Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγα πριν από λίγο και το είδα από κοντά. Να αναφέρω μία λεπτομέρεια που παρατήρησα(πιθανά αχρείαστη για πολλούς ) βάζοντας το δίπλα σε ένα s23 ultra. Τα πλήκτρα volume up/down και power είναι πλέον ελαφρώς χαμηλότερα. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, panoszavra said:

Πήγα πριν από λίγο και το είδα από κοντά. Να αναφέρω μία λεπτομέρεια που παρατήρησα(πιθανά αχρείαστη για πολλούς ) βάζοντας το δίπλα σε ένα s23 ultra. Τα πλήκτρα volume up/down και power είναι πλέον ελαφρώς χαμηλότερα. 

παντα παιζει μετακινηση για να μην ταιριαζουν θηκες απο προηγουμενο μοντελο...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, panoszavra said:

Πήγα πριν από λίγο και το είδα από κοντά. Να αναφέρω μία λεπτομέρεια που παρατήρησα(πιθανά αχρείαστη για πολλούς ) βάζοντας το δίπλα σε ένα s23 ultra. Τα πλήκτρα volume up/down και power είναι πλέον ελαφρώς χαμηλότερα. 

Εγώ το έχω από την τέταρτη το κινητό, πολύ καλύτερη αίσθηση παντός τα πλήκτρα του s24 σε σχέση με το S23 πολύ ανώτερα.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, netgeo said:

Αδερφέ αν σε νοιάζει για το κουτί του κινητού σου τότε να το πας πίσω, αν σε νοιάζει για το κινητό το ίδιο, κράτησε το!!!

Σάμπως ξέρεις από την Κορέα ή την Μαλαισία πως το στελνουν;;;;;

Εγώ ξέρω !!! Παλέτα γεμάτη πακέτα συσκευές !! Δούλευα στην dhl Γερμανία 

6 ώρες πριν, jeronimo7 said:

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. 

 

Εντάξει, αρνούμαι να μεγαλώσω γιατί είμαι και πολύ μικρότερος σου! Η αναίδεια ενός ανθρώπου που από ότι λέει το προφίλ του, γεννήθηκε το 1974, είναι κάπως απογοητευτικη.

Το ποσό αγογγυστα βγάζει συμπέρασμα ο κόσμος για σένα, από μια απλή ερώτηση που δεν έθιξε κάποιον, είναι πραγματικά άξιον απορίας. Δεν έχεις τίποτα καλύτερο να κάνεις από το να προσβάλλεις ανθρώπους που ρωτάνε κάτι με πολύ ευγενικό τρόπο σε ένα τεχνολογικό forum? Επαναλαμβάνω ότι δε σε υποχρέωσε κανείς να απαντήσεις. Όταν όμως εσύ ρωτούσες για κουπόνια σε προηγούμενα post λιγες σελίδες πιο πίσω, ήταν καλό και ώριμο το ποστ σου?

Φιλικά πάντα. 

Φίλε μου καλησπέρα. Μη συγκρίνεις ανόμοια πράγματα σε παρακαλώ. Είμαι κάτοικος του εξωτερικού προς το παρόν. Έχω πληρώσει 1000€ για το κινητό στην amazon της παρούσας χώρας και μου δίνει το δικαίωμα να το επιστρέψω όποτε θέλω, ακόμα και στις 14 μέρες 23 ώρες και 59 δευτερόλεπτα χωρίς να χρειαστεί να εξηγήσω το λόγο. Μπορεί απλά να μη μου αρέσει ή οτιδήποτε. Δεν υποχρέωσα εγώ την amazon να προσφέρει αυτή τη δυνατότητα, προφανώς το κάνει για να προσελκύσει πελάτες. Πάντως χαμένη δε νομίζω να έχει βγει από αυτή την τακτική της. Τελευταία φορά που τσέκαρα, είναι μέσα στις κορυφαίες εταιρείες του πλανήτη. Τώρα το να λες ότι η επιστροφή μιας συσκευής σε ξένη χώρα που δεν έχει καμία μα καμία σχέση με την Ελλάδα, επηρεάζει το αν θα σταματήσει να στέλνει η amazon συσκευές στην Ελλάδα, είναι πραγματικά αστείο. Πώς είναι δυνατόν να συσχετίζεις το ένα με το άλλο?

Φιλικά πάντα. 

