Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 1/10/2024 at 12:20 ΜΜ, challenge143 said:

@Kostas_Ts_86 καλό θα ήταν να ανεβάσεις κάποιο βίντεο κ από τις δύο συσκευές να καταλάβουμε λίγο τις διαφορές που εννοείς.  Να υποθέσω ότι αναφέρεσαι ότι σου αλλοιώνει την ανάλυση ενώ στο iPhone όχι.  

Καλημέρα, έδωσα βίντεο με αυτό που αντιμετωπίζω αλλά μόνο 1 μου απάντησε. Κάποιος άλλος το έχει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:

Καλημέρα, έδωσα βίντεο με αυτό που αντιμετωπίζω αλλά μόνο 1 μου απάντησε. Κάποιος άλλος το έχει αυτό;

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω Instagram έχει η γυναίκα μου στο 21υ αλλά αυτό που περιγράφεις δεν το αντιμετωπίζει εκτός κ το κατεβάσω κ εγώ κ να σου πω για να σου φύγει η περιέργεια.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, challenge143 said:

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω Instagram έχει η γυναίκα μου στο 21υ αλλά αυτό που περιγράφεις δεν το αντιμετωπίζει εκτός κ το κατεβάσω κ εγώ κ να σου πω για να σου φύγει η περιέργεια.  

Αν δεν έχεις δεν πειράζει. Φυσικά και δεν θα σε βάλω σε κόπο για να δεις αυτό. Ας απαντήσουν όσοι χρησιμοποιούν Instagram. Σ'ευχαριστώ όπως και να έχει!

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:

Αν δεν έχεις δεν πειράζει. Φυσικά και δεν θα σε βάλω σε κόπο για να δεις αυτό. Ας απαντήσουν όσοι χρησιμοποιούν Instagram. Σ'ευχαριστώ όπως και να έχει!

Δεν έχω δει κάτι αντίστοιχο στο Instagram. Δείξε το σε κάποιον άλλον από το κινητό να δεις αν δεν αυτό που βλέπεις. Εγώ τα βλέπω όπως θα έπρεπε να είναι στο δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Gorge said:

Δεν έχω δει κάτι αντίστοιχο στο Instagram. Δείξε το σε κάποιον άλλον από το κινητό να δεις αν δεν αυτό που βλέπεις. Εγώ τα βλέπω όπως θα έπρεπε να είναι στο δικό μου.

Το έδειξα σε φίλο και απόρησε...μίλησα και με έναν youtuber και μου είπε ότι το κάνει και σε εκείνον. Απλά μου κάνει εντύπωση γιατί εγώ είχα πάρει τη συσκευή από προπαραγγελια και η αδερφή μου την προηγούμενη βδομάδα (αυτό το αναφέρω για την ημερομηνία κατασκευής, αλλά δε μου φαίνεται για "θέμα" hardware). Της αδερφής μου έχει πάρει και όλες τις αναβαθμίσεις που έχουν κυκλοφορήσει (software και του app) και παρόλα αυτά δεν έχει διορθωθεί.

Anyway...Σ'ευχαριστώ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Kostas_Ts_86 said:

Το έδειξα σε φίλο και απόρησε...μίλησα και με έναν youtuber και μου είπε ότι το κάνει και σε εκείνον. Απλά μου κάνει εντύπωση γιατί εγώ είχα πάρει τη συσκευή από προπαραγγελια και η αδερφή μου την προηγούμενη βδομάδα (αυτό το αναφέρω για την ημερομηνία κατασκευής, αλλά δε μου φαίνεται για "θέμα" hardware). Της αδερφής μου έχει πάρει και όλες τις αναβαθμίσεις που έχουν κυκλοφορήσει (software και του app) και παρόλα αυτά δεν έχει διορθωθεί.

Anyway...Σ'ευχαριστώ για την απάντηση!

Για δοκίμασε να αλλάξεις τα hz της οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Athkatla said:

Για δοκίμασε να αλλάξεις τα hz της οθόνης.

Δοκίμασα και αυτό και δεν άλλαξε κάτι, αλλά εδώ είναι το περίεργο. Σταματάει να συμβαίνει μόνο με ενεργή την εξοικονόμηση ενέργειας, που προφανώς ρίχνει τα Hz στα 60. Άρα δεν ευθύνεται αυτό.

1662109480_Screenshot_20241003_184532_Devicecare.thumb.jpeg.f0a78d1e64cab3a0a9dc6171196d937c.jpeg

Edited by Kostas_Ts_86
Link to comment
Share on other sites

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, johnnyman25 said:

Τραγικό. Πισωγύρισμα.χωρις μεγάλη αναβάθμιση για ολο το 2024 ουσιαστικά. Μεγάλο φάουλ. Βλέπω πολύ κόσμο να πηγαίνει προς το μήλο. Εγώ προσωπικά κλείνω προς pixel μεριά 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dkon84 said:

Τραγικό. Πισωγύρισμα.χωρις μεγάλη αναβάθμιση για ολο το 2024 ουσιαστικά. Μεγάλο φάουλ. Βλέπω πολύ κόσμο να πηγαίνει προς το μήλο. Εγώ προσωπικά κλείνω προς pixel μεριά 

Από το oneui 1 είχε να γίνει αυτό....

Λογικά θα βγει μαζί με s25u....

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά χαλαρώστε με τις αναβαθμίσεις...

 

Μια χαρά είναι η συσκευή....

Link to comment
Share on other sites

Θα κυκλοφορήσει με το S25U, το είπαν κατά τη διάρκεια του Conference. Τώρα τι να πω, προτιμώ να καθυστερήσει και να φυσάει, πάρα να έρθει νωρίτερα και να είναι μες τα bugs. Η 6.1.1 είναι μια χαρά... Λίγη παραπάνω υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...