Jump to content

Wind Win Club


angelina_22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ΔΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ! Ειχα ξεχασει την υπηρεσια κ τωρα ειδα οτι εχω 892ποντους. Τι κανω να τους εξαργυρωσω? Δν θυμαμαι πειτε γρηγοραααααα!

 

Ποσα € θα μου βαλουν???

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 394
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τους εξαργυρωσα κ εχω 192 ποντους... Τωρα εχω 31ευρω καρτα!!

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μου ήρθε μήνυμα που λέει ότι για λίγες μέρες για ανανέωση των 30 ευρώ κερδίζεις 50πόντους κ με 20 ευρώ 30 πόντους.κανονικά όμως δεν είναι 2πόντοι για κάθε ευρώ που βάζεις;άρα TI;δίνουν λιγότερο από ότι κανονικά ή είναι επιπλέον στους πόντους που θα κερδίζες έτσι κ αλλιώς;
Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε μήνυμα που λέει ότι για λίγες μέρες για ανανέωση των 30 ευρώ κερδίζεις 50πόντους κ με 20 ευρώ 30 πόντους.κανονικά όμως δεν είναι 2πόντοι για κάθε ευρώ που βάζεις;άρα TI;δίνουν λιγότερο από ότι κανονικά ή είναι επιπλέον στους πόντους που θα κερδίζες έτσι κ αλλιώς;

Προφανώς θα εννοεί για extra πόντους απ'αυτούς που δίνει κανονικά.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Η ΤΙΜ πρωτοπορεί για άλλη μια φορά! Αντί να δίνει δώρο (ένεκα που είναι Πάσχα) μας βάζει να της δώσουμε εμείς δώρο!

:lol: :lol: :lol:

Πέρα από την πλάκα τώρα εντάξει λογικά είναι επιπλέον πόντοι. Κάθε Χριστούγεννα και Πάσχα θυμάται ότι έχει και ένα Win Club! :p Πως οι φοιτητές από επαρχία θυμούνται ότι έχουν γονείς κάθε Χριστούγεννα και Πάσχα... Να ένα τέτοιο πράγμα! :p

Link to comment
Share on other sites

αν τυχόν βάλει κανένας ας μας πει τελικά αν μπήκαν αυτοί οι πόντοι επιπλέον ή όχι. ίσως να έχουν μειώσει τους πόντους που δίνουν έτσι κι αλλιώς για τηνανανέωση των καρτών και να μην έχουν ενημερώσει το site. Πάντως αν μπαίνουν επιπλέον πόντοι θα είναι για κάρτα των 30 ευρώ 60 + 50 = 110 και για κάρτα των 20, 40 + 30 = 70. καλά είναι. είναι έτσι όμως; δεν το έχει λάβει κανείς άλλος αυτό το μήνυμα;Εμένα νομιζω έλεγε απο 2/4 ως 8/4 πως ισχύει...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μπαααααα... Υπάρχει ανταγωνισμός (βλ. Vodafone pointmania) και όπου υπάρχει ανταγωνισμός σπάνια καταργούν υπηρεσίες.

Άλλωστε δεν έχει νόημα να συζητούμε αν θα καταργεί υπηρεσίες... Κοντός ψαλμός...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

;) kalhspera tha hthela thn bohtheia sas oson afora tous pontous pou sygentroneis meso tou wind win club.Esteila sms gia na matho tous pontous mou kai phra thn exhs apanthsh :oi pontoi sas sto club kartokinhths thlefonias wind einai : 290.270 tha lhxoun tote ...

basika den eixa tsekarei pote tous pontous mou apo tote pou graftika prin xronia thimamai kai sigoura bazo arketes kartes ala katalabaino mhpos lathos ego ? enooei 290.270xiliades h kati allo kai xarhka tsampa kai exo kai palio kinhto basika den tous exo exargyrosei pote kai kata kairous eixa steilei kai ego sms gia kati extra pontous tora ti na sas po phra kai tin wind tilefono kai tous leo to exhs oti to sms grafei ena exapshfio noumero ara ennoei xiliada ? kai mou eipe nai giati sinithos grafei ena noumero ... dekadika pantos me ton tropo metrishs ton ponton nomizo den uparxoun sosta:!: ti na po bohtheiste me an mporeite pos metriountai oi xiliades sto minima pou sas erxetai ? to noumero mou pio pano einai xiliada h kati alo ? sas euxaristo gia tin opoia bohtheia sas :O

"Γιατί τα όνειρα σαν τα θαύματα μοιάζουν γίνονται αληθινά μόνο αν τα πιστεύεις..."

