Jump to content

iPhone 15 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

10 ώρες πριν, montoya_42 said:

Δεν εχω δοκιμάσει τον brave αλλά μπορείς να βάλεις το adguard στον safari και να έχεις YouTube χωρίς διαφημίσεις. 

Με τον brave μπορείς να βλέπεις το video σε μικρό παραθυράκι ενώ κάνεις κάτι άλλο ή  και να ακούς μόνο τον ήχο με σβηστη οθόνη, πράγμα που δεν γίνεται με το σαφάρι.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

10 ώρες πριν, montoya_42 said:

Δεν εχω δοκιμάσει τον brave αλλά μπορείς να βάλεις το adguard στον safari και να έχεις YouTube χωρίς διαφημίσεις. 

Εγώ παιδιά πάλι σώθηκα με αυτό το σάιτ 

https://www.gamsgo.com/details?type_id=2

με 26 ευρώ τον χρόνο έχω premium δεν κολλάει όλα δουλεύουν τέλεια κ ησύχασα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dafly7 said:

Εγώ παιδιά πάλι σώθηκα με αυτό το σάιτ 

https://www.gamsgo.com/details?type_id=2

με 26 ευρώ τον χρόνο έχω premium δεν κολλάει όλα δουλεύουν τέλεια κ ησύχασα 

Ναι αλλα αν δεν κανω λαθος πρεπει να κανεις αλλο λογαριασμο, δεν μπαινεις με τον google λογαριασμο σου

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Kostas_Ts_86 said:

Τωρα δοκιμασα το PreTub και παιζει κανονικα χωρις διακοπες. Αλλα εγω σωθηκα με τον brave browser

τι να πω, εμενα ουτε στο ανδροιδ παιζει το vanced, ουτε στης γυναικας μου, ενω μεχρι πριν κατι μηνες παιζαν. θα δοκιμασω brave

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

τι να πω, εμενα ουτε στο ανδροιδ παιζει το vanced, ουτε στης γυναικας μου, ενω μεχρι πριν κατι μηνες παιζαν. θα δοκιμασω brave

Οταν εγκαταστησεις τον brave δε χρειαζεται να κανεις τπτ αλλο. Ειναι ετοιμο το yt.

Οσον αφορα το vanced στο Android, θα πρεπει να απεγκαταστησεις ο,τι εχεις μεσα και να κατεβασεις τα νεα αρχεια για να τα ξαναεγκαταστησεις. Μονο ετσι θα παιξει.

Εγω τα κατεβασα ολα μεσω Github και παιζει κανονικοτατα ξανα

Edited by Kostas_Ts_86
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:

Οταν εγκαταστησεις τον brave δε χρειαζεται να κανεις τπτ αλλο. Ειναι ετοιμο το yt.

 

Νομίζω πρέπει να ενεργοποίησεις και αυτό για να παίζει με σβηστη οθόνη.

 

IMG_6923.jpeg

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, koutsis said:

Νομίζω πρέπει να ενεργοποίησεις και αυτό για να παίζει με σβηστη οθόνη.

 

IMG_6923.jpeg

Σωστος! Παραλειψη μου

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Kostas_Ts_86 said:

Οταν εγκαταστησεις τον brave δε χρειαζεται να κανεις τπτ αλλο. Ειναι ετοιμο το yt.

Οσον αφορα το vanced στο Android, θα πρεπει να απεγκαταστησεις ο,τι εχεις μεσα και να κατεβασεις τα νεα αρχεια για να τα ξαναεγκαταστησεις. Μονο ετσι θα παιξει.

Εγω τα κατεβασα ολα μεσω Github και παιζει κανονικοτατα ξανα

εβαλα brave να τελειωνω και θα κατεβασω ξανα τα παντα στο αλλο απο την αρχη μπας και γλιτωσουμε. το εχουν ξεφτιλισει με τις διαφημισεις και οι συνδρομες ειναι πανακριβες και απειρες, 50 υπηρεσιες για τα ιδια πραγματα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, montoya_42 said:

Δεν εχω δοκιμάσει τον brave αλλά μπορείς να βάλεις το adguard στον safari και να έχεις YouTube χωρίς διαφημίσεις. 

Πιο απλό φαίνεται η χρήση του brave. 

Εν τω μεταξύ αυτό μου βγάζει στο pretube κτλ 

 

IMG_0858.png

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Ναι αλλα αν δεν κανω λαθος πρεπει να κανεις αλλο λογαριασμο, δεν μπαινεις με τον google λογαριασμο σου

Όχι στον δικό σου λογαριασμό έρχεται οικογενειακή πρόσκληση όποτε έχεις κανονικά τον λογαριασμό σου

Link to comment
Share on other sites

On 31/3/2024 at 11:00 ΠΜ, greg2310 said:

Γενικη παρατηρηση.. κανενα restart δυο τρεις φορες τη βδομαδα λυνει πολλα προβληματα

Έχω βάλει ειδοποίηση και κάθε Παρασκευή κάνω επανεκκίνηση

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με αυτό, υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτόματη επανεκκίνηση?

