Jump to content

Wind Win Club


angelina_22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα f2g και θέλω να το κάνω επώνυμο.

Η εξυπηρέτηση πελατών μου είπε ότι αν το κάνω επώνυμο αυτό είναι κάτι διαφορετικό από το να δηλώσω τα στοιχεία μου στο win club.

Μέχρι στιγμής δεν έχω δηλώσει τα στοιχεία μου γιατί νομίζω ότι αν τα δηλώσεις παίρνεις κάποιους πόντους ακόμα και έτσι το αφήνω ώστε να πάρω τους πόντους αυτούς λίγο πριν συμπληρώσω για κάποια εξαργύρωση.

Ερωτήσεις

1. Πόσους πόντους παίρνω με το να δηλώσω το όνομα;

2. Το να κάνω επώνυμο το f2g θα ενεργοποιήσει και τη δήλωση ονόματος στο win club;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 394
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω ένα f2g και θέλω να το κάνω επώνυμο.

Η εξυπηρέτηση πελατών μου είπε ότι αν το κάνω επώνυμο αυτό είναι κάτι διαφορετικό από το να δηλώσω τα στοιχεία μου στο win club.

Μέχρι στιγμής δεν έχω δηλώσει τα στοιχεία μου γιατί νομίζω ότι αν τα δηλώσεις παίρνεις κάποιους πόντους ακόμα και έτσι το αφήνω ώστε να πάρω τους πόντους αυτούς λίγο πριν συμπληρώσω για κάποια εξαργύρωση.

Ερωτήσεις

1. Πόσους πόντους παίρνω με το να δηλώσω το όνομα;

2. Το να κάνω επώνυμο το f2g θα ενεργοποιήσει και τη δήλωση ονόματος στο win club;

 

Για το δεύτερο δεν ξέρω να σου απαντήσω αλλά το σίγουρο είναι ότι με τη δήλωση των στοιχείων σου παίρνεις 100 πόντους..

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα f2g και θέλω να το κάνω επώνυμο.

Η εξυπηρέτηση πελατών μου είπε ότι αν το κάνω επώνυμο αυτό είναι κάτι διαφορετικό από το να δηλώσω τα στοιχεία μου στο win club.

Μέχρι στιγμής δεν έχω δηλώσει τα στοιχεία μου γιατί νομίζω ότι αν τα δηλώσεις παίρνεις κάποιους πόντους ακόμα και έτσι το αφήνω ώστε να πάρω τους πόντους αυτούς λίγο πριν συμπληρώσω για κάποια εξαργύρωση.

Ερωτήσεις

1. Πόσους πόντους παίρνω με το να δηλώσω το όνομα;

2. Το να κάνω επώνυμο το f2g θα ενεργοποιήσει και τη δήλωση ονόματος στο win club;

 

παιρνεισ 100 ποντουσ οταν δωσεισ τα στοιχεια σου στο win club. με το να κανεισ επωνυμο το καρτοκινητο σου δεν σημαινει οτι γραφεσε κ στο win club. για να δωσεισ τα στοιχεια σου στο win club ακολουθεισ αλλη διαδικασια. η εγγραφη επιτυγχανεται μεσω ηχογραφημενου μηνυματοσ καλωντασ στο 1263

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία, guys, ευχαριστώ για την απάντηση! :)

Οπότε θα πάω τώρα να το κάνω επώνυμο και αργότερα καλώ και το win club στο 1263. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία, guys, ευχαριστώ για την απάντηση! :)

Οπότε θα πάω τώρα να το κάνω επώνυμο και αργότερα καλώ και το win club στο 1263. :cool:

 

πολλεσ φορεσ για καποιουσ λογουσ που δεν ξερω δεν σου προσθετουν τουσ 100 ποντουσ παροτι εχισ δωσει τα στοιχεια σου. αν δεν σου ερθει μηνυμα που σου λεει οτι προστεθηκαν οι ποντοι ψαξτο λιγο γιατι βορει να μην εχει γινει κατι σωστα στην διαδικασια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έκανα δήλωση στοιχείων στο Wind Win Club μέσω ηχογραφημένων μνμ στο 1263 και μου προστέθηκαν οι 100 πόντοι (ήρθε μνμ) μετά από 4 εργάσιμες ημέρες.

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Έκανα δήλωση στοιχείων στο Wind Win Club μέσω ηχογραφημένων μνμ στο 1263 και μου προστέθηκαν οι 100 πόντοι (ήρθε μνμ) μετά από 4 εργάσιμες ημέρες.