Όταν μια συσκευή μεταφέρεται έτσι από μια εταιρεία με δισεκατομμύρια αποστολες είσαι πολύ μικρός για να κρίνεις με το μυαλουδακι σου αν είναι σωστό να βάζουν φούσκες η όχι . Εκείνη έχουν τ καλύτερα μυαλό για αυτήν την δουλειά και βγάζουν μυρια . Αν έχεις πρόβλημα στείλε το πίσω δεν νομιζ8οτι ενδιαφέρεται κανείς . Και γράφεις σε λάθος θέμα εδώ είναι του ultra 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσοι είχατε το s23 ultra ,άξιζε η μετάβαση? Έχω ένα 23αρι 3μηνων και σκέφτομαι τη μετάβαση.. υπάρχει διαφορά σε καθημερινή χρήση?

Τελικά όσοι είχατε το s23 ultra ,άξιζε η μετάβαση? Έχω ένα 23αρι 3μηνων και σκέφτομαι τη μετάβαση.. υπάρχει διαφορά σε καθημερινή χρήση?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nikosaek2121 said:

Σημάδια η συσκευή ή το κουτί, έκανες αλλαγή?

Σημάδια η συσκευή.

Την έχω παραδώσει για έλεγχο σε κοντινό μου επισημο σέρβις με αίτημα αντικατάστασης και περιμένω απο δευτέρα φατνάζομαι να έχω κάποια νέα.

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Α και για να μάθετε κάτι εγώ όταν μετέφερα παλέτες και είχαν και ακουστικά Bose. samsung κινητά και άλλα η παλέτες πήγαιναν πέρα δώθε ούτε καν της υπολόγιζα ρησ πετούσα όπως να ναι !!! Ποτέ δεν με πήραν τηλέφωνο να μου πούνε τίποτα !! Οπότε απλά απολαύστε ότι έχετε 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Όταν λετε ξεπλυμενα χρώματα σε σχέση με το s23u, κάτι τέτοιο εννοείτε;

FB_IMG_1706371961454.jpg

Κάπως έτσι. Είναι σαν να έχει υπερβολική φωτεινότητα όλη η οθόνη και με σαφώς χαμηλότερο κορεσμό χρωμάτων. Αν δεν έχεις μια OLED με έντονο κορεσμό δίπλα ενδεχομένως δεν θα το καταλάβεις. Επειδή το σέταρα και είχα δίπλα το s22 ultra μου, μου χτύπησε στο μάτι από την πρώτη στιγμή. Ας πούμε το κόκκινο χρώμα στο εικονίδιο του chrome έχει τεράστια διαφορά μεταξύ των 2 κινητών. Επίσης όπως είπαν και παιδία από εδώ αλλά το παρατήρησα και εγώ (και αναφέρεται και σε πολλά forum) η αλλαγή μεταξύ normal και vivid mode δεν έχει σχεδόν καμία αλλαγή. Και όσο και να παίξεις με τα sliders μόνο η απόχρωση του λευκού αλλάζει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dimitris_w said:

Α και για να μάθετε κάτι εγώ όταν μετέφερα παλέτες και είχαν και ακουστικά Bose. samsung κινητά και άλλα η παλέτες πήγαιναν πέρα δώθε ούτε καν της υπολόγιζα ρησ πετούσα όπως να ναι !!! Ποτέ δεν με πήραν τηλέφωνο να μου πούνε τίποτα !! Οπότε απλά απολαύστε ότι έχετε 

Όπως θα ξέρεις καλύτερα από εμένα, μιας και δούλευες εκεί, ως ενδεδειγμένη μέθοδος προστασίας είναι η συσκευασία box in box....

Από εκεί και πέρα για οποιαδήποτε βλάβη που προκύπτει από ατελή μεταφορά, δόξα τω Θεώ έχουμε δικαίωμα επιστροφής. Ας ηρεμήσουμε όμως εκατέρωθεν και ας μη σπαμάρουμε το thread. Είναι κρίμα για τα παιδιά που θα αγοράσουν τη συσκευή και θα ψάχνουν ώρες να βρουν κάποια χρήσιμη πληροφορία.

