Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

γ.) επειδή έχω δυνατότητα επιδότησης Vodafone, γνωρίζετε αν αυτά που δίνουν στα καταστήματα Vodafone έχουν πειραγμένη ROM, ή είναι ΟΚ όπως τα απλά.

 

 

Εγω εχω παρει 3 κινητα siemens απο vodafone με επιδοτηση, και ΚΑΝΕΝΑ απο τα 3 δεν ηταν πειραγμενο. Βασικα νομιζω οτι πειραζουν ΜΟΝΟ αυτα που μπορουν. Σιγα μη κατσει τωρα η Vodafone να φτιαξει καινουρια ROM για το TyTN. Σιγα μη πειραξουν τα WM5. Πολυ ριψοκινδυνο ειναι αυτο και δε νομιζω να το κανουν. Αλλωστε απο οτι εχω δει σε sites, η vodafone ετοιμαζει τη δικη της εκδοση του HTC TyTN που μαλιστα θα εχει και διαφορετικη ονομασια.

 

Παντως αν μαθεις καποιο νεωτερο για αυτο το θεμα, επειδη με ενδιαφερει αμεσα και εμενα, θυμισου να μας το πεις και εμας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είμαι και εγώ ένας κάτοχος Ρ900. Περίμενα να έρθει το Ρ990, αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος με αυτά που ακούγονται,οπότε έκανα επανεκτίμηση της κατάστασης.

Μπορεί καποιος να μου πει την τιμή του HTC TyTN και πως...προφέρεται :X ?

 

ΕΥχαριστώ.:)

 

650-700 από κατάστημα του εξωτερικού

799 στην Ελλάδα...

Link to comment
Share on other sites

650-700 από κατάστημα του εξωτερικού

799 στην Ελλάδα...

 

βαλε και κανα 90αρι ε για την καρτα....:(

 

αλλα πραγματικα δεν εχω μετανοιωσει ουτε στιγμη απο την μερα που το πηρα!!!:):)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δυστυχως και γω συμφωνω μαζι σου σε αυτο κατα πολυ..

αλλα ειπα να τα πω (που δεν ειναι η 1η φορα που τους τα λεω...) και αν ειναι ακομη σοβαρη εταιρεια...ας προβληματιστουν η ακομη και ας με γραψουν...

ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη :)

θυμαμαι τα ποστ που εκανες στο φορουμ του 990 και πως το περιμενες,φιλε μου ετσι ειναι οπως τα λες;)
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται βέβαια ότι το πράσινο theme με το οποίο έρχεται η συσκευή και εμφανίζεται στο review έφυγε από την πρώτη μέρα... :)
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται βέβαια ότι το πράσινο theme με το οποίο έρχεται η συσκευή και εμφανίζεται στο review έφυγε από την πρώτη μέρα... :)

 

μια που το αναφερες για τα θεματα ,ριξτε μια ματια εκει

 

http://www.ppc4you.com/themes.cgi

 

να αλλαξετε αυτο μονοτονο μονοχρωμο backround των wm που βλεπουμε στα τηλεφωνα μας ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

σορυ για το off topic αλλα δεν κρατιεμαι :p

 

για οσους περιμεναν το p990iκαι αγανακτησαν και -ευτυχως-πηραν το HTC TyTN:)

 

θα με καταλαβουν απολυτα...ακολουθει η

απαντηση μου σε διαφημιστικο-ενημερωτικο mail της SE.....

 

 

 

""θα παρακαλουσα να μην μου ξανα στειλετε ενημερωση για οποιοδηποτε θεμα που αφορα την εταιρεια σας και τα προιοντα σας....

 

μετα την παραλογη καθυστερηση του p990iστην ελλαδα καταφερατε να διωξετε εναν (τουλαχιστον εμενα αλλα δεν ειμαι μονο εγω...)φανατικο οποδο της σειρας pxxx απο την εταιρεια σας.....η νεα μου συσκευη ακουει στο ονομα HTC TyTN και πληροφοριακα....καλα κανατε και καθυστερησατε....γιατι δεν θα ειχα αγορασει αυτο το διαμαντι...σας ευχαριστω για την παραλογη πολιτικη σας και σας ευχομαι καποια στιγμη να σεβαστειτε επιτελους τους πελατες σας....""

