Jump to content

Vivo X90 Pro


tarif16nikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Vivo X90 Pro 5G

 

p1-data.jpg

Κύρια κάμερα Zeiss 1-inch 50MP

O αισθητήρας ΙΜΧ989 1-inch επιτρέπει την υπερύψηλή μετάδοση φωτός για να κάνεις τα πιο φιλόδοξα φωτογραφικά σου πλάνα, πραγματικότητα. Αποτύπωσε τον νυχτερινό ουρανό χωρίς να χρειάζεσαι τρίποδο. Φωτογράφισε καθαρά αθλητικές σκηνές ακόμα και την νύχτα, με την δύναμη των ΑΙ αλγόριθμων και την σταθεροποίηση εικόνας.

Νυχτερινό βίντεο 4Κ Ultra Sensing

Ακόμα και σε ακραία νυχτερινά περιβάλλοντα, η κάμερα μπορεί να καταγράψει με ακρίβεια εικόνες, να παράγει όμορφες φωτογραφίες και να δει πιο καθαρά από τα ανθρώπινα μάτια. Η ενσωμάτωση του τσιπ V2 και του αισθητήρα 1-inch προσφέρουν λεπτά χρώματα και καθαρή δυναμική καρέ προς καρέ.

 

p1-3-data.jpg

Αποτύπωσε το Ρομάντζο της νύχτας

Λάβε εικόνες από τον ουρανό κάτω από τυπικές πηγές φωτός σε νυχτερινές σκηνές, βελτιώνοντας την εκλεπτυσμένη απόδοση των μεταβάσεων τόνων και χρωμάτων. Κατάγραψε αριστουργήματα νυχτερινών σκηνών με ένα πάτημα στην οθόνη. Αξιοποίησε τα νυχτερινά εφέ για μοναδικές καλλιτεχνικές δημιουργίες.

 

p1-1-data.jpg

Zero-Shutter-Lag

Μην χάσεις ποτέ μια υπέροχη στιγμή χάρη στην αστραπιαία ταχύτητα των αισθητήρων, που προσφέρουν μηδενική καθυστέρηση κλείστρου, συγκρίσιμη με επαγγελματικές κάμερες. Απόκτησε σιγουριά και έλεγχο στις λήψεις σου.

 

p2-data.jpg

Κάμερα πορτρέτου μεγάλου διαφράγματος 50 mm

Το ZEISS Cine-flare Portrait προσομοιώνει το εφέ που βλέπουν συνήθως οι άνθρωποι σε πολλές κινηματογραφικές ταινίες. Κάτω από μια ισχυρή πηγή φωτός στο παρασκήνιο, δημιουργεί μια όμορφη λάμψη. Εμπλούτισε τα πορτρέτα σου με αυτό το εκπληκτικό εφέ και κάνε τα μοναδικά.

 

p2-5-data.jpg

Κινητήρας XDR

Το XDR Engine επιτρέπει την εμφάνιση λαμπρών εικόνων ακόμα πιο υπέροχα. Ενώ εκτελείς μια εφαρμογή vivo ή μια εφαρμογή τρίτου κατασκευαστή, το XDR Engine πραγματοποιεί ακριβή έλεγχο της φωτεινότητας και του χρώματος διαφορετικών τμημάτων μιας εικόνας, μεγιστοποιώντας το υψηλό δυναμικό εύρος της οθόνης OLED και δίνοντας στα βίντεο HDR περισσότερα οπτικά εφέ.

 

p3-data.jpg

Εργονομικός και κομψός σχεδιασμός που ξεχωρίζει

Αντλώντας έμπνευση από επαγγελματικές κάμερες, οι φακοί συγκεντρώνονται σε ένα τμήμα "Big-Eye" με Halo Ring από ανοξείδωτο χάλυβα. Το Halo Ring μειώνει τον κίνδυνο γδαρσίματος και ξεφλούδισμα χρώματος. Η γυαλιστερή γωνία C ενισχύει την εκλεπτυσμένη και premium αίσθηση. Η πολυτελής επικάλυψη απο  vegan δέρμα είναι ανθεκτική και λεπτή στην αφή, παρέχει αντιολισθητικό κράτημα και κρατά τα δακτυλικά αποτυπώματα και τη βρωμιά μακριά.

