Jump to content

iPhone 15 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

50 minutes ago, evelinalex said:

Με το 13 pro max είχα αντιμετώπισει πολλές φορές να πέφτει η φωτεινότητα λόγω υπερθέρμανσης ειδικά το καλοκαίρι!!
Με 14 pro max πολύ λιγότερο έως καθόλου!!!
Οταν το έχω στη φόρτιση δεν το χρησιμοποιώ!!!
Μόνο εάν έχω κλήση 

Παίζει μεγάλο ρόλο το σημείο που είσαι γιατί έχει να κάνει με την ποιότητα του σήματος του δικτύου κινητής τηλεφωνίας 

Σε Wi-Fi δεν ζεσταίνεται 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

4 ώρες πριν, Tasos19s said:

Παίζει μεγάλο ρόλο το σημείο που είσαι γιατί έχει να κάνει με την ποιότητα του σήματος του δικτύου κινητής τηλεφωνίας 

Σε Wi-Fi δεν ζεσταίνεται 

Πολύ σωστό αυτό 🙂 

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας τις τελευταίες μέρες αντιμετωπίζω το εξής θέμα το κινητό όταν με καλούν χτυπάει για ένα δευτερόλεπτο σχεδόν δεν ακούγεται κ στην συνέχεια απλά ανάβει η οθόνη με αποτέλεσμα να χάμω κλήσεις ούτε στο ρολόι κάνει δόνηση η ήχο αστραπιαία σταματάει σας συμβαίνει κ εσάς;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dafly7 said:

Καλημέρα σας τις τελευταίες μέρες αντιμετωπίζω το εξής θέμα το κινητό όταν με καλούν χτυπάει για ένα δευτερόλεπτο σχεδόν δεν ακούγεται κ στην συνέχεια απλά ανάβει η οθόνη με αποτέλεσμα να χάμω κλήσεις ούτε στο ρολόι κάνει δόνηση η ήχο αστραπιαία σταματάει σας συμβαίνει κ εσάς;

Το κάνει και σε εμένα μ το απλό pro

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dafly7 said:

Καλημέρα σας τις τελευταίες μέρες αντιμετωπίζω το εξής θέμα το κινητό όταν με καλούν χτυπάει για ένα δευτερόλεπτο σχεδόν δεν ακούγεται κ στην συνέχεια απλά ανάβει η οθόνη με αποτέλεσμα να χάμω κλήσεις ούτε στο ρολόι κάνει δόνηση η ήχο αστραπιαία σταματάει σας συμβαίνει κ εσάς;

Ρυθμίσεις / Τηλέφωνο / Ανακοίνωση κλήσεων / ΠΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dafly7 said:

Καλημέρα σας τις τελευταίες μέρες αντιμετωπίζω το εξής θέμα το κινητό όταν με καλούν χτυπάει για ένα δευτερόλεπτο σχεδόν δεν ακούγεται κ στην συνέχεια απλά ανάβει η οθόνη με αποτέλεσμα να χάμω κλήσεις ούτε στο ρολόι κάνει δόνηση η ήχο αστραπιαία σταματάει σας συμβαίνει κ εσάς;

Μήπως έχεις βάλει κανένα μην ενοχλειται στο Focus?

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα κάποιο μην ενοχλείτε

δοκιμασα αυτό του φίλου motoboots να δω μακάρι να στρώσει ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, motoboots said:

Ρυθμίσεις / Τηλέφωνο / Ανακοίνωση κλήσεων / ΠΟΤΕ.

Έτσι είναι ήδη ρυθμισμένο

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, dafly7 said:

Καλημέρα σας τις τελευταίες μέρες αντιμετωπίζω το εξής θέμα το κινητό όταν με καλούν χτυπάει για ένα δευτερόλεπτο σχεδόν δεν ακούγεται κ στην συνέχεια απλά ανάβει η οθόνη με αποτέλεσμα να χάμω κλήσεις ούτε στο ρολόι κάνει δόνηση η ήχο αστραπιαία σταματάει σας συμβαίνει κ εσάς;

