Jump to content

Wind Win Club


angelina_22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ok, hostis! Θα εξαργυρώσω 300 πόντους.

Δεν σκοπεύω να ανανεώσω καθόλου το συγκεκριμένο κινητό παρά μόνο για να μην λήξει.

 

Έτσι κι αλλιώς, ούτε που το κατάλαβα πώς μαζέυτηκαν τόσα πολλά ευρώ στο υπόλοιπο μου...

 

όπως έγραψα και σε άλλο νήμα:

"Εξάλλου, σήμερα τσέκαρα το αρχείο μου και διαπίστωσα ότι τα μπλοκαρισμένα μου (λόγω μη λειτουργίας του sharing) 100€ υπόλοιπο στο f2g2 BANK είναι από +50% και όχι από διπλασιασμό. Είναι ότι έχει μείνει από τα αληθινά 140€ (που είχαν γίνει 210 με το +50%) που είχα χώσει σε ένα διάστημα 10 μηνών [οκτ2008 με αυγ2009] με δέλεαρ κάτι 50' και 50 sms που έδινε τότε."

Και να φανταστείς, δεν υπήρχε και sharing όταν φόρτωνα τα ευρώ, απλώς τότε αγόραζα από το συγκεκριμένο f2g τακτικά το πακέτο προς σταθερά, και υπολόγιζα ότι θα τα φάω τα ευρώ εύκολα με το πακετό αυτό, αλλά μετά σταμάτησα να το αγοράζω το πακέτο προς σταθερά γιατί τα άτομα που καλούσα μέσω του πακέτου έβαλαν "απεριόριστες υπεραστικές κλήσεις" σπίτι τους και με καλούν πλέον εκείνοι στον ΟΤΕ μου... :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 394
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

^ δεν την έκανα ακόμα την εξαργύρωση, θα σας πω τι συνέβη μόλις την κάνω.

 

Απ ότι θυμάμαι τελευταία φορά που είχα εξαργυρώσει 300 πόντους (αρχές του 2010) δεν μου είχε παρατείνει την διάρκεια της σύνδεσης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το επιβεβαιωνω και εγω ΔΕΝ παρατεινεται η διαρκεια!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
το επιβεβαιωνω και εγω ΔΕΝ παρατεινεται η διαρκεια!

 

Ρε παιδιά σε πόσο καιρό λήγουν οι πόντοι???

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος 2 χρόνια.

 

Δύο χρόνια οι συγκεκριμένοι οι σε 2 χρόνια όλοι μαζί???Δηλαδή αμά ανανέωσα πριν 6 μήνες οι συγκεκριμένοι πόντοι θα λήξουν μετά από 2 χρόνια ή θα λήξουν οταν λήξουν τα 2 χρόνια για τους προηγούμενους πόντους που είχα συγκεντρώσει???

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Δύο χρόνια οι συγκεκριμένοι οι σε 2 χρόνια όλοι μαζί???Δηλαδή αμά ανανέωσα πριν 6 μήνες οι συγκεκριμένοι πόντοι θα λήξουν μετά από 2 χρόνια ή θα λήξουν οταν λήξουν τα 2 χρόνια για τους προηγούμενους πόντους που είχα συγκεντρώσει???

 

όχι δεν πάει έτσι. Απλά ότι πόντοι έχουνε μαζευτοί κάθε χρόνο μετά από 2 χρόνια διαγράφονται. Δηλαδή οι πόντοι του 2008 θα λήξουνε το 2010 και ούτε κάθε εξής. Νομίζω ότι δεν μπορείς να μάθεις τους πόντους που θα χάσεις του 2008.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

και ποσοι ποντοι θα ειναι αυτοι που θα εξαφανιστουν.. οταν πηρα τηλ να δω ποσους ποντους εχω μου ελεγε οτι εχω 250 ποντους εκ των οποιων οι 90 ληγουν σε 10 μερες...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

και ποσοι ποντοι θα ειναι αυτοι που θα εξαφανιστουν.. οταν πηρα τηλ να δω ποσους ποντους εχω μου ελεγε οτι εχω 250 ποντους εκ των οποιων οι 90 ληγουν σε 10 μερες...

 

Σε ποιο νούμερο παίρνουμε τηλέφωνο για αυτό; Ήξερα μόνο το μήνυμα στο 19098.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο νούμερο παίρνουμε τηλέφωνο για αυτό; Ήξερα μόνο το μήνυμα στο 19098.

 

1263.....Εγώ έχω 1300 πόντους και είμαι ανάμεσα στο alcatel one-touch 708 και στα 60 ευώ χρόνο ομιλίας...Τι λέτε???

 

reviews.cnet.co.uk/mobile-phones/alcatel-ot-708-review-49306104/

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

παρε το alcatel να εχεις ενα τηλ αναγκης!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τον μπερδέψαμε...

 

Χαχαχα!!!Ναι!Μάλλον θα πάρω το χρόνο ομιλίας..Θα μου φτάσει και μετά τα χριστούγεννα..εχω φ2γ2 κι ελπίζω να μην ακριβείνει η ομιλία μετα το σμσ..αλλά μου άρεσε το αλκατελ καθως είναι μοντέρνο κι εχει καλά χαρακτηριστικά για την τιμή του ...οθόνη αφής!!!Χαχαχα...αλλά εντάξει από ποιότητα πρέπει να ειναι αλκατέλ...

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Πήρα στο 1263 για να δω για τους πόντους μου πότε λήγουν αλλά δεν μου είπε τίποτα.Μάλλον γιατί έχω κάτω από 300
:respect:
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν λεει....

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα στο 1263..

για να ακοιυσεις τους ποντους,πατας *

 

εχω 42 ποντους

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τελικώς έκανα και εγώ το "πείραμα" με τους 300 πόντους και είδα ότι δεν ανανεώνεται η διάρκεια χρήσης του καρτοκινητού.

Δεν είχα και άλλη επιλογή από την εξαργύρωση , μιας και λίγες μέρες μετά οι μισοί πόντοι που είχα θα χάνονταν.

Σε άλλους αριθμούς που τους έχω πάνω από 2 χρόνια , παρατήρησα ότι είχα χάσει και τους αρχικούς 50 πόντους που είχα πάρει με την εγγραφή μου!

Μια άλλη απόδειξη ότι οι πόντοι λήγουν 2 χρόνια μετά την απόκτησή τους...

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

σημερα εξαργυρωσα 1300 ποντους που ειχα μαζεψει! στην αρχη ειχε πλακα αλλα μετα σκεφτηκα ποσες καρτες εχω βαλει τοσο καιρο που ειμαι στο κλαμπ και με πιασε μελαγχολια...lol
Link to comment
Share on other sites

Ίσα - ίσα που θα έπρεπε να χαίρεσαι!! Η Vodafone το έκοψε το Pointmania...

 

Έκανε βέβαια και η Wind τη λαμογιά της να διαγράφει τους πόντους μετά από 2 χρόνια...

Άλλος ένας τρόπος - μετά το "προσωρινό πρόβλημα" του sharing - να σε πιέζει να βάζεις κάρτες...

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...