 

ΠΕΣ ΤΑ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΕ!

Με εκφράζεις 100000000000000000000000000000000000000000000000% !!!!

 

Κριμα που το μειλ τους εγώ το διέγραψα αμέσως! Αν το είχα, θα τους έστελνα το δικό σου με copy paste!

ΕΥΓΕ!

Link to comment
Share on other sites

μια που το αναφερες για τα θεματα ,ριξτε μια ματια εκει

 

http://www.ppc4you.com/themes.cgi

 

να αλλαξετε αυτο μονοτονο μονοχρωμο backround των wm που βλεπουμε στα τηλεφωνα μας ;)

 

ωραιο link εχει πολλα.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μόνο αυτο ? Θα σου πρότεινα να βάλεις το resco file Explorer το οποίο έχει today plugin και μπορείς να ρυθμίσεις να σου δείχνει ΜΟΝΟ την μπαταρία

Φίλε Tna σε ευχαριστώ.Συγγνώμη για την καθυστέρηση αλλά μόλις είδα την απάντηση σου.

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΣ ΤΑ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΕ!

Με εκφράζεις 100000000000000000000000000000000000000000000000% !!!!

 

Κριμα που το μειλ τους εγώ το διέγραψα αμέσως! Αν το είχα, θα τους έστελνα το δικό σου με copy paste!

ΕΥΓΕ!

 

σωτηρη μπες στην σελιδα της SE και πατα επικοινωνια...

 

και πες τους τα :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα το κινητο στην θηκη οπως μου ειπατε π.χ.μακρια απο τους μαγνητες.εβαλα την οθονη να κοιταει προς τα μεσα και παλι τα ιδια μου κανει.αυτο ειναι μειον για το τηλ.???θα υπαρξει καποιο προβλημα??δεν παιζει φαση να βγαινω εξω και να μην την παιρνω....τωρα που αρχισανε και η βροχες:cry: :cry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα το κινητο στην θηκη οπως μου ειπατε π.χ.μακρια απο τους μαγνητες.εβαλα την οθονη να κοιταει προς τα μεσα και παλι τα ιδια μου κανει.αυτο ειναι μειον για το τηλ.???θα υπαρξει καποιο προβλημα??δεν παιζει φαση να βγαινω εξω και να μην την παιρνω....τωρα που αρχισανε και η βροχες:cry: :cry:

 

Ίσως θα πρέπει να πάρεις ένα τηλ την ace... Ίσως να υπάρχει πρόβλημα με τον αισθητήρα που το κάνει landscape όταν ανήγεις το πληκτρολόγιο...

Link to comment
Share on other sites

Ίσως θα πρέπει να πάρεις ένα τηλ την ace... Ίσως να υπάρχει πρόβλημα με τον αισθητήρα που το κάνει landscape όταν ανήγεις το πληκτρολόγιο...

 

δεν ξερω....παντως οταν το βγαζω απο την θηκη και παταω το κουμπι να ανοιξει και να βαλω κωδικο επειδη το εχω βαλει να κλειδωνει καθε 5λεπτα μετα απο 1δευτερο παιρνει την αρχικη του θεση.δεν με ενοχλει τοσο.απλως λεω αμα ειναι μειον για το τηλ????:(οταν δεν το εχω στην θηκη ολα ειναι κανονικα χωρις κανενα προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω....παντως οταν το βγαζω απο την θηκη και παταω το κουμπι να ανοιξει και να βαλω κωδικο επειδη το εχω βαλει να κλειδωνει καθε 5λεπτα μετα απο 1δευτερο παιρνει την αρχικη του θεση.δεν με ενοχλει τοσο.απλως λεω αμα ειναι μειον για το τηλ????:(οταν δεν το εχω στην θηκη ολα ειναι κανονικα χωρις κανενα προβλημα.

