Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

23 minutes ago, theoalex50 said:

Μεσω samsung cloud απο οτι καταλαβα γινεται αυτο . Κανοντας το απλα με προτρεπει να κανω αντιγραφο ασφαλειας για το google calendar. Οποτε επρεπε να γινει στο παλιο. Αρα οτι ειχα το εχω χασει σωστα?

Σίγουρα θα έπρεπε να είχε γίνει συγχρονισμός στο παλιό πρώτα. Νομίζω μέσω Samsung cloud συγχρονίζει το ημερολόγιο της Samsung μόνο. Εσύ είπες για το Google calendar που συγχρονίζει μέσω Gmail account.

Sorry αν κατάλαβα λάθος

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:

Σίγουρα θα έπρεπε να είχε γίνει συγχρονισμός στο παλιό πρώτα. Νομίζω μέσω Samsung cloud συγχρονίζει το ημερολόγιο της Samsung μόνο. Εσύ είπες για το Google calendar που συγχρονίζει μέσω Gmail account.

Sorry αν κατάλαβα λάθος

Οχι μια χαρα τα ειπες εσυ, εγω δεν ειχα προσεξει τι ημερολογιο ειχα. Ειχα το Samsung Calendar, απο οτι φαινεται δυστυχως μονο του δεν κανει συγχρονισμο οποτε τα εχασα οτι ειχα σημειωμενα.... Ευχαριστω για την βοηθεια !

Edited by theoalex50
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, theoalex50 said:

Οχι μια χαρα τα ειπες εσυ, εγω δεν ειχα προσεξει τι ημερολογιο ειχα. Ειχα το Samsung Calendar, απο οτι φαινεται δυστυχως μονο του δεν κανει συγχρονισμο οποτε τα εχασα οτι ειχα σημειωμενα.... Ευχαριστω για την βοηθεια !

Νομίζω μπορούσες να το ρυθμίσεις να γίνεται αυτόματα αλλά τώρα....κρίμα πάντως. Την έχω παθει κι εγώ με συγχρονισμους κλπ στο παρελθόν κι έτσι έμαθα.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, chris_amg said:

Καλησπερα παιδιά εχω 15 pro max να παω σε s24 ultra αξιζει η μετάβαση;

Είναι συσκευές ίδιας γενιάς, οι οποίες μάλιστα οδεύουν (το iPhone 15 Pro Max ήδη θεωρείται ξεπερασμένο) προς αντικατάσταση από την επόμενη γενιά. 

Μήπως να κάνεις υπομονή για να πας στο S25U όταν κυκλοφορήσει; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...