Jump to content

Poco X6 Pro 5G


s_nova
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, klgrpls said:

Στο νήμα της samsung αρχικά στο S9 και μετά στο a52s μας είχες αναφέρει τρόπους εξοικονόμησης μπαταρίας όπως και αρχικό στήσιμο ώστε να μην μας ξετινάζει η google τη μπαταρία. Στο poco ισχύουν τα ίδια που είχες αναφέρει στο a52s ή έχει διαφοροποιηθεί κάτι;

Κανε καποια λιγα tips που υπαρχουν στη σελιδα 4 και 5. Μετα διαβασε να εχεις μια ιδεα τι εκανε ο GPOWER στη σελιδα 13-14 .

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

...το εφαγε το 120χιλλιαρο..(και λιγα του ριξανε..)...https://www.iefimerida.gr/oikonomia/skrekas-e-shop-prostimo-diakopi-leitoyrgias

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Christos_Tz said:

...το εφαγε το 120χιλλιαρο..(και λιγα του ριξανε..)...https://www.iefimerida.gr/oikonomia/skrekas-e-shop-prostimo-diakopi-leitoyrgias

Χάρη του κάνανε δυστηχώς, αυτά θα βλέπουν μερικοί επιτήδειοι  και θα χαίρονται, ας μάς πούν όμως και πόσα έκλεψε και δέν πήγε φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, boymanos said:

Χάρη του κάνανε δυστηχώς, αυτά θα βλέπουν μερικοί επιτήδειοι  και θα χαίρονται, ας μάς πούν όμως και πόσα έκλεψε και δέν πήγε φυλακή.

...την πατησε και ταλαιπωρηθηκε..και ακομα ταλαιπωριεται να παρει τα λεφτα του πισω πολυ κοσμοs με αυτον τον τυπο...προσωπικα αν την παταγα ετσι θα εφευγα σφαιρα για Λαρισα και θα γινοτανε μεσα στο μαγαζι του γηs Μαδιαμ..(φερτε καναλια..αστυνομιεs..πυροσβεστικεs μεχρι και την ενωση Φιλοζωων Ελλαδοs...φερτε τωρα εδω και ολη την εθνικη Ελλαδοs...(χαχα)...αδιαννοητο να πληρωνειs για κατι και να εχουν περασει μεχρι και 4μηνεs και να μην εχειs παραλαβει αυτο που πληρωσεs...πεταs φουρνελο και το καιs το τσαρδι του...απορω ομωs και με εμαs...ενω γραφοντουσαν τοσα κοσμοs συνεχιζε να δινει τα λεφτα του τζογαρωνταs στον αερα ελπιζωνταs να παραλαβει...ε τα θελει και του Ελληνα ο κ..χχχ..λοs του να ταλαιπωριεται χωριs νοημα..παντωs και απο την φατσα του ΠορδηShop που την ειδα στα σοσιαλ εντελωs αχωνευτο διποδο στην μουρη....θεια δικη χρειαζετε..οτι ταλαιπωρια προκαλεσε σε κοσμακι να του συμβουν τα ιδια και χειροτερα....τετοια λαμογια θελουν νομοθεσια πελεκι να στρωνουν....αλλα Ελλαs το μεγαλειο σου δυστηχωs δεν τιμωρουνται ποτε οπωs πρεπει..

..βγηκα εκτοs τοπικ...μην χαλαω το νημα για την τηλεφωναρα μαs...

Edited by Christos_Tz
Link to comment
Share on other sites

Pro HDR στη  Συλλογη .

Ειναι μια λειτουργια που υπαρχει  στo Χ6 Pro ως Pro HDR   .

Δινει Τονο , αυξανει την φωτεινοτητα  ,την χρωματικη gama P3  και το ευρος αυτοματα  σε καθε Φωτο που εχει αποθηκευτει .