Πχ στο Samsung  είχα ορίσει κάθε Τρίτη στις 3:00πμ να κάνει επανεκκίνηση. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, montoya_42 said:

Σχετικά με αυτό, υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτόματη επανεκκίνηση?

Πχ στο Samsung  είχα ορίσει κάθε Τρίτη στις 3:00πμ να κάνει επανεκκίνηση. 

Γιατί δεν το κλείνεις όταν κοιμάσαι; 😉

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος για επανεκκίνηση; 
Εγω μπορεί να έχω να το κλείσω κάνα 3 μήνες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, koutsis said:

Γιατί δεν το κλείνεις όταν κοιμάσαι; 😉

Δυστυχώς δεν γίνεται. Υπάρχουν θέματα υγείας στην οικογένεια και πρέπει να το έχω ανοιχτό. 

7 ώρες πριν, Tasos19s said:

Ποιος ο λόγος για επανεκκίνηση; 
Εγω μπορεί να έχω να το κλείσω κάνα 3 μήνες 

Γιατί πολλές φορές εμφανίζονται κάποια κολλήματα που οφείλονται στην συνεχόμενη χρήση και λύνονται με επανεκκίνηση. Μου έχουν συμβεί κάποιες φορές (και στα 2 λειτουργικά). 

Υπάρχει τέτοια ρύθμιση; 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, xabos said:

Flolab..Just use code XWSN995C 
 -30%  Ελπίζω να υπάρχει ενδιαφερόμενος …😎

Ποιο τζαμάκι προτείνεις; Matte ή clear;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει κ τα δυο …

στην αρχή υπήρχε μόνο το ματ… το νεότερο μοντέλο είναι πλέον το clear, κ έχει τα ίδια εξεταστικά αποτελέσματα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, xabos said:

Έχω δοκιμάσει κ τα δυο …

στην αρχή υπήρχε μόνο το ματ… το νεότερο μοντέλο είναι πλέον το clear, κ έχει τα ίδια εξεταστικά αποτελέσματα 

Και κάνει όντως δουλειά για χρήση στον ήλιο;

Για τις αντανακλάσεις εννοώ. 

 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Την εβαλα και εγω την παραγγελία για να δοκιμάσουμε το τζάμι...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2024 at 6:55 ΜΜ, montoya_42 said:

Σχετικά με αυτό, υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτόματη επανεκκίνηση?

Πχ στο Samsung  είχα ορίσει κάθε Τρίτη στις 3:00πμ να κάνει επανεκκίνηση. 

Πας στην εφαρμογή Συντομεύσεις ---> Αυτοματοποίηση και δημιουργείς μια προσωπική αυτοματοποίηση, κατά τη οποία διαλέγεις σε ποια μέρα και ώρα θέλεις το κινητό σου να εκτελεί μία ενέργεια. Η ενέργεια αυτή θα είναι η επανεκκίνηση.

Μπορείς να ρυθμίσεις αν θα σε ειδοποιεί πριν την εκτέλεση της αυτοματοποίησης ή όχι

13 ώρες πριν, xabos said:

Flolab..Just use code XWSN995C 
 -30%  Ελπίζω να υπάρχει ενδιαφερόμενος …😎

This discount has reached its usage limit

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους 🙂
 

Τώρα που ανεβαίνει σιγά η θερμοκρασία,έχετε δει να υπερθέρμενεται παραπάνω το κινητό??
Όπως έλεγαν στις αρχές?
Δεν έχω δει κάτι προς το παρόν που να με ενοχλήσει!!!

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, evelinalex said:

Καλημέρα σε όλους 🙂
 

Τώρα που ανεβαίνει σιγά η θερμοκρασία,έχετε δει να υπερθέρμενεται παραπάνω το κινητό??
Όπως έλεγαν στις αρχές?
Δεν έχω δει κάτι προς το παρόν που να με ενοχλήσει!!!

Όλα τα iPhone ζεσταίνονται εύκολα ειδικά όταν είσαι με δεδομένα 

Αν είσαι και στην φόρτιση ακόμα χειρότερα 

Θα το καταλάβεις γιατί ρίχνει τα επίπεδα της φωτεινότητας 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Tasos19s said:

Όλα τα iPhone ζεσταίνονται εύκολα ειδικά όταν είσαι με δεδομένα 

Αν είσαι και στην φόρτιση ακόμα χειρότερα 

Θα το καταλάβεις γιατί ρίχνει τα επίπεδα της φωτεινότητας 

Με το 13 pro max είχα αντιμετώπισει πολλές φορές να πέφτει η φωτεινότητα λόγω υπερθέρμανσης ειδικά το καλοκαίρι!!
Με 14 pro max πολύ λιγότερο έως καθόλου!!!
Οταν το έχω στη φόρτιση δεν το χρησιμοποιώ!!!
Μόνο εάν έχω κλήση 

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...