ειναι απο αυτα που οταν τα ανεφερα δεχτηκα και ειρωνικα σχολια οτι ετσι το κανει η apple γιατι ειναι υπερ της διακριτικοτητας. Σε βλεπει το κινητο οτι το κοιτας και χαμηλωνει να μην ενοχλει. Για μενα αυτα ειναι βλακεις. Το εχεις δυνατα? αστο να χτυπαει. και οσο αφορα για το ρολοι τα ιδια, μια χτυπαει, μια οχι, μια αργει, μια οχι, μια εχεις το ακουστικο μια οχι. Σου φερνει στη λιστα κλησεων κληση απο whatsapp και στα χανει μπαχαλο αλλα δε χτυπαει το ρολοι αν σε παρουν εκει. ενα χαος και με ελλειψη παραμετροποιησεων, και αν εχει πρεπει να εισαι ο μαντης Καλχας για να τις βρεις. Απλα και ξεκαθαρα

4 ώρες πριν, motoboots said:

Ρυθμίσεις / Τηλέφωνο / Ανακοίνωση κλήσεων / ΠΟΤΕ.

Εκει το εχω αλλα τα ιδια κανει συνεχεια. Και πολλες φορες δεν εχω ακουσει ΣΜΣ κτλ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, dafly7 said:

Καλημέρα σας τις τελευταίες μέρες αντιμετωπίζω το εξής θέμα το κινητό όταν με καλούν χτυπάει για ένα δευτερόλεπτο σχεδόν δεν ακούγεται κ στην συνέχεια απλά ανάβει η οθόνη με αποτέλεσμα να χάμω κλήσεις ούτε στο ρολόι κάνει δόνηση η ήχο αστραπιαία σταματάει σας συμβαίνει κ εσάς;

Δες και αυτό στις ρυθμίσεις face id και απενεργοποίησε το μήπως είναι από αυτό.

 

IMG_6959.jpeg

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

ειναι απο αυτα που οταν τα ανεφερα δεχτηκα και ειρωνικα σχολια οτι ετσι το κανει η apple γιατι ειναι υπερ της διακριτικοτητας. Σε βλεπει το κινητο οτι το κοιτας και χαμηλωνει να μην ενοχλει. Για μενα αυτα ειναι βλακεις. Το εχεις δυνατα? αστο να χτυπαει. και οσο αφορα για το ρολοι τα ιδια, μια χτυπαει, μια οχι, μια αργει, μια οχι, μια εχεις το ακουστικο μια οχι. Σου φερνει στη λιστα κλησεων κληση απο whatsapp και στα χανει μπαχαλο αλλα δε χτυπαει το ρολοι αν σε παρουν εκει. ενα χαος και με ελλειψη παραμετροποιησεων, και αν εχει πρεπει να εισαι ο μαντης Καλχας για να τις βρεις. Απλα και ξεκαθαρα

Εκει το εχω αλλα τα ιδια κανει συνεχεια. Και πολλες φορες δεν εχω ακουσει ΣΜΣ κτλ

Το ρολόι δουλεύει υποδειγματικά 

Οι κλήσεις ναι καλά κάνουν και χαμηλώνουν όταν το κοιτάς 

Δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσει να χτυπάει τόσο δυνατά αφού ήδη το έχεις πιάσει στο χέρι και το κοιτάς 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κ αυτό με το Face ID το έχω κάνει κ στο ρολόι δεν χτυπάει κ δεν το κοιτάω κ πολλές φορές διπλανός μου μου λέει ότι χτυπάει ας πούμε σε μια καφετέρια κ έχω ν το ρολόι για να μην χάνω κλήσεις ελπίζω να στρώσει με κανένα update

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dafly7 said:

Κ αυτό με το Face ID το έχω κάνει κ στο ρολόι δεν χτυπάει κ δεν το κοιτάω κ πολλές φορές διπλανός μου μου λέει ότι χτυπάει ας πούμε σε μια καφετέρια κ έχω ν το ρολόι για να μην χάνω κλήσεις ελπίζω να στρώσει με κανένα update

Έχεις ενεργή τέτοια επιλογή στο ρολόι; Πιο ρολόι έχεις; 
Κι όταν το κοιτάς δεν χτυπάει; 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Tasos19s said:

Το ρολόι δουλεύει υποδειγματικά 

Οι κλήσεις ναι καλά κάνουν και χαμηλώνουν όταν το κοιτάς 

Δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσει να χτυπάει τόσο δυνατά αφού ήδη το έχεις πιάσει στο χέρι και το κοιτάς 

Και ποιος ειπε οτι το εχω πιασει και το κοιταζω? επισης ποιος ειπε οτι το εχω τοσο δυνατα??