2 minutes ago, kax_dent said:

Κάπως έτσι. Είναι σαν να έχει υπερβολική φωτεινότητα όλη η οθόνη και με σαφώς χαμηλότερο κορεσμό χρωμάτων. Αν δεν έχεις μια OLED με έντονο κορεσμό δίπλα ενδεχομένως δεν θα το καταλάβεις. Επειδή το σέταρα και είχα δίπλα το s22 ultra μου, μου χτύπησε στο μάτι από την πρώτη στιγμή. Ας πούμε το κόκκινο χρώμα στο εικονίδιο του chrome έχει τεράστια διαφορά μεταξύ των 2 κινητών. Επίσης όπως είπαν και παιδία από εδώ αλλά το παρατήρησα και εγώ (και αναφέρεται και σε πολλά forum) η αλλαγή μεταξύ normal και vivid mode δεν έχει σχεδόν καμία αλλαγή. Και όσο και να παίξεις με τα sliders μόνο η απόχρωση του λευκού αλλάζει.

ίδωμεν.....με τα όσα αναφέρονται μπορεί να είναι και θέμα software και όχι μόνο λογω της anti-glare επίστρωσης..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα με τα χρώματα που αναφέρεται από πολλούς παιδιά, είναι ξεκάθαρα bug συγκεκριμένα των S24Ultra.

Και αυτό το καταλαβαίνει κάποιος από το γεγονός ότι στις 2 επιιλογές Vivid και Natural δεν υπάρχει καμία διαφορά.

Προφανώς και δεν είναι έτσι το σωστό, αλλιώς θα είχαν βγάλει τελείως την επιλογή.

Υπάρχει και πρόσφατο video σε youtube μεριά πχ NL Tech(είχε ανεβάσει και πρώτα benchmarks μεταξύ exynos και snapdragon),μιας και τον ρωτάγανε μήπως έφταιγε το anti reflective γυαλί.

Λίγη υπομονή να βγουν τα πρώτα updates, όπως γίνεται κάθε χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω το κινητό δύο μέρες και η μπαταρία φαίνεται να πέφτει γρήγορα και μάλιστα χωρίς να κάνω κάτι ούτε παιχνίδι ούτε βίντεο ούτε πλοήγηση απλά κάθεται...

Edited by dextergsxr
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dextergsxr said:

Ρε παιδιά έχω το κινητό δύο μέρες και η μπαταρία φαίνεται να πέφτει γρήγορα και μάλιστα χωρίς να κάνω κάτι ούτε παιχνίδι ούτε βίντεο ούτε πλοήγηση απλά κάθεται...

Και σε εμένα ισχύει ακριβώς το ίδιο. 

Link to comment
Share on other sites

Θα στρώσει η μπαταρία, το ίδιο έκανε και μένα στην πρώτη φόρτιση, αλλά τώρα είδα ήδη μεγαλύτερη αυτονομία!
Σε 2-3 μέρες θα είναι τούμπανο, εξάλλου και οι reviewers το είπαν πως την τέσταραν μετά από λίγες μέρες που τα είχαν στην κατοχή τους και τ' αποτελέσματα ήταν η πρωτιά! Λίγη υπομονή πρέπει να κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Για δωστε feedback για μπαταρια και αλλοι,στα review την εκθειαζουν παντως !

Μαλιστα λενε πως ειναι καλυτερη η αυτονομια λογω επεξεργαστη SNAPDRAGON GEN3 ακομα κι απο το S23 ULTRA που ομολογουμενως ειναι ΑΡΤΙΟ και το λεω απο τη δικη μου χρηση !

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Όταν λετε ξεπλυμενα χρώματα σε σχέση με το s23u, κάτι τέτοιο εννοείτε;

FB_IMG_1706371961454.jpg

Η αίσθηση είναι ακριβώς αυτή, δεν είναι μόνο ο κορεσμός των χρωμάτων αλλά και το λευκό που είναι σαν καμένο, σαν λαμπτήρας φθορισμού.

Τώρα πως βγαίνει προϊόν έτσι δεν το καταλαβαίνω.

Τι πουλάει δηλαδή παραπάνω από το S23u; Τον Snap gen3;

Η οθόνη δεν είναι ένα από τα πιο σημαντικά χαρακτηριστικά αυτής της σειράς;

Τι εξελιξαν για ένα χρόνο το AI;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, netgeo said:

Η αίσθηση είναι ακριβώς αυτή, δεν είναι μόνο ο κορεσμός των χρωμάτων αλλά και το λευκό που είναι σαν καμένο, σαν λαμπτήρας φθορισμού.

Τώρα πως βγαίνει προϊόν έτσι δεν το καταλαβαίνω.