Ενεργοποιειται μεσα απ τις ρυθμισεις της συλλογης .

spacer.png

 

spacer.png

 

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Ανεβαζω και εδω το review μου για το τηλεφωνο στο skroutz γιατι ισως ενδιαφερει υποψηφιους αγοραστες

 

ΘΕΤΙΚΑ

+To κινητο ειναι πολυ γρηγορο τοσο σε απολυτες τιμες (περιπου στα 6/10 της ταχυτητας του γρηγοροτερου κινητου αυτη την στιγμη) οσο και για τα λεφτα του, ειναι flagship killer με ολη την εννοια
https://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm
+εχει πολυ καλο σημα σε ολους τους τυπους ασυρματης δικτυωσης (wifi, 5g, bt κλπ), το καλυτερο που εχω δει σε κινητο
+ο ηχος ειναι στερεο, δυνατος, ευχαριστος και καθαρος χωρις παραμορφωσεις
+φορτιζει γρηγορα και εχει καλη διαρκεια μπαταριας (υπο προυποθεσεις), επισης συμπεριλαμβανει φορτιστη 67w και καλωδιο,
+εχει κατευθειαν hyperos με android 14 και θα παρει μεχρι android 17 +1 χρονο επιπλεον αναβαθμισεις ασφαλειας,
+η οθονη ειναι μεγαλη, επιπεδη,πολυ φωτεινη με σωστα χρωματα και πολυ καλη κινηση (30, 60 , 90, 120hz adaptive),
+το δακτυλικο ειναι γρηγορο και ακριβες χωρις καθολου αστοχιες,
+η θηκη που το συνοδευει δεν ειναι διαφανη που κιτρινιζει και ειναι αξιοπρεπης,
+το νοιωθεις και ειναι ελαφρυ με ωραιο πιασιμο και αισθηση στο χερι
+bugs περιεργως για xiaomi δεν εχω συναντησει στο λειτουργικο του το οποιο δουλευει χωρις κολληματα ,lags η αλλα περιεργα

ΑΡΝΗΤΙΚΑ
-Εχει πλαστικο κελυφος το οποιο δεν δειχνει premium και στο εξωτερικο απο αμφισβητησιμης αξιοπιστιας youtubers σε bend test δειχνει να σπαει ευκολα, προσωπικα την πλαστικη κατασκευη δεν την θεωρω τοσο κακο αφου κανει το τηλεφωνο πιο ανθεκτικο σε πτωσεις, δεν ειμαι σιγουρος για την στιβαροτητα του
-στο εξωτερικο εχει αναφερθει οτι δεν εχει hardware proximity sensor αλλα εναν περιεργο ai ο οποιος χρησιμοποιει συνδιασμο αλλων αισθητηρων για το ιδιο αποτελεσμα (να κλεινει δλδ την οθονη κατα την διαρκεια των κλησεων) και ο οποιος δεν λειτουργει παντα καλα ,εγω δεν προσεξα κατι τετοιο ,μπορει να ισχυει απλα δεν το προσεξα
-φωτογραφικα ειναι μαλλον μετριο και δεν παραγει με συνεπεια τα ιδια αποτελεσματα απο τους φακους του
-εχει αναφερθει απο καποιους οτι ζεσταινεται καπως στην βαρια χρηση ,εγω απλα το ενιωσα ελαφρως ζεστο αλλα το εχω καθαρισει απο bloatware
-εχει παρα πολυ bloatware και πολλα απο αυτα δεν απεγκαθιστανται
-οι 32bit εφαρμογες δεν υποστηριζονται πλεον στο android 14 οποτε οσοι χρησιμοποιειτε modded εφαρμογες μπορει να μην κανουν καν εγκατασταση

