε καταλαβαίνω γιατί επιμένεις ότι το Χ6 έχει θύρα, επομένως βρήκα νόημα να δώσω τα 20 ευρώ για να πάρω τη 12/512.Το κινητό το έχω πλέον στα χέρια μου.

Το Χ3 pro βγήκε μισό χρόνο μετά το Χ3 NFC.

Και το σημαντικότερο, επαναλαμβάνω πως προσωπικά είμαι ένας χρήστης που καλύπτονταν από το Χ3 μέχρι και σήμερα και έχω αυστηρό ταβάνι τα 300 ευρώ (με προτίμηση τη περιοχή στα 250) και είδα σαφή βελτίωση σε οθόνη, βάρος, ταχύτητα, χωρητικότητα ακόμη και μια μικρή βελτίωση σε κάμερα, διατηρώντας όλα τα features όπως την αδιαβροχοποίηση που είχα. Τα μόνα 2 στοιχεία που δε βελτιώθηκαν είναι η αφαίρεση του ραδιοφώνου και στο ότι η μπαταρία δείχνει να κρατάει ακριβώς το ίδιο μέχρι ώρας (και όχι παραπάνω).

Προσωπικά είμαι χρήστης μέτριας απαίτησης που εμβαθύνω στο vfm και δεν παίζω παιχνίδια. Οπότε για μένα είχε νόημα η άπλετη χωρητικότητα ram και rom ώστε να είμαι άνετος σε βάθος χρόνου ώστε να μη μπουκωσει το τηλέφωνο με τον καιρό.

Αν έκανα καλά θα δείξει το μέλλον.

Το τηλέφωνο ήρθε με 14.0.4 και πήρε 14.0.6 για την ιστορία.

Σημείωσε επίσης ότι ξέχασες να προσθέσεις τα 10 ευρώ μεταφορικά του Amazon...

Καλορίζικο φίλος, από τη στιγμή που καλύπτει εσένα και τις ανάγκες σου, ότι και να λέμε εμείς, περιττεύει, παίζει μεγάλο ρόλο το τι ζητάει κάποιος και ο καθένας από εμάς ζητάει διαφορετικά πράγματα και η ουσία, είναι να καλύπτεται ο καθένας με βάση τα θέλω του. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Don_VitoCorleone said:

Εγώ συγκρίνω τιμές Ελλάδας εδώ με ότι αυτό συνεπάγεται.

Τα κινητά δεν έχουν θέση για SD δε καταλαβαίνω γιατί επιμένεις ότι το Χ6 έχει θύρα, επομένως βρήκα νόημα να δώσω τα 20 ευρώ για να πάρω τη 12/512.Το κινητό το έχω πλέον στα χέρια μου.

Αν έκανα καλά θα δείξει το μέλλον.

Το τηλέφωνο ήρθε με 14.0.4 και πήρε 14.0.6 για την ιστορία.

Σημείωσε επίσης ότι ξέχασες να προσθέσεις τα 10 ευρώ μεταφορικά του Amazon...

Για την MicroSD έχεις δίκιο ότι δεν υποστηρίζει. 

Από εκεί και πέρα προς αποφυγή παρεξηγήσεων, τα σχόλια μου απαντούσαν στο γιατί οι περισσότεροι κοιτάνε το ακριβότερο Pro, και όχι ότι εσύ κακώς πήρες το απλό μοντέλο.

Γιαυτό και από την αρχή δεν αναφέρθηκα κάπου στην δική σου αγορά.

Για αυτό το λόγο ανέφερα και τις τιμές του amazon πιο πάνω. Για να δείξω στην πράξη ποια είναι η πραγματική χρηματική διαφορά(άρα τα 10ευρώ μεταφορικά του amazon δεν κολλάνε κάπου) και όχι η πλασματική από Ελλάδα. 

Και τέλος μια διόρθωση . Δεν αξιοποιείται το καλύτερο τσιπάκι μόνο στα παιχνίδια(ούτε και οι περισσότεροι αγοράζουν για αυτο το λόγο).

Καλύτερο τσιπάκι που βλέπουμε στις ναυαρχίδες έχει και άλλες διαφορές πέραν της διαφορετικής κεραίας/5G moodem.

Γιαυτό το poco x6 υποστηρίζει το παλιότερο wifi 5 ενω το Pro Wifi 6.

Γιαυτό το Pro υποστηρίζει UFS 4.0 ταχύτητες, ενώ το X6 ufs 2.2

Γιαυτό το pro υποστηρίζει Bluetooth 5.4 ενώ το poco x6 το πιο παλιό 5.2.

Από εκεί και πέρα αφού το πήρες το κινητό, καλορίζικο και καλοδούλευτο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα,έχει βρει κανείς τζαμί για την οθόνη? Έχω πάει σε 2 κινέζικα χωρίς τύχη,μου είπε ότι κάνει το τζαμακι του 13pro αλλά δεν το ρισκαρα μιας και ήδη ήρθαν από τεμου 2 λάθος μεγέθη. 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, manousos4 said:

Καλημέρα,έχει βρει κανείς τζαμί για την οθόνη? Έχω πάει σε 2 κινέζικα χωρίς τύχη,μου είπε ότι κάνει το τζαμακι του 13pro αλλά δεν το ρισκαρα μιας και ήδη ήρθαν από τεμου 2 λάθος μεγέθη. 