Τι πουλάει δηλαδή παραπάνω από το S23u; Τον Snap gen3;

Η οθόνη δεν είναι ένα από τα πιο σημαντικά χαρακτηριστικά αυτής της σειράς;

Τι εξελιξαν για ένα χρόνο το AI;

Ακριβώς αυτό. Το λευκό είναι σαν φως ιατρείου. Σχεδόν ενοχλητικό. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, hasiotis_john said:

Θα στρώσει η μπαταρία, το ίδιο έκανε και μένα στην πρώτη φόρτιση, αλλά τώρα είδα ήδη μεγαλύτερη αυτονομία!
Σε 2-3 μέρες θα είναι τούμπανο, εξάλλου και οι reviewers το είπαν πως την τέσταραν μετά από λίγες μέρες που τα είχαν στην κατοχή τους και τ' αποτελέσματα ήταν η πρωτιά! Λίγη υπομονή πρέπει να κάνουμε.

 

16 minutes ago, kek said:

Για δωστε feedback για μπαταρια και αλλοι,στα review την εκθειαζουν παντως !

Μαλιστα λενε πως ειναι καλυτερη η αυτονομια λογω επεξεργαστη SNAPDRAGON GEN3 ακομα κι απο το S23 ULTRA που ομολογουμενως ειναι ΑΡΤΙΟ και το λεω απο τη δικη μου χρηση !

Η αλήθεια είναι εμένα δεν βγάζει καν μια μέρα ακόμα και έχω αναγκαστεί να φορτίσω τύπου 1 και 2 φορές τη μέρα...

 

Link to comment
Share on other sites

sa.thumb.jpg.ea8b31d12b2ce02f0d10bda9715fdaff.jpg

Μιας και το forum δεν αφηνει να ανέβουν video, να και με αριθμούς αυτό το οποίο παραπονιούνται πολλοί στην πράξη με νούμερα και αναφέρομαι στην μεσαία στήλη πάντα, που όπως βλέπετε τα S24 ανεξαρτήτως επεξεργαστή είναι τα ίδια.

Αρα λίγο υπομονή για τα πρώτα update. Αυτά είναι τα ''κακα'' όταν κυκλοφορείς πολύ νωρίς την συσκευή σου, πριν βγάλουν και οι άλλες εταιρείες τις δικές τους.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά πάντα κάπως έτσι δεν ήταν με τις "ναυαρχίδες" της samsung;

Πάντα δεν έβγαιναν με ψιλοπροβλήματα και όλοι γκρινιαζαμε αλλά στην πορεία τα διορθωναν; 

Είναι άδικο να συγκρίνουμε το S23 Ultra το οποίο είναι μια άρτια συσκευή που φέρει στην πλάτη της έναν ολόκληρο χρόνο με updates με το S24 Ultra το οποίο μόλις βγήκε.

Θυμάμαι ότι από την εποχή του Note 3 στην αρχή πάντα υπήρχαν παράπονα.

Αν ανατρέξετε στα νήματα των παλαιότερων συσκευών τα ίδια δεν γράφονται λίγο ή πολύ; 

Edited by anastasg
Link to comment
Share on other sites

Just now, anastasg said:

Βρε παιδιά πάντα κάπως έτσι δεν ήταν με τις "ναυαρχίδες" της samsung;

Πάντα δεν έβγαιναν με ψιλοπροβλήματα και όλοι γκρινιαζαμε αλλά στην πορεία τα διορθωναν; 

Είναι άδικο να συγκρίνουμε το S23 Ultra το οποίο είναι μια άρτια συσκευή που φέρει στην πλάτη της έναν ολόκληρο χρόνο με updates με το S24 Ultra το οποίο μόλις βγήκε.

Θα συμφωνήσω απόλυτα σε αυτό.  Ας περιμένουμε το Day 1 Update που λογικά θα είναι μεγαλούτσικο και θα φτιάχνει πολύ πράμα. 

Link to comment
Share on other sites

Παράλληλα δεν ξέρω αν το έχει κανείς άλλος, το home screen δείχνει καθαρό crisp.

Η σελίδα με τις εφαρμογές όχι τόσο.

Τις έχω οργανωμένες σε folder και το render που κάνει τα δείχνει λιγο θολά...

Ακόμα και όταν πατάω στο φάκελο και μεγαλώνει τα εικονίδια πάλι δείχνουν κάπως...

