Jump to content

Vertu: Κινητά τηλέφωνα για λίγους


invictus1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σημερα ημουν στον κεσσαρη και το quest μου ειπαν οτι θα ειναι ελλαδα γυρω στα χριστουγεννα,οποτε...οποιος προλαβει!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειναι παρα πολυ πιθανο!θα μαθουμε συντομα μιας και θα ανακοινωθουν λεπτομερειες απο το site τους.και για να βγω πολυ λιγο off-topic σημερα μου ειπαν καποιοι πωλητες στο καταστημα που φερνει επισημα το vertu οτι οι πωλησεις στην ελλαδα εχουν παει πολυ καλα!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

ειναι παρα πολυ πιθανο!θα μαθουμε συντομα μιας και θα ανακοινωθουν λεπτομερειες απο το site τους.και για να βγω πολυ λιγο off-topic σημερα μου ειπαν καποιοι πωλητες στο καταστημα που φερνει επισημα το vertu οτι οι πωλησεις στην ελλαδα εχουν παει πολυ καλα!!!!!!!!!!!

 

Δεν μπορώ να πω ότι μου κάνει εντύπωση. :)

 

Κουβέντα να γίνεται, αλλά έχουμε κάποια ενημέρωση για την τιμή του Quest;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

τιμολογηση δεν τους ειχε ερθει αλλα οι φημες λενε για συσκευη που ξεκιναει απο τα 5000-6000 ευρω.προσωπικα το ayxta που εχεις για avatar μου αρεσει πιο πολυ απο ολα!αντε και το signature αλλα εκεινο ξεφευγει τελειως!
Link to comment
Share on other sites

τιμολογηση δεν τους ειχε ερθει αλλα οι φημες λενε για συσκευη που ξεκιναει απο τα 5000-6000 ευρω.προσωπικα το ayxta που εχεις για avatar μου αρεσει πιο πολυ απο ολα!αντε και το signature αλλα εκεινο ξεφευγει τελειως!

 

Γι' αυτό ρωτάω, επειδή και μένα μου αρέσει περισσότερο το Ayxta, αλλά αν ήταν φθηνότερο θα ήταν μία εναλλακτική.

 

Το Ayxta το είχα βρει στο Μόναχο προσφορά 3500 ευρώ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω τετοιου ειδους κινητα ειναι οχι για λιγους αλλα για.. οπισθοδρομικους!!

Και οχι τιποτα αλλο, απλως θυμαμαι εκεινο το ασημι η χρυσο νοκια θυμαμαι που αν και ειχε πολυ ακριβη τιμη, ΔΕΝ δεχοταν καρτα μνημης!! Και μου φαινεται παραξενο στο οτι ολη η τιμη εξαιτιας της χρυσαφενιας η ασημενιας επικαλυψης και απο προηγμενη τεχνολογια να πηγαινει πισω!

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό ρωτάω, επειδή και μένα μου αρέσει περισσότερο το Ayxta, αλλά αν ήταν φθηνότερο θα ήταν μία εναλλακτική.

 

Το Ayxta το είχα βρει στο Μόναχο προσφορά 3500 ευρώ...

 

πού καλη τιμη για τα δεδομενα του τηλεφωνου!που να βρεις εδω καμια προσφορα τετοια??!μονο μαιμουδες παιζουνε!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λογικά από ότι φαίνεται κάποια έκδοση symbian θα "φοράει"

http://img411.imageshack.us/img411/7889/1212112.th.jpg http://img205.imageshack.us/img205/5495/1223l.th.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τα vertu μόνο σε εμένα φαίνονται κακάσχημα;

Δεν μου αρέσουν καθόλου!

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Λογικά από ότι φαίνεται κάποια έκδοση symbian θα "φοράει"

http://img411.imageshack.us/img411/7889/1212112.th.jpg http://img205.imageshack.us/img205/5495/1223l.th.jpg

 

απο οτι λενε θα ειναι symbian αλλα heavily customized οποτε περιμενουμε να δουμε ποσο το εχουν πειραξει το τηλεφωνο!παντως ειναι η πρωτη high end συσκευη που βλεπουμε που θα κανει και κατι αλλο εκτος απο να παιρνεις τηλεφωνο και να στελνεις sms.