το εχω στο γραφειο μου σε αποσταση 40-50 ποντων, μιλαω με πελατες και κανοντας ελεγχο ή πηγαινοντας να το χρησιμοποιησω μετα απο καποια ωρα διαπιστωνω οτι εχω χαμενες κλησεις αλλα και μηνυματα γιατι αυτα και αν δεν ακουγονται.

 Γιατι οταν μιλαω με πελατη ειμαι συγκεντρωμενος εκει, και αυτο νομιζει οτι το κοιταζω και κλεινει την κληση. αυτα ειναι ανοησιες φιλε μου.

Εξαλλου επειδη ακριβως δεν το εχω πολυ δυνατα, χανονται ειδοποιησεις γιατι δεν αφηνει να ρυθμισεις ξεχωριστα ενταση ειδοποιησεων απο κλησεις,κατι που σε αλλα κινητα γινεται. Ετσι ο συνδυασμος μετριας εντασης με αυτοματο κλεισιμο ειδοποιησεων εχει τα αποτελεσματα που συζηταμε.

 

Επισης το να μην χτυπαει το ρολοι το εχω πιασει πολλες φορες ή να αργει χαρακτηριστικα. 

Τελος δεν εχω face id, και οταν ειμαι σπιτι και μπορει να το εχω στο τραπεζι που καθονται τα πιτσιρικια ή η γυναικα μου παλι δεν χτυπαει επειδη βλεπει καποιο προσωπο!!

Αυτα δεν ειναι διακριτικοτητα, αυτα ειναι υπερβολες για να εχουμε να λεμε οτι κανει κατι διαφορετικο και θα επρεπε να μπορουμε να τα κλεινουμε. δεν γινεται να χανονται κλησεις επειδη καποιος ειναι κοντα στο κινητο, ακομα και ασχετος!

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Και ποιος ειπε οτι το εχω πιασει και το κοιταζω? επισης ποιος ειπε οτι το εχω τοσο δυνατα??

το εχω στο γραφειο μου σε αποσταση 40-50 ποντων, μιλαω με πελατες και κανοντας ελεγχο ή πηγαινοντας να το χρησιμοποιησω μετα απο καποια ωρα διαπιστωνω οτι εχω χαμενες κλησεις αλλα και μηνυματα γιατι αυτα και αν δεν ακουγονται.

 Γιατι οταν μιλαω με πελατη ειμαι συγκεντρωμενος εκει, και αυτο νομιζει οτι το κοιταζω και κλεινει την κληση. αυτα ειναι ανοησιες φιλε μου.

Εξαλλου επειδη ακριβως δεν το εχω πολυ δυνατα, χανονται ειδοποιησεις γιατι δεν αφηνει να ρυθμισεις ξεχωριστα ενταση ειδοποιησεων απο κλησεις,κατι που σε αλλα κινητα γινεται. Ετσι ο συνδυασμος μετριας εντασης με αυτοματο κλεισιμο ειδοποιησεων εχει τα αποτελεσματα που συζηταμε.

 

Επισης το να μην χτυπαει το ρολοι το εχω πιασει πολλες φορες ή να αργει χαρακτηριστικα. 

Τελος δεν εχω face id, και οταν ειμαι σπιτι και μπορει να το εχω στο τραπεζι που καθονται τα πιτσιρικια ή η γυναικα μου παλι δεν χτυπαει επειδη βλεπει καποιο προσωπο!!

Αυτα δεν ειναι διακριτικοτητα, αυτα ειναι υπερβολες για να εχουμε να λεμε οτι κανει κατι διαφορετικο και θα επρεπε να μπορουμε να τα κλεινουμε. δεν γινεται να χανονται κλησεις επειδη καποιος ειναι κοντα στο κινητο, ακομα και ασχετος!

Άλλο είναι το πρόβλημα σου και μην κοροϊδεύεις 

Να βοηθήσουμε προσπαθούμε 

Δεν έχεις Face ID δεν σημαίνει τίποτα 

Εχεις κλείσει την συγκεκριμένη επιλογή που λέει Δυνατότητες Προσοχής μέσα από τις ρυθμίσεις του Face ID? 
Αν το ρολόι σου χάνει κλήσεις έχουμε πρόβλημα. Το ρολόι δουλεύει άψογα 

Ας πω 99% μην είμαι τόσο απόλυτος 

Αρχικα κάνε αποσύνδεση και ξανά σύνδεση του ρολογιού 

Ισως το πρόβλημα σου να πηγάζει από το τηλέφωνο σου όποτε μπορεί και να χρειαστείς και επαναφορά 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Tasos19s said:

Το ρολόι δουλεύει υποδειγματικά 

Οι κλήσεις ναι καλά κάνουν και χαμηλώνουν όταν το κοιτάς 

Δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσει να χτυπάει τόσο δυνατά αφού ήδη το έχεις πιάσει στο χέρι και το κοιτάς 

Το θέμα είναι ότι το κάνει κ χωρίς να το κοιτάς αυτό λέω 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dafly7 said:

Το θέμα είναι ότι το κάνει κ χωρίς να το κοιτάς αυτό λέω 

Αλλο είναι το πρόβλημα τότε μην ψάχνεις να φταίει κάποια ρύθμιση 

Η συσκευή θέλει επαναφορά 

Εχεις και ρολόι; 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω ρε παιδιά απο τον Σεπτέμβριο που έκανα την παραγγελία...τόσες φορές εχω διαβάσει να προτείνουν για επαναφορά σε χρήστες... Τοσα προβλήματα δεν έχω ξανα δει σε σαμσουνγκ (εκει ήμουν τόσα χρόνια)... Πραγματικά γιατί τόσα προβλήματα η apple;  σε κάθε update κατι φτιάχνει και κάτι χαλάει...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Διαβάζω ρε παιδιά απο τον Σεπτέμβριο που έκανα την παραγγελία...τόσες φορές εχω διαβάσει να προτείνουν για επαναφορά σε χρήστες... Τοσα προβλήματα δεν έχω ξανα δει σε σαμσουνγκ (εκει ήμουν τόσα χρόνια)... Πραγματικά γιατί τόσα προβλήματα η apple;  σε κάθε update κατι φτιάχνει και κάτι χαλάει...

Είναι καλύτερα τα Samsung. Με την πρώτη ευκαιρία να επιστρέψεις. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Διαβάζω ρε παιδιά απο τον Σεπτέμβριο που έκανα την παραγγελία...τόσες φορές εχω διαβάσει να προτείνουν για επαναφορά σε χρήστες... Τοσα προβλήματα δεν έχω ξανα δει σε σαμσουνγκ (εκει ήμουν τόσα χρόνια)... Πραγματικά γιατί τόσα προβλήματα η apple;  σε κάθε update κατι φτιάχνει και κάτι χαλάει...

Τα πρόβλημα που λες συμβαίνουν σε ένα 5% των χρηστών κάθε φορά δεν συμβαίνουν σε όλους. Εγώ π.χ. δεν έχω τίποτα από όλα αυτά. Και στο θέμα για samsung να μπεις θα διαβάσεις πολύ περισσότερα!

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, motoboots said:

Είναι καλύτερα τα Samsung. Με την πρώτη ευκαιρία να επιστρέψεις. 

Μελη σαν και εσένα ψάχνουν σε πολλά forum...

γι αυτο κατέληξε ετσι και το iphonehellas...έμπαιναν έξυπνοι σαν και εσένα και αντι για συζήτηση έλεγαν ατους χρήστες πανε αλλού.

1 hour ago, koutsis said:

Τα πρόβλημα που λες συμβαίνουν σε ένα 5% των χρηστών κάθε φορά δεν συμβαίνουν σε όλους. Εγώ π.χ. δεν έχω τίποτα από όλα αυτά. Και στο θέμα για samsung να μπεις θα διαβάσεις πολύ περισσότερα!

Και τα 2 θέματα διαβάζω γιατί εχω και το s23u...σε καθε συσκευή θα δεις κάποιον νανπαραπονιεται αλλα εδω βλέπω οτι παραμένουν τα προβλήματα και μετά απο 2 και 3 update και μάλιστα σημαντικά θέματα ... Ας πουμε εμένα εχθες μλυ έστελναν μήνυμα στο WhatsApp και δεν ερχοταν ειδοποίηση...μόνο εβγαζε νούμερο στην εφαρμογή 1,2,3 κτλ...soft reset και έφτιαξε... 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Tasos19s said:

Άλλο είναι το πρόβλημα σου και μην κοροϊδεύεις 

Να βοηθήσουμε προσπαθούμε 

Δεν έχεις Face ID δεν σημαίνει τίποτα 

Εχεις κλείσει την συγκεκριμένη επιλογή που λέει Δυνατότητες Προσοχής μέσα από τις ρυθμίσεις του Face ID? 
Αν το ρολόι σου χάνει κλήσεις έχουμε πρόβλημα. Το ρολόι δουλεύει άψογα 

Ας πω 99% μην είμαι τόσο απόλυτος 

Αρχικα κάνε αποσύνδεση και ξανά σύνδεση του ρολογιού 

Ισως το πρόβλημα σου να πηγάζει από το τηλέφωνο σου όποτε μπορεί και να χρειαστείς και επαναφορά 

Τι εννοεις οτι κοροιδευω? λες να εχω τετοια ορεξη?

Το face id το ανεφερα γιατι θεωρουσα πιο λογικο αν το εχεις ενεργο να συσχετιζεται με το ολο θεμα. 

Αυτο που λεει δυνατοτητα προσοχης δεν το ειχα κλεισει, το εκλεισα και ελπιζω να ειναι αυτο η λυση. 

Παντως το κινητο δεν το κοιταζω, το εχω στο γραφειο σε σχετικη αποσταση αλλα η καμερα με πιανει. ομοιως στο σπιτι πιανει παιδια κτλ πολυ συχνα αν το εχω στο τραπεζι και καθονται ή βλεπουν παιδικα.

Οσο για επαναφορα, την εκανα πριν 1 μηνα για αλλο λογο και μαλιστα το εστησα απο την αρχη το κινητο περα απο μηνυματα κτλ που επανεφερα. δεν επανεφερα ρυθμισεις κτλ για να ειμαι σιγουρος οτι θα διορθωθει το οποιο προβλημα αλλα τιποτα.

ΕΠισης μετα την επαναφορα αναγκαστηκα και εκανα και επαναφορα το ρολοι και το εστησα απο την αρχη γιατι δεν ηξερα οτι δεν παιρνει back up με αποτελεσμα, κανοντας πρωτα το κινητο, να χαθει η επαφη με το ρολοι και κανοντας του επαναφορα για να ξανα συνδεθει, να μην μπορω να επαναφερω ρυθμισεις και στησιμο σε αυτο. 

Τελος παντων, το θεμα ειναι οτι οντως το ρολοι μου κανει νερα κατα καιρους.

Τελος, οταν εχω το αυτοκινητο ανοιχτο οπου εχει συνδεθει στο ΒΤ του το κινητο, δεν χτυπαει το ρολοι. Αυτο σημαινει οτι αν εχω παρκαρει να παρω κατι απεξω, αν εχω βγει και το εχω ανοιχτο το αυτοκινητο, κατι που συμβαινει συχνα σε βολτες και ταξιδια με σταση για καφε κτλ, να μην μου ερχονται στο ρολοι ειδοποιησεις.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, arxontas2323 said:

Μελη σαν και εσένα ψάχνουν σε πολλά forum...

γι αυτο κατέληξε ετσι και το iphonehellas...έμπαιναν έξυπνοι σαν και εσένα και αντι για συζήτηση έλεγαν ατους χρήστες πανε αλλού.

Η αλήθεια είναι πως ο φίλος είναι ένα αντιδραστικό παιδί.

Πάντως και εγώ χρειάστηκε να κάνω επανεκκινήσεις αλλά σε νορμαλ επίπεδα. Πχ μετά από κάθε ενημέρωση του gmail δε φαίνονται τα μηνύματα στο ρολόι. Με επανεκκίνηση στρώνει. Αυτό που έλεγαν ότι τα αιφον δε θέλει επανεκκινήσεις τα άκουγα βερεσε έτσι και αλλιώς. Όλα θέλουν το restart τους, όλες οι συσκευές!

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Μελη σαν και εσένα ψάχνουν σε πολλά forum...

γι αυτο κατέληξε ετσι και το iphonehellas...έμπαιναν έξυπνοι σαν και εσένα και αντι για συζήτηση έλεγαν ατους χρήστες πανε αλλού.

Μας έπεισες τώρα. 😊

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, motoboots said:

Είναι καλύτερα τα Samsung. Με την πρώτη ευκαιρία να επιστρέψεις. 

Μάλλον διαβάζουμε διαφορετικά  τοπικ πχ στο s24 ultra γίνεται χαμός με τα προβλήματα.🤣

12 minutes ago, motoboots said:

Μας έπεισες τώρα. 😊

Αν θυμάμαι καλά τους ζάλιζε  και στα Samsung θέματα και τον έκραξαν και δεν θα ξαναγράψει είπε εκεί, όποτε θα μας πρήξει εδώ….

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...