 

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα σημερα το πρωι και ετσι τωρα εχω S24 ultra , redmi 13 pro plus , poco x6 pro . Θα περασω καλα αυτες τις μερες στις δοκιμες , τεστ κτλ.η καλυτερη μας :classic_laugh::classic_biggrin:

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Dimitris_w said:

Εγώ ξέρω !!! Παλέτα γεμάτη πακέτα συσκευές !! Δούλευα στην dhl Γερμανία 

Όταν μια συσκευή μεταφέρεται έτσι από μια εταιρεία με δισεκατομμύρια αποστολες είσαι πολύ μικρός για να κρίνεις με το μυαλουδακι σου αν είναι σωστό να βάζουν φούσκες η όχι . Εκείνη έχουν τ καλύτερα μυαλό για αυτήν την δουλειά και βγάζουν μυρια . Αν έχεις πρόβλημα στείλε το πίσω δεν νομιζ8οτι ενδιαφέρεται κανείς . Και γράφεις σε λάθος θέμα εδώ είναι του ultra 

Αν δεν ενδιαφέρεσαι, γιατί απαντάς φίλε μου? Φιλικά ρωτάω και στο ίδιο ύφος. Επίσης αν είμαι πολύ μικρός για να κρίνω με το μυαλουδακι μου μια εταιρεία με δισεκατομμύρια αποστολες, τότε με την ίδια φοβερή λογική πες στο φίλο που έγραψε μερικά ποστ πιο πίσω πως παρέλαβε το s24 ultra και έχει σημαδάκι στην οθόνη, να μην επιστρέψει τη συσκευή γιατί είναι και αυτός πολύ μικρός για να κρίνει μια εταιρεία με δισεκατομμύρια αποστολές και κάνει λάθος που τολμάει και κρίνει μια τέτοια εταιρεία.. Βρε πάτε καλά ή σας έχει χτυπήσει η βλακεια στον εγκέφαλο; εσύ με το φοβερό σου μυαλουδακι λοιπόν, μάθε πρώτα να μη κάνεις ορθογραφικά και μετά κάνε τον κόπο να μην είσαι τόσο ειρων!

Και αφού πληρώνω με τα λεφτά μου και τον παρά μου για κάτι τόσο premium, έχω αυτομάτως το δικαίωμα να κρίνω την Χ-Ψ εταιρεία όσο θέλω. 

1 ώρα πριν, Dimitris_w said:

Α και για να μάθετε κάτι εγώ όταν μετέφερα παλέτες και είχαν και ακουστικά Bose. samsung κινητά και άλλα η παλέτες πήγαιναν πέρα δώθε ούτε καν της υπολόγιζα ρησ πετούσα όπως να ναι !!! Ποτέ δεν με πήραν τηλέφωνο να μου πούνε τίποτα !! Οπότε απλά απολαύστε ότι έχετε 

Αν εσύ δε νοιάζεσαι που πετάς τις αδρά πληρωμένες συσκευές του κοσμάκη από δω κ από εκεί όπως να 'ναι και το θεωρείς αυτό επαγγελματική συμπεριφορά εργαζόμενου, τότε κάτι πάει πολύ λάθος.. Τεσπα, καλό βράδυ!! 

 

1 hour ago, Dark_Lord said:

Όπως θα ξέρεις καλύτερα από εμένα, μιας και δούλευες εκεί, ως ενδεδειγμένη μέθοδος προστασίας είναι η συσκευασία box in box....

Από εκεί και πέρα για οποιαδήποτε βλάβη που προκύπτει από ατελή μεταφορά, δόξα τω Θεώ έχουμε δικαίωμα επιστροφής. Ας ηρεμήσουμε όμως εκατέρωθεν και ας μη σπαμάρουμε το thread. Είναι κρίμα για τα παιδιά που θα αγοράσουν τη συσκευή και θα ψάχνουν ώρες να βρουν κάποια χρήσιμη πληροφορία.

ίδωμεν.....με τα όσα αναφέρονται μπορεί να είναι και θέμα software και όχι μόνο λογω της anti-glare επίστρωσης..

Έχεις δίκιο φίλε μου. Εκτιμώ το πόσο ωραία το έθεσες. Απλά φαίνεται πως είσαι άνθρωπος που ξέρει να μιλάει με επίπεδο και όχι σαν άλλους. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, κουράσατε, δε το βλέπετε κι εσείς? Βοηθήστε λίγο βρε σεις. 

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η μπαταρία του στα ίδια καλά επίπεδα με το s23 ultra το χω βγάλει 8:30 το πρωί από την φορτιστή και τώρα 22.30 το βράδυ είμαι στο 50% με τέσσερις ώρες SOT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...