Jump to content

iPhone 15 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρακαλώ να συνεχίσουμε στο θέμα μας. 

Μυνηματα διαγραφτηκαν. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους.

Καθόμαστε γράφουμε ένα κάρο πράγματα, δίνουμε μερίδιο του προσωπικού μας χρόνου για να μοιραστούμε 4-5 πράγματα με ανθρώπους που έχουμε μερικά-κοινά ενδιαφέροντα, λέμε και μια κουβέντα παραπάνω έτσι για να σπάει η αυστηρότητα του "πίσω από την οθόνη", μοιραζόμαστε με όλους ότι ξέρουμε και ότι μαθαίνουμε....μπαίνει ο άλλος μέσα και βλέπει λίγο κίνηση στο νεκρό νήμα, δημιουργούμε ένα ωραίο κλίμα συζήτησης, μπαίνει ο καλοδιάθετος και λέει την πολιτισμένη γνώμη του....

....και μας σβήνετε τα μηνύματα ρε παιδιά!!!
Πετάς στα σκουπίδια, έτσι απλά...τον χρόνο μου.


Για ποιόν λόγο;;;;
Μήπως μας περάσατε για ΑΙ που μαζεύουν δεδομένα και απαντάνε σε ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής;

Αν είναι δυνατόν δηλαδή!
Και να πεις ότι συζητούσαμε για συνταγές μαγειρικής...να πώ οκ...
Τί να πω.
Απογοήτευση.

Παλικάρια, είχα την καλή διάθεση....να αναθερμάνω τον λογαριασμό μου, αλλά δεν... δυστυχώς δεν αφήνουν οι κανόνες.

Όποιος το διάβασε το διάβασε...προφανώς θα πάρει πόδι και αυτό το μήνυμα.

 

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavlidisc said:

Καλημέρα σε όλους.

Καθόμαστε γράφουμε ένα κάρο πράγματα, δίνουμε μερίδιο του προσωπικού μας χρόνου για να μοιραστούμε 4-5 πράγματα με ανθρώπους που έχουμε μερικά-κοινά ενδιαφέροντα, λέμε και μια κουβέντα παραπάνω έτσι για να σπάει η αυστηρότητα του "πίσω από την οθόνη", μοιραζόμαστε με όλους ότι ξέρουμε και ότι μαθαίνουμε....μπαίνει ο άλλος μέσα και βλέπει λίγο κίνηση στο νεκρό νήμα, δημιουργούμε ένα ωραίο κλίμα συζήτησης, μπαίνει ο καλοδιάθετος και λέει την πολιτισμένη γνώμη του....

....και μας σβήνετε τα μηνύματα ρε παιδιά!!!
Πετάς στα σκουπίδια, έτσι απλά...τον χρόνο μου.


Για ποιόν λόγο;;;;
Μήπως μας περάσατε για ΑΙ που μαζεύουν δεδομένα και απαντάνε σε ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής;

Αν είναι δυνατόν δηλαδή!
Και να πεις ότι συζητούσαμε για συνταγές μαγειρικής...να πώ οκ...
Τί να πω.
Απογοήτευση.

Παλικάρια, είχα την καλή διάθεση....να αναθερμάνω τον λογαριασμό μου, αλλά δεν... δυστυχώς δεν αφήνουν οι κανόνες.

Όποιος το διάβασε το διάβασε...προφανώς θα πάρει πόδι και αυτό το μήνυμα.

 

Υπάρχουν συγκεκριμένα νήματα που μπορούμε να συζητάμε για το δίκτυο της cosmote αφού περί αυτοί ήταν η συζήτηση γι αυτό τα μεταφέρουν 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tasos19s said:

Υπάρχουν συγκεκριμένα νήματα που μπορούμε να συζητάμε για το δίκτυο της cosmote αφού περί αυτοί ήταν η συζήτηση γι αυτό τα μεταφέρουν 

Ηταν όμως για το συγκεκριμένο τηλέφωνο...δεν μιλούσαμε γισ το alcatel...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, arxontas2323 said:

Ηταν όμως για το συγκεκριμένο τηλέφωνο...δεν μιλούσαμε γισ το alcatel...

Θέμα δικτύου είναι όχι θέμα συσκευής 

Οποτε παραπέμπει άλλου 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καμία μεταφορά Τάσο.
Κουβά πήγαν.

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pavlidisc said:

Δεν υπάρχει καμία μεταφορά Τάσο.
Κουβά πήγαν.

Αυτό δεν το ξέρω αλλά τέλος πάντων 

Αν είναι έτσι ναι έχεις δίκιο γιατί κάποιος αφιερώνει χρόνο να γράψει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, pavlidisc said:

Καλημέρα σε όλους.

Καθόμαστε γράφουμε ένα κάρο πράγματα, δίνουμε μερίδιο του προσωπικού μας χρόνου για να μοιραστούμε 4-5 πράγματα με ανθρώπους που έχουμε μερικά-κοινά ενδιαφέροντα, λέμε και μια κουβέντα παραπάνω έτσι για να σπάει η αυστηρότητα του "πίσω από την οθόνη", μοιραζόμαστε με όλους ότι ξέρουμε και ότι μαθαίνουμε....μπαίνει ο άλλος μέσα και βλέπει λίγο κίνηση στο νεκρό νήμα, δημιουργούμε ένα ωραίο κλίμα συζήτησης, μπαίνει ο καλοδιάθετος και λέει την πολιτισμένη γνώμη του....

....και μας σβήνετε τα μηνύματα ρε παιδιά!!!
Πετάς στα σκουπίδια, έτσι απλά...τον χρόνο μου.


Για ποιόν λόγο;;;;
Μήπως μας περάσατε για ΑΙ που μαζεύουν δεδομένα και απαντάνε σε ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής;

Αν είναι δυνατόν δηλαδή!
Και να πεις ότι συζητούσαμε για συνταγές μαγειρικής...να πώ οκ...
Τί να πω.
Απογοήτευση.

Παλικάρια, είχα την καλή διάθεση....να αναθερμάνω τον λογαριασμό μου, αλλά δεν... δυστυχώς δεν αφήνουν οι κανόνες.

Όποιος το διάβασε το διάβασε...προφανώς θα πάρει πόδι και αυτό το μήνυμα.

 

Δεν εχω παρα να συμφωνησω μαζι σου καθως ολα ειναι υποκειμενικα. Αν τηρουσαμε αυστηρα τη θεματολογια τα νηματα θα ηταν νεκρα πολυ νωριτερα. Στη συγκεκριμενη περιπτωση που μιλησαμε λιγο εκτος θεματος, για μερικα ποστ, που δεν ηταν διαπληκτισμος και ειδικα οταν ειναι σχετικα με το τηλεφωνο ως προς το ιντερνετ του κτλ δεν το βρισκω τοσο κακο. Ειδικα οταν υπαρχει κοσμος που παρακολουθει μονο αυτο το νημα για ολα τα προβληματα του. Εγω πχ δεν παρακολουθω τις εταιρειες κινητης γιατι γινεται χαμος και δεν με ενδιαφερουν οσα γραφονται. Απο εκει και περα θα προτιμουσα μια συσταση και να μεινουν τα ποσταρισματα (τουλαχιστον τα πιο χρησιμα, το δικο μου οκ ηταν μια γνωμη για το 5g αχρηστη ισως). 

Τελος παντων, καλο ειναι να ειμαστε και λιγο ευελικτοι καθως το FB εχει παρει τον κοσμο απο εδω και ειναι κριμα.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παρατήρησα το τελευταίο διάστημα..

μετά την φόρτιση ( βελτιστοποιημένη ) η συσκευή ήταν ασυνήθιστα ζεστή …

Η φόρτιση γίνεται πάνω  σε έναν ασύρματο φορτιστή της Belkin … μοντέλο 2024 , αυτόν που  προτείνει η apple .με τοποθετημένη την θήκη  …

έχω 2-3 διαφορετικές , μικρής αξίας (Benks / AlliExpress), 

Δοκιμάζω πάλι χωρίς θήκη , μόνη της την συσκευή..  η φόρτιση γίνεται πιο γρήγορα κ normal temperature ..

Επίσης,  βλέπω την υγεία κ η ένδειξη απότομα από 100 % έχει πέσει στο 95%… δυστυχώς δεν πρόλαβα να αντιδράσω πιο γρήγορα 


Το ερώτημα είναι αν μια κακής ποιότητας θήκη  μπορεί να προκαλέσει τέτοιου είδους ζημία …

Είχε κανείς , παρόμοια συμπεριφορά…

εάν ναι     μπορεί να γράψει την εμπειρία του.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως όχι. 

Γενικά Με τη θήκη(οποία καιναξ είναι αυτή) λογικό είναι να ανεβάζει θερμοκρασία

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, xabos said:

παρατήρησα το τελευταίο διάστημα..

μετά την φόρτιση ( βελτιστοποιημένη ) η συσκευή ήταν ασυνήθιστα ζεστή …

Η φόρτιση γίνεται πάνω  σε έναν ασύρματο φορτιστή της Belkin … μοντέλο 2024 , αυτόν που  προτείνει η apple .με τοποθετημένη την θήκη  …

έχω 2-3 διαφορετικές , μικρής αξίας (Benks / AlliExpress), 

Δοκιμάζω πάλι χωρίς θήκη , μόνη της την συσκευή..  η φόρτιση γίνεται πιο γρήγορα κ normal temperature ..

Επίσης,  βλέπω την υγεία κ η ένδειξη απότομα από 100 % έχει πέσει στο 95%… δυστυχώς δεν πρόλαβα να αντιδράσω πιο γρήγορα 


Το ερώτημα είναι αν μια κακής ποιότητας θήκη  μπορεί να προκαλέσει τέτοιου είδους ζημία …

Είχε κανείς , παρόμοια συμπεριφορά…

εάν ναι     μπορεί να γράψει την εμπειρία του.

 

 

Λογικό δεν είναι όταν εξωτερικη θερμοκρασία έχει 35;

Με θήκη κιόλας… 

Εγω σήμερα το κλειδωμένο να παίζει μουσική και ήταν πολύ ζεστό έριξε 2 σκάλες την φωτεινότητα 

Πολυ χάλια τα iPhone με την διαχείριση σήματος και την θερμοκρασία 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

On 15/6/2024 at 9:12 ΠΜ, xabos said:

παρατήρησα το τελευταίο διάστημα..

μετά την φόρτιση ( βελτιστοποιημένη ) η συσκευή ήταν ασυνήθιστα ζεστή …

Η φόρτιση γίνεται πάνω  σε έναν ασύρματο φορτιστή της Belkin … μοντέλο 2024 , αυτόν που  προτείνει η apple .με τοποθετημένη την θήκη  …

έχω 2-3 διαφορετικές , μικρής αξίας (Benks / AlliExpress), 

Δοκιμάζω πάλι χωρίς θήκη , μόνη της την συσκευή..  η φόρτιση γίνεται πιο γρήγορα κ normal temperature ..

Επίσης,  βλέπω την υγεία κ η ένδειξη απότομα από 100 % έχει πέσει στο 95%… δυστυχώς δεν πρόλαβα να αντιδράσω πιο γρήγορα 


Το ερώτημα είναι αν μια κακής ποιότητας θήκη  μπορεί να προκαλέσει τέτοιου είδους ζημία …

Είχε κανείς , παρόμοια συμπεριφορά…

εάν ναι     μπορεί να γράψει την εμπειρία του.

Τους καλοκαιρινούς μήνες δεν φορτίζω καθόλου ασύρματα.
Γιατί έτυχε 2-3 φορές να το βάλω πάνω στο Magsafe και να πάω μετά από 1 - 1,5 ώρα και να το δώ να έχει πάρει 10-20%.
Ζεστάθηκε, έκοψε την φόρτιση, και όταν πήγα να το πάρω για να φύγω, είδα αφόρτιστο κινητό. 
Και με το XR την πάτησα, και με το 15 Pro Max.
Οπότε, καλοκαίρι, βάζω καλώδιο από τον Mac (ούτε καν ταχυφορτιστή), και είμαι σίγουρος ότι θα φορτίσει όπως πρέπει.
Εάν χρησιμοποιήσω ταχυφορτιστή, τότε κοιτάω να το έχω ακουμπισμένο κάτω στο πάτωμα (πλακάκι) οπότε η θερμοκρασία απάγεται κάπως καλύτερα.

Η θήκη...κάνει ζημία 1000%.
Και δεν νομίζω να είναι τόσο η ποιότητα.
Όσες είχα ήταν πάντα πλαστικές (δεν ξέρω τί γίνεται με δερμάτινες κλπ) και είτε επώνυμες είτε ανώνυμες την θερμοκρασία κατά την φόρτιση την ανεβάζουν κατακόρυφα. Βασικά, την εγκλωβίζουν και δεν την αφήνουν να φύγει.

Κακά τα ψέματα, το καλοκαίρι η θήκη κάνει ζημία. Γιατί η θερμοκρασία δεν ανεβαίνει κατά την φόρτιση μόνο.
Ανεβαίνει και όταν θα είσαι σε καμία παραλία και δεν έχεις σήμα, ανεβαίνει και όταν μιλάς, ανεβαίνει και όταν προσπαθείς να σερφάρεις με άθλιο 4-5G, ανεβαίνει όταν συγχρονίζει κλπ κλπ.
Γυμνό πρέπει να είναι για να μπορεί να πάρει ανάσα.
Αλλά ποιος το αφήνει γυμνό; Εγώ όχι...😎 

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pavlidisc said:

Τους καλοκαιρινούς μήνες δεν φορτίζω καθόλου ασύρματα.
Γιατί έτυχε 2-3 φορές να το βάλω πάνω στο Magsafe και να πάω μετά από 1 - 1,5 ώρα και να το δώ να έχει πάρει 10-20%.
Ζεστάθηκε, έκοψε την φόρτιση, και όταν πήγα να το πάρω για να φύγω, είδα αφόρτιστο κινητό. 
Και με το XR την πάτησα, και με το 15 Pro Max.
Οπότε, καλοκαίρι, βάζω καλώδιο από τον Mac (ούτε καν ταχυφορτιστή), και είμαι σίγουρος ότι θα φορτίσει όπως πρέπει.
Εάν χρησιμοποιήσω ταχυφορτιστή, τότε κοιτάω να το έχω ακουμπισμένο κάτω στο πάτωμα (πλακάκι) οπότε η θερμοκρασία απάγεται κάπως καλύτερα.

Η θήκη...κάνει ζημία 1000%.
Και δεν νομίζω να είναι τόσο η ποιότητα.
Όσες είχα ήταν πάντα πλαστικές (δεν ξέρω τί γίνεται με δερμάτινες κλπ) και είτε επώνυμες είτε ανώνυμες την θερμοκρασία κατά την φόρτιση την ανεβάζουν κατακόρυφα. Βασικά, την εγκλωβίζουν και δεν την αφήνουν να φύγει.

Κακά τα ψέματα, το καλοκαίρι η θήκη κάνει ζημία. Γιατί η θερμοκρασία δεν ανεβαίνει κατά την φόρτιση μόνο.
Ανεβαίνει και όταν θα είσαι σε καμία παραλία και δεν έχεις σήμα, ανεβαίνει και όταν μιλάς, ανεβαίνει και όταν προσπαθείς να σερφάρεις με άθλιο 4-5G, ανεβαίνει όταν συγχρονίζει κλπ κλπ.
Γυμνό πρέπει να είναι για να μπορεί να πάρει ανάσα.
Αλλά ποιος το αφήνει γυμνό; Εγώ όχι...😎 

Εγώ γυμνό το έχω 

Όπως τα λες είναι 

Εγω πάντα φορτιζω με τον 1Α τον απλό 

Έχω xs max τόσα χρόνια και υγεία μπαταρίας 87%
Οι θερμοκρασίες χαλάνε αυτές τις μπαταρίες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Esr cryo boost για ασύρματη φόρτιση και δεν θα έχει ξανά  πρόβλημα με θερμοκρασίες κατά την ασύρματη φόρτιση 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που παρατήρησα είναι ότι κάτι παίζει με τα αγγίγματα στην πλάτη της συσκευής...

Π.χ έχω βάλει με 2 αγγίγματα να κάνει screenshot και με 3 να ανοίγει ο φακός. Σε φάσεις που το ακουμπάω στο γραφείο, ξαφνικά βγάζει screenshot. Προχτές όπως το εβγαλα από την τσέπη, άνοιξε ο φακός.....πολλές συμπτώσεις για να εννοηθεί ότι έχω κάνει αυτά τα αγγίγματα... Αναγκάστηκα και τα απενεργοποίησα.

Δεν ξέρω εάν παρατήρησε κάποιος κάτι ανάλογο.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Tasos19s said:

Εγώ γυμνό το έχω 

Όπως τα λες είναι 

Εγω πάντα φορτιζω με τον 1Α τον απλό 

Έχω xs max τόσα χρόνια και υγεία μπαταρίας 87%
Οι θερμοκρασίες χαλάνε αυτές τις μπαταρίες 

καποτε ελεγα συχνα οτι η μονη σωστη φορτιση ειναι η αργη αλλα η μονη απαντηση που επαιρνα ειναι οτι ειμαι γραφικος. Εχω 2 φορτιστες στην πριζα, εναν γρηγορο και εναν αργο. Τον γρηγορο τον εχω σε περιπτωση εκτακτου να το βαλω αν ειμαι αδειος (εχει μπει κινητο 3 φορες στα 2 χρονια σε αυτον). Το αποτελεσμα ειναι οτι επειδη δουλευω μονο τον αργο, τα κινητα να ειναι κρυα στη φορτιση και η μπαταρια να πεφτει πολυ αργα (πχ στο 14αρι επεσε στο 99% στους 13 μηνες και με αρκετη χρηση).

Επισης να πω οτι η αργη φορτιστη ειναι για μενα επιλογη εφοσον κοιμομαστε 5 ωρες τη νυχτα. εκεινες τις 5 αστο να φορτισει αργα λοιπον.

On 15/6/2024 at 9:12 ΠΜ, xabos said:

παρατήρησα το τελευταίο διάστημα..

μετά την φόρτιση ( βελτιστοποιημένη ) η συσκευή ήταν ασυνήθιστα ζεστή …

Η φόρτιση γίνεται πάνω  σε έναν ασύρματο φορτιστή της Belkin … μοντέλο 2024 , αυτόν που  προτείνει η apple .με τοποθετημένη την θήκη  …

έχω 2-3 διαφορετικές , μικρής αξίας (Benks / AlliExpress), 

Δοκιμάζω πάλι χωρίς θήκη , μόνη της την συσκευή..  η φόρτιση γίνεται πιο γρήγορα κ normal temperature ..

Επίσης,  βλέπω την υγεία κ η ένδειξη απότομα από 100 % έχει πέσει στο 95%… δυστυχώς δεν πρόλαβα να αντιδράσω πιο γρήγορα 


Το ερώτημα είναι αν μια κακής ποιότητας θήκη  μπορεί να προκαλέσει τέτοιου είδους ζημία …

Είχε κανείς , παρόμοια συμπεριφορά…

εάν ναι     μπορεί να γράψει την εμπειρία του.

 

 

 

 

Η θηκη φιλε μου δημιουργει μεγαλυτερη αποσταση απο την βαση φορτισης και αυξανει την δυσκολια επαγωγης, αρα δημιουργουνται αυξημενες θερμοκρασιες... για μενα ειτε το κανεις με μηχανισμο ψυξης ειτε με a/c στο δωματιο ανοιχτο

 

3 ώρες πριν, Kostas_Ts_86 said:

Αυτό που παρατήρησα είναι ότι κάτι παίζει με τα αγγίγματα στην πλάτη της συσκευής...

Π.χ έχω βάλει με 2 αγγίγματα να κάνει screenshot και με 3 να ανοίγει ο φακός. Σε φάσεις που το ακουμπάω στο γραφείο, ξαφνικά βγάζει screenshot. Προχτές όπως το εβγαλα από την τσέπη, άνοιξε ο φακός.....πολλές συμπτώσεις για να εννοηθεί ότι έχω κάνει αυτά τα αγγίγματα... Αναγκάστηκα και τα απενεργοποίησα.

Δεν ξέρω εάν παρατήρησε κάποιος κάτι ανάλογο.

τελευταια εχω παρατηρησει και εγω, παρολο οτι εχω βαλει μονο το τριπλο χτυπημα να ανοιγει το GPS, εν τουτοις μου εχει ανοιξει κανα 2 φορες χωρις λογο. δεν ξερω αν φταιει η ζεστη αλλα θα το ξανα πω, μου ελεγαν οτι τα αι φον ειναι τελεια και οτι δουλευουν απροβληματιστα και βλεπω τραγικα πραγματα με τη ζεστη, φωτεινοτητα για κλαματα, πηρα ανδροιδ να πεταω το drone γιατι δεν εβλεπα απο την πτωση φωτεινοτητας...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

σου εχει επιλογη "LOCATION" και οταν κανεις το  διπλο πχ ανοιγει το μενου "υπηρεσιες τοποθεσιας" οπου κανεις ενεργοποιηση ή το αντιθετο. δεν κανει κατευθειαν ανοιγμα με το χτυπημα αλλα οκ, το χρησιμποιω σπανια οποτε δε με ενοχλει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:

Κι όμως δε μου έχει τέτοια επιλογή.

ΧΜμμ, τωρα καταλαβα γιατι, διοτι το εκανα πρωτα συντομευση. μεσω θηβων δηλαδη παμε... το ειχα ξεχασει ή ακομα χειροτερα, επειδη ακομα δεν εχω βγαλει ακρη πως δουλευεουν οι συντομευσεις ωστε να κανω widget στην αρχικη για το συγκεκριμενο θεμα, ειχα κανει μια συντομευση και την εριξα εκει η οποια δουλευει ομως οπως θελω. οποτε κανε συντομευση και μετα 

ΠΑς ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ->προσβασιμοτητα->αγγιγμα-> πισω αγγιγμα-> Διπλο/τριπλο αγγιγμα και κατω συντομευσεις και την βρισκεις (πχ LOCATION το εχω βαφτισει εγω). 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nikos_Mpl said:

ΧΜμμ, τωρα καταλαβα γιατι, διοτι το εκανα πρωτα συντομευση. μεσω θηβων δηλαδη παμε... το ειχα ξεχασει ή ακομα χειροτερα, επειδη ακομα δεν εχω βγαλει ακρη πως δουλευεουν οι συντομευσεις ωστε να κανω widget στην αρχικη για το συγκεκριμενο θεμα, ειχα κανει μια συντομευση και την εριξα εκει η οποια δουλευει ομως οπως θελω. οποτε κανε συντομευση και μετα 

ΠΑς ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ->προσβασιμοτητα->αγγιγμα-> πισω αγγιγμα-> Διπλο/τριπλο αγγιγμα και κατω συντομευσεις και την βρισκεις (πχ LOCATION το εχω βαφτισει εγω). 

Έχεις δίκιο σε αυτό με τις συντομεύσεις...

Τώρα με αυτό παιδευομαι, μπας και φτιάξω τπτ της προκοπής. Σ'ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά χάθηκα στο μενού των συντομεύσεων...

Όταν μπορέσεις, βγάλε ενα screenshot από τη συντόμευση που έχεις δημιουργήσει για το μενού  που σε πετάει να ανοίξεις την τοποθεσία...

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε με κάποιο τρόπο (ακόμα και συντομεύσεις) να έχουμε πρόσβαση απο την οθόνη εφαρμογών κατευθείαν σε εναν φακελο απο τα αρχεία; 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Με widget της εφαρμογής αρχεία μπορείς να βλέπεις τα πρόσφατα αρχεία / φακέλους σου, ίσως σε βολεύει αυτό 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, paanos said:

Με widget της εφαρμογής αρχεία μπορείς να βλέπεις τα πρόσφατα αρχεία / φακέλους σου, ίσως σε βολεύει αυτό 

Δυστυχώς όχι!! Πίστευα τώρα που έρχεται πιο κοντά στ android θα το ειχαν πετύχει αυτό 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...