 

p4-data.jpg

Καθηλωτική οθόνη 6.78” 120Hz

Απόλαυσε κάθε λεπτομέρεια του περιεχομένου σου στην μεγάλη οθόνη 6.78” ανάλυσης FHD+. Το υλικό φωταύγειας Q9 επιτρέπει υψηλότερη φωτεινότητα εξοικονομώντας ταυτόχρονα ενέργεια. Η διάταξη pixel Blue Diamond με πυκνότητα pixel υπερόρασης 452 PPI, παρέχει εξαιρετικά υψηλή ευκρίνεια. Η τεχνολογία ελέγχου φωτεινότητας σε προστατεύει από το επιβλαβές μπλε φως και φροντίζει τα μάτια σου σε αμυδρά περιβάλλοντα.

 

p5-data.jpg

Διπλό Flagship Chip

Εξοπλισμένο με διπλό επεξεργαστή Dimensity 9200 και V2, το X90 Pro παρέχει υβριδική ισχύ μέσω προηγμένης αρχιτεκτονικής. Στην απόδοση, τις λειτουργίες τεχνητής νοημοσύνης, την λήψη και επεξεργασία video, και άλλους τομείς, το X90 Pro εκτελεί περίπλοκες εργασίες με υπεροχή.

 

p6-data.jpg

120W Dual-Cell FlashCharge

Φόρτισε την ισοδύναμη μπαταρία 4870mAh κατά 50% σε μόλις 8 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα. Η σχεδίαση διπλής κυψέλης 120W προσφέρει εξαιρετικές υψηλές ταχύτητες φόρτισης. Πάρε το Vivo x90 Pro μαζί σου σε κάθε περιπέτεια και μην ανησυχείς ποτέ ξανά για την φόρτιση της μπαταρίας.

 

p7-data.jpg

Στερεοφωνικός ήχος υψηλής ποιότητας

Νιώσε ότι βρίσκεσαι μέσα στην δράση, χάρη στα 3D  στερεοφωνικά ηχεία με surround, ισοστάθμιση και έντονο μπάσο. Απόλαυσε ήχο 3D όταν παρακολουθείς βίντεο ή παίζεις παιχνίδια, για απόλυτη βύθιση στο περιεχόμενο σου.

 

p8-data.jpg

Ποτέ μην είσαι στο έλεος της βροχής

Η αντοχή στο νερό και σκόνη IP68 σου επιτρέπει να συνεχίσεις να δημιουργείς ακόμα και κάτω από την βροχή.

 

p9-data.jpg

Αποτελεσματικό σύστημα ψύξης

Το X90 Pro διαθέτει έναν θάλαμο ψύξης επιφάνειας έως 4.002 τετραγωνικά χιλιοστά, διασφαλίζοντας την επαρκή ψύξη σε όλη την επιφάνεια της συσκευής. Έτσι, η απόδοση δεν πέφτει ακόμα και σε απαιτητικά παιχνίδια και multitasking.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

Μνήμη RAM σε GB
 
12
Μέγεθος Οθόνης σε Ίντσες
 
6.78
Κύρια Κάμερα
 
Triple 50 Mp & 50 Mp & 12 Mp
Selfie Κάμερα
 
32 Mp
Πλήθος Πυρήνων
 
Octa Core
Χωρητικότητα σε GB
 
256
Ανάλυση Οθόνης
 
Full HD+
Εύρος Οθόνης
 
6 ίντσες και άνω
Μοντέλο Επεξεργαστή
 
Dimensity 9200 5G Mobile Platform
Δίκτυο Σύνδεσης
 
5G
Δυνατότητα Βιντεοκλήσης
 
Μόνο μέσω εφαρμογών (π.χ. Skype)
Εγγραφή Video
 
UHD 8K (7680 x 4320) @30fps
Δέκτης GPS
 
A-GPS, Glonass, Galileo, Beidou, QZSS
GPRS
 
Υποστηρίζεται
Edge
 
Υποστηρίζεται
NFC
 
Διαθέτει
Φλάς
 
Dual Led Flash
Χρώμα
 
Μαύρο
Λειτουργικό
 
Android
Βάρος σε gr
 
214.85
Διαστάσεις σε mm (Υ x Π x Β)
 
