Jump to content

OnePlus 12


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πότε το παραγγείλατε και είναι ακόμη Γερμανία;

 

Εγώ μόλις παρέλαβα, σε νησί του Αιγαίου, και ΔΕΝ είχα πληρώσει το 10ρικο της γρήγορης αποστολής.

IMG-50c5e24ef1de80aa6f217b02d0356ebe-V.jpg

.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

https://www.reddit.com/r/oneplus/s/fRt60cDlPI

https://www.reddit.com/r/oneplus/s/fcwTXIMWzs

Δείτε λίγο οι κάτοχοι αν έχετε αυτά τα θέματα που έγιναν γνωστά από χρήστες στο reddit. 

Ελπίζω να ήμαστε τυχεροί και εμείς που περιμένουμε να παραλάβουμε και όσοι έχουν στα χέρια τους την συσκευή. 

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τον ασύρματο φορτιστή εμένα μου τον βγάζει μη διαθέσιμο 

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, teopanta1 said:

https://www.reddit.com/r/oneplus/s/fRt60cDlPI

https://www.reddit.com/r/oneplus/s/fcwTXIMWzs

Δείτε λίγο οι κάτοχοι αν έχετε αυτά τα θέματα που έγιναν γνωστά από χρήστες στο reddit. 

Ελπίζω να ήμαστε τυχεροί και εμείς που περιμένουμε να παραλάβουμε και όσοι έχουν στα χέρια τους την συσκευή. 

Εγώ τα έγραφα παραπίσω για τα panel της Boe..

Εύχομαι να μη μπαίνω /μπαίνουμε σε περιπέτειες με επιστροφές και άντε βγάλε άκρη με Κωτσόβολους, oneplus κλπ..

Σε άλλα νέα σε σημερινό τηλέφωνο Κωτσόβολο στο τμήμα παραγγελιών με τιμολόγιο δε γνωρίζουν τίποτα ούτε έχουν ενημέρωση οτι έχει φτάσει κάτι στις κεντρικές αποθήκες..

Link to comment
Share on other sites

DHL Gradient logo
Dear customer,
 
Thank you for contacting DHL eCommerce regarding the delivery of your shipment.
 
The latest status of your shipment is: "The international shipment has been processed in the export parcel center" (We, 07.02.2024, 06:04, Germany).
 
The shipment is currently on its way to the destination country and once it arrives, it will be handed over to a local provider for the final delivery.
 
You may expect your parcel in 1 up to 3 business days.


Best regards,



Customer Service Team
Global Recipient Service
DHL eCommerce

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τέτοια καθυστέρηση από Κωτσόβολο; Αν θυμάμαι καλά θα ήταν διαθέσιμο από τις 8 και τώρα δεν ξέρουν τίποτα;

Για εμάς που περιμένουμε από DHL, λογικά θα εμφανιστεί προς το τέλος της εβδομάδας.

1 hour ago, GPdrama said:

Πότε το παραγγείλατε και είναι ακόμη Γερμανία;

 

Εγώ μόλις παρέλαβα, σε νησί του Αιγαίου, και ΔΕΝ είχα πληρώσει το 10ρικο της γρήγορης αποστολής.

IMG-50c5e24ef1de80aa6f217b02d0356ebe-V.jpg

Με γεια το κινητό και τα αξεσουάρ, εγώ το παράγγειλα στις 25.

Πόσες μέρες έκανε να προχωρήσει το tracking το δικό σου; Παρέλαβες με ΕΛΤΑ ή με courier?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Arinos said:

Πόσες μέρες έκανε να προχωρήσει το tracking το δικό σου; Παρέλαβες με ΕΛΤΑ ή με courier?

το στείλανε από Γερμανία στις 02/02 και σήμερα παρέλαβα με acs

.
Link to comment
Share on other sites

Just now, GPdrama said:

το στείλανε από Γερμανία στις 02/02 και σήμερα παρέλαβα με acs

Πραγματικά ταχύτατοι.

Εμένα το έστειλαν στις 6 ενώ στις 2 απλά δημιουργήθηκε το tracking.

Δες και αυτά που ανέφερε ο συμφορουμίτης

52 minutes ago, teopanta1 said:

https://www.reddit.com/r/oneplus/s/fRt60cDlPI

https://www.reddit.com/r/oneplus/s/fcwTXIMWzs

Δείτε λίγο οι κάτοχοι αν έχετε αυτά τα θέματα που έγιναν γνωστά από χρήστες στο reddit. 

Ελπίζω να ήμαστε τυχεροί και εμείς που περιμένουμε να παραλάβουμε και όσοι έχουν στα χέρια τους την συσκευή. 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Arinos said:

Πραγματικά ταχύτατοι.

