Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80 (Pre-Release)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μην ξεχναμε οτι προκειται για pre-production model ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

βασικά αυτός πάντα pre-production models έχει οπότε πρέπει να το κρίνεις με τα αντίστοιχα reviews των αντίστοιχων συσκευών :)

 

Διαβάζοντας το review , αφού το μετέφρασα από το Babelfish.altavista.com το μοναδικό μεμπτό στοιχείο το οποίο είναι όμως ΠΟΛΥ σοβαρό είναι αυτό που όλοι φοβόμασταν.... Η μπαταρία!

 

 

Ο τύπος λέει πως το κινητό δεν μπορεί να κρατήσει πάνω από 24 ώρες! Και αυτό χωρίς χρήση του Wi-Fi .

 

Το πιο εντυπωσιακό σημείο ? η Οθόνη ... και τα 550 ευρώ

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να βάλουμε μεγαλύτερη μπαταρία;Λέτε να παίρνει την ΒL-5C που έχει το Ν70;
Οχι δε θα χωράει...:(
Link to comment
Share on other sites

Profanws opws kai to N70 8a yposthrizei to office kai Acrobat Arxeia??

Εννοείτε!

 

------------------------------

 

Γιατί έχω την αίσθηση ότι μόλις βγεί το Ν80 θα βγεί το Νxx που θα είναι όπως το N80 μόνο που θα έχει πολύ μεγαλύτερη μπαταρία και tv;;;;:shifty:

 

Όπου xx το νούμερο του μοντέλου που θα ονομάσει η Nokia...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχω την αίσθηση ότι μόλις βγεί το Ν80 θα βγεί το Νxx που θα είναι όπως το N80 μόνο που θα έχει πολύ μεγαλύτερη μπαταρία και tv;;;;:shifty:

 

Όπου xx το νούμερο του μοντέλου που θα ονομάσει η Nokia...

Καλοδεχούμενο είναι:D:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Aυτο με την μπαταρια ειναι οντως λιγο περιεργο γιατι ειναι σχετικα μικρη!

Κατι αλλο!!!!Ισως ειναι αυτονοητο αλλα θα ηθελα να το ρωτησω.Βιντεο θα παιζει full screen??

Link to comment
Share on other sites

Aυτο με την μπαταρια ειναι οντως λιγο περιεργο γιατι ειναι σχετικα μικρη!

Κατι αλλο!!!!Ισως ειναι αυτονοητο αλλα θα ηθελα να το ρωτησω.Βιντεο θα παιζει full screen??

λογικα θα παιζει ο real player.

 

περι ασυμβατοτητας

http://img347.imageshack.us/img347/20/untitled2copy0rb.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

διαβασε στην αρχη του τοπικ φιλε μου ;)

το πρωτο τετραμηνο του 2006 αναμενεται(προς το τελος)..απο τιμη υπολογισε 500ευρω χωρις φπα..!

Link to comment
Share on other sites

διαβασε στην αρχη του τοπικ φιλε μου ;)

το πρωτο τετραμηνο του 2006 αναμενεται(προς το τελος)..απο τιμη υπολογισε 500ευρω χωρις φπα..!

 

diavasa alla lew mhpws allakse kati :D kai eixame kapoio neo px se 20 meres se ena mhna . thanks pantos kai kalh xronia :lol:

www.glafki.com
Link to comment
Share on other sites

περι ασυμβατοτητας

 

 

Δυστυχώς, αυτό επιβεβαιώνει τις υποψίες μας περι ολικής ασυμβατότητας.

 

Οι χρήστες των πρώτων μοντέλων symbian 9 (λογικά μιλάμε για τους κατόχους των Ν91), θα πρέπει να κάνουν αρκετή υπομονή μεχρι να αρχίσουν να κυκλοφορούν σιγά σιγά, οι νέες εκδόσεις των γνωστών εφαρμογών.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους κι απο μένα.

Απ' τον σεπτέμβριο του 2002 είμαι κάτοχος ενός nokia 7650 και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Στο Ν80 είδα τον αντικαταστάτη του κινητού μου.

Ελπίζω να μην "πέσω έξω" και τελικά να αποδειχθεί καλή αγορά (κι ας χρειαστεί και κανα δυο αναβαθμίσεις. Δεν βαριέσαι !!!)

Link to comment
Share on other sites

Οι μεγάλες εταιρίες (βλέπε symbianware) θα κυκλοφορήσουν αμέσως αναβαθμισμένες version των εφαρμογών τους, με το που εμφανιστούν στην αγορά οι symbian 9 συσκευές. Μην ξεχνάς οτι θα πρέπει να περιμένουμε όχι μόνο να κυκλοφορήσουν, αλλά και να σπαστούν!!
Link to comment
Share on other sites

το σπασιμο δεν νομιζω να ειναι μεγαλη υποθεση,παρα μονο διαθεση των ειδικων..ειναι θεμα ημερων το σπασιμο τους..οποτε ορεξη να εχουν και τα αλλα..να πανε στο καλο.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Kala ola afta re pedia ala molis kikloforisi to n 80

i Sharp 8a vgali montelo me 4 mps...

 

Μα οποιος σκεφτεται να παρει το Ν80 ,θα το παρει για τις υπολοιπες

λειτουργιες του και οχι για την καμερα του μονο :secret:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά η κάμερα είναι το τελευταίο πράγμα που μπορεί να απασχολήσει κάποιον σε αυτό το τηλέφωνο..προσωπικά προς το παρόν με απασχολεί περισσότερο η μπαταρία του
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...