Μπροστά μου, σε κατάστημα με είδη  κινητής τηλεφωνίας, προσπαθούσε ο υπάλληλος να περάσει τζαμάκι στο κινητό μας σε μία κοπέλα και κάθε φορά που το τοποθετούσε κάθε φορά πάνω δεξιά στη γωνία μετά από λίγα δευτερόλεπτα ξεκολλούσε και είδε κι έπαθε ο άνθρωπος...

τελικά το έβγαλε και της πέρασε μία ειδική μεμβράνη είπε που την έκανε πρώτα πολυμερισμό.

Θέλω να πω ότι ίσως είναι λίγο δύσκολη η οθόνη αυτή για τζαμάκια... εγώ, εδώ και κάποια χρόνια, σε όλα τα κινητά μου έχω σταματήσει να ασχολούμαι με τζαμάκια και βάζω μόνο θήκη πλάτης.

 

Για προστασία της οθόνης μπροστά, βάζω ένα υγρό νανοτεχνολογίας της spigen και μέχρι τώρα όλα βαίνουν καλώς, δεν έχει πάθει δηλαδή ζημιά κάποια οθόνη.

Από κει και πέρα βέβαια είναι υποκειμενικά τα πράγματα, γιατί κάποιοι μπορούν να πουν ότι αυτό δεν προστατεύει από πτώσεις ή ότι δεν κάνει κάτι κλπ κλπ...

Η αλήθεια εγώ τα προσέχω πολύ τα κινητά μου και μέχρι στιγμής γρατζουνιές, αραχνιές, χαρακιές, αυλακιές κτλ δεν έχω δει, απλά το καταθέτω έτσι για τη συζήτηση.

Να προσθέσω και κάτι άλλο λίγο άσχετο...ήρθε σήμερα ενημέρωση σε hyper os για το Poco m4 pro 5g, τη δεύτερη συσκευή μου.

Εγώ νομίζω ότι το είχανε παρατημένο το κινητό γιατί είχε μείνει με ενημέρωση ασφαλείας Νοεμβρίου και ξαφνικά έρχεται σήμερα το hyper os...μια χαρά. 

Το κινητό αναζωογονήθηκε.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Με αλλαγή περιοχής σε Ινδονησία κατάφερα να εμφανίσω επιτέλους αναβάθμιση μετά από τη μέρα αγοράς και να ξεκολλήσει από το security update 1/1/24 ενώ είχα δει ότι ήδη είχαν βγει 3 hyperos πλέον για το κινητό έως τώρα αλλά ήμουν ακόμη με miui. Μέχρι στιγμής όλα δουλεύουν σωστά

Screenshot_2024-05-20-10-57-49-986_com.android.settings-edit.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κανενα ξεκολημα να μην αλλαζει χωρα κανεις γιατι υπαρχει ενδεχομενο να δημιουργηθουν μικρο-προβληματα Πχ.θεματα υποστηριξης Sim εχουν συμβει πολλες φορες στο παρελθον σε αλλες συσκευες  .

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Στη συγκεκριμενη περιπτωση δουλεουν ολα καλα , γι αυτο ενημερωσα το θεμα.Αλλαξα χωρα μονο για να εμφανισει το update κι οσο κατεβαινε την αλλαξα ξανα σε Ελλαδα. Δεν υπαρχει battery drain , διαφορα σε θερμοκρασιες , οποιοδηποτε lag , το VoltE συνεχιζει να λειτουργει σε Q , δεν υπηρξε γενικως το παραμικρο που να με κανει να το μετανιωσω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κάνω υπομονή και θα περιμένω να έρθει, έχει αργήσει πάντως.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 25/5/2024 at 11:45 ΜΜ, p_k said:

Εγώ θα κάνω υπομονή και θα περιμένω να έρθει, έχει αργήσει πάντως.

νταααξ είμαστε στις 2 εβδομάδες (βαρέθηκα βέβαια ήδη να πατάω τον έλεγχο)
όχι τίποτα άλλο , θα αλλάξει κι ο μήνας και το security θα είναι 2 μήνες πίσω 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kodorevi8ulis said:

νταααξ είμαστε στις 2 εβδομάδες (βαρέθηκα βέβαια ήδη να πατάω τον έλεγχο)
όχι τίποτα άλλο , θα αλλάξει κι ο μήνας και το security θα είναι 2 μήνες πίσω 🙂

Εγώ ελέγχω καθημερινά.

Έχω αυτήν την έκδοση.

 

Screenshot_2024-05-28-19-33-59-005_com.android.updater.jpg

Screenshot_2024-05-28-19-35-38-093_com.android.settings.jpg

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kodorevi8ulis said:

νταααξ είμαστε στις 2 εβδομάδες (βαρέθηκα βέβαια ήδη να πατάω τον έλεγχο)
όχι τίποτα άλλο , θα αλλάξει κι ο μήνας και το security θα είναι 2 μήνες πίσω 🙂

Αν δεν είχα βάλει την hyper os θα ήμουν ακόμη με security update 1/1/24 της 14.0.6 που πήρα με το που άνοιξα το τηλέφωνο πρώτη φορά πριν 3 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μακάρι να ισχύσει...

https://m.youtube.com/watch?v=-JJitGJPWvM

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...