Jump to content

Wind Win Club


angelina_22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το site που δίνεις εσύ είναι παλιό!!!!.Ορίστε το καινούργιο:http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=913&langID=1.:):).

Το site της WIND κρατάει τα πάντα παλιά-καινούργια με αποτέλεσμα να ενημερωθείς λανθασμένα!!.Μέχρι και αφίσες της TIM μπορείς να βρείς στο wind.com.gr!

 

σόρρυ αν είναι λάθος η πληροφορία.Απλά και στο 1263 που πήρα τηλ, έλεγε για τα κινητά που έγραψα πιο πάνω.. αυτός ήταν και ο λόγος που ρώτησα την φρικ..

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 394
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το βρηκα απο το σαιτ της γουιντ..

οσο για το 1263 οντως ελεγε αλλες συσκευες-αυτες που ελεγες εσυ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

σόρρυ αν είναι λάθος η πληροφορία.Απλά και στο 1263 που πήρα τηλ, έλεγε για τα κινητά που έγραψα πιο πάνω.. αυτός ήταν και ο λόγος που ρώτησα την φρικ..

 

Δεν πειράζει.Άνθρωποι είμαστε κάνουμε και λάθη καμοιά φορά!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

τελικά τι ισχύει?

αυτά που λέει στο σάιτ της wind ή ότι λέει στο 1263??:wacko:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα με χάλαγε καθόλου το LG KE970 αν ίσχυε τελικά αυτό.

 

Είδα το LG KE970 στο Google.gr και τα τεχνικά χαρακτηριστικά του και έχω βάλει στόχο να τους πετύχω τους 2500.Αλλά έχω ένα μικρό προβληματάκι.Είμαι ακόμα στους 180-190.Έχω ακόμα μέλλον!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Είδα το LG KE970 στο Google.gr και τα τεχνικά χαρακτηριστικά του και έχω βάλει στόχο να τους πετύχω τους 2500.Αλλά έχω ένα μικρό προβληματάκι.Είμαι ακόμα στους 180-190.Έχω ακόμα μέλλον!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

'Αστο φίλε,δεν θα βγάλεις άκρη.Μέχρι στιγμής μέσα στο site της wind ενώ σε μια σελίδα λέει ότι με 2500 πόντους σου δίνει 2 κινητά σε μια άλλη σελίδα(και αυτή της wind) σου λέει ότι με 2500 πόντους σου δίνει 2 άλλα κινητά ενώ όταν πας σε ένα wind κατάστημα σου λένε ότι σου προσφέρουν 2 άλλα κινητά(βλέπε λίγο παραπάνω την περίπτωση μου).Άστα να πάνε μιλάμε,άντε να βγάλεις άκρη. :p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αυτό που λέω παιδιά είναι επίσημο,με 2500 πόντους τα κινητά που δικαιούται κάποιος είναι το LG KE970 ή το SONNY ERICSSON Z555..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα...

 

ειναι ευκολο καποιος να μου πει σε ποιο αρι8μο να καλεσω η να στειλς μυνημα ωστε να ενημερωθω στους ποσους ποντους βρισκομαι?

 

ευχαριστω

F1fan.gr

Καθημερινά νέα στα Ελληνικά, αναλύσεις αγώνων, τεχνικά θέματα, και όλες οι σημαντικές πληροφορίες που πρέπει να γνωρίζει ο φανατικός της Formula1.

Link to comment
Share on other sites

THANKS :)

F1fan.gr

Καθημερινά νέα στα Ελληνικά, αναλύσεις αγώνων, τεχνικά θέματα, και όλες οι σημαντικές πληροφορίες που πρέπει να γνωρίζει ο φανατικός της Formula1.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου το είχα δει και 19088

 

εδώ στέλνεις κενό μήνυμα για να γραφτείς στο πρόγραμμα...

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Τις τελευταίες μέρες δεν ξέρω τι έχει γίνει πάντως όταν στέλνω μήνυμα στο 19098 για να μάθω τους πόντους μου έχει τύχει να περιμένω και 20 λεπτά:mad:.Τι γίνεται?:worry:
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να κανεις καμια κληση η να στειλεις κανενα μηνυμα να ξεμπλοκαρει η γραμμη..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα σε όλους.Αν χρησιμοποιήσω τους 300 πόντους που έχω μαζέψει για τα 8 € χρόνου ομιλίας και μηδενιστούν οι πόντοι, ανανεώνονται τα 2 χρόνια που έχω για να εξαργυρώσω τους πόντους που θα ξαναμαζέψω?
:respect:
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση πως δεν χανεις ποντους μετα την παροδο δυο ετων

 

 

 

κανω λαθος?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

απο τους ορους του προγραμματος...Οι πόντοι έχουν περιορισμένη χρονική διάρκεια ισχύος 2 ετών. Για παράδειγμα, οι πόντοι που έχει συλλέξει ο συνδρομητής από 20 Οκτωβρίου του 2007 έχουν διάρκεια ισχύος μέχρι την 20η Οκτωβρίου του 2009, αντίστοιχα και οι πόντοι που συνέλεξε στις 21η Οκτωβρίου του 2007 έχουν διάρκεια ισχύος μέχρι την 21η Οκτωβρίου 2009 κ.ο.κ. Αν ο συνδρομητής δεν εξαργυρώσει τους πόντους του μέσα στο παραπάνω διάστημα των 2 ετών, ο αριθμός των πόντων του εκάστοτε μήνα π.χ. Οκτωβρίου 2007 διαγράφονται αυτόματα από το σύστημα τον επόμενο μήνα μετά από 2 έτη π.χ. Νοέμβριο 2009.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

αχα!!!μισο να τσεκαρω τι εχω...

 

εχω 276 ποντους...αλλα δε ξερω ποσο καιρο τωρα τους εχω...που το μαθαινω?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αχα!!!μισο να τσεκαρω τι εχω...

 

εχω 276 ποντους...αλλα δε ξερω ποσο καιρο τωρα τους εχω...που το μαθαινω?

 

μπορείς να πάρεις τηλέφωνο στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών 1260 και να τους ρωτήσεις.

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σήμερα μου ήρθε το εξής μήνυμα στο κινητό μου:''Το Win Club γιορτάζει και χαρίζει έξτρα πόντους!Για κάθε 1€ ανανέωσης με κάρτες αξίας απο 20€ και άνω κερδίζεις 3 πόντους εώς 28/12.Πληρ.1216 Δωρεάν.Καλές γιορτές!''

 

Σας το έχουν στείλει και σε εσάς??.Πιστεύω ότι η προσφορά δεν είναι και το τόσο καλή.Κάποιος που μιλάει πολύ και έχει καρτοκινητό βάζει 20€ κάρτα.Ειδικά τώρα με την επιλογή πακέτου όλοι έχουν πάει στο F2G1 ή 2 και με μια κάρτα των 10€ μιλάνε άνετα.Ας έβαζαν την προσφορά και για τις κάρτες των 10€.:)

Link to comment
Share on other sites

den se aresei e?!

kalitera tote na min eixe katholou prosfora,gia na goustarame perissotero!:lol:

 

Δεν λέω αυτό.Απλώς λέω ότι καλύτερα θα ήταν η προσφορά να ισχύει και για τις καρτές Wind των 10€.:)

Link to comment
Share on other sites

και γιατι να ειναι μεχρι τις 28/12 το γιορτινο κλιμα επικρατει μεχρι και τις 10/01 :) ποσφορες για τα ματια του κοσμου...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...