TIPS
* Απεγκαθιστουμε οποια εφαρμογη δεν χρειαζομαστε (παρατεταμενη πιεση στο εικονιδιο και παταμε τον καδο), τις υπολοιπες τις βγαζουμε με adb
https://github.com/0x192/universal-android-debloater
*Για φυσικο χρωμα :ρυθμισεις - προβολη και φωτεινοτητα - σχεδιο χρωματος - πρωτοτυπο χρωμα pro και θερμοκρασια θερμο
*Για ομαλη κινηση με αυτοματη μειωση συχνοτητας οθονης για εξοικονομιση μπαταριας: ρυθμισεις - προβολη και φωτεινοτητα - ρυθμος ανανεωσης - προεπιλογη
*Αν δεν χρησιμοποιουμε υπερβολικα πολλες εφαρμογες ταυτοχρονα : ρυθμισεις - προσθετες ρυθμισεις - επεκταση μνημης - ανανενεργη ,για να μην φθειρουμε τoν "ssd" του κινητου με αχρηστα writes και να γλιτωσουμε λιγο σε ταχυτητα λογω αυτων των writes
*Για εξοικονομηση μπαταριας λογω amoled οθονης χρησιμοποιουμε darκ mode οπου μπορουμε: ρυθμισεις - προβολη και φωτεινοτητα - σκοτεινη λειτουργια ,(καλο θα ειναι να ενεργοποιησουμε και την αυτοματη φωτεινοτητα)
*Αποφυγη διαφημισεων: ρυθμισεις - περισσοτερες επιλογες συνδεσιμοτητας - προσωπικο dns - προσωπικο ονομα παροχεα dns , βαζουμε dns.adguard.com

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Redshift said:

Ανεβαζω και εδω το review μου για το τηλεφωνο στο skroutz γιατι ισως ενδιαφερει υποψηφιους αγοραστες
 

TIPS
* Απεγκαθιστουμε οποια εφαρμογη δεν χρειαζομαστε (παρατεταμενη πιεση στο εικονιδιο και παταμε τον καδο), τις υπολοιπες τις βγαζουμε με adb
https://github.com/0x192/universal-android-debloater

δεν γαργαλιεμαι για πειραματα..ισωs στο προσεχεs μελλον..αν θελειs μαs γραφειs με σιγουρια τι εχειs απεγκαταστησει με adb...ετσι για να το εχουμε στα υποψιν...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Christos_Tz said:

δεν γαργαλιεμαι για πειραματα..ισωs στο προσεχεs μελλον..αν θελειs μαs γραφειs με σιγουρια τι εχειs απεγκαταστησει με adb...ετσι για να το εχουμε στα υποψιν...

εχω λιστα αλλα πολλα ειναι προσωπικες επιλογες ,οπως πχ το να ξηλωνω ολα τα services που εχουν να κανουν με εκτυπωση που δεν χρησιμοποιω απο κινητο ,αν καποιος δεν εχει εμπειρια απο adb uninstall μπορει να βγαλει πραγματα που τα θελει οποτε καλο ειναι να μην κανω ζημια αθελα μου

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

Θα αναφέρω εγώ κάποια bugs. 2 συγκεκριμένα. Σύνδεση με smartwatch Huawei GT2 Pro μέσω της εφαρμογής huawei health. Τραγικό απλά... Μετράει τα βήματα εντελώς ότι να ναι και το ακόμα χειρότερο όταν με καλούν και χτυπάνε και τα 2 ο ήχος κλήσης στο κινητό κάνει διακοπες... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Redshift said:

εχω λιστα αλλα πολλα ειναι προσωπικες επιλογες ,οπως πχ το να ξηλωνω ολα τα services που εχουν να κανουν με εκτυπωση που δεν χρησιμοποιω απο κινητο ,αν καποιος δεν εχει εμπειρια απο adb uninstall μπορει να βγαλει πραγματα που τα θελει οποτε καλο ειναι να μην κανω ζημια αθελα μου

..και πολυ σωστα απαντησεs....το φοβαμαι και εγω να σου πω την αληθεια να πειραματιστω..εαν κατι λειτουργει σωστα μην το πειραζειs που λενε και στα χωρια μαs....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Christos_Tz said:

..και πολυ σωστα απαντησεs....το φοβαμαι και εγω να σου πω την αληθεια να πειραματιστω..εαν κατι λειτουργει σωστα μην το πειραζειs που λενε και στα χωρια μαs....