 

αν εξαργυρωσεισ τουσ ποντουσ σου με μοναδεσ καλωσ, αν τουσ εξαργυρωσεισ με συσκευη θα πρεπει απαραιτητωσ να εχεισ κ την ταυτοτητα σου μαζι σου οταν πασ στο καταστημα για να την παραγγειλεισ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τριπλασιοι ποντοι για ανανεωσεις πανω απο 20 ευρω μεχρι 24/04

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Έκανα δήλωση στοιχείων στο Wind Win Club μέσω ηχογραφημένων μνμ στο 1263 και μου προστέθηκαν οι 100 πόντοι (ήρθε μνμ) μετά από 4 εργάσιμες ημέρες.

 

εγω εχω κανει εδω και πολλες μερες και δεν μου ηρθε τιποτα!:(

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει εδω και πολλες μερες και δεν μου ηρθε τιποτα!:(

 

θελει αρκετεσ εργασιμεσ μερεσ. μην ανχωνεσε. θα σου ερθει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα ενταξει δεν αγχωνομαι... για τους 100 ποντους ρε ****το! :)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Εχω το wind νουμερο μου 3 χρονια και σημερα μου ρθε μηνυμα οτι οι 230 ποντοι που χω στο win club ληγουν τον αλλον μηνα, για να τους εξαργυρωσω ομως πρεπει να χω τουλαχιστον 300. Τι μου στειλανε μηνυμα τοτε; Περιμενουν να βαλω καρτα 70 ευρω για να κερδισω 8; :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω το wind νουμερο μου 3 χρονια και σημερα μου ρθε μηνυμα οτι οι 230 ποντοι που χω στο win club ληγουν τον αλλον μηνα, για να τους εξαργυρωσω ομως πρεπει να χω τουλαχιστον 300. Τι μου στειλανε μηνυμα τοτε; Περιμενουν να βαλω καρτα 70 ευρω για να κερδισω 8; :p

 

1 ευρω αντιστοιχει σε 2 ποντουσ. αρα πρεπει να βαλεισ 35 ευρω. αν δεν θεσ να δωσεισ 35 ευρω, παρε ενα τηλεφωνο στο 1263 ακουληθησε το ηχογραφημενο μηνυμα δινωντασ τα στοιχεια σου κ μεσα σε 10 εργασιμεσ μερεσ το πολυ θα παρεισ δωρο 100 ποντουσ επειδη εδωσεσ τα στοιχεια σου. αρα 230+100=330. ετσι παιρνεισ δωρακι τα 8 ευρω χρονο ομιλιασ κ εισαι κ ανετη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω το wind νουμερο μου 3 χρονια και σημερα μου ρθε μηνυμα οτι οι 230 ποντοι που χω στο win club ληγουν τον αλλον μηνα, για να τους εξαργυρωσω ομως πρεπει να χω τουλαχιστον 300. Τι μου στειλανε μηνυμα τοτε; Περιμενουν να βαλω καρτα 70 ευρω για να κερδισω 8; :p

 

και μενα το ιδιο μου ηρθε για τηλεφωνο που εχω 3 χρονια... παντως το 1263 δεν λειτουργει σε μενα σημερα,ισχυει και σε αλλους?

http://img132.imageshack.us/img132/9962/781z.gif
Link to comment
Share on other sites

θα παρεισ δωρο 100 ποντουσ επειδη εδωσεσ τα στοιχεια σου.

ευχαριστουμε για το κολπακι μολις 387αρησα :p και εξαργυρωσα

http://img132.imageshack.us/img132/9962/781z.gif
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε για το κολπακι μολις 387αρησα :p και εξαργυρωσα

 

καλοφαγωτα τα 8 ευρω. εχει ενα προβλημα το 1263 σημερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι χρεωση εχει το 1263?με σχεδον μηδενικη καρτουλα μπορει να καλεσει κανεις?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τι χρεωση εχει το 1263?με σχεδον μηδενικη καρτουλα μπορει να καλεσει κανεις?

 

Δεν εχει καμια χρεωση.απλα για να παρεις θα πρεπει να εχεις υπολοιπο απο 0,09€ κ πανω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ayta ta stoixeia sto 1263 gt ta dinoyme?gia na ginei eponymo to kartokinhto?

Όχι,είναι διαφορετικά τα στοιχεία που δίνεις για να κάνεις επώνυμο το καρτοκινητό από τα στοιχεία που δίνεις στο Win Club αλλά δεν ξέρω σε τι χρησιμεύουν :confused:.Το μόνο καλό είναι ότι κερδίζεις 100 πόντους.:D

Link to comment
Share on other sites

χρειαζονται στην περιπτωση που εξαργυρωσεις τους ποντους για συκευη. οταν πας στο καταστημα wind για να το παραλαβεις πρεπει να δωσεις ταυτοτητα με τα εγγεγραμενα στοιχεια που ειχες δηλωσει στο 1263!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με τις νέες χρεώσεις στα οικονομικά προγράμματα του F2G είναι δύσκολο να μαζεύεις πόντους.:)

 

τι να τουσ κανεισ τουσ ποντουσ αν κανεισ οικονομια με τισ χρεωσεισ?:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...