 

για δοκίμασέ το χωρίς το κλείδωμα... Καμιά φορά γίνονται τα πιο απίθανα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο σήμα πως τα πάει η συσκευή;

 

καλύτερο από Ρ900. (το προηγούμενο που είχα)

 

Για πρώτη φορά, συνέχισα να μιλάω κανονικά, σε όλη τη διαδρομή των 7 ορόφων με το ασανσέρ του σπιτιού μου. Κάτι τέτοιο στο παρελθόν (Ρ900) ηταν αδιανόητο. Το ίδιο ισχύει και για το sharp V903 -το δεύτερο κινητό μου - και με το motorola razor, της γυναίκας μου... (ο τιτάνας καλύτερος απ' όλους)

 

Η κόρη μου δεν έχει ακόμη κινητό, είναι μόνο 2μισι χαχαχα! :lol:

Link to comment
Share on other sites

S.O.S. Βρε παληκάρια είχα βρεί από το forum ένα καταπληκτικό utility που είχε μόνο ένα task manager και τίποτα άλλο.Δυστυχώς από μαμακία μου το έχασα. Please help.
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: (σας εχω ζαλισει...το ξερω). Τελικα το tytn υποστηριζει FM radio?

(Αν και το εχω ήδη παραγγείλει ...αλλα με εχει φαει η αγωνία)

Αφού δεν μπορούμε να δώσουμε χρόνια στη ζωή μας....ας δώσουμε ζωή στα χρόνια μας.
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: (σας εχω ζαλισει...το ξερω). Τελικα το tytn υποστηριζει FM radio?

(Αν και το εχω ήδη παραγγείλει ...αλλα με εχει φαει η αγωνία)

 

Καλά θα ήταν, αλλά όχι δεν υποστηρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα....

Αυτη τη στιγμή έχω μαζέψει τουλαχιστον 30 εφαρμογες . Mε το καλό από βδομαδα και αφου τις τεστάρω , θα δώσω link και....καταλαβαινετε.

 

(Ωραιο username "Gangbang" )!!

Αφού δεν μπορούμε να δώσουμε χρόνια στη ζωή μας....ας δώσουμε ζωή στα χρόνια μας.
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: (σας εχω ζαλισει...το ξερω). Τελικα το tytn υποστηριζει FM radio?

(Αν και το εχω ήδη παραγγείλει ...αλλα με εχει φαει η αγωνία)

 

αν ειχε ραδιο και καμερα +3mpxls θα ηταν το τελειο κινητο για μενα παιδια!!

αλλα δυστυχως δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα :(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

Εαν και το εχω παραγγειλη και απο στιγμη σε στιγμη θα παω να το παραλαβω,κοστος 402 ευρω λογω επιδοτησης και ενω στην αρχη ειμουνα μεταξυ του μιο 701 με destinator και του πιο απλου s200 τελικα κατεληξα στην επιλογη του tytn,ο λογος στη επιλογη μου ητανε το πληκτρολογιο και το wifi το οποιο δεν το εχει το ΜΙΟ!!

Εναν συλλογισμο που κανω ειναι το εξεις!

Εαν λεμε επελεγα να παρω το μιο και εβαζα καποια καρτα wifi (τι κοστος θα εβγαινε στο συνολο το κινητο)

Εαν εβαζα gps + destinator στο tytn ποσο θα εβγαινε και αυτο στο συνολο?

 

Οτι θα προτιμουσα το ντιζαιν του Μιο ειναι το μονο σιγουρο!

Οτι θα ηθελα το tytn να εχει και gps inside και ραδιοφωνο θα ητανε ακομα καλυτερα!!

Μηπως να κανω καμια ειδικη κατασκευη που να ενσωματωνει κομματια απο tytn Mio 701 kai N80!!!!!

Eνας μοντερνος φρανκεσταιν mobility!:lol:

Ολα είναι δρόμος!
Link to comment
Share on other sites

μηπως ακομα καλυτερα να περιμενες το htc p3300?μοιαζει να εχει ολα οσα χρειαζεσαι

αλλα ετσι και αλλιως το παρηγγειλες...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...