το προγραμμα που λινκαρα εχει recommended , safe και all επιλογες πακετων και πολλες απο αυτες εχουν εξηγησεις για το τι ειναι και τι κανουν, αν και σχεδον ολα ειναι απο την εμπειρια της κοινοτητας των χρηστων μιας και οι εταιρειες σχεδον παντα δεν λενε τι ειναι αυτα τα πακετα και τι κανουν ,βγαζω πακετα απο τα κινητα μου πολλα χρονια και σχεδον ποτε δεν ειχα προβλημα ,το πολυ πολυ να χαθει καποια λειτουργικοτητα την οποια μπορω να επαναφερω μεσω adb

αν θες σου βαζω αναλυτικη λιστα με πακετα που σιγουρα δεν μπρικαρουν το τηλεφωνο η δεν προξενουν αλλη ζημια αλλα με την προυποθεση οτι δεν φερω καμια ευθυνη για το πως θα χρησιμοποιηθει

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sotos86 said:

Θα αναφέρω εγώ κάποια bugs. 2 συγκεκριμένα. Σύνδεση με smartwatch Huawei GT2 Pro μέσω της εφαρμογής huawei health. Τραγικό απλά... Μετράει τα βήματα εντελώς ότι να ναι και το ακόμα χειρότερο όταν με καλούν και χτυπάνε και τα 2 ο ήχος κλήσης στο κινητό κάνει διακοπες... 

Με το Redmi Watch 4 που εχω δουλευει αψογα σε συνεργασια με την εφαρμογη Mi Fitness ολες οι μετρησεις πραγματικα εγκυρες .

Για τον ηχο Κλησης δεν εχω ποτε διακοπες δοκιμασε κι αλλα αρχεια ηχων μπας και εχει κανα θεμα συμβατοτητας με διαφορους τυπους αρχειων  .

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Sotos86 said:

Μέχρι και ο default ήχος κάνει διακοπες.....

καποιο προβλημα εχει το τηλεφωνο ,ουτε εμενα κανει διακοπες

--------------------------------------

για youtube χρησιμοποιουσα smart tube και ημουν ευχαριστημενος μιας και ειχε σχεδον ολες τις δυνατοτητες του revanced χωρις το μπλεξιμο της εγκαταστασης και αναβαθμισης του

ξερουμε καποιο αλλο αντιστοιχο που να ειναι και 64bit?

δλδ θελω sponsor block και login στον λογαρισμο μου στο youtube με κοψιμο διαφημισεων κλπ

https://github.com/yuliskov/SmartTube

Edited by Redshift
Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redshift said:

το προγραμμα που λινκαρα εχει recommended , safe και all επιλογες πακετων και πολλες απο αυτες εχουν εξηγησεις για το τι ειναι και τι κανουν, αν και σχεδον ολα ειναι απο την εμπειρια της κοινοτητας των χρηστων μιας και οι εταιρειες σχεδον παντα δεν λενε τι ειναι αυτα τα πακετα και τι κανουν ,βγαζω πακετα απο τα κινητα μου πολλα χρονια και σχεδον ποτε δεν ειχα προβλημα ,το πολυ πολυ να χαθει καποια λειτουργικοτητα την οποια μπορω να επαναφερω μεσω adb

αν θες σου βαζω αναλυτικη λιστα με πακετα που σιγουρα δεν μπρικαρουν το τηλεφωνο η δεν προξενουν αλλη ζημια αλλα με την προυποθεση οτι δεν φερω καμια ευθυνη για το πως θα χρησιμοποιηθει

τα θελω φιλτατε μου....στειλε μου τo μεσω μυνηματοs στο Inbox η και εδω αναρτησε το δημοσια..οπωs αγαπαs εσυ...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Christos_Tz said:

τα θελω φιλτατε μου....στειλε μου τo μεσω μυνηματοs στο Inbox η και εδω αναρτησε το δημοσια..οπωs αγαπαs εσυ...