Εμένα το έστειλαν στις 6 ενώ στις 2 απλά δημιουργήθηκε το tracking.

Δες και αυτά που ανέφερε ο συμφορουμίτης

 

Mlks...κανένα θέμα. Ούτε οθόνης ούτε στο πλαίσιο.. 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, STATYSS said:

Mlks...κανένα θέμα. Ούτε οθόνης ούτε στο πλαίσιο.. 

Εγώ κρατάω μικρό καλάθι... Μακάρι να μην υπάρχει το παραμικρό για όλους...

Και έχω και ιστορικό με Κωτσόβολο το Σεπτέμβρη πήρα μια 77" oled sony με άθλιο  grey uniformity και έξτρα 5ετή εγγύηση και μου πήρε 2 μήνες μέχρι να ξεμπερδέψω να μου κάνουν αντικατάσταση ενώ ανάφερα το πρόβλημα στα πλαίσια DOA κιόλας ούτε καν καθυστερημένα.. Και αυτό αφού έπεσαν καταγγελίες στο ΣΤΚ (συνήγορο του καταναλωτή) μέχρι τότε έκαναν τα κορόιδα για να φορτωθώ ελαττωματική 3.5k € τηλεόραση..

Edited by ChrisNikol
Link to comment
Share on other sites

Και το Honor Magic 5 pro ειχε θεματα με την BOE οθονη σε χαμηλη φωτεινοτητα. Γνωστος μου αλλαξε 2 συσκευες, την 3η φορα αλλαξε εντελως τηλεφωνο. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mikepan_1 said:

Και το Honor Magic 5 pro ειχε θεματα με την BOE οθονη σε χαμηλη φωτεινοτητα. Γνωστος μου αλλαξε 2 συσκευες, την 3η φορα αλλαξε εντελως τηλεφωνο. 

Έχω ανεβάσει και πιο πίσω τις φώτο από το honor magic 5 pro με Boe panel που είχα.. Και εγω 3 άλλαξα και εν τέλει δε κράτησα κανένα μου έγινε refund από μαγαζί εδώ Ελλάδα που ευτυχώς ο άνθρωπος αναγνωρίζε αυτό που είχε το κινητό..

IMG_0149.webp

IMG_0150.webp

IMG_0151.webp

Κατεβάστε το display tester https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gombosdev.displaytester&hl=en_US

Και τρέξτε rgb 3,3,3 ή 10,10,10 γενικά σκούρες γκρι αποχρώσεις σε χαμηλή φωτεινότητα συνήθως από 50% και κάτω και σκοτεινό δωμάτιο..

2 ώρες πριν, GPdrama said:

Πότε το παραγγείλατε και είναι ακόμη Γερμανία;

 

Εγώ μόλις παρέλαβα, σε νησί του Αιγαίου, και ΔΕΝ είχα πληρώσει το 10ρικο της γρήγορης αποστολής.

IMG-50c5e24ef1de80aa6f217b02d0356ebe-V.jpg

Καλορίζικο και απροβλημάτιστο εύχομαι..

Τσέκαρε λίγο αν και όταν έχεις χρόνο αυτά που αναφέρονται.. Βέβαια κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και σίγουρα είναι και λίγο λαχείο.. Αλλά τουλάχιστον στατιστικά να καθησυχάσουμε τους εαυτούς μας μέχρι να έχουμε πιο ολοκληρωμένη εικόνα όσο περισσότεροι παραλαμβανουμε.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, ChrisNikol said:

Τσέκαρε λίγο αν και όταν έχεις χρόνο αυτά που αναφέρονται.. Βέβαια κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και σίγουρα είναι και λίγο λαχείο.. Αλλά τουλάχιστον στατιστικά να καθησυχάσουμε τους εαυτούς μας μέχρι να έχουμε πιο ολοκληρωμένη εικόνα όσο περισσότεροι παραλαμβανουμε.

Όπως και να χει είναι κατάντια για τις εταιρίες και πολύ κρίμα για όλους μας να συζητάμε ακόμα αυτά τα πράγματα. Ειδικά σε τόσο ακριβές συσκευές. Uniformity σε oled οθόνη το 2023-24 και τρύπες στο σασί από σφάλμα συναρμολόγησης. Πραγματικά τι να σχολιάσεις;;

Προσωπικά μου έχει χαλάσει την ανυπομονησία που έχω μέχρι να έρθει το κινητό

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, ChrisNikol said:

Έχω ανεβάσει και πιο πίσω τις φώτο από το honor magic 5 pro με Boe panel που είχα.. Και εγω 3 άλλαξα και εν τέλει δε κράτησα κανένα μου έγινε refund από μαγαζί εδώ Ελλάδα που ευτυχώς ο άνθρωπος αναγνωρίζε αυτό που είχε το κινητό..