:cat:gorilaki.blogspot.com

Για όλους τους αναγνώστες της δικής μας ζούγκλας

Link to comment
Share on other sites

;) kalhspera tha hthela thn bohtheia sas oson afora tous pontous pou sygentroneis meso tou wind win club.Esteila sms gia na matho tous pontous mou kai phra thn exhs apanthsh :oi pontoi sas sto club kartokinhths thlefonias wind einai : 290.270 tha lhxoun tote ...

basika den eixa tsekarei pote tous pontous mou apo tote pou graftika prin xronia thimamai kai sigoura bazo arketes kartes ala katalabaino mhpos lathos ego ? enooei 290.270xiliades h kati allo kai xarhka tsampa kai exo kai palio kinhto basika den tous exo exargyrosei pote kai kata kairous eixa steilei kai ego sms gia kati extra pontous tora ti na sas po phra kai tin wind tilefono kai tous leo to exhs oti to sms grafei ena exapshfio noumero ara ennoei xiliada ? kai mou eipe nai giati sinithos grafei ena noumero ... dekadika pantos me ton tropo metrishs ton ponton nomizo den uparxoun sosta:!: ti na po bohtheiste me an mporeite pos metriountai oi xiliades sto minima pou sas erxetai ? to noumero mou pio pano einai xiliada h kati alo ? sas euxaristo gia tin opoia bohtheia sas :O

 

Mπα κατι αλλο παιζει...Κι εγω μολις τωρα εστειλα απο περιεργεια και μου λεει οτι εχω 32.32

Αλλα επειδη προσφατα εξαργυρωσα οσους ποντους ειχα το λογικο ειναι να εχω 32 ποντους.

Τωρα το 32.32 τι να σημαινει,δεν ξερω.:confused:

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Σας ενημερώνει πόσους πόντους έχετε, κάποιοι από αυτοί ή όλοι θα λήξουν το 2009:)
Link to comment
Share on other sites

Έχω 1156 πόντους. Μπορεί κάποιος να μου πει πως να τους εξαργυρώσω?

Βημα 1.

Βημα 2.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Και όμως είναι γεγονός. Δύο χρόνια μετά την ενεργοποίηση του Win Club έφτασα επιτέλους τους 2500 πόντους. Τι πιστεύετε ότι αξίζει να επιλέξω ως δώρο? Το Motorola, το Nokia, ή τα €150 χρόνο ομιλίας?

 

Το κακό είναι ότι και τα δύο κινητά είναι και παλιά, κ κοστίζουν λιγότερο από €150. Για αυτό λέω να επιλέξω το χρόνο ομιλίας.

 

Λέτε αν έδινα κανα ποσό παραπάνω+αυτό να μπορούσα να πάρω καμιά άλλη συσκευή? Τύπου σαν επιδότηση?

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Ρε παιδιά έχω τρελαθεί,πήγα σε 3 διαφορεικά μαγαζιά της wind και μου είπαν 3 διαφορετικά πράγματα.Στο πρώτο αφού έψαχναν 1 ώρα να δουν ποια κινητά δικαιούμαι με 2500 πόντους και τους είπα ότι έλεγε το 1263 κάποια κινητά αλλά δεν ξέρω αν ισχύουν μου είπαν ό,τι λέει στο 1263,πήγα σε άλλο μαγαζί και μου είπαν ότι σύμφωνα με ανακοίνωση με αυτούς τους πόντους δικαιούμαι το MOTOROLA Z3 ή το sony ericsson Z555.Το Ζ3 μου είπαν ότι επειδή δεν υπάρχει πλέον στην αγορά θα δουν αν υπάρχει,και τα 2 μαγαζιά μου είπαν ότι πρέπει να παρέλθει 1 εβδομάδα απο την δήλωση των στοιχείων μου για να μπορώ να πάρω το κινητό.Τέλος πήγα και σε ένα τρίτο μαγαζί και εκεί μου είπαν το εξής κουφό,ότι ανάλογα με την σύνδεση,τον αριθμό που έχει ο καθένας δικαιούται ξεχωριστό κινητό και ότι δεν χρειάζεται να παρέλθει η 1 εβδομάδα από την παράδοση των στοιχείων μου,γιατί αυτά είναι αυτόματα.Πραγματικά έχω μπερδευτεί.. :(
Link to comment
Share on other sites

tsekare to site ths wind...ayth th stigmh ego den mporo na to kano.

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=913&langID=1

 

 

χμ...οντως αλλαξαν οι συσκευες...:shifty:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτήν την στιγμή στους 2500 πόντους κερδίζεις

SE Z555 ή LG KE970

ορίστε και το σαιτ:

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=909&langID=1

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

2500 150 € δωρεάν χρόνο ομιλίας Δωρεάν συσκευή: SONY-ERICSSON W200 ή SONY-ERICSSON Z 550i.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

2500 150 € δωρεάν χρόνο ομιλίας Δωρεάν συσκευή: SONY-ERICSSON W200 ή SONY-ERICSSON Z 550i.

 

συγνώμη αλλά από που το βρήκες αυτό??

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη αλλά από που το βρήκες αυτό??

 

Το site που δίνεις εσύ είναι παλιό!!!!.Ορίστε το καινούργιο:http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=913&langID=1.:):).

Το site της WIND κρατάει τα πάντα παλιά-καινούργια με αποτέλεσμα να ενημερωθείς λανθασμένα!!.Μέχρι και αφίσες της TIM μπορείς να βρείς στο wind.com.gr!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...