android.autoinstalls.config.Xiaomi.model
com.android.backupconfirm
com.android.bips
com.android.bluetoothmidiservice
com.android.bookmarkprovider
com.android.calllogbackup
com.android.carrierdefaultapp
com.android.chrome
com.android.contacts
com.android.dreams.basic
com.android.egg
com.android.hotwordenrollment.okgoogle
com.android.hotwordenrollment.xgoogle
com.android.incallui
com.android.inputdevices
com.android.localtransport
com.android.managedprovisioning
com.android.managedprovisioning.overlay
com.android.mms.service
com.android.pacprocessor
com.android.printspooler
com.android.providers.downloads.ui
com.android.providers.partnerbookmarks
com.android.proxyhandler
com.android.sharedstoragebackup
com.android.simappdialog
com.android.stk
com.android.stk.overlay.miui
com.android.traceur
com.android.wallpaper.livepicker
com.android.wallpaperbackup
com.bsp.catchlog
com.facebook.appmanager
com.facebook.services
com.facebook.system
com.google.android.adservices.api
com.google.android.apps.docs
com.google.android.apps.photos
com.google.android.apps.restore
com.google.android.apps.safetyhub
com.google.android.apps.subscriptions.red
com.google.android.apps.tachyon
com.google.android.apps.wellbeing
com.google.android.apps.youtube.music
com.google.android.feedback
com.google.android.gms.location.history
com.google.android.googlequicksearchbox
com.google.android.health.connect.backuprestore
com.google.android.healthconnect.controller
com.google.android.marvin.talkback
com.google.android.onetimeinitializer
com.google.android.printservice.recommendation
com.google.android.projection.gearhead
com.google.android.videos
com.google.android.youtube
com.mediatek.engineermode
com.mediatek.mdmconfig
com.mi.android.globalFileexplorer
com.mi.globalbrowser
com.mi.globalminusscreen
com.mi.healthglobal
com.milink.service
com.miui.analytics
com.miui.backup
com.miui.bugreport
com.miui.cit
com.miui.cloudbackup
com.miui.cloudservice
com.miui.daemon
com.miui.freeform
com.miui.micloudsync
com.miui.miservice
com.miui.msa.global
com.miui.phone.carriers.overlay.h3g
com.miui.phone.carriers.overlay.vodafone
com.miui.phrase
com.miui.player
com.miui.touchassistant
com.miui.videoplayer
com.miui.yellowpage
com.tencent.soter.soterserver
com.xiaomi.aicr
com.xiaomi.glgm
com.xiaomi.joyose
com.xiaomi.mi_connect_service
com.xiaomi.mipicks
com.xiaomi.payment
com.xiaomi.simactivate.service
com.xiaomi.xmsfkeeper
org.ifaa.aidl.manager

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2024 at 6:52 ΜΜ, Christos_Tz said:

...το εφαγε το 120χιλλιαρο..(και λιγα του ριξανε..)...https://www.iefimerida.gr/oikonomia/skrekas-e-shop-prostimo-diakopi-leitoyrgias

3 ώρες μετά το πρόστιμο που έφαγε και το κλείσιμο του, άνοιξε άλλο με την ονομασία peristore, οπότε όποιος κοροϊδεύει ποιόν 

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mplevris said:

3 ώρες μετά το πρόστιμο που έφαγε και το κλείσιμο του, άνοιξε άλλο με την ονομασία peristore, οπότε όποιος κοροϊδεύει ποιόν 

..στην Ελλαδα ζουμε....αυτα ειναι κλασσικεs kαθημερινεs ρουτινεs........