IMG_0149.webp

IMG_0150.webp

IMG_0151.webp

Κατεβάστε το display tester https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gombosdev.displaytester&hl=en_US

Και τρέξτε rgb 3,3,3 ή 10,10,10 γενικά σκούρες γκρι αποχρώσεις σε χαμηλή φωτεινότητα συνήθως από 50% και κάτω και σκοτεινό δωμάτιο..

Καλορίζικο και απροβλημάτιστο εύχομαι..

Τσέκαρε λίγο αν και όταν έχεις χρόνο αυτά που αναφέρονται.. Βέβαια κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και σίγουρα είναι και λίγο λαχείο.. Αλλά τουλάχιστον στατιστικά να καθησυχάσουμε τους εαυτούς μας μέχρι να έχουμε πιο ολοκληρωμένη εικόνα όσο περισσότεροι παραλαμβανουμε.

Το έκανα στο δικό μου. Τίποτα απολύτως .. πεντακάθαρα όλα τα χρώματα κ φωτεινότητα τέρμα χαμηλωμένη .

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alanthast0s said:

Όπως και να χει είναι κατάντια για τις εταιρίες και πολύ κρίμα για όλους μας να συζητάμε ακόμα αυτά τα πράγματα. Ειδικά σε τόσο ακριβές συσκευές. Uniformity σε oled οθόνη το 2023-24 και τρύπες στο σασί από σφάλμα συναρμολόγησης. Πραγματικά τι να σχολιάσεις;;

Προσωπικά μου έχει χαλάσει την ανυπομονησία που έχω μέχρι να έρθει το κινητό

Και εμένα το ίδιο..

Να πω την αλήθεια μου 3 s22u και 2 s23u όπως και ένα iPhone 15 pro max 512gb άλλαξα σε ένα χρόνο για λόγους γκατζετισμου, θέμα με την οθόνη δεν υπήρξε πουθενά ήταν αψεγάδιαστα.. (Οποίος θέλει του στέλνω το προφίλ μου σε γειτονικό forum να δει πως ισχύει ότι λέω)

Ο λόγος που επέλεξα oneplus 12 ήταν πρώτον επειδή είχα πάρει το iPhone 15 pro max 512gb titanium σε τιμή 1300 ελληνικό είχα μια προσφορά από την isquare και με έβαλε στη μπρίζα οτι με αποφορολόγηση του 12 θα μείνουν περίπου 500 ευρώ άκρη.. Και θα έχω λάβει και τα ακουστικά.. Και θα μπορώ να κάνω και οτι θέλω με τη συσκευή μου..

Από εκεί και πέρα αρχίζω να χαλιέμαι με ότι διαβάζω και βλέπω σε καθημερινή βάση και να λέω "να γιατί οι άλλες 2 εταιρείες είναι κορυφή " και το λαχείο του ελαττωματικού είναι σπανιότερο γιατί υπάρχει πιο σοβαρό qc Control..

Τέλος πάντων θα δείξει..

Edited by ChrisNikol
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, STATYSS said:

 

Από κωτσοβολο είπαν από αύριο ξεκινάνε η παραδόσεις, αντ να δούμε 

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChrisNikol said:

Και εμένα το ίδιο..

Να πω την αλήθεια μου 3 s22u και 2 s23u όπως και ένα iPhone 15 pro max 512gb άλλαξα σε ένα χρόνο για λόγους γκατζετισμου, θέμα με την οθόνη δεν υπήρξε πουθενά ήταν αψεγάδιαστα.. (Οποίος θέλει του στέλνω το προφίλ μου σε γειτονικό forum να δει πως ισχύει ότι λέω)

Ο λόγος που επέλεξα oneplus 12 ήταν πρώτον επειδή είχα πάρει το iPhone 15 pro max 512gb titanium σε τιμή 1300 ελληνικό είχα μια προσφορά από την isquare και με έβαλε στη μπρίζα οτι με αποφορολόγηση του 12 θα μείνουν περίπου 500 ευρώ άκρη.. Και θα έχω λάβει και τα ακουστικά.. Και θα μπορώ να κάνω και οτι θέλω με τη συσκευή μου..

Από εκεί και πέρα αρχίζω να χαλιέμαι με ότι διαβάζω και βλέπω σε καθημερινή βάση και να λέω "να γιατί οι άλλες 2 εταιρείες είναι κορυφή " και το λαχείο του ελαττωματικού είναι σπανιότερο γιατί υπάρχει πιο σοβαρό qc Control..