164.07 x 74.53 x 9.34
Συμπεριλαμβάνονται
 
X90 Pro, Οδηγός γρήγορης εκκίνησης Καλώδιο Type-C σε USB Φορτιστής Εργαλείο εξαγωγής SIM Θήκη τηλεφώνου Προστατευτική μεμβράνη (εφαρμοσμένη) Κάρτα εγγύησης
Εγγύηση Προμηθευτή
 
2 έτη
Εύρος Τύπου Μπαταρίας
 
Μεγάλη (4000-4999mAh)
Αριθμός Καμερών
 
4
Εύρος Κύριας Κάμερας
 
48 MP και πάνω
Εύρος Selfie Κάμερας
 
24 MP και πάνω

ας ακούσουν οι γυφτοεταιρίες...

...φορτιστής fast charge ΠΑΡΟΝ

...θήκη σιλικόνης ΠΑΡΟΝ

για τιμή,τι να πω?

διάθεση στα 1200 ευρώ,ναι μεν οικονομικότερο έναντι ανταγωνισμού,αλλά...1200

 

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

1200€ είναι πάρα πολλά λεφτά, θα περιμένω, τουλάχιστον 6 μήνες, μήπως ρίξουν την τιμή.

Στα μείον, δεν υπάρχει tempered glass., το κινητό είναι απροστάτευτο, σε πτώση,,  ή  ,  θα βάλει κάποιος ένα, και δεν θα δουλεύει το αποτύπωμα.

Κοίταξα στην Google  , είχε κάποια κινεζικό tempered glass/ με υγρό με κόλληση με υπεριώδη.

Επίσης πριν χρόνια, με 300€, έπαιρνα ναυαρχίδα κινεζικό.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vivo X90 Pro
  • 4 weeks later...

Καλησπέρα, χρόνια πολλά.

Tempered glass για το κινητό υπάρχει;; ( Όχι ζελατίνα!!,( του ίδιου τύπου με την εργοστασιακή)).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
On 8/4/2023 at 9:53 ΜΜ, larrynick33 said:

το εχω στην κατοχη καποιες μερες και το τηλ ειναι σουπερ σε ολα.

Το σκέφτομαι σοβαρά για αντικατάσταση του Huawei P30, αλλά διαβάζω σε διαφορα reviews πως το software της Vivo εχει διαφορα θεματα οπως με τις ειδοποιησεις, τη διαχειριση της RAM κλπ και πως το συγκεκριμενο κινητο καποιες φορές εμφανιζει lags (το οποιο μου φανηκε αρκετα περιεργο βλεποντας τα specs του). Έχεις παρατηρήσει κατι απο αυτά;

Link to comment
Share on other sites



Το σκέφτομαι σοβαρά για αντικατάσταση του Huawei P30, αλλά διαβάζω σε διαφορα reviews πως το software της Vivo εχει διαφορα θεματα οπως με τις ειδοποιησεις, τη διαχειριση της RAM κλπ και πως το συγκεκριμενο κινητο καποιες φορές εμφανιζει lags (το οποιο μου φανηκε αρκετα περιεργο βλεποντας τα specs του). Έχεις παρατηρήσει κατι απο αυτά;


Καλησπέρα, 2 μέρες κάτοχος του x90 pro και ένα χρόνο περίπου του x80 pro.
Με ειδοποιήσεις δεν υπάρχει κανένα απολύτως θέμα σε καμία εφαρμογή, το ξεχνάς.
Το lag μάλλον οφείλεται στο ότι όταν επιλέξεις 120hertz έχει από κάτω να τικαρεις ποιες εφαρμογές να τρέχουν στα 120hertz.
Είχα φρικαρει 2 μέρες που λαγκαρε σε gmail tapatalk και αλλού. Ήταν σχεδόν ολα τικαρισμενα στα 60hertz.
Τη ram επίσης τη ξεχνάς, μένουν όλα ανοιχτά για πάντα! Το επόμενο πρωί είναι ανοιχτές οι περισσότερες εφαρμογές. (Δεν παίζω παιχνίδια - εκεί δεν ξέρω τι παίζει)
Γενικά απίστευτη η συσκευή!

Στάλθηκε από το V2219 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 9/6/2023 at 12:02 ΠΜ, Da_rudakos said:


 

 


Καλησπέρα, 2 μέρες κάτοχος του x90 pro και ένα χρόνο περίπου του x80 pro.
Με ειδοποιήσεις δεν υπάρχει κανένα απολύτως θέμα σε καμία εφαρμογή, το ξεχνάς.
Το lag μάλλον οφείλεται στο ότι όταν επιλέξεις 120hertz έχει από κάτω να τικαρεις ποιες εφαρμογές να τρέχουν στα 120hertz.
Είχα φρικαρει 2 μέρες που λαγκαρε σε gmail tapatalk και αλλού. Ήταν σχεδόν ολα τικαρισμενα στα 60hertz.
Τη ram επίσης τη ξεχνάς, μένουν όλα ανοιχτά για πάντα! Το επόμενο πρωί είναι ανοιχτές οι περισσότερες εφαρμογές. (Δεν παίζω παιχνίδια - εκεί δεν ξέρω τι παίζει)
Γενικά απίστευτη η συσκευή!

Στάλθηκε από το V2219 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Ευχαριστω πολυ, κατατοπιστικοτατος. Επομενως απ οσο καταλαβαινω μπορεις να επιλεξεις ειτε να τρεχει με 120 ή με 60 hertz και απλα πρεπει να δεις οι εφαρμογες να τρεχουν στην ιδια συχνοτητα. Στην περιπτωση αυτη δεν υπαρχουν κολληματα. 

Link to comment
Share on other sites



Ευχαριστω πολυ, κατατοπιστικοτατος. Επομενως απ οσο καταλαβαινω μπορεις να επιλεξεις ειτε να τρεχει με 120 ή με 60 hertz και απλα πρεπει να δεις οι εφαρμογες να τρεχουν στην ιδια συχνοτητα. Στην περιπτωση αυτη δεν υπαρχουν κολληματα. 


Πάει τρομερά το τηλέφωνο γενικά, μην το σκέφτεσαι καθόλου αυτό!

Στάλθηκε από το V2219 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κατοχος μολις μια βδομαδα προερχομενος απο oneplus 9pro μπορω να πω οτι εκει στην vivo κανουν πολυ καλη δουλεια!

Το κινητο εχει ποιοτικοτατη κατασκευη , αριστη διαχειρηση μπαταριας (την πρωτη μερα απο το πρωι δεν το αφησα απο τα χερια μου και εφτασα την επομενη μερα μεσημερι να εχω ακομα 33% μπαταρια)! Ο επεξεργαστης τα παει ολα σφαιρα και τρωει οπως δειχνει ελαχιστη ενεργεια. Η κεντρικη καμερα (ειδικα αυτη) απλα αδιαφορει για ολες τις συνθηκες φωτισμου και σου δινει απιστευτα αποτελεσματα! Αν θα ηθελα κατι παραπανω θα ηταν ενα κλικ περισσοτερη φωτεινοτητα και ενα τηλεφακο με οπτικο ζουμ (οχι πως ειναι ασχημο και το ψηφιακο που εχει)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά φίλε μου ότι καλύτερο έχω πιάσει στα χέρια μου! Ερχόμενος από s23 ultra. Έχω πάθει σοκ από την ποιότητα που έχουν η φωτογραφίες στις περισσότερες περιπτώσεις. Επίσης μπαταρία μπορώ να πω στα ίδια επίπεδα με το s23 ultra. Το φορτίζω βέβαια με αργή φόρτιση και αυτό το δέρμα πίσω στην πλάτη σε κάνει να μην θέλεις να το βάλεις στην θήκη!! Μπράβο στην Vivo ελπίζω να δώσει αρκετές καλές αναβάθμισης και σίγουρα θα είναι μια από τις συσκευές που θα κρατήσουμε καιρό

Στάλθηκε από το V2219 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, billias7 said:

Κατοχος μολις μια βδομαδα προερχομενος απο oneplus 9pro μπορω να πω οτι εκει στην vivo κανουν πολυ καλη δουλεια!

Το κινητο εχει ποιοτικοτατη κατασκευη , αριστη διαχειρηση μπαταριας (την πρωτη μερα απο το πρωι δεν το αφησα απο τα χερια μου και εφτασα την επομενη μερα μεσημερι να εχω ακομα 33% μπαταρια)! Ο επεξεργαστης τα παει ολα σφαιρα και τρωει οπως δειχνει ελαχιστη ενεργεια. Η κεντρικη καμερα (ειδικα αυτη) απλα αδιαφορει για ολες τις συνθηκες φωτισμου και σου δινει απιστευτα αποτελεσματα! Αν θα ηθελα κατι παραπανω θα ηταν ενα κλικ περισσοτερη φωτεινοτητα και ενα τηλεφακο με οπτικο ζουμ (οχι πως ειναι ασχημο και το ψηφιακο που εχει)

Εύχομαι να το χαρείς. Πώς είναι το ψηφιακό ζουμ. Μέχρι πόσο ζουμ είναι αρκετά καλές οι φωτογραφίες. Επειδή το σκέφτομαι και εγώ για αυτό ρωτάω. 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Kοιτα, εγω θεωρω πως ειναι ανεκτο απο ποιοτητα το ψηφιακο μεχρι 10x. Απο εκει και περα αρχιζει και παστελιαζει πολυ.

Οι παρακατω φωτο ειναι x1 , x5, x10.

IMG_20230908_163452.jpg

IMG_20230908_163506.jpg

IMG_20230908_163515.jpg

Και εδω x20 , x30, x40.

IMG_20230908_163529.jpg

IMG_20230908_163539.jpg

IMG_20230908_163549.jpg

Σε αλλο σημειο x1 , x5, x10.

IMG_20230908_164049.jpg

IMG_20230908_164102.jpg

IMG_20230908_164113.jpg

3 minutes ago, billias7 said:

Kοιτα, εγω θεωρω πως ειναι ανεκτο απο ποιοτητα το ψηφιακο μεχρι 10x. Απο εκει και περα αρχιζει και παστελιαζει πολυ.

Οι παρακατω φωτο ειναι x1 , x5, x10.

IMG_20230908_163452.jpg

IMG_20230908_163506.jpg

IMG_20230908_163515.jpg

Και εδω x20 , x30, x40.

IMG_20230908_163529.jpg

IMG_20230908_163539.jpg

IMG_20230908_163549.jpg

Σε αλλο σημειο x1 , x5, x10.

IMG_20230908_164049.jpg

IMG_20230908_164102.jpg

IMG_20230908_164113.jpg

Δεν ειναι το δυνατο του χαρτι στις καμερες το ζουμ,αν και μεχρι 5x, γνωμη μου,κανεις ποιοτικα την δουλεια σου.

Το δυνατο του χαρτι ειναι η κεντρικη καμερα που οτι και να τραβηξεις ,με οποιες συνθηκες και να υπαρχουν ,σου πεφτει το σαγονι!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που μπήκες στον κόπο να τραβήξεις και να ανεβάσεις αυτές τις φωτογραφίες. Ναι, πιστεύω ότι και μέχρι 10Χ με καλό φωτισμό θα είναι usable οι φωτογραφίες. Όσο για την κεντρική κάμερα έχω διαβάσει και έχω δει συγκριτικά στο youtube και φαίνεται πολύ καλή (ας μην ξεχνάμε ότι είναι και με αισθητήρα μιας ίντσας). Ειδικά το βράδυ πιστεύω δεν πρέπει να έχει αντίπαλο.

Το κακό είναι ότι η Vivo δεν έφερε Ευρώπη το Χ90 Pro Plus το οποίο έχει και πολύ καλό ζουμ.

Βλέπω όμως ότι οι περισσότερες αλυσίδες το έχουν εξαντλημένο. Από πού το πήρες εσύ; Και σε τι τιμή; 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ostvarivanje said:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που μπήκες στον κόπο να τραβήξεις και να ανεβάσεις αυτές τις φωτογραφίες. Ναι, πιστεύω ότι και μέχρι 10Χ με καλό φωτισμό θα είναι usable οι φωτογραφίες. Όσο για την κεντρική κάμερα έχω διαβάσει και έχω δει συγκριτικά στο youtube και φαίνεται πολύ καλή (ας μην ξεχνάμε ότι είναι και με αισθητήρα μιας ίντσας). Ειδικά το βράδυ πιστεύω δεν πρέπει να έχει αντίπαλο.

Το κακό είναι ότι η Vivo δεν έφερε Ευρώπη το Χ90 Pro Plus το οποίο έχει και πολύ καλό ζουμ.

Βλέπω όμως ότι οι περισσότερες αλυσίδες το έχουν εξαντλημένο. Από πού το πήρες εσύ; Και σε τι τιμή; 

Κωτσοβολο πριν λιγες μερες που το ειχε σε εκπτωση,γενικως τα ιδια με το x80 γινονται. Θα εξαντληθουν και δεν ξανα φερνουν (η' δεν εχει η vivo πλεον).

Οντως το pro+ εχει ακριβως οτι λειπει απο το pro (τηλεφακο και 50αρα ultra wide). Το μονο που σκεφτομαι και αν καποιος ξερει να με διορθωσει ,ειναι να παραγγειλω θηκη για pro+ απο εξωτερικο ελπιζοντας να ταιριαζει για το pro.

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνεις θήκη από το skroutz που έχει για το κινητό σου;

Από τον Κωτσόβολο στα 900 το πήρες; Γιατί τώρα το έχει στα 999

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

μετα την ενημερωση σε android 14 χαλασανε λιγο την καμερα ειδικα στις ημερησιες ληψεις ?

το Χ80 pro παντως εβγαζε πολυ καλυτερες φωτο πρωινες

τωρα βραδυνες δε ξερω ακομα δε το εχω δοκιμασει σε σεναρια

το θεμα ειναι θα το φτιαξουν το 90 στις πρωινες η θα το αφησουν ετσι ?

On 1/11/2023 at 11:42 ΠΜ, szzs said:

Προς κατόχους x90 pro: 

θεωρείτε οτι αξίζει το upgrade απ το Vivo x80 pro; Τι προσφέρει επιπλέον;

 

δεν αξιζει

χανεις σε δακτυλικο γιατο το 80 εχει ultrasonic ενω το 90 εχει το κλασσικο δακτυλικο

θα χασεις σε ζοομ γιατι το 80 εχει 60χ τηλεσκοπικο ενω το 90 εχει 40χ απλο ζοομ

και χανεις και ulta wide που στο 80 εχεις 48 ενω στο 90 εχεις 12

Link to comment
Share on other sites

Στο Γερμανό με επιστροφή eurobank πάει 680 ευρω 

Έχω αρχίσει και το σκέφτομαι σοβαρά το τηλέφωνο αυτό 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tr3LaRaS said:

ενημερωση σημερα

Πόσο ευχαριστημένος είσαι από το κινητό;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, ostvarivanje said:

Πόσο ευχαριστημένος είσαι από το κινητό;

φωτογραφικα ειναι καλυτερο το χ80 τωρα πως το κανουν αυτο μονο αυτοι ξερουν στα υπολοιπα ειναι τουμπανο

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tr3LaRaS said:

φωτογραφικα ειναι καλυτερο το χ80 τωρα πως το κανουν αυτο μονο αυτοι ξερουν στα υπολοιπα ειναι τουμπανο

Βασικά σκέφτομαι για το καινούριο χ100 pro αλλά επειδή δεν είχα προηγούμενη εμπειρία με την εταιρεία για αυτό και σε ρώτησα για το χ90.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...