Link to comment
Share on other sites

Την ημερομηνία κατασκευής της συσκευής πως μπορούμε να την μάθουμε; Την γράφει στο κουτί ή φαίνεται με DevCheck ή κάποιος άλλος τρόπος;

Link to comment
Share on other sites

Στο αυτοκόλλητο του κουτιού τη γράφει, κάτω δεξιά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Redshift said:

android.autoinstalls.config.Xiaomi.model
com.android.backupconfirm
com.android.bips
com.android.bluetoothmidiservice
com.android.bookmarkprovider
com.android.calllogbackup
com.android.carrierdefaultapp
com.android.chrome
com.android.contacts
com.android.dreams.basic
com.android.egg
com.android.hotwordenrollment.okgoogle
com.android.hotwordenrollment.xgoogle
com.android.incallui
com.android.inputdevices
com.android.localtransport
com.android.managedprovisioning
com.android.managedprovisioning.overlay
com.android.mms.service
com.android.pacprocessor
com.android.printspooler
com.android.providers.downloads.ui
com.android.providers.partnerbookmarks
com.android.proxyhandler
com.android.sharedstoragebackup
com.android.simappdialog
com.android.stk
com.android.stk.overlay.miui
com.android.traceur
com.android.wallpaper.livepicker
com.android.wallpaperbackup
com.bsp.catchlog
com.facebook.appmanager
com.facebook.services
com.facebook.system
com.google.android.adservices.api
com.google.android.apps.docs
com.google.android.apps.photos
com.google.android.apps.restore
com.google.android.apps.safetyhub
com.google.android.apps.subscriptions.red
com.google.android.apps.tachyon
com.google.android.apps.wellbeing
com.google.android.apps.youtube.music
com.google.android.feedback
com.google.android.gms.location.history
com.google.android.googlequicksearchbox
com.google.android.health.connect.backuprestore
com.google.android.healthconnect.controller
com.google.android.marvin.talkback
com.google.android.onetimeinitializer
com.google.android.printservice.recommendation
com.google.android.projection.gearhead
com.google.android.videos
com.google.android.youtube
com.mediatek.engineermode
com.mediatek.mdmconfig
com.mi.android.globalFileexplorer
com.mi.globalbrowser
com.mi.globalminusscreen
com.mi.healthglobal
com.milink.service
com.miui.analytics
com.miui.backup
com.miui.bugreport
com.miui.cit
com.miui.cloudbackup
com.miui.cloudservice
com.miui.daemon
com.miui.freeform
com.miui.micloudsync
com.miui.miservice
com.miui.msa.global
com.miui.phone.carriers.overlay.h3g
com.miui.phone.carriers.overlay.vodafone
com.miui.phrase
com.miui.player
com.miui.touchassistant
com.miui.videoplayer
com.miui.yellowpage
com.tencent.soter.soterserver
com.xiaomi.aicr
com.xiaomi.glgm
com.xiaomi.joyose
com.xiaomi.mi_connect_service
com.xiaomi.mipicks
com.xiaomi.payment
com.xiaomi.simactivate.service
com.xiaomi.xmsfkeeper
org.ifaa.aidl.manager

πολυ πραγμα..χαμουληs γινετε...

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Christos_Tz said:

πολυ πραγμα..χαμουληs γινετε...

που να εβλεπες τι γινεται σε samsung ,3 φορες περισσοτερα χωρις υπερβολη

--------------------------------------

@All

για youtube χρησιμοποιουσα smart tube και ημουν ευχαριστημενος μιας και ειχε σχεδον ολες τις δυνατοτητες του revanced χωρις το μπλεξιμο της εγκαταστασης και αναβαθμισης του

ξερουμε καποιο αλλο αντιστοιχο που να ειναι και 64bit?

δλδ θελω sponsor block και login στον λογαρισμο μου στο youtube με κοψιμο διαφημισεων κλπ

https://github.com/yuliskov/SmartTube

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

Μετα την τοποθετηση Widget  στην οθονη που βαζει ο καθενας καλο ειναι να γινει απενεργοποιηση του Google discover .

Παταμε παρατεταμενα στην κεντρικη οθονη  / παταμε στο γραναζι κατω δεξια / περισσοτερα / -1 οθονη / μπαινουμε και βαζουμε καμια .

Εαν θελουμε στο μελλον να ξαναβαλουμε καποιο widget  το γυρναμε σε google discover βαζουμε τα widget που θελουμε και το απενεργοποιουμε ξανα λογο προβληματων που προκαλει η google  με κατα-περιοδους μεγαλη απωλεια μπαταριας κτλ .

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...