Τέλος πάντων θα δείξει..

Εμένα μου έχει τύχει με Nexus 6p και με Oneplus 7t το συγκεκριμένο θέμα της οθόνης. Δεν βάζω μυαλό βέβαια.
Αλλά και πάλι δεν πιστεύω ότι πρέπει να πληρώνουμε τόσα πολλά παραπάνω για να έχουμε τα αυτονόητα σε control

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, alanthast0s said:

να συζητάμε ακόμα αυτά τα πράγματα. Ειδικά σε τόσο ακριβές συσκευές. Uniformity σε oled οθόνη το 2023-24 και τρύπες στο σασί από σφάλμα συναρμολόγησης. Πραγματικά τι να σχολιάσεις;

Θυμάμαι εποχές όμορφες Nokia 6230, n70,n95... Τίποτα δε χάλαγε τίποτα δεν είχε ελάττωμα.. 

4 minutes ago, alanthast0s said:

Εμένα μου έχει τύχει με Nexus 6p και με Oneplus 7t το συγκεκριμένο θέμα της οθόνης. Δεν βάζω μυαλό βέβαια.
Αλλά και πάλι δεν πιστεύω ότι πρέπει να πληρώνουμε τόσα πολλά παραπάνω για να έχουμε τα αυτονόητα σε control

Nexus 6p ήταν από τις καλύτερες συσκευές που έπιασα ποτέ καθαρό Android.. Και μετάνιωσα τόσο όταν το έδωσα (ήταν αψεγάδιαστη η δική μου) front firing ηχεία. Που μετά το έψαχνα και για κάποιο λόγο η τιμή του όσο πέρναγε ο καιρός ανέβαινε αντί να πέφτει και δε το ξαναπηρα.. Δε θυμάμαι να έχω μετανιώσει περισσότερο για συσκευή που πούλησα... Sorry για το off topic κλείνω εδώ με τα εκτός oneplus 12 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ChrisNikol said:

Και εμένα το ίδιο..

Να πω την αλήθεια μου 3 s22u και 2 s23u όπως και ένα iPhone 15 pro max 512gb άλλαξα σε ένα χρόνο για λόγους γκατζετισμου, θέμα με την οθόνη δεν υπήρξε πουθενά ήταν αψεγάδιαστα.. (Οποίος θέλει του στέλνω το προφίλ μου σε γειτονικό forum να δει πως ισχύει ότι λέω)

Ο λόγος που επέλεξα oneplus 12 ήταν πρώτον επειδή είχα πάρει το iPhone 15 pro max 512gb titanium σε τιμή 1300 ελληνικό είχα μια προσφορά από την isquare και με έβαλε στη μπρίζα οτι με αποφορολόγηση του 12 θα μείνουν περίπου 500 ευρώ άκρη.. Και θα έχω λάβει και τα ακουστικά.. Και θα μπορώ να κάνω και οτι θέλω με τη συσκευή μου..

Από εκεί και πέρα αρχίζω να χαλιέμαι με ότι διαβάζω και βλέπω σε καθημερινή βάση και να λέω "να γιατί οι άλλες 2 εταιρείες είναι κορυφή " και το λαχείο του ελαττωματικού είναι σπανιότερο γιατί υπάρχει πιο σοβαρό qc Control..

Τέλος πάντων θα δείξει..

Σχετικα ειναι ολα. 

Με 2 συσκευες Samsung στο παρελθον ετρεχα καθε μηνα στο επισκευαστικο κεντρο με διαφορα προβληματα οπως τυχαια restarts καθε 3 και λιγο στη μια ή την οθονη να φαινεται σαν κλειστη στο αλλο. Εκτοτε ειπα ποτε ξανα αυτην την εταιρεια.

Απο την αλλη με συσκευη Huawei P30 που εχω τα τελευταια 3 χρονια, δεν μ εχει εμφανισει το παραμικρο θεμα και παει σφαιρα. Και νομιζω αν δεν κανω λαθος πως και η Huawei χρησιμοποιουσε και χρησιμοποιει BOE οθονες και η γενικοτερη εντυπωση για τις οθονες τις Huawei ειναι πως ειναι αψογες. 

Τωρα με το OP12 διαβαζω για τις προβληματικςς οθονες, αλλα απο την αλλη οι περισσοτεροι τριγυρω σχολιαζουν οτι δεν εχουν κανενα θεμα. Οποτε πιθανον καποια παρτιδα να ειναι απλα ελαττωματικη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mikepan_1 said:

Σχετικα ειναι ολα. 

Με 2 συσκευες Samsung στο παρελθον ετρεχα καθε μηνα στο επισκευαστικο κεντρο με διαφορα προβληματα οπως τυχαια restarts καθε 3 και λιγο στη μια ή την οθονη να φαινεται σαν κλειστη στο αλλο. Εκτοτε ειπα ποτε ξανα αυτην την εταιρεια.

Απο την αλλη με συσκευη Huawei P30 που εχω τα τελευταια 3 χρονια, δεν μ εχει εμφανισει το παραμικρο θεμα και παει σφαιρα. Και νομιζω αν δεν κανω λαθος πως και η Huawei χρησιμοποιουσε και χρησιμοποιει BOE οθονες και η γενικοτερη εντυπωση για τις οθονες τις Huawei ειναι πως ειναι αψογες. 

Τωρα με το OP12 διαβαζω για τις προβληματικςς οθονες, αλλα απο την αλλη οι περισσοτεροι τριγυρω σχολιαζουν οτι δεν εχουν κανενα θεμα. Οποτε πιθανον καποια παρτιδα να ειναι απλα ελαττωματικη. 

P40 pro plus είχα πάρει μια περίοδο το έφερε για πολύ λίγο μερικά τεμάχια το καιζερ. Όντως ήταν απίστευτη ποιότητα σε όλα.. Μου έβγαλε την ψυχή να περάσω Google services με κάτι κόλπα (πήγαινε την ημερομηνία πίσω μέχρι το ban της Google στην huawei...) αλλά όντως ήταν ήταν τρομερό..

Χωρίς καμία παρεξήγηση αν δεν πιάσω στα χέρια μου το δικό μου δεν εμπιστεύομαι οτι ακούω σαν πληροφορικάριος είναι η φύση μου να βλέπω και να βγάζω πόρισμα εγώ..

Όταν εγώ έβγαζα σκαρτη τη μπαταρία των s22u και τα stutter και την υπερθέρμανση που είχε ο σάπιος exynos και είναι ευρέως γνωστή στο νήμα του εδώ site των s22u (και υπόψη άλλαξα 3 συσκευές μήπως ήταν κάποια ελαττωματική) με έβγαζαν λάθος και τρελό  3-4 fan boy επειδή έπιναν νερό στο όνομα του.. Και όταν τους έλεγα κατέβασε το gsam η το battery guru να δεις θερμοκρασίες που έχει min max και κάνει 24ωρη καταγραφή και σε συνθήκες φόρτισης έφτανε 45-47 με θερμοκρασία περιβάλλοντος 20 βαθμούς και τους φαίνονταν όλα οκ.. Ε δεν ασχολήθηκα ξανά.. 

Επίσης η κάθε εταιρεία κάνει micro calibrate τις οθόνες που παραλαμβάνει και βάζει στην εκάστοτε συσκευή.. Με iPhone δεν είδα ποτέ λάθος... Το 15 pro max δε θα το άλλαζα ποτέ αν το κεφάλαιο jailbreak δεν ήταν νεκρό... 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, teopanta1 said:

Από κωτσοβολο είπαν από αύριο ξεκινάνε η παραδόσεις, αντ να δούμε 

Για να δουμε...μην τους παρει και τους σηκωσει

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, STATYSS said:
57 minutes ago, teopanta1 said:

Από κωτσοβολο είπαν από αύριο ξεκινάνε η παραδόσεις, αντ να δούμε 

Για να δουμε...μην τους παρει και τους σηκωσει

Με αυτά που διαβάζω κατευθείαν τεστ θα το κάνω... Και εσύ περιμένεις; 

Μια εφαρμογή που έλεγχε aoftware/hardware της συσκευής android θυμάται κάποιος πως λέγετε;

Edited by teopanta1
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, teopanta1 said:

Με αυτά που διαβάζω κατευθείαν τεστ θα το κάνω... Και εσύ περιμένεις; 

Μια εφαρμογή που έλεγχε aoftware/hardware της συσκευής android θυμάται κάποιος πως λέγετε;

Εγω παρελαβα απο επισημο .. εχει 5 μερες. ολα  κομπλε .

Περιμενω ομως ενα απο κοτσωβολο με παραγγελια πληρωμενο απο 25-1 το οποιο μαλλον θα πουλήσω 

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους το έχουν ήδη..
Στο google maps, google photos και youtube γίνεται να κάνεις force 120hz;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alanthast0s said:

Για όσους το έχουν ήδη..
Στο google maps, google photos και youtube γίνεται να κάνεις force 120hz;

oxi. παιζει στα 60.αλλα με ρουτ δν ξερω ..πρεπει να κατσω να ασχοληθω

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...