 

Αλήθεια τα vertu μόνο σε εμένα φαίνονται κακάσχημα;

Δεν μου αρέσουν καθόλου!

 

κοιτα τα περισσοτερα ειναι πραγματι κακασχημα και δεν καταλαβαινεις κιολας ποσο εχουν μεχρι να τα πιασεις στα χερια σου βεβαια.υπαρχουν ομως και 2 μοντελα,συγκεκριμενα το signature και το ayxta,που κατα την προσωπικη μου γνωμη εινα κορυφαια!!

Edited by stendor
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Τα συγκεκριμένα τηλεφωνα κοστιζουν εκτος των αλλων ακριβα για μια συγκεκριμενη υπηρεσία που προσφέρουν

 

Concierge service

One of the services acquired with a Vertu mobile is a year's free concierge service called "Vertu Concierge", operated by Ten Lifestyle Management worldwide. It is accessed through a special button, the "Concierge key", on the side of every phone.

This 'hot key' puts the user through to a team of lifestyle managers who can book services such as gourmet dining, luxury travel or accommodation around the clock.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα φοράει Series 60 3rd Edition Feature Pack 2 με πολλές αισθητικές τροποποιήσεις. Επιτέλους ένα vertu που θα είναι ενδιαφέρουσα και σαν συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα φοράει Series 60 3rd Edition Feature Pack 2 με πολλές αισθητικές τροποποιήσεις. Επιτέλους ένα vertu που θα είναι ενδιαφέρουσα και σαν συσκευή.

 

συμφωνω απολυτα!πραγματι ενα business τηλεφωνο με κορυφαια,στην κυριολεξια,ποιοτητα κατασκευης!!το μονο προβλημα ειναι η τιμη του..

http://www.engadget.com/2010/10/19/how-much-will-a-gold-vertu-constellation-quest-set-you-back-abo?icid=sphere_blogsmith_inpage_engadget

γιατι αν το χρυσο κανει 19500 ευρω τοτε να μην κανει καμια 10αρια χιλιαδες το απλο?:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πρωτες εικονες απο το εντονα τροποποιημενο μενου του quest:

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/12211_Vertus_Constellation_Quest_put.php

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη συσκευή!

Τη τόσο μεγάλη τροποποίηση του Series 60 UI τι την ήθελαν... χάλια το έκαναν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη συσκευή!

Τη τόσο μεγάλη τροποποίηση του Series 60 UI τι την ήθελαν... χάλια το έκαναν.

 

δυστυχως θα πρεπει να συμφωνησω!!:cry::cry::cry::cry:υποθετω οτι εντασσεται στο πλαισιο της μοναδικοτητας του συγκεκριμενου τηλεφωνου σε ολους τους τομεις,αλλιως θα ηταν ενα πολυτελες ε71...τωρα αν αυτο θα ηταν καλο η οχι,προσωπικα δε θα με χαλαγε καθολου!!

να σημειωσω οτι επιτελους καποια εταιρεια καλυπτει το κενο αναμεσα στα premium τηλεφωνα χωρις καμια αλλη business λειτουργια και τα smartphone,κατα τη γνωμη μου με τον καλυτερο τροπο!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να δω και άλλα screenshots για να σχηματίσω άποψη γιατί απ'όσα έχω δει, έχω την εντύπωση ότι με ένα απλό θέμα, θα αλλάξει ριζικά η εμφάνιση, προς το καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

οριστε και ενα video που δειχνει πως κατασκευαζεται το quest μεσα απο το εργοστασιο της vertu.

http://blog.gsmarena.com/vertu-constallation-quest-is-a-classy-smartphone-has-qwerty-keyboard/

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...