Jump to content

Wind Win Club


angelina_22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθε μήνυμα από την wind ότι για κάθε ανανέωση άνω των 20 ευρώ θα δίνουν τριπλάσιους πόντους. Ισχύει μέχρι 31/07 αν δεν κάνω λάθος γιατί το έσβησα.
:respect:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 394
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι επειτα λεει για πληροφοριες καλεστε 1216. καλες διακοπες! :)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπέρα,

προσπαθώ να εξαργυρώσω πόντους στο 19099

αλλά μου έρχεται απάντηση "λάθος εντολή".

Καμιά ιδέα τι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

προσπαθώ να εξαργυρώσω πόντους στο 19099

αλλά μου έρχεται απάντηση "λάθος εντολή".

Καμιά ιδέα τι γίνεται;

 

κατι δεν κανεις σωστα. καλεσε το 1263 και ακουσε τις ηχογραφημενες οδηγιες. λεει ξεκαθαραμε ποιον τροπο εξαργυρωνεις ποντους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
νεα λιστα στο win club με καινουρια κινητα. μακραν η καλυτερη λιστα που υπηρξε ποτε
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο με το ποτε ληγουν οι ποντοι πως μπορουμε να το τσεκαρουμε?εχω 1600+ ποντους,μην πανε χαμενοι
Link to comment
Share on other sites

αυτο με το ποτε ληγουν οι ποντοι πως μπορουμε να το τσεκαρουμε?εχω 1600+ ποντους,μην πανε χαμενοι

συνηθως ερχεται σμς πριν ληξουν

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτο με το ποτε ληγουν οι ποντοι πως μπορουμε να το τσεκαρουμε?εχω 1600+ ποντους,μην πανε χαμενοι

 

ενα μηνα πριν ληξουν θα σου ερθει ενημερωτικο sms. Εμενα μου καλοαρεσε το ν86. θα το παρω. θα παω να το πραγγειλω σημερα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

νεα λιστα στο win club με καινουρια κινητα. μακραν η καλυτερη λιστα που υπηρξε ποτε

 

Εισαι σιγουρος? Γιατι δεν μου φαινεται αλλαγμενη.!

6110 3310 - 3330 - Ericsson R320s - Panasonic GD 93 - 3510 - 6600 - 3230 - N73 - 5800 - C7 - iPhone 4 - iPhone 5 - iPhone 6 - iPhone 7 - iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος? Γιατι δεν μου φαινεται αλλαγμενη.!

 

μπηκες στο σαιτ η πηρες στο 1263?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπηκες στο σαιτ η πηρες στο 1263?

Κάλεσα στο 1263 και δεν βρήκα καμία διαφορά. Λες για την προσθήκη Bt-HandsFree στην κατηγορία των 700 πόντων και για το Asus στην κατηγορία των 6.500 πόντων; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσα στο 1263 και δεν βρήκα καμία διαφορά. Λες για την προσθήκη Bt-HandsFree στην κατηγορία των 700 πόντων και για το Asus στην κατηγορία των 6.500 πόντων; :worry:

 

το ηχογραφημενο μηνυμα καθυστερει πολυ να αλλαξει.μπες στο σαιτ για να δεις την νεα λιστα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γινεται να δωσω τους ποντους που εχω και να βαλω ενα ποσο παραπανω σε μετρητα για να παρω τη συσκευη που θελω ας πουμε.?ή ειναι φιξ η διαδικασια?

να γινει ας πουμε σαν την επιδοτηση που εχεις πχ συσκευη αξιας 130 ευρω κ βαζεις συν 70 για κατι καλυτερο..

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

γινεται να δωσω τους ποντους που εχω και να βαλω ενα ποσο παραπανω σε μετρητα για να παρω τη συσκευη που θελω ας πουμε.?ή ειναι φιξ η διαδικασια?

να γινει ας πουμε σαν την επιδοτηση που εχεις πχ συσκευη αξιας 130 ευρω κ βαζεις συν 70 για κατι καλυτερο..

 

ευχαριστω

 

δεν γινεται. ειναι στανταρ η διαδικασια. οτι δωρο προβλεπεται σε καθε κατηγορια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια ζωη θα μαζευουμε δηλαδη..ευχαριστω για την αμεση απαντηση.

 

γιατι μια ζωη?ποσους ποντους εχεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πριν ενα μιση χρονο περιπου τους εξαργυρωσα και τωρα βρισκομαι στους 1700 χονδρικα..οποτε εχω ακομη για κατι ενδιαφερον..
Link to comment
Share on other sites

πριν ενα μιση χρονο περιπου τους εξαργυρωσα και τωρα βρισκομαι στους 1700 χονδρικα..οποτε εχω ακομη για κατι ενδιαφερον..

 

οι ποντοι εχουν ημερομηνια ληξεως. τσεκαρε ποτε ληγουν οι ποντοι σου μην τους χασεις τζαμπα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
μου εστειλε η wind sms στα αγγλικα οτι στις 31/12/2009 θα ληξουν οι 82 απο τους ποντους μου..και εστειλα να δω το υπολοιπο κ ειναι 1634..αξιζει να τους χρησιμοποιησω η μπα?
Link to comment
Share on other sites

80 ποντοι δεν ειναι παρα πολλοι. αν κανεις ανανεωσεις χρονου συχνα και εχεις πιθανοτητες για μεγαλυτερη κατηγορια δωρου αξιζει να τους σπαταλησεις, αλλιως ακολουθεις τις συμβουλες του johnthegreek
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εχω 1656 ποντους !προχτες μου ηρθε μνμ οτι μεχρι 11/01/2010 θα ληξουν 62 ποντοι και 3/11/2009 μου ρθε μνμ οτι 31/12/2009 θα ληξουν 82 ποντοι...

δλδ 174 ποντοι θα χαθουν,οποτε σκεφτομαι να χρησιμοποιησω καποιο πακετακι για ανανεωση χρονου,αλλα δε ξερω να εξαργυρωσω οσους περισσοτερο γινεται η οχι?!τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνατε οτι με καθε mms κερδιζετε 2 ποντους. αν ειστε κοντα σε καποια κατηγορια τειλτε κανενα mms για να φτασετε τους ποντους που θελετε
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Να ρωτήσω κι εδώ που είναι το σωστό θέμα, αν και το τελευταίο ποστ είναι πριν 7 μήνες...

Πρώτα πρώτα: υπάρχει ακόμα WIN CLUB? :rolleyes: :lol:

 

*Η εξαργύρωση πόντων win club ανανεώνει την ημερομηνία λήξης του καρτοκινητού;

 

Έχω 410 πόντους που θα αρχίσουν να λήγουν τον ερχόμενο Οκτώβριο.

Το καρτοκινητό λήγει στις 20 Αυγούστου και θέλω να πάω αυτές τις μέρες να βάλω 1 ευρώ μην ξεχαστώ ή μην γίνει κανένα περίεργο τώρα με την προθεσμία της ταυτοποίησης.

Έλεγα αντί για ανανέωση να εξαργυρώσω 300 πόντους, γιατί δεν με βλέπω να φτάνω τους 700 ποτέ, και φοβάμαι κιόλας μην καταργηθεί εν μία νυκτί το win club και μου μείνουν αμανάτι τα ποντάκια...

Καλά τα σκέφτομαι;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εδώ που είναι το σωστό θέμα, αν και το τελευταίο ποστ είναι πριν 7 μήνες...

Πρώτα πρώτα: υπάρχει ακόμα WIN CLUB? :rolleyes: :lol:

 

*Η εξαργύρωση πόντων win club ανανεώνει την ημερομηνία λήξης του καρτοκινητού;

 

Έχω 410 πόντους που θα αρχίσουν να λήγουν τον ερχόμενο Οκτώβριο.

Το καρτοκινητό λήγει στις 20 Αυγούστου και θέλω να πάω αυτές τις μέρες να βάλω 1 ευρώ μην ξεχαστώ ή μην γίνει κανένα περίεργο τώρα με την προθεσμία της ταυτοποίησης.

Έλεγα αντί για ανανέωση να εξαργυρώσω 300 πόντους, γιατί δεν με βλέπω να φτάνω τους 700 ποτέ, και φοβάμαι κιόλας μην καταργηθεί εν μία νυκτί το win club και μου μείνουν αμανάτι τα ποντάκια...

Καλά τα σκέφτομαι;

 

Για να φτάσεις τους 700 πόντους θέλεις άλλους 290. Για να πάρεις 290 πόντους σημαίνει ότι πρέπει να κάνεις μέχρι τον Οκτώβριο ανανέωση 145 ευρώ... Ή αν υποθέσουμε ότι βγάζει προσφορά τριπλασιασμού πόντων (που αν βγάλει, την βγάζει συνήθως Χριστούγεννα και Πάσχα), τότε πρέπει να κάνεις ανανέωση κάπου 97 ευρώ...

 

Υπάρχει περίπτωση μέσα σε 2,5 μήνες να βάλεις τόσα χρήματα ενώ δεν ξέρεις τί σου ξημερώνει; Ήδη από 5 Αυγούστου τριπλασιάζουνε τη χρέωση στο γραπτό μήνυμα στο f2g2 και ποιός ξέρει τί θα κάνουν με τις χρεώσεις φωνής, διπλασιάζουν το κόστος κλήσης στο 1260 και καταργούν το sharing... Υπάρχει περίπτωση να βαλεις 150 ευρώ σε ένα νούμερο που δεν θέλεις να χρησιμοποιείς και να φτάσεις το υπόλοιπό του στα 250 ευρώ και μέχρι νεωτέρας δεν μπορείς να το μεταφέρεις;... Άλλωστε δεν αξίζει και πολύ το δώρο. Με τους 700 πόντους θα έπαιρνες 25 ευρώ χρόνο ομιλίας ή ένα SONY ERICSSON HBH-PV703 που η εμπορική του αξία δεν είναι πάνω από 15 ευρώ... με τους 300 πόντους παίρνεις 8 ευρώ.

 

Νομιζω δεν θέλει και πολλή σκέψη, χτύπα το 8άρι με τους 300 πόντους και κοιτα να μην μαζεύεις μεγάλα υπόλοιπα στο f2g.

 

Εγώ έχω σταματήσει να κάνω ανανεώσεις γιατί πολύ απλά δεν τους